ksirk - en to nl translation catalogue (452 entries)

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 1 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 516 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 531 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 536 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.de
en: Africa
nl: Afrika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Algeria
nl: Algerije

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Arabia
nl: Arabië

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 46 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 521 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 526 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 46 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Asia
nl: Azië

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Belgium
nl: België

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Brazil
nl: Brazilië

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Chile
nl: Chili

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Eastern US
nl: Oost-VS

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Egypt
nl: Egypte

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 531 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 541 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 129 i18n: file skins/legacy/Data/world.d
en: Europe
nl: Europa

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 130 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 134 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.de
en: France
nl: Frankrijk

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 172 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Indonesia
nl: Indonesië

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 192 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 195 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 195 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Island
nl: Eiland

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 202 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Italy
nl: Italië

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 218 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 220 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 220 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Kazakstan
nl: Kazachstan

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 248 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Mongolia
nl: Mongolië

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 258 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 270 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 270 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: New South Wales
nl: Nieuw Zuid-Wales

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 268 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 288 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 516 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 521 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 300 i18n: file skins/legacy/Data/world.d
en: North America
nl: Noord-Amerika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 293 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 305 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 305 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Occidental Australia
nl: West-Australië

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 348 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 360 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 360 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Prussia
nl: Pruisen

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 368 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Russia
nl: Rusland

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 378 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 390 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 390 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Scandinavia
nl: Scandinavië

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 388 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 400 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 400 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Siberia
nl: Siberië

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 398 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 408 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 526 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 541 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 420 i18n: file skins/legacy/Data/world.d
en: South America
nl: Zuid-Amerika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 413 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 417 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 425 i18n: file skins/legacy/Data/world.d
en: United Kingdom
nl: Verenigd Koninkrijk

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 427 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: United States
nl: Verenigde Staten

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 441 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 449 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 449 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Western US
nl: West-VS

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 451 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 459 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 459 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Zair
nl: Zaïre

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 504 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 512 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 512
en: %1, you'll have to conquer %2 countries and place %3 armies in each one.
nl: %1, u moet %2 landen veroveren en in elk %3 legers zetten.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 510 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 518 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 518
en: %1, you'll have to conquer %2 countries.
nl: %1, u moet %2 landen veroveren.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 517 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 525 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 525
en: %1, you'll have to conquer %2, %3 and another continent at your choice.
nl: %1, u moet %2, %3 en een ander continent naar keuze veroveren.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 522 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 527 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 532 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 537 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 542 i18n: file skins/legacy/Data/world.
en: %1, you'll have to conquer %2 and %3.
nl: %1, u moet %2 en %3 veroveren.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 546 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 554 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 554
en: %1, you'll have to eliminate %2. If it is eliminated by another player, you'll have to conquer %3 countries.
nl: %1, u moet %2 uitschakelen. Als deze door een andere speler is uitgeschakeld moet u %3 landen veroveren.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 560
en: This skin shows a world that looks like the real one with some nationalities
    randomly chosen and proposes various interesting goals
nl: Deze skin toont een wereld die lijkt op de echte met een aantal willekeurig gekozen nationaliteiten
    en stelt verschillende interessante doelen voor

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 566
en: Earth-like
nl: Aarde-achtig

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575
en: England
nl: Engeland

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 250 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 250 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567
en: Middle East
nl: Midden-Oosten

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 568
en: This skin shows a world that looks like the real one with some nationalities randomly chosen and proposes various interesting goals.
    It looks like KsirK before vector graphics.
nl: Deze skin toont een wereld die lijkt op de echte met een aantal willekeurig gekozen nationaliteiten en verschillende interessante doelen.
    Het lijkt op KsirK vóór vectorgrafieken.

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 568
en: This skin shows a world that looks like the real one with some nationalities
    randomly chosen and proposes various interesting goals.
    It features non-animated sprites
nl: Deze skin toont een wereld die lijkt op de echte met een aantal willekeurig
    gekozen nationaliteiten en stelt verschillende interessante doelen voor.
    Sprites zijn niet geanimeerd

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 574
en: Less animated Earth-like
nl: Minder geanimeerd aard-achtig

en: Next Player
nl: Volgende speler

en: Goal
nl: Doel

en: Enable Arena
nl: Arena inschakelen

en: Attack 1
nl: Aanval 1

en: Attack 2
nl: Aanval 2

en: Attack 3
nl: Aanval 3

en: Auto attack
nl: Auto-aanval

en: Move 1
nl: 1 verplaatsen

en: Move 5
nl: 5 verplaatsen

en: Move 10
nl: 10 verplaatsen

en: Disable Arena
nl: Arena uitschakelen

en: Invasion
nl: Invasie

en: You are invading <font color="blue">%1</font> with <font color="red">%2</font>!
nl: U heeft <font color="blue">%1</font> met <font color="red">%2</font> veroverd!

en: <br><i>Choose the number of invading armies.</i>
nl: <br><i>Kies het aantal invasielegers.</i>

en: Moving
nl: Verplaatsen

en: You are moving armies from <font color="red">%1</font> to <font color="blue">%2</font>!
nl: U verplaatst legers van <font color="red">%1</font> naar <font color="blue">%2</font>!

en: <br><i>Choose the number of armies to move.</i>
nl: <br><i>Kies het aantal te verplaatsen legers.</i>

en: Nickname
nl: Schermnaam

en: Nb players
nl: Aantal spelers

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Connection to the Jabber Network
nl: Verbinding met het Jabbernetwerk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Jabber ID:
nl: Jabber-id:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password:
nl: Wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, connectbutton)
en: Connect
nl: Verbinden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: State:
nl: Staat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Joining a KsirK Jabber Chatroom
nl: Deelnemen aan een Jabber-chatroom voor KsirK

