kolf - en to nl translation catalogue (126 entries)

en: No configuration options
nl: Geen configuratieopties

en: Add object:
nl: Object toevoegen:

en: Course name:
nl: Baannaam:

en: Course author:
nl: Baanauteur:

en: Maximum number of strokes player can take on this hole.
nl: Het maximum aantal slagen die een speler krijgt bij deze hole.

en: Maximum number of strokes
nl: Maximum aantal slagen

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Show border walls
nl: Grensmuren tonen

en: Course Author
nl: Baanauteur

en: Course Name
nl: Baannaam

en: Drop Outside of Hazard
nl: Buiten gevarenzone plaatsen

en: Rehit From Last Location
nl: Opnieuw slaan vanaf de laatste locatie

en: What would you like to do for your next shot?
nl: Wat wilt u doen voor uw volgende slag?

en: %1 is in a Hazard
nl: %1 bevindt zich in een gevarenzone

en: %1 will start off.
nl: %1 begint.

en: New Hole
nl: Nieuwe hole

en: Course name: %1
nl: Baannaam: %1

en: Created by %1
nl: Gemaakt door %1

en: Course Information
nl: Baaninformatie

en: This hole uses the following plugins, which you do not have installed:
nl: Deze hole gebruikt de volgende plugins, welke u niet hebt geïnstalleerd:

en: There are unsaved changes to current hole. Save them?
nl: Er zijn nog onopgeslagen wijzigingen voor de huidige hole. Wilt u deze opslaan?

en: Unsaved Changes
nl: Onopgeslagen wijzigingen

en: Save &Later
nl: &Later opslaan

en: Pick Kolf Course to Save To
nl: Kies een golfbaan om naar op te slaan

en: &Do not ask again
nl: &Deze vraag niet meer stellen

en: Slope
nl: Stijging

en: Puddle
nl: Poel

en: Wall
nl: Muur

en: Sand
nl: Zand

en: Windmill
nl: Windmolen

en: Black Hole
nl: Zwarte hole

en: Floater
nl: Drijver

en: Bridge
nl: Brug

en: Sign
nl: Teken/schild

en: Save &Course
nl: Baan op&slaan

en: Save &Course As...
nl: Baan op&slaan als...

en: &Save Game
nl: Spel &opslaan

en: &Save Game As...
nl: &Spel opslaan als...

en: &Edit
nl: Be&werken

en: &New
nl: &Nieuw

en: &Reset
nl: Beginwaa&rde

en: &Undo Shot
nl: Shot &ongedaan maken

note: i18n("&Replay Shot"), 0, this, SLOT(emptySlot()), actionCollection(), "replay"); Go
en: Switch to Hole
nl: Verander naar hole

en: &Next Hole
nl: Volge&nde hole

en: &Previous Hole
nl: &Vorige hole

en: &First Hole
nl: &Eerste hole

en: &Last Hole
nl: &Laatste hole

en: &Random Hole
nl: Willekeu&rige hole

en: Enable &Mouse for Moving Putter
nl: &Muis inschakelen voor bewegen putter

en: Enable &Advanced Putting
nl: Geavanceerde slagmodus &activeren

en: Show &Info
nl: &Info tonen

en: Show Putter &Guideline
nl: &Gidslijn putter tonen

en: Enable All Dialog Boxes
nl: Alle dialoogvensters inschakelen

en: Play &Sounds
nl: Geluid af&spelen

en: &About Course
nl: Over de b&aan

en: &Tutorial
nl: Han&dleiding

en:  and
nl:  en

en: %1 tied
nl: %1 gelijkspel

en: %1 won!
nl: %1 heeft gewonnen!

en: High Scores for %1
nl: Hoogste scores voor %1

en: Pick Saved Game to Save To
nl: Neem het opgeslagen spel en sla het op als

en: Pick Kolf Saved Game
nl: Neem Kolf opgeslagen spel

en: %1's turn
nl: %1 is aan de beurt

en: %1's score has reached the maximum for this hole.
nl: %1's score heeft het maximum bereikt voor deze hole.