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Room JID:
nl: Jabber-ID van de room:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Nickname:
nl: Schermnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Room Password:
nl: Wachtwoord van de room:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, joinroombutton)
en: Join Room
nl: Deelnemen aan chatroom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Games in the Room
nl: Spellen in de room

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, startnewgamebutton)
en: Start a New Game
nl: Start een nieuw spel

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, joingamebutton)
en: Join Selected Game
nl: Deelnemen aan geselecteerd spel

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, loadsavedgamebutton)
en: Load a Saved Game
nl: Een opgeslagen spel laden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: <b>Note:</b> Playing over the Jabber network is an experimental feature in KsirK.<br/>Particularly, the distribution of armies at game beginning is very slow (expect something like one minute).
nl: <b>Merk op:</b> Spelen over het Jabber-netwerk is een experimentele functie in KsirK.<br/>Vooral de verdeling van legers in het begin van het spel is erg traag (verwacht ongeveer één minuut).

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, cancelbutton)
en: Cancel
nl: Annuleren

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, JoinGameDialog)
en: Join Network Game Configuration
nl: Deelname netwerkspel instellen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network Configuration
nl: Netwerk instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostLabel)
en: Host:
nl: Hostnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Port:
nl: Poort:

en: Name already in use. Please choose another one.
nl: Naam is al in gebruik. Kies een andere naam.

en: Empty name. Please choose another one.
nl: Lege naam. Kies een andere.

en: Player Number %1, please type in your name and choose your nation:
nl: Speler %1, voer uw naam in en kies uw natie:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameDialog)
en: Ksirk - New game properties
nl: KsirK - Eigenschappen van nieuw spel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total number of players:
nl: Totaal aantal spelers:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, playersNumberEntry)
en: Spin this to choose the number of players.
nl: Kies hier het aantal spelers.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, playersNumberEntry)
en: A spin box to choose the number of players
nl: Een spin box om het aantal spelers te kiezen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, localPlayersNumberLabel)
en: Number of local players:
nl: Aantal lokale spelers:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tcpPortLabel)
en: TCP port on which to offer connections:
nl: TCP-poort waarop u verbindingen wilt aanbieden:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, skinCombo)
en: Choose the skin (map, nationalities, etc.) to use for this game.
nl: Kies de skin (kaart, nationaliteiten...) die u voor dit spel wilt gebruiken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, skinCombo)
en: A combo listing all the available skins.
nl: Een combo die de beschikbare skins toont.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, ghnsbutton)
en: Download New Skins
nl: Nieuwe skins downloaden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, goalGroup)
en: Goal Type
nl: Doeltype

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioWorld)
en: Choose this for players to have to conquer all the world to win.
nl: Kies dit voor spelers die de hele wereld moeten veroveren om te winnen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioWorld)
en: In this mode, a player will have to conquer all the world to win.
nl: In deze modus moet een speler de hele wereld veroveren om te winnen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioWorld)
en: World con&quest
nl: &Wereldverovering

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioGoal)
en: Choose this to have a goal assigned to each player.
nl: Kies dit om elke speler een doel te geven.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioGoal)
en: In this mode, a goal will be assigned to each player, which he will have to reach in order to win.
nl: In deze modus krijgt elke speler een doel dat moet worden bereikt om te winnen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioGoal)
en: Reach a goa&l
nl: Een doe&l bereiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, nextButton)
en: Next >>
nl: Volgende >>

en: Skins directory not found - Verify your installation
    Program cannot continue
nl: Map met skins is niet gevonden. Controleer uw installatie.
    Het programma kan niet verder gaan

en: Fatal Error!
nl: Fatale fout!

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameSummary) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: New Game Summary
nl: Nieuw spel overzicht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, skinNameLabel)
en: skin name
nl: skin-naam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Players
nl: Spelers

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Goal type:
nl: Doeltype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, goalTypeLabel)
en: goal type
nl: doeltype

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Name
nl: Naam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Nationality
nl: Nationaliteit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Network
nl: Netwerk

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, previousButton)
en: << Previous
nl: << Vorige

en: Reach a goal
nl: Een doel bereiken

en: World conquest
nl: Wereldverovering

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QPlayerSetupWidget) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TcpConnectWidget)
en: Player Setup
nl: Speler instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Player number %1, please enter your name and choose your nation:
nl: Speler %1, voer uw naam in en kies uw natie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, nationCombo) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, waitedPlayersCombo)
en: Choose your nation
nl: Kies uw natie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, nationCombo) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, waitedPlayersCombo)
en: A combo box that lists currently available nations.
    Choose one of them. It will be your nation during the game
nl: Een combo box die de beschikbare naties toont.
    Kies een van hen. Het wordt dan uw natie gedurende het spel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Enter your password:
nl: Voer uw wachtwoord in:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isComputerCheckBox)
en: Pla&yer is computer
nl: Spe&ler is computer

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, QWaitedPlayerSetupDialog)
en: Saved Player Selection
nl: Spelerselectie opgeslagen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Please select your saved player:
nl: Selecteer a.u.b. uw opgeslagen speler:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RestartOrExitDialog)
en: New Game or Exit
nl: Nieuw spel of afsluiten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newGameButton)
en: New Game
nl: Nieuw spel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newGameButton)
en: Starts a new game
nl: Start een nieuw spel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doNothingButton)
en: Do Nothing
nl: Niets doen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, doNothingButton)
en: Do nothing. Game buttons will be available
nl: Niets doen. Spelknoppen zullen beschikbaar zijn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exitButton)
en: Exit
nl: Afsluiten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, exitButton)
en: Quit KsirK
nl: KsirK afsluiten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, messageLabel)
en: %1 won! Do you want to play again?
nl: %1 heeft gewonnen! Wilt u opnieuw spelen?

en: Error - No receiving country selected while computer player %2 had still 1 army to place. This is bug probably #2232 at www.gna.org. | Error - No receiving country selected while computer player %2 had still %1 armies to place. This is bug probably #2232 at www.gna.org.
nl[0]: Fout - er is geen ontvangend land geselecteerd terwijl de computerspeler %2 nog steeds 1 leger moest plaatsen. Dit is waarschijnlijk bug #2232 op www.gna.org.
nl[1]: Fout - er is geen ontvangend land geselecteerd terwijl de computerspeler %2 nog steeds %1 legers moest plaatsen. Dit is waarschijnlijk bug #2232 op www.gna.org.

en: Fatal Error
nl: Fatale fout

en: KsirK - Network configuration
nl: KsirK - Netwerkconfiguratie

en: Please type in the port number on which to offer connections:
nl: Voer het poortnummer in waarop u verbindingen wilt aanbieden:

en: New game confirmation
nl: Bevestiging voor nieuw spel

en: Do you really want to end your current game and join another?
nl: Bent u zeker dat u het huidige spel wilt beëindigen en meedoen met een ander?

en: %1 (%2) joined game ; waiting for %3 players to connect
nl: %1 (%2) neemt deel aan het spel. Er wordt gewacht op de verbinding van %3 spelers

en: Please choose another name
nl: Kies een andere naam

en: KsirK - Name already used!
nl: KsirK - Naam is al in gebruik!

en: Player number %1, what's your name?
nl: Speler %1, wat is uw naam?

en: Error - Player %1, you have to choose a name.
nl: Fout - Speler %1, u moet een naam kiezen.

en: Error
nl: Fout

[ctx: @info Forged player name]
en: Player%1
nl: Speler %1

en: Please choose another nation
nl: Kies een andere natie

en: KsirK - Nation already used!
nl: KsirK - Natie is al in gebruik!

en: KsirK - Lost connection to server!
    What do you want to do?
nl: KsirK - Verbinding met de server is verbroken!
    Wat wilt u doen?

en: Starting a new game or exit.
nl: Nieuw spel starten of afsluiten.

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Lost connection to a client.
    For the moment, you can only save the game and start a new one or quit.
    This will be improved in a future version.
nl: De verbinding met een client is verbroken.
    Op dit moment kunt u alleen het spel opslaan en een nieuwe starten of het programma afsluiten.
    In een toekomstige versie zal dit worden verbeterd.

en: KsirK - Lost connection to client!
nl: KsirK - Verbinding met client is verbroken!

en: Do want to save your game?
nl: Wilt u uw spel opslaan?

en: %1: %2 armies to place
nl: %1: %2 legers om te plaatsen

en: Now, place your armies in your countries<br>by clicking in the target countries.
nl: Plaats nu uw legers in uw landen<br>door op de juiste landen te klikken.

en: %1, your goal will be displayed. Please<br>make sure that no other player can see it!
nl: %1, uw doel zal worden getoond. Zorg er voor dat<br>de andere spelers het niet zien!

en: KsirK - Displaying Goal
nl: KsirK - Doel weergeven

en: %1 chooses its defense
nl: %1 kiest zijn verdediging

en: %1 choose to end recycling; there are now %2 players who want so
nl: %1 kiest ervoor om de recycling te beëindingen. Er zijn nu %2 spelers die dat willen

en: Problem : no one destroyed
nl: Probleem - er is niemand vernietigd

en: Ksirk - Error!
nl: KsirK - Fout!

en: You entered an invalid password.
    Please try again.
nl: U hebt een ongeldig wachtwoord ingevoerd.
    Probeer het opnieuw.

en: KsirK - Invalid password!
nl: KsirK - Ongeldig wachtwoord!

en: %1, you have not played anything this turn.
    Do you really want to lose your turn?
nl: %1, u heeft niets gedaan tijdens deze beurt.
    Wilt u uw beurt verliezen?

en: Really Next Player?
nl: Volgende speler?

en: You must conquer the World!
nl: U moet de wereld veroveren!

en: %1 (already dead)
nl: %1 (reeds dood)

en: Error: no player to destroy
nl: Fout: geen speler om te vernietigen

en: <br>%1 is still alive...
nl: <br>%1 leeft nog...

en: <br>%2, you still have 1 country to conquer... | <br>%2, you still have %1 countries to conquer...
nl[0]: <br>%2, u moet nog steeds 1 land veroveren...
nl[1]: <br>%2, u moet nog steeds %1 landen veroveren...

en: <br>Your goal is reached: %2 is dead and you possess %1 country. | <br>Your goal is reached: %2 is dead and you possess %1 countries.
nl[0]: <br>Uw doel is bereikt: %2 is dood en u bezit %1 land.
nl[1]: <br>Uw doel is bereikt: %2 is dood en u bezit %1 landen.

en: <br>%2, you have enough countries but you still have to put more than 1 army on %3 of them... | <br>%2, you have enough countries but you still have to put more than %1 armies on %3 of them...
nl[0]: <br>%2, u heeft genoeg landen maar u moet nog steeds meer dan 1 leger op %3 van hen plaatsen...
nl[1]: <br>%2, u heeft genoeg landen maar u moet nog steeds meer dan %1 legers op %3 van hen plaatsen...

en: <br>%1, you still have to conquer
nl: <br>%1, u moet nog steeds veroveren

en: 1 country in %2 | %1 countries in %2
nl[0]: 1 land in %2
nl[1]: %1 landen in %2

en:  and
nl: en

en: KsirK - Goal Display
nl: KsirK - Doelweergave

en: No message...
nl: Geen bericht...