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
nl: &Ga naar

en: Enable show/hide
nl: Tonen/verbergen inschakelen

en: Slow
nl: Traag

en: Fast
nl: Snel

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Diagonal
nl: Diagonaal

en: Opposite Diagonal
nl: Tegengesteld diagonaal

en: Elliptic
nl: Ellipsvormig

en: Reverse direction
nl: Omgekeerde richting

en: Unmovable
nl: Onverplaatsbaar

en: Whether or not this slope can be moved by other objects, like floaters.
nl: Bepaal of dit object door andere objecten, zoals drijvers, kan worden verplaatst.

en: Grade:
nl: Graad:

en: KDE Minigolf Game
nl: KDE Minigolfspel

en: (c) 2002-2010, Kolf developers
nl: (c) 2002-2010, Kolf-ontwikkelaars

en: Current maintainer
nl: Huidige onderhouder

en: Former main author
nl: Voormalig hoofdauteur

en: Advanced putting mode
nl: Geavanceerde slagmodus

en: Border around course
nl: Rand rond de baan

en: Some good sound effects
nl: Enkele goede geluidseffecten

en: Wall-bouncing help
nl: Afrolhelp

en: Suggestions, bug reports
nl: Suggesties, bugrapporten

en: Developer of Box2D physics engine
nl: Ontwikkelaar van Box2D fysica-engine

en: Vector class (Kolf 1)
nl: Vectorklasse (Kolf 1)

en: Working wall-bouncing algorithm (Kolf 1)
nl: Werkend algoritme voor stuiteren tegen een muur (Kolf 1)

en: File
nl: Bestand

en: Print course information and exit
nl: Print baaninformatie en sluit af

en: By %1
nl: Door %1

en: par %1
nl: Par %1

en: Course %1 does not exist.
nl: Baan %1 bestaat niet.

en: New Game
nl: Nieuw spel

en: Players
nl: Spelers

en: &New Player
nl: &Nieuwe speler

en: Choose Course to Play
nl: Kies de baan waarop u wilt spelen

en: Course
nl: Baan

en: Create New
nl: Nieuwe aanmaken

en: You
nl: U

en: Highscores
nl: Topscores

en: Add...
nl: Toevoegen...

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Game Options
nl: Spelopties

en: Options
nl: Opties

en: &Strict mode
nl: Wed&strijdmodus

en: In strict mode, undo, editing, and switching holes is not allowed. This is generally for competition. Only in strict mode are highscores kept.
nl: Bij de wedstrijdmodus zijn ongedaan-maken, bewerken, en het wisselen van holes niet toegestaan. Dit is over het algemeen bedoeld voor competities. Alleen in de wedstrijdmodus worden de topscores bijgehouden.

en: %1 Holes
nl: %1 holes

en: Pick Kolf Course
nl: Kolfbaan kiezen

en: Chosen course is already on course list.
nl: De gekozen baan bevindt zich reeds op de banenlijst.

en: Player %1
nl: Speler %1

en:  degree |  degrees
nl[0]:  graad
nl[1]:  graden

en: Exiting ball angle:
nl: Hoek van de bal bij verlaten:

en: Minimum exit speed:
nl: Minimale snelheid bij verlaten:

en: Maximum exit speed:
nl: Maximale snelheid bij verlaten:

en: &Top
nl: &Boven

en: &Left
nl: &Links

en: &Right
nl: &Rechts

en: &Bottom
nl: &Onder

en: Walls on:
nl: Muren:

en: Sign HTML:
nl: Teken-HTML:

en: Windmill on top
nl: Windmolen bovenaan

en: Moving speed
nl: Bewegingssnelheid

en: New Text
nl: Nieuwe tekst

en: Total
nl: Totaal