en: Pool filename not found
    Program cannot continue
nl: Poolbestand is niet gevonden.
    Het programma kan niet verder gaan

en: Error!
nl: Fout!

en: Map mask image not found
    Program cannot continue
nl: Afbeelding met kaartmasker is niet gevonden.
    Het programma kan niet verder gaan

en: Cannot move %1 armies from %2 to %3
nl: Kan %1 legers niet verplaatsen van %2 naar %3

en: Moving %1 armies from %2 to %3
nl: Verplaatst %1 legers van %2 naar %3

en: Sound roule not found - Verify your installation<br>Program cannot continue
nl: Geluidsrol is niet gevonden - Controleer uw installatie.<br>Het programma kan niet verder gaan

en: Sound cannon not found - Verify your installation<br>Program cannot continue
nl: Kanongeluid is niet gevonden - Controleer uw installatie.<br>Het programma kan niet verder gaan

en: Sound crash not found - Verify your installation
    Program cannot continue
nl: Crash-geluid is niet gevonden. Controleer uw installatie.
    Het programma kan niet verder gaan

en: KsirK - Error!
nl: KsirK - Fout!

en: Problem: no one destroyed
nl: Probleem: er is niemand vernietigd

en: Bug: who should be 0, 1 or 2.
nl: Bug: wie moet 0, 1 of 2  zijn.

en: Please connect first.
nl: Maak eerst verbinding a.u.b.

en: Jabber Error
nl: Jabberfout

en: SSL support could not be initialized for account %1. This is most likely because the QCA TLS plugin is not installed on your system.
nl: De SSL-ondersteuning kon niet voor het account %1 gestart worden. Dit komt waarschijnlijk doordat de QCA TLS-plugin niet is geïnstalleerd op uw systeem.

en: Jabber SSL Error
nl: Jabber SSL-fout

en: The host name does not match the one in the certificate.
nl: De hostnaam komt niet overeen met die in het certificaat.

en: The certificate is invalid.
nl: Het certificaat is ongeldig.

en: No certificate was presented.
nl: Er was geen certificaat gepresenteerd.

en: The Certificate Authority rejected the certificate.
nl: De certificaatautoriteit wees het certificaat af.

en: The certificate is not trusted.
nl: Het certificaat is onveilig.

en: The signature is invalid.
nl: De ondertekening is ongeldig.

en: The Certificate Authority is invalid.
nl: De certificaatautoriteit is ongeldig.

en: Invalid certificate purpose.
nl: Ongeldig certificaatdoeleind.

en: The certificate is self-signed.
nl: Dit certificaat is door zichzelf ondertekend.

en: The certificate has been revoked.
nl: Het certificaat is ingetrokken.

en: Maximum certificate chain length was exceeded.
nl: De maximumlengte van de certificaatketen is overschreden.

en: The certificate has expired.
nl: Het certificaat is verlopen.

en: The Certificate Authority has expired.
nl: De certificaatautoriteit is verlopen.

en: Validity is unknown.
nl: Geldigheid is onbekend.

en: <qt><p>The identity and the certificate of server %1 could not be validated for account %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
nl: <qt><p>De indentiteit en het certificaat van de server %1 kon niet gevalideerd worden voor account %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Wilt u doorgaan?</p></qt>

en: <qt><p>The certificate of server %1 could not be validated for account %2: %3</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
nl: <qt><p>Het certificaat van de server %1 kon niet gevalideerd worden voor account %2: %3</p> <p>Wilt u doorgaan?</p></qt>

en: Jabber Connection Certificate Problem
nl: Probleem  met Jabberverbindingscertificaat

en: An encrypted connection with the Jabber server could not be established.
nl: Er kon geen versleutelde verbinding naar de Jabberserver worden opgebouwd.

en: Jabber Connection Error
nl: Verbindingsfout Jabber

en: Malformed packet received.
nl: Ongeldig pakket ontvangen.

en: There was an unrecoverable error in the protocol.
nl: Er zat een onherstelbare fout in het protocol.

en: Generic stream error.
nl: Algemene datastroomfout.

en: There was a conflict in the information received.
nl: Er zat een conflict in de ontvangen informatie.

en: The stream timed out.
nl: De stream is verlopen.

en: Internal server error.
nl: Interne serverfout.

en: Stream packet received from an invalid address.
nl: Streampakket ontvangen van een ongeldig adres.

en: Malformed stream packet received.
nl: Ongeldig streampakket ontvangen.

en: Policy violation in the protocol stream.
nl: Beleidsovertreding in de protocolstream.

en: Resource constraint.
nl: Gegevensbronbeperking.

en: System shutdown.
nl: Systeemafsluiting.

en: Unknown reason.
nl: Onbekende reden.

en: There was an error in the protocol stream: %1
nl: Er zat een fout in de protocolstream: %1

en: Host not found.
nl: Host niet gevonden.

en: Address is already in use.
nl: Het adres is reeds in gebruik.

en: Cannot recreate the socket.
nl: Socket kon niet worden aangemaakt.

en: Cannot bind the socket again.
nl: Socket kon niet opnieuw worden verbonden.

en: Socket is already connected.
nl: Het socket is reeds verbonden.

en: Socket is not connected.
nl: Het socket is niet verbonden.

en: Socket is not bound.
nl: Het socket is niet gebonden.

en: Socket has not been created.
nl: Het socket is niet aangemaakt.

en: The socket operation would block. You should not see this error: please use "Report Bug" from the Help menu.
nl: De sockethandeling zal blokkeren. U hoort deze fout niet te zien. U kunt een bugrapport indienen met behulp van de menuoptie "Bug rapporteren" in het menu Help.

en: Connection refused.
nl: Verbinding geweigerd.

en: Connection timed out.
nl: Tijdslimiet voor verbinding overschreden.

en: Connection attempt already in progress.
nl: Verbindingspoging reeds bezig.

en: Network failure.
nl: Netwerkfout.

en: Operation is not supported.
nl: Handeling wordt niet ondersteund.

en: Socket timed out.
nl: Tijdslimiet van socket overschreden.

en: There was a connection error: %1
nl: Er was een verbindingsfout: %1

en: Unknown host.
nl: Onbekende host.

en: Could not connect to a required remote resource.
nl: Kon niet verbinden met een vereiste gegevensbron op afstand.

en: It appears we have been redirected to another server; I do not know how to handle this.
nl: De verbinding is doorgeleid naar een andere server. Ksirk kan dit echter niet afhandelen.

en: Unsupported protocol version.
nl: Protocolversie wordt niet ondersteund.

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: There was a negotiation error: %1
nl: Er deed zich een onderhandelingsfout voor: %1

en: Server rejected our request to start the TLS handshake.
nl: De server wees ons verzoek af om een TLS-handshake te starten.

en: Failed to establish a secure connection.
nl: Kon geen beveiligde verbinding opzetten.

en: There was a Transport Layer Security (TLS) error: %1
nl: Er was een Transport Layer Security (TLS)-fout: %1

en: Login failed with unknown reason.
nl: Het aanmelden mislukte vanwege een onbekende reden.

en: No appropriate authentication mechanism available.
nl: Geen geschikte authenticatiemechanisme beschikbaar.

en: Bad SASL authentication protocol.
nl: Fout SASL-authenticatieprotocol.

en: Server failed mutual authentication.
nl: De authenticatie tussen beide is mislukt.

en: Encryption is required but not present.
nl: Versleuteling is vereist maar niet aanwezig.

en: Invalid user ID.
nl: Ongeldige gebruikers-id.

en: Invalid mechanism.
nl: Ongeldig mechanisme.

en: Invalid realm.
nl: Ongeldig domein.

en: Mechanism too weak.
nl: Mechanisme te zwak.

en: Wrong credentials supplied. (check your user ID and password)
nl: Foute certificaten opgegeven. (controleer uw gebruikers-id en wachtwoord)

en: Temporary failure, please try again later.
nl: Tijdelijke fout, probeer het later nog eens.

en: There was an error authenticating with the server: %1
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het authenticeren met de server: %1

en: Transport Layer Security (TLS) problem.
nl: Transport Layer Security (TLS)-probleem.

en: Simple Authentication and Security Layer (SASL) problem.
nl: Probleem met Simple Authentication and Security Layer (SASL).

en: There was an error in the security layer: %1
nl: Er deed zich een fout voor in de beveiligingslaag: %1

en: No permission to bind the resource.
nl: Geen toegang om te koppelen met de gegevensbron.

en: The resource is already in use.
nl: De gegevensbron is reeds in gebruik.

en: Could not bind a resource: %1
nl: Kon niet koppelen met een gegevensbron: %1

en: Connection problem with Jabber server %1
nl: Verbindingsprobleem met Jabberserver %1

en: The Jabber user %1 removed %2's subscription to him/her. This account will no longer be able to view his/her online/offline status. Do you want to delete the contact?
nl: De Jabbergebruiker %1 verwijderde %2 uit zijn of haar lijst. Uw account zal niet langer de online/offline-status van deze gebruiker kunnen zien. Wilt u deze contactpersoon ook verwijderen?

en: Notification
nl: Melding

en: Keep
nl: Behouden

en: A password is required to join the room %1.
nl: Wachtwoord vereist voor chatruimte %1.

en: Error trying to join %1: nickname %2 is already in use
nl: Kon het gesprek %1 niet bijwonen: de schermnaam %2 is al in gebruik

en: Provide your nickname
nl: Geef uw schermnaam op

en: You cannot join the room %1 because you have been banned
nl: U kunt niet deelnemen aan kanaal %1 omdat u bent verbannen

en: Jabber Group Chat
nl: Deelnemen aan Jabbergroepsgesprek

en: You cannot join the room %1 because the maximum number of users has been reached
nl: U kunt niet aan kanaal %1 deelnemen omdat het maximaal aantal gebruikers al bereikt is

en: No reason given by the server
nl: De server gaf geen reden op

en: There was an error processing your request for groupchat %1. (Reason: %2, Code %3)
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het verwerken van uw verzoek voor groepsgesprek %1. (reden: %2, code: %3)

en: An error occurred while trying to remove the account:
    %1
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het verwijderen van het account:
    %1

en: Jabber Account Unregistration
nl: Uitschrijven van Jabber-account

en: You cannot see each others' status.
nl: U kunt de status van elkaar niet zien.

en: You can see this contact's status, but he/she cannot see your status.
nl: U kunt de status van deze contactpersoon zien maar hij/zij kan uw status niet zien.

en: This contact can see your status, but you cannot see his/her status.
nl: Deze contactpersoon kan uw status zien maar u kunt zijn/haar status niet zien.

en: You can see each others' status.
nl: U kunt de status van elkaar zien.

en: Timestamp
nl: Tijdaanduiding

en: Message
nl: Bericht

en: Downloading of Jabber contact photo failed.
nl: Kon de Jabber-foto niet downloaden.

en: Groupchat bookmark
nl: Bladwijzer voor groepsgesprek

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: (Re)send Authorization To
nl: Autorisatie (opnieuw) verzenden naar

en: (Re)request Authorization From
nl: Autorisatie (opnieuw) verzoeken van

en: Remove Authorization From
nl: Autorisatie verwijderen van

en: Set Availability
nl: Beschikbaarheid instellen

en: Free to Chat
nl: Vrij voor gesprek

en: Away
nl: Afwezig

en: Extended Away
nl: Langdurig afwezig

en: Do Not Disturb
nl: Niet storen

en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: Select Resource
nl: Gegevensbron selecteren

en: Automatic (best/default resource)
nl: Automatisch (beste/standaard gegevensbron)

en: Voice call
nl: Spraak-oproep

en: The original message is: <i>" %1 "</i><br />
nl: Het oorspronkelijke bericht is: <i>"%1"</i><br />

en: <qt><i>%1</i> has invited you to join the conference <b>%2</b><br />%3<br />If you want to accept and join, just <b>enter your nickname</b> and press ok<br />If you want to decline, press cancel</qt>
nl: <qt><i>%1</i> heeft u uitgenodigd om het gesprek <b>%2</b> bij te wonen.<br /> %3 <br />Wanneer u wilt accepteren en zich bij het gesprek wilt voegen, <b>voer een schermnaam in</b> en klik op OK.<br /> Wanneer u wilt weigeren, klik dan op Annuleren.</qt>

en: Invited to a conference - Jabber Plugin
nl: Uitgenodigd voor gesprek - Jabber-plugin

en: Message has been displayed
nl: Bericht is weergegeven

en: Message has been delivered
nl: Bericht is afgeleverd

en: Message stored on the server, contact offline
nl: Bericht is op de server opgeslagen, contactpersoon is offline

en: %1 has ended his/her participation in the chat session.
nl: %1 neemt niet langer deel aan het gesprek.

en: Your message could not be delivered: "%1", Reason: "%2"
nl: Uw bericht kon niet worden afgeleverd: "%1", reden: "%2"

en: Do you also want to remove user %1's authorization to see your status?
nl: Wilt u ook de autorisatie van gebruiker %1 om uw status te kunnen bekijken verwijderen?

en: Kopete File Transfer
nl: Kopete Bestandsoverdracht

en: You have preselected a resource for contact %1, but you still have open chat windows for this contact. The preselected resource will only apply to newly opened chat windows.
nl: U hebt een gegevensbron voorgeselecteerd voor %1, maar u hebt nog steeds een gespreksvenster open voor deze contactpersoon. De voorgeselecteerde gegevensbron wordt pas toegepast bij nieuw geopende gespreksvensters.

en: Jabber Resource Selector
nl: Jabbergegevensbron selecteren

en: Change nickname
nl: Schermnaam wijzigen

en: Change nickname - Jabber Plugin
nl: Schermnaam wijzigen - Jabber-plugin

en: Please enter the new nickname you want to have in the room <i>%1</i>
nl: Voer de nieuwe schermnaam in die u wilt gebruiken in de chatroom <i>%1</i>

en: Choose Account
nl: Selecteer account

en: Choose an account to handle the URL %1
nl: Kies een account om het URL-adres %1 af te handelen

en: Do you want to add '%1' to your contact list?
nl: Wilt u '%1' toevoegen aan uw contactenlijst?

en: Add
nl: Toevoegen

en: Do Not Add
nl: Niet toevoegen

en: Do you want to remove '%1' from your contact list?
nl: Wilt u '%1' verwijderen van uw contactenlijst?

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Do Not Remove
nl: Niet verwijderen

en: Please enter your nickname for the room %1
nl: Voer de schermnaam in voor het kanaal %1

en: You have been invited to %1
nl: U bent uitgenodigd voor %1

en: Cannot load icon<br>Program cannot continue
nl: Kan pictogram niet laden<br>Het programma kan niet worden voortgezet

en: Cannot load button image %1<br>Program cannot continue
nl: Kan knopafbeelding %1 niet laden<br>Het programma kan niet worden voortgezet

en: Play over Jabber
nl: Spelen via Jabber

en: Play KsirK over the Jabber Network
nl: KsirK spelen over het Jabber-netwerk

en: Allow to connect to a KsirK Jabber Multi User Gaming Room to create new games or to join present games
nl: Toestaan om met een "KsirK Jabber Multi User Gaming Room" te verbinden of deel te nemen aan huidige spellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pbNewSocketGame)
en: New Standard TCP/IP Network Game
nl: Nieuw standaard TCP/IP netwerkspel

en: New TCP/IP
nl: Nieuw TCP/IP

en: Create a new standard TCP/IP network game
nl: Maakt een nieuw standaard TCP/IP netwerkspel aan

en: Join a Standard TCP/IP Network Game
nl: Deelnemen aan een standaard TCP/IP netwerkspel

en: Join TCP/IP
nl: Deelnemen aan TCP/IP

en: Join a standard TCP/IP network game
nl: Deelnemen aan een standaard TCP/IP netwerkspel

en: Display the Current Player's Goal
nl: Het doel van de huidige speler tonen

en: Display the current player's goal
nl: Het doel van de huidige speler tonen

en: Contextual Help
nl: Contextuele hulp

en: Lets the next player play
nl: Laat de volgende speler spelen

en: Finish moves
nl: Bewegingen beëindigen

en: Finish moving the current sprites
nl: Beëindigt de huidige bewegingen van de sprites

en: World definition file not found - Verify your installation<br>Program cannot continue
nl: Bestand met werelddefinities is niet gevonden. Controleer uw installatie.<br>Het spel kan niet worden voortgezet

en: <font color="red">%1 conquered %2 from %3</font>
nl: <font color="red">%1 veroverde %2 op %3</font>

en: %1, you are defeated! Bye, bye...
nl: %1, u bent verslagen! Tot ziens...

en: %1: it is up to you again
nl: %1: u bent weer aan beurt

en: %1 won!
nl: %1 wint!

en: <big><b>%1</b>, you won!</big>
nl: <big><b>%1</b>, u hebt gewonnen!</big>

en: <br>Winner's goal was stated like this:<br><i>%1</i><br><br>Do you want to play again?
nl: <br>Het doel van de winnaar was als volgt:<br><i>%1</i><br><br>Wilt u nog een spel spelen?

en: <br>You conquered all the world!
nl: <br>U hebt de hele wereld veroverd!

en: <br>He conquered all the world!
nl: <br>Hij heeft de hele wereld veroverd!

en: Do you want to quit the game?
nl: Wilt u uw spel afsluiten?

en: Before you quit, do you want to save your game?
nl: Voordat u stopt, wilt u uw spel opslaan?

en: KsirK - Load Game
nl: KsirK - Spel laden

en: Waiting for the connection of %1 network players.
nl: Wacht op verbinding met %1 netwerspelers.

en: <font color="red">%2</font> attacks you from <font color="red">%3</font> with 1 army!<br> How do you want to defend <font color="blue">%4</font>? | <font color="red">%2</font> attacks you from <font color="red">%3</font> with %1 armies!<br> How do you want to defend <font color="blue">%4</font>?
nl[0]: <font color="red">%2</font> valt u aan van <font color="red">%3</font> met 1 leger!<br> Hoe wilt u <font color="blue">%4</font> verdedigen?
nl[1]: <font color="red">%2</font> valt u aan van <font color="red">%3</font> met %1 legers!<br> Hoe wilt u <font color="blue">%4</font> verdedigen?

en: Defend 1
nl: Verdedig 1

en: Defend 2
nl: Verdedig 2

en: Defend-Auto
nl: Auto-verdediging

en: Waiting for %1 players to connect
nl: Wacht op verbinding met %1 spelers

en: There is no country here!
nl: Er is hier geen land!

en: You are not the owner of the first country: %1!
nl: U bent niet de eigenaar van het eerste land: %1!

en: You are not the owner of the second country: %1!
nl: U bent niet de eigenaar van het tweede land: %1!

en: You are trying to move armies from %1 to itself!
nl: U probeert legers te verplaatsen van %1 naar zichzelf!

en: %1 is not a neighbour of %2!
nl: %1 is geen buur van %2!

en: Moving armies from %1 to %2.
nl: Legers worden verplaatst van %1 naar %2.

en: You are the owner of the second country: %1!
nl: U bent de eigenaar van het tweede land: %1!

en: Ready to fight!
nl: Klaar om te vechten!

en: <font color="orange">No country here!</font>
nl: <font color="orange">Geen land hier!</font>

en: <font color="orange">You are not the owner of %1!</font>
nl: <font color="orange">U bent niet de eigenaar van %1!</font>

en: <font color="orange">There is only %1 armies in %2!</font>
nl: <font color="orange">Er zijn slechts %1 legers in %2!</font>

en: %1, you defend with the only army you have in %2.
nl: %1, u verdedigt met het enige leger dat u in %2 heeft.

en: Exchange armies again or continue?
nl: Wilt u opnieuw legers uitwisselen of doorgaan?

en: You must distribute
    all your armies
nl: U moet al uw
    legers distributeren

en: Battle ongoing.
nl: Veldslag bezig.

en: %1, it is up to you.
nl: %1, het is aan u.

en: Do you really want to end your current game and start a new one?
nl: Wilt u het huidige spel beëindigen en een nieuw spel starten?

en: <b>KsirK quick Introduction</b>
nl: <b>Snelle introductie tot KsirK</b>

en: Attacks and moves are issued through drag & drop between neighbour countries.
nl: Aanvallen en verplaatsingen gebeuren door te slepen tussen buurlanden.

en: Start a new game or join a network game with the menu or the toolbar...
nl: Start een nieuw spel of doe mee met een netwerkspel met het menu of de werkbalk...

en: and then let the system guide you through messages and tooltips appearing on buttons when hovering above them. You can disable bubble help in the options window.
nl: En laat het systeem u leiden door middel van berichten en tekstballonnen die op de knoppen verschijnen als u de muisaanwijzer er op plaatst. U kunt "bubble help" activeren in het opties-venster.

en: Don't show messages anymore
nl: Geen berichten meer tonen

en: %2 belongs to %3. 1 army. | %2 belongs to %3. %1 armies.
nl[0]: %2 is van %3. 1 leger.
nl[1]: %2 is van %3. %1 legers.

en: Cannot save when waiting for a defense.
nl: Kan niet opslaan bij het wachten op een verdediging.

en: KsirK - Save Game
nl: KirsK - spel opslaan

en: %1 exists.
    Do you really want to overwrite it?
nl: %1 bestaat al.
    Wilt u het overschrijven?

en: Overwrite file?
nl: Bestand overschrijven?

en: Saving canceled
nl: Opslaan geannuleerd

en: Game saved to %1
nl: Spel opgeslagen naar %1

en: Only game master can save the game in network playing.
nl: Alleen de spelmeester kan het netwerkspel opslaan.

en: Attack by drag & drop between countries<br>Move armies the same way (last action of a turn).
nl: Val aan door te klikken en slepen van en naar landen<br>Legers worden op dezelfde manier verplaatst (laatste actie van een beurt).

en: <b>Nationality:</b>
nl: <b>Nationaliteit:</b>

en: <b>Country:</b> %1
nl: <b>Land:</b> %1

en: <b>Owner:</b> %1
nl: <b>Eigenaar:</b> %1

en: <b><u>Country details</u></b>
nl: <b><u>Landdetails</u></b>

en: <i>Fighting in progress...</i>
nl: <i>Er wordt gevochten...</i>

en: <font color="red">Attack</font> with 1 army.<br> | <font color="red">Attack</font> with %1 armies.<br>
nl[0]: <font color="red">Aanvallen</font> met 1 leger.<br>
nl[1]: <font color="red">Aanvallen</font> met %1 legers.<br>

en: <font color="blue">Defend</font> with 1 army.<br> | <font color="blue">Defend</font> with %1 armies.<br>
nl[0]: <font color="blue">Verdedigen</font> met 1 leger.<br>
nl[1]: <font color="blue">Verdedigen</font> met %1 legers.<br>

en: Stop Auto-Attack
nl: Auto-aanval stoppen

en: Stop Auto-Defense
nl: Auto-verdediging stoppen

en: Valid
nl: Geldig

en: Recycle
nl: Recycleren

en: Done
nl: Klaar

en: %1 army to place | %1 armies to place
nl[0]: %1 leger te plaatsen
nl[1]: %1 legers te plaatsen

en: <u><b>Change some<br>placements?</b></u>
nl: <u><b>Een aantal <br>plaatsingen</b> veranderen?</u>

en: 1 army to place | %1 armies to place
nl[0]: 1 leger te plaatsen
nl[1]: %1 legers te plaatsen

en: <b>Armies:</b> %1
nl: <b>Legers:</b> %1

en: <font color="red">lost armies: %1</font>
nl: <font color="red">verloren legers: %1</font>

en: <font color="blue">lost armies: %1</font>
nl: <font color="blue">verloren legers: %1</font>

en: Preferences
nl: Voorkeuren

note: i18n: ectx: label, entry (spritesSpeed), group (General)
en: The sprites speed: slow, normal, quick, immediate
nl: De snelheid van de sprites: traag, normaal, snel, onmiddelijk

note: i18n: ectx: label, entry (soundEnabled), group (General)
en: If true, sounds are played; they are not otherwise.
nl: Indien ingeschakeld worden geluiden afgespeelt, anders niet.

note: i18n: ectx: label, entry (helpEnabled), group (General)
en: If true, help is displayed; they are not otherwise.
nl: Indien ingeschakeld wordt hulp getoond, anders niet.

note: i18n: ectx: label, entry (showArmiesNumbers), group (General)
en: If true, the number of armies is displayed on each country.
nl: Indien ingeschakeld wordt het aantal legers voor elk land getoond.

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
nl: Het te gebruiken grafische thema.

note: i18n: ectx: label, entry (jabberId), group (General)
en: The last used Jabber Id.
nl: Het laatstgebruikte Jabber-ID.

note: i18n: ectx: label, entry (jabberPassword), group (General)
en: The password of the last used Jabber Id.
nl: Het wachtwoord van het laatstgebruikte Jabber-ID.

note: i18n: ectx: label, entry (roomJid), group (General)
en: The last used Jabber groupchat room.
nl: Het laatstgebruikte Jabber-groepschatroom.

note: i18n: ectx: label, entry (roomPassword), group (General)
en: The password for last used Jabber groupchat room.
nl: Het wachtwoord gebruikt voor het laatstgebruikte Jabber-groepschatroom.

note: i18n: ectx: label, entry (nickname), group (General)
en: The nickname used in the last used Jabber groupchat room.
nl: De schermnaam gebruikt in het laatstgebruikte Jabber-groepschatroom.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
nl: S&pel

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: In&stellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: For help and user manual, please see
    the KsirK web site.
nl: Voor hulp en handleiding, zie
    de website van KsirK.

en: Gael de Chalendar aka Kleag
nl: Gael de Chalendar alias Kleag

en: Current maintainer
nl: Huidige onderhouder

en: Michal Golunski (Polish translation)
nl: Michal Golunski (Poolse vertaling)

en: French students of the 'IUP ISI 2007-2008':
nl: Franse studenten van de 'IUP ISI 2007-2008':

en: file to open
nl: te openen bestand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lImage1)
en: LeftImg
nl: LinksAfb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lImage2)
en: RightImg
nl: RechtsAfb

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pbNewGame)
en: New Local Game
nl: Nieuw lokaal spel

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pbJabberGame)
en: Play KsirK over Jabber Network
nl: KsirK spelen over het Jabber-netwerk

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pbJoin)
en: Join Standard TCP/IP Network Game
nl: Deelnemen aan een standaard TCP/IP netwerkspel

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pbLoad)
en: Load
nl: Laden

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pbQuit)
en: Quit
nl: Afsluiten

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KsirkPreferencesWidget)
en: KsirK Preferences
nl: KsirK voorkeuren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, soundEnabled)
en: Sound enabled
nl: Geluid ingeschakeld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Sprites speed (slow, normal, rapid, immediate)
nl: De snelheid van de sprites (traag, normaal, snel, onmiddelijk)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, helpEnabled)
en: Show help
nl: Hulp tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, armiesNumbers)
en: Show number of armies on countries
nl: Aantal legers in landen tonen

en: Wrong save game format. Waited %1 and got %2!
nl: Fout spelopslagformaat. Verwachtte %1 en kreeg %2!

en: KsirK - Cannot load!
nl: KsirK - Kan niet laden!

en: Current player is: %1
nl: Huidige speler is: %1

en: Skin file parsing error
nl: Fout bij ontleden van skin-bestand

en: KsirK - Error
nl: KsirK - Fout

en: Cannot find Max X for sprite: no background!
nl: Kan Max X voor sprite niet vinden: geen achtergrond!

en: Cannot find Max Y for sprite: no background!
nl: Kan Max Y voor sprite niet vinden: geen achtergrond!

en: Error - Unknown skin int data:
nl: Fout - onbekende skin-int-gegevens:

en: Error - Unknown skin string data:
nl: Fout - onbekende skin-string-gegevens:
