ksirkskineditor - en to nl translation catalogue (252 entries)

en: Error: no player to destroy
nl: Fout: geen speler om te vernietigen

en: KsirK - Goal Display
nl: KsirK - Tonen van doelstelling

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, bonus)
en: Number of bonus points when owning the full continent
nl: Aantal bonuspunten bij bezit van het hele continent

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, bonus)
en: Number of bonus points when owning the full continent.
    
    At the end of each turn a number of armies is distributed to each player. If one player owns all the countries of this continent, he/she gains this bonus.
    
    The bonus should be proportional to the continent's size and to the difficulty to conquer it or to keep it.
nl: Aantal bonuspunten bij bezit van hele continent.
    
    Nadat iedereen aan de beurt is geweest wordt een aantal legers aan elke speler toegekend. Als een speler alle landen bezit van dit continent, krijgt hij/zij deze bonus.
    
    De bonus moet in verhouding staan tot de grootte van het continent, en de moeite die het kost het te veroveren en te behouden.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, selectcountriesbutton)
en: Select the countries contained in this continent
nl: Selecteer de landen die tot dit continent behoren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, selectcountriesbutton)
en: Click here to select the countries contained in this continent.
    
    A list of all the world's countries will be shown and you will be able to select the countries using the mouse and the Ctrl and Shift keys.
nl: Klik hier om de landen van dit continent te selecteren.
    
    U ziet een lijst met alle landen in de wereld, u kunt hierin de landen selecteren met behulp van de muis en de Ctrl- en Shift-toetsen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, selectcountriesbutton)
en: Countries:
nl: Landen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, countrieslist)
en: Continent's countries
nl: Landen van het continent

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, countrieslist)
en: This is the list of countries currently forming this continent.
nl: Dit is de lijst van landen die op dit moment tot dit continent behoren.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkCountryDefinition)
en: Country
nl: Land

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Flag:
nl: Vlag:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Anchor:
nl: Anker:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Center:
nl: Midden:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Infantry:
nl: Infanterie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, infantryx)
en: Infantry's sprite top left point x-coordinate
nl: x-Coördinaat van het punt linksboven van het figuurtje voor de infanterie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, infantryx)
en: Infantry's sprite top left point x-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the infantry.
nl: x-Coördinaat van het punt links boven van het figuurtje voor de infanterie.
    
    Deze wordt gegeven tot het punt links boven van de kaart, op een schaalgrootte die gedefinieerd is in de skindefinitie.
    
    Deze coördinaat wordt automatisch bijgewerkt als de infanterie wordt verplaatst.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, infantryy)
en: Infantry's sprite top left point y-coordinate
nl: y-Coördinaat van het punt linksboven van het figuurtje voor de infanterie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, infantryy)
en: Infantry's sprite top left point y-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the infantry by drag and drop.
nl: y-Coördinaat van het punt links boven van het figuurtje voor de infanterie.
    
    Deze wordt gegeven tot het punt links boven van de kaart, op een schaalgrootte die gedefinieerd is in de skindefinitie.
    
    Deze coördinaat wordt automatisch bijgewerkt als de infanterie wordt verplaatst door slepen en neerzetten.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Cavalry:
nl: Cavalerie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, cavalryx)
en: Cavalry's sprite top left point x-coordinate
nl: x-Coördinaat van het punt links boven van het figuurtje voor de cavalerie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, cavalryx)
en: Cavalry's sprite top left point x-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the cavalry.
nl: x-Coördinaat van het punt links boven van het figuurtje voor de cavalerie.
    
    Deze wordt gegeven tot het punt links boven van de kaart, op een schaalgrootte die gedefinieerd is in de skindefinitie.
    
    Deze coördinaat wordt automatisch bijgewerkt als de cavalerie wordt verplaatst.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, cavalryy)
en: Cavalry's sprite top left point y-coordinate
nl: y-Coördinaat van het punt links boven van het figuurtje voor de cavalerie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, cavalryy)
en: Cavalry's sprite top left point y-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the cavalry by drag and drop.
nl: y-Coördinaat van het punt links boven van het figuurtje voor de cavalerie.
    
    Deze wordt gegeven tot het punt links boven van de kaart, op een schaalgrootte die gedefinieerd is in de skindefinitie.
    
    Deze coördinaat wordt automatisch bijgewerkt als de cavalerie wordt verplaatst door slepen en neerzetten.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Cannon:
nl: Geschut:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, cannony)
en: Cannon's sprite top left point y-coordinate
nl: y-Coördinaat van het punt links boven van het figuurtje voor het geschut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, cannony)
en: Cannon's sprite top left point y-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the cannon by drag and drop.
nl: y-Coördinaat van het punt links boven van het figuurtje voor het geschut.
    
    Deze wordt gegeven tot het punt links boven van de kaart, op een schaalgrootte die gedefinieerd is in de skindefinitie.
    
    Deze coördinaat wordt automatisch bijgewerkt als het geschut wordt verplaatst door slepen en neerzetten.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, cannonx)
en: Cannon's sprite top left point x-coordinate
nl: x-Coördinaat van het punt links boven van het figuurtje voor het geschut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, cannonx)
en: Cannon's sprite top left point x-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the cannon.
nl: x-Coördinaat van het punt links boven van het figuurtje voor het geschut.
    
    Deze wordt gegeven tot het punt links boven van de kaart, op een schaalgrootte die gedefinieerd is in de skindefinitie.
    
    Deze coördinaat wordt automatisch bijgewerkt als het geschut wordt verplaatst.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, centery)
en: Point around which the country name is drawn y-coordinate
nl: y-Coördinaat punt waaromheen de naam van het land wordt getekend

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, centery)
en: Point around which the country name is drawn y-coordinate.
    
    Note that this point should be located inside the limits of the country on the map mask.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the country name by dragging and dropping its target icon.
nl: y-Coördinaat van het punt waar omheen de naam van het land wordt getekend.
    
    Merk op dat dit punt in het kaartmasker binnen de grenzen van het land moet liggen.
    
    Deze wordt gegeven tot het punt links boven van de kaart, op een schaalgrootte die gedefinieerd is in de skindefinitie.
    
    Deze coördinaat wordt automatisch bijgewerkt als de naam van het land wordt verplaatst door slepen en neerzetten van het bijbehorende pictogram.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, centerx)
en: Point around which the country name is drawn x-coordinate
nl: x-Coördinaat van het punt waar omheen de naam van het land wordt getekend

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, centerx)
en: Point around which the country name is drawn x-coordinate.
    
    Note that this point should be located inside the limits of the country on the map mask.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the country name by dragging and dropping its target icon.
nl: x-Coördinaat van het punt waar omheen de naam van het land wordt getekend.
    
    Merk op dat dit punt in het kaartmasker binnen de grenzen van het land moet liggen.
    
    Deze wordt gegeven tot het punt links boven van de kaart, op een schaalgrootte die gedefinieerd is in de skindefinitie.
    
    Deze coördinaat wordt automatisch bijgewerkt als de naam van het land wordt verplaatst door slepen en neerzetten van het bijbehorende pictogram.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, anchory)
en: Center of the highlighting y-coordinate
nl: y-Coördinaat van het midden van de accentuering

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, anchory)
en: Center of the highlighting y-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the highlighting by dragging and dropping its cross icon.
nl: y-Coördinaat van het midden van de accentuering.
    
    Deze wordt gegeven tot het punt links boven van de kaart, op een schaalgrootte die gedefinieerd is in de skindefinitie.
    
    Deze coördinaat wordt automatisch bijgewerkt als de accentuering wordt verplaatst door slepen en neerzetten van het pictogram met het kruisje.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, anchorx)
en: Center of the highlighting x-coordinate
nl: x-Coördinaat van het midden van de accentuering

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, anchorx)
en: Center of the highlighting x-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the highlighting by dragging and dropping its cross icon.
nl: x-Coördinaat van het midden van de accentuering.
    
    Deze wordt gegeven tot het punt links boven van de kaart, op een schaalgrootte die gedefinieerd is in de skindefinitie.
    
    Deze coördinaat wordt automatisch bijgewerkt als de accentuering wordt verplaatst door slepen en neerzetten van het pictogram met het kruisje.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, flagy)
en: Flag's sprite top left point y-coordinate
nl: y-Coördinaat van het punt links boven van het figuurtje voor de vlag

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, flagy)
en: Flag's sprite top left point y-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the flag by drag and drop.
nl: y-Coördinaat van het punt links boven van het figuurtje voor de vlag.
    
    Deze wordt gegeven tot het punt links boven van de kaart, op een schaalgrootte die gedefinieerd is in de skindefinitie.
    
    Deze coördinaat wordt automatisch bijgewerkt als de vlag wordt verplaatst door slepen en neerzetten.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, flagx)
en: Flag's sprite top left point x-coordinate
nl: x-Coördinaat van het punt links boven van het figuurtje voor het geschut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, flagx)
en: Flag's sprite top left point x-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the flag by drag and drop.
nl: x-Coördinaat van het punt links boven van het figuurtje voor het geschut.
    
    Deze wordt gegeven tot het punt links boven van de kaart, op een schaalgrootte die gedefinieerd is in de skindefinitie.
    
    Deze coördinaat wordt automatisch bijgewerkt als de vlag wordt verplaatst door slepen en neerzetten.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, neighboursbutton)
en: Select this country's neighbors
nl: Selecteer de buurlanden van dit land

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, neighboursbutton)
en: Click here to select this country's neighbors.
    
    A list of all the world's countries will be shown and you will be able to select the countries using the mouse and the Ctrl and Shift keys.
nl: Klik hier om de buurlanden van dit land te selecteren.
    
    U ziet een lijst met alle landen in de wereld, u kunt hierin de landen selecteren met behulp van de muis en de Ctrl- en Shift-toetsen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, neighboursbutton)
en: Neighbors:
nl: Buurlanden:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, neighbourslist)
en: This country's neighbors
nl: De buurlanden van dit land

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, neighbourslist)
en: This is the list of countries currently considered as neighbors of this country.
nl: Dit is de lijst van landen die op dit moment worden beschouwd als de buurlanden van dit land.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkGoalDefinition)
en: Goal
nl: Doelstelling

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Goal Type
nl: Soort doelstelling

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, worldtype) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, worldtype)
en: Conquer all the world
nl: De hele wereld veroveren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, worldtype)
en: World conquest
nl: Wereldverovering

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, playertype)
en: Eliminate a given player
nl: Een gegeven speler elimineren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, playertype)
en: <p>Eliminate a given player. If it is eliminated by another one, you will fall back to a <emphasis>Countries</emphasis> type of goal.</p>
nl: <p>Elimineer een gegeven speler. Als het is geëlimineerd door iemand anders, dan valt u terug op een <emphasis>Landen</emphasis>-doelstelling soort spel.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, playertype)
en: Player
nl: Speler

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, countriestype)
en: Conquer a given number of countries
nl: Een gegeven aantal landen veroveren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, countriestype)
en: Conquer a given number of countries.
    
    You can also make the player to have to put a given number of armies on each country.
nl: Een gegeven aantal landen veroveren.
    
    U kunt ook een speler een bepaald aantal legers laten plaatsen in elk land.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, countriestype) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabCountries)
en: Countries
nl: Landen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, continentstype)
en: Conquer a given list of continents
nl: Een gegeven lijst van continenten veroveren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, continentstype)
en: Conquer a given list of continents. You can also let the player choose one of their target continents.
nl: Een gegeven lijst van continenten veroveren. U kunt de speler ook een van zijn doel-continenten laten kiezen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, continentstype) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabContinents)
en: Continents
nl: Continenten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Description:
nl: Beschrijving:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTextEdit, description)
en: Text describing the goal
nl: Een tekst waarin de doelstelling wordt beschreven

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTextEdit, description)
en: <p>Text describing the goal. It should include several placeholders for various data depending on the goal type:</p><ul><li><i>World Conquest</i>: none</li><li><i>Player</i>: one for the player name and one for the number of countries fallback</li><li><i>Countries</i>: one for the number of countries and possibly a second one for the number of armies to put on each country</li><li><i>Continents</i>: one for each continent to conquer</li></ul>
nl: <p>Tekst die de doelstelling beschrijft. Het zou verschillende plaatshouders moeten bevatten voor verschillende gegevens die afhangen van het type spel:</p><ul><li><i>Wereldspel</i>: geen</li><li><i>Speler</i>: één voor naam van de speler en één voor het aantal landen waarop kan worden teruggevallen</li><li><i>Landen</i>: één voor het aantal landen en mogelijke een tweede voor het aantal legers dat in elkland geplaatst wordt</li><li><i>Continenten</i>: één voor elk te veroveren continent</li></ul>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Countries nb:
nl: Aantal landen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Armies by country:
nl: Legers per land:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, nbcountries)
en: Number of countries to conquer
nl: Aantal te veroveren landen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, nbcountries)
en: <p>Number of countries to conquer in a <i>Countries</i> goal or as a fallback in a <i>Player</i> goal.</p>
nl: <p>Aantal te veroveren landen in een <i>Landen</i>-doelstelling of als iets waarop kan worden teruggevallen in een <i>Speler</i>sdoelstelling.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, armiesbycountry)
en: Number of armies to put on each country
nl: Aantal legers te plaatsen in elk land

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, armiesbycountry)
en: <p>Number of armies to put on each country in a <i>Countries</i> goal.</p>
nl: <p>Aantal legers te plaatsen in elk land in een <i>Landen</i>-doelstelling.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, selectcontinentsbutton)
en: Select the continents to conquer
nl: Selecteer de te veroveren continenten

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, selectcontinentsbutton)
en: <p>Click this button to select the continents to conquer in a <i>Continents</i> goal.</p><p>You will be prompted with a list of this world's continents. Select those to conquer with the mouse and the Ctrl and Shift keys.</p>
nl: <p>Klik op deze knop om de te veroveren continenten te selecteren in een <i>Continenten</i>-doelstelling.</p><p>U krijgt een lijst met de continenten van deze wereld. U kunt hierin de te veroveren continenten selecteren met behulp van de muis en de Ctrl- en Shift-toetsen.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectcontinentsbutton)
en: Select Continents
nl: Selecteer continenten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, anycontinent) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, anycontinent)
en: Check to let the player choose one of the continents to conquer
nl: Kies dit om de speler een van de te veroveren continenten te laten kiezen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, anycontinent)
en: Any
nl: Elk

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, continentslist)
en: List of the continents to conquer
nl: Lijst van te veroveren continenten

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, continentslist)
en: <p>List of the continents to conquer in a <i>Continents</i> goal.</p><p>You can change this list by clicking on the "Select continents" button above.</p>
nl: <p>Lijst van te veroveren continenten in een <i>Continenten</i>-doelstelling.</p><p>U kunt deze lijst wijzigen door te klikken op de knop "Continenten selecteren" hierboven.</p>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkNationalityDefinition)
en: Nationality
nl: Nationaliteit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
nl: Naam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, name)
en: Nationality name
nl: Naam nationaliteit

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, name)
en: <p>Nationality name. The name of the player country. Can be the name of an existing country in case of a <i>realistic</i> world.</p><p>This string should be unique in the skin.</p>
nl: <p>Naam van de nationalitet. de naam van het spelerland. Kan de naam van een bestaand land zijn in het geval van een <i>realistische</i> wereld.</p><p>Deze tekenreeks zou uniek moeten zijn in de skin.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Leader name:
nl: Naam leider:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leader)
en: Leader name
nl: Naam leider

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, leader)
en: <p>Name of this nationality leader. In the case of a <i>realistic</i> skin, this could be the name of a well known king, president, etc.</p>
nl: <p>Naam van de leider van deze nationaliteit. In het geval van een <i>realistische</i> skin, kan dit de naam zijn van een welbekende koning, president, etc.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Flag ID in pool:
nl: ID vlag in pool:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, flag)
en: Flag sprite id in the pool SVG
nl: ID vlagfiguurtje in pool-SVG

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, flag)
en: Flag sprite id in the pool SVG (pool.svg).
nl: ID vlagfiguurtje in pool-SVG (pool.svg).

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, skindefinition)
en: Skin Definition
nl: Skindefinitie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Skin name:
nl: Naam skin:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, skinNameLineEdit)
en: The skin's short name
nl: De afgekorte naam van de skin

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, skinNameLineEdit)
en: Type here the skin's short name. This should be an identifier-like string
nl: Type hier de korte naam van de skin. Deze moet de skin identificeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width x Height
nl: Breedte x hoogte

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, widthLineEdit)
en: Map's width
nl: Breedte van de kaart

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, widthLineEdit)
en: This is the map's width. The map SVG element will be by default drawn on an image of this width. All positions on the map are expressed relatively to this dimension.
nl: De breedte van de kaart. Het SVG-element van de kaart wordt standaard in een afbeelding van deze breedte getekend. Alle posities in de kaart zijn op deze afmeting gebaseerd.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, heightLineEdit)
en: Map's height
nl: Hoogte van de kaart

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, heightLineEdit)
en: This is the map's height. The map SVG element will be by default drawn on an image of this height All positions on the map are expressed relatively to this dimension.
nl: De hoogte van de kaart. Het SVG-element van de kaart wordt standaard in een afbeelding van deze hoogte getekend. Alle posities in de kaart zijn op deze afmeting gebaseerd.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Map Font
nl: Lettertype kaart

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, fontrequester)
en: Font used to draw country names
nl: Lettertype voor de namen van de landen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KFontRequester, fontrequester)
en: This font will be used to draw the country names on the map
nl: De namen van de landen in de kaart worden in dit lettertype weergegeven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Fg:
nl: Vg:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, fgcolorbutton)
en: Foreground color for country names
nl: Voorgrondkleur van de namen van de landen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, fgcolorbutton)
en: This color will be used to draw the foreground of the country names on the map
nl: Dit is de voorgrondkleur van de namen van de landen in de kaart

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Bg:
nl: Ag:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, bgcolorbutton)
en: Background color for country names
nl: Achtergrondkleur voor de namen van de landen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, bgcolorbutton)
en: This color will be used to draw the background of the country names on the map
nl: Dit is de achtergrondkleur van de namen van de landen in de kaart

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTextEdit, descriptionTextEdit)
en: Human readable description of the skin
nl: Leesbare beschrijving van de skin

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTextEdit, descriptionTextEdit)
en: Describe here the skin, its style, its story, the intent of its author(s), etc.
nl: Beschrijf hier de skin: de stijl, het verhaal, de bedoeling van de schrijver(s), etc.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSprites) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkSpritesDefinition)
en: Sprites
nl: Figuurtjes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Edit the sprite definitions
    in the right dock
nl: Beschrijf de definitie van de figuurtjes
    in het vak rechts

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabNationalities)
en: Nationalities
nl: Nationaliteiten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, newNationalityButton)
en: Creates a new Nationality
nl: Maakt een nieuwe nationaliteit aan

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, newNationalityButton)
en: Click here to add a new nationality. You will be prompted for its name.
nl: Klik hier om een nieuwe nationaliteit toe te voegen. U moet een naam invullen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, newNationalityButton)
en: New Nationality
nl: Nieuwe nationaliteit

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, deleteNationalityButton)
en: Removes the currently selected nationality
nl: Verwijdert de huidig geselecteerde nationaliteit

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, deleteNationalityButton)
en: Click here to remove the currently selected nationality. You will be asked for confirmation.
nl: Klik hier om de huidig geselecteerde nationaliteit te verwijderen. U moet dit bevestigen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, nationalitieslist)
en: Nationality list
nl: Lijst van nationaliteiten

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, nationalitieslist)
en: This list shows the nationalities defined.
    
    Each nationality name should be unique. Select a nationality and edit its details in the right dock.
    
    During the game, each player must choose a nationality. As such, you should add at least as many nationalities as the maximum number of players for this skin.
nl: In deze lijst staan de gedefinieerde nationaliteiten.
    
    Elke naam van een nationaliteit moet uniek zijn. Selecteer een nationaliteit en bewerk de bijbehorende details in het vak rechts.
    
    Tijdens het spel moet iedere speler een nationaliteit kiezen. Er moeten dus voldoende nationaliteiten zijn voor het maximum aantal spelers van deze skin.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, newCountryButton)
en: Creates a new country
nl: Maakt een nieuw land aan

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, newCountryButton)
en: Click here to add a new country. You will be prompted for its name.
nl: Klik hier om een nieuw land toe te voegen. U moet de naam ervan invullen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, newCountryButton)
en: New Country
nl: Nieuw land

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, deleteCountryButton)
en: Removes the currently selected country
nl: Verwijdert het huidig geselecteerde land

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, deleteCountryButton)
en: Click here to remove the currently selected country. You will be asked for confirmation.
nl: Klik hier om het huidig geselecteerde land te verwijderen. U moet dit bevestigen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, countrieslist) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KListWidget, countriesList)
en: Country list
nl: Lijst van landen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, countrieslist)
en: This list shows the countries defined.
    
    Each country name should be unique. Select a country and edit its details in the right dock.
nl: Dit is een lijst van de gedefinieerde landen.
    
    Elke naam van een land moet uniek zijn. Selecteer een land en bewerk de bijbehorende details in het vak rechts.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, newContinentButton)
en: Creates a new continent
nl: Maakt een nieuw continent aan

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, newContinentButton)
en: Click here to add a new continent. You will be prompted for its name.
nl: Klik hier om een nieuw continent aan te maken. U moet de naam ervan invullen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, newContinentButton)
en: New Continent
nl: Nieuw continent

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, deleteContinentButton)
en: Removes the currently selected continent
nl: Verwijdert het huidig geselecteerde continent

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, deleteContinentButton)
en: Click here to remove the currently selected continent. You will be asked for confirmation.
nl: Klik hier om het huidig geselecteerde continent te verwijderen. U moet dit bevestigen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, continentslist)
en: Continent list
nl: Lijst van continenten

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, continentslist)
en: This list shows the continents defined.
    
    Each continent name should be unique. Select a continent and edit its details in the right dock.
nl: Dit is een lijst van gedefinieerde continenten.
    
    Elke naam van een continent moet uniek zijn. Selecteer een continent en bewerk de bijbehorende details in het vak rechts.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGoals)
en: Goals
nl: Doelstellingen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, newGoalButton)
en: Creates a new goal
nl: Een nieuwe doelstelling aanmaken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, newGoalButton)
en: Click here to add a new goal. It will be named automatically.
nl: Klik hier om een nieuwe doelstelling aan te maken. Die krijgt automatisch een naam.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, newGoalButton)
en: New Goal
nl: Nieuwe doelstelling

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, deleteGoalButton)
en: Removes the currently selected goal
nl: Verwijdert de huidig geselecteerde doelstelling

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, deleteGoalButton)
en: Click here to remove the currently selected goal. You will be asked for confirmation.
nl: Klik hier om de huidig geselecteerde doelstelling te verwijderen. U moet dit bevestigen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, goalslist)
en: Goal list
nl: Lijst van doelstellingen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, goalslist)
en: This list shows the goals defined.
    
    Each goal name should be unique. Select a goal and edit its details in the right dock.
nl: Dit is een lijst van gedefinieerde doelstellingen.
    
    De naam van een doelstelling moet uniek zijn. Selecteer een doelstelling en bewerk de bijbehorende details in het vakje rechts.

en: Preferences
nl: Voorkeuren

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CountriesSelectionDialog)
en: Country Selection Dialog
nl: Dialoog selectie landen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KListWidget, countriesList)
en: List of all the countries defined in the world. Currently selected countries are highlighted. You can modify the selection using the mouse and Ctrl and Shift keys.
nl: Lijst van alle gedefinieerde landen in de wereld. Huidig geselecteerde landen zijn gemarkeerd. U kunt de selectie wijzigen met de muis en de Ctrl- en Shift-toetsen.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
nl: &Spel

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QFrame, skinEditor)
en: KsirK Skin Editor
nl: KsirK Skin Editor (Skinbewerker voor KsirK)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QScrollArea, buttonsScrollArea)
en: Sprite placement buttons
nl: Knoppen voor het plaatsen van de figuurtjes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QScrollArea, buttonsScrollArea)
en: Use the buttons here to do the initial placement of the corresponding sprite for the currently selected country. The buttons are available only if the sprite is not already placed.
nl: Gebruik deze knoppen voor het op de beginpositie plaatsen van het figuurtje voor het huidig geselecteerde land. Deze knoppen zijn alleen beschikbaar als het figuurtje nog niet is geplaatst.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QScrollArea, mapScrollArea)
en: Map with sprites
nl: Kaart met figuurtjes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QScrollArea, mapScrollArea)
en: Shows the map of the skin with all already placed sprites, the country names, and the highlighting anchors.
    
    Drag and drop the sprites, the country names, and the highlighting anchors to change their place.
nl: Toon de map van de skin met de reeds geplaatste figuurtjes, de landennamen en de oplichtende ankers.
    
    Sleep en plaats de figuurtjes, de landennamen en de oplichtende ankers om deze van plaats te wijzigen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26)
en: Width between fighter
    and flag:
nl: Afstand tussen strijder
    en vlag:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, widthDiffLineEdit)
en: Empty space size between fighting cannon and flag
nl: Lege ruimte tussen geschut en vlag

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, widthDiffLineEdit)
en: Empty space size between fighting cannon and flag.
    
    During a battle, firing (end exploding) cannons of each player are placed in both sides of the defender country flag. This parameter is the number of pixels between the flag and each cannon, measured relatively to the map base size as set in the main skin definition panel.
nl: Lege ruimte tussen geschut en vlag.
    
    Gedurende een gevecht worden vurende (en exploderende) kanonnen van elke speler geplaatst aan beide zijden van de vlag van het land van de verdediger. Deze parameter is het aantal pixels tussen de vlag en elk kanon, gemeten op basis van de basisgrootte van de kaart zoals ingesteld in het hoofdpaneel van de skindefinitie.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KTabWidget, ktabwidget)
en: Data about all sprites
nl: Gegevens van alle figuurtjes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, flagTab)
en: Data about the flag sprite
nl: Gegevens van het vlagfiguurtje

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, flagTab)
en: Flag
nl: Vlag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18) i18n: ectx: property (text), 
en: Width:
nl: Breedte:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, flagw)
en: Flag individual frame width
nl: Breedte individuele frame van vlag

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, flagw)
en: <p>Flag individual frame width.</p><p>The pool <i>flag</i> element will be rendered on a pixmap of width: <i>Width</i> * N<i>number of frames</i> and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Breedte individuele frame van vlag.</p><p>Het <i>vlag</i>element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met breedte: <i>breedte</i> * <i>aantal frames</i> en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17) i18n: ectx: property (text),
en: Height:
nl: Hoogte:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, flagh)
en: Flag individual frame height
nl: Hoogte individuele frame van vlag

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, flagh)
en: Flag individual frame height.
    
    The pool flag element will be rendered on a pixmap of height: (Height * Number of versions) and then split into individual frames.
nl: Hoogte individuele frame van vlag.
    
    Het vlagelement in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een hoogte: (hoogte * aantal versies) en daarna opgedeeld in individuele frames.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_19) i18n: ectx: property (text)
en: Nb Frames:
nl: Aantal frames:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, flagf)
en: Number of individual flag frames
nl: Aantal individuele frames van vlag

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, flagf)
en: <p>Number of individual flag frames.</p><p>The pool <i>flag</i> element will be rendered on a pixmap of width: (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Aantal individuele frames van vlag.</p><p>Het <i>vlag</i>element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een breedte: (<i>breedte</i> * <i>aantal frames</i>) en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20) i18n: ectx: property (text)
en: Nb Versions:
nl: Aantal versies:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, flagv)
en: Number of flag versions
nl: Aantal vlagversies

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, flagv)
en: Number of flag versions.
    
    The pool flag element will be rendered on a pixmap of height: (Height * Number of versions) and then split into individual frames.
    
    Each version shows the sprite visible from one direction: the first one is directed towards the right, the second towards the left, the third one from the front and the last one from the back. However, not all sprites need all versions.
nl: Aantal vlagversies.
    
    Het vlagelement in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met hoogte: (hoogte * aantal versies) en daarna opgedeeld in individuele frames.
    
    In elke versie is het figuurtje zichtbaar vanuit één richting: de eerste naar rechts gericht, de tweede naar links, de derde van voren en de laatste van achteren. Maar niet voor alle figuurtjes zijn al deze versies nodig.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, infantryTab)
en: Data about the infantry sprite
nl: Gegevens van het infanterie-figuurtje

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, infantryTab)
en: Infantry
nl: Infanterie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, infantryw)
en: Infantry individual frame width
nl: Breedte individuele frame van infanterie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, infantryw)
en: <p>Infantry individual frame width.</p><p>The pool <i>infantry</i> element will be rendered on a pixmap of width: <i>Width</i> * <i>number of frames</i> and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Breedte individuele frame van infanterie.</p><p>Het <i>infanterie</i>-element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een breedte: <i>breedte</i> * <i>aantal frames</i> en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, infantryh)
en: Infantry individual frame height
nl: Hoogte individuele frame van infanterie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, infantryh)
en: <p>Infantry individual frame height.</p><p>The pool <i>infantry</i> element will be rendered on a pixmap of height: <i>Height</i> * <i>Number of versions</i> and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Hoogte individuele frame van infanterie.</p><p>Het <i>infanterie</i>-element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een hoogte: <i>hoogte</i> * <i>aantal versies</i> en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, infantryf)
en: Number of individual infantry frames
nl: Aantal individuele frames van infanterie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, infantryf)
en: <p>Infantry number of individual frames.</p><p>The pool <i>infantry</i> element will be rendered on a pixmap of width: (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Aantal individuele frames van infanterie.</p><p>Het <i>infanterie</i>-element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een breedte: <i>breedte</i> * <i>aantal frames</i> en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, infantryv)
en: Number of infantry versions
nl: Aantal infanterieversies

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, infantryv)
en: <p>Number of infantry versions.</p><p>The pool <i>infantry</i> element will be rendered on a pixmap of height: (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p><p>Each version shows the sprite visible from one direction: the first one is directed towards the right, the second towards the left, the third one from front and the last one from the back. However, not all sprites need all versions.</p>
nl: <p>Aantal infanterieversies.</p><p>Het infanterie-element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met hoogte: (<i>hoogte</i> * <i>aantal versies</i> en daarna opgedeeld in individuele frames.</p><p>In elke versie is het figuurtje zichtbaar vanuit één richting: de eerste naar rechts gericht, de tweede naar links, de derde van voren en de laatste van achteren. Maar niet voor alle figuurtjes zijn al deze versies nodig.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, cavalryTab)
en: Data about the cavalry sprite
nl: Gegevens van het cavalerie-figuurtje

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, cavalryTab)
en: Cavalry
nl: Cavalerie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, cavalryw)
en: Individual cavalry frame width
nl: Breedte individuele frame van cavalerie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, cavalryw)
en: <p>Individual cavalry frame width.</p><p>The pool <i>cavalry</i> element will be rendered on a pixmap of width (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Breedte individuele frame van cavalerie.</p><p>Het <i>cavalerie</i>-element uit de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een breedte: <i>breedte</i> * <i>aantal frames</i> en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, cavalryh)
en: Individual cavalry frame height
nl: Hoogte individuele frame van cavalerie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, cavalryh)
en: <p>Individual cavalry frame height.</p><p>The pool <i>cavalry</i> element will be rendered on a pixmap of height (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Hoogte individuele frame van cavalerie.</p><p>Het <i>cavalerie</i>-element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een hoogte (<i>hoogte</i> * <i>aantal versies</i> en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, cavalryf)
en: Number of individual cavalry frames
nl: Aantal individuele frames van cavalerie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, cavalryf)
en: <p>Number of individual cavalry frames.</p><p>The pool <i>cavalry</i> element will be rendered on a pixmap of width: (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Aantal individuele frames van cavalerie.</p><p>Het <i>cavalerie</i>-element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een breedte: (<i>breedte</i> * <i>aantal frames</i>) en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, cavalryv)
en: Number of cavalry versions
nl: Aantal versies van cavalerie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, cavalryv)
en: <p>Number of cavalry versions.</p><p>The pool <i>cavalry</i> element will be rendered on a pixmap of height (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p><p>Each version shows the sprite visible from one direction: the first one is directed towards the right, the second towards the left, the third one from front and the last one from the back. However, not all sprites need all versions.</p>
nl: <p>Aantal versies van cavalerie.</p><p>Het <i>cavalerie</i>-element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met hoogte: (<i>hoogte</i> * <i>aantal versies</i>) en daarna opgedeeld in individuele frames.</p><p>In elke versie is het figuurtje zichtbaar vanuit één richting: de eerste naar rechts gericht, de tweede naar links, de derde van voren en de laatste van achteren. Maar niet voor alle figuurtjes zijn al deze versies nodig.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, cannonTab)
en: Data about the cannon sprite
nl: Gegevens van het figuurtje voor het geschut

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, cannonTab)
en: Cannon
nl: Geschut

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, cannonw)
en: Cannon individual frame width
nl: Breedte individuele frame van geschut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, cannonw)
en: <p>Cannon individual frame width.</p><p>The pool <i>cannon</i> element will be rendered on a pixmap of width (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Breedte individuele frame van geschut.</p><p>Het <i>geschut</i>element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een breedte: <i>breedte</i> * <i>aantal frames</i> en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, cannonh)
en: Individual cannon frame height
nl: Hoogte individuele frame van geschut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, cannonh)
en: <p>Individual cannon frame height.</p><p>The pool <i>cannon<i> element will be rendered on a pixmap of height (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Hoogte individuele frame van geschut.</p><p>Het <i>geschut</i>element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een hoogte (<i>hoogte</i> * <i>aantal versies</i> en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, cannonf)
en: Number of individual cannon frames
nl: Aantal individuele frames van geschut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, cannonf)
en: <p>Number of individual cannon frames.</p><p>The pool <i>cannon</i> element will be rendered on a pixmap of width (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Aantal individuele frames van geschut.</p><p>Het <i>geschut</i>element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een breedte (<i>breedte</i> * <i>aantal frames</i> en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, cannonv)
en: Number of cannon versions
nl: Aantal versies van geschut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, cannonv)
en: <p>Number of cannon versions.</p><p>The pool <i>cannon</i> element will be rendered on a pixmap of height (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p><p>Each version shows the sprite visible from one direction: the first one is directed towards the right, the second towards the left, the third one from front and the last one from the back. However, not all sprites need all versions.</p>
nl: <p>Aantal versies van geschut.</p><p>De <i>geschut</i>element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met hoogte (<i>hoogte</i> * <i>aantal versies</i> en daarna opgedeeld in individuele frames.</p><p>In elke versie is het figuurtje zichtbaar vanuit één richting: de eerste naar rechts gericht, de tweede naar links, de derde van voren en de laatste van achteren. Maar niet voor alle figuurtjes zijn al deze versies nodig.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, firingTab)
en: Data about the firing sprite
nl: Gegevens van het figuurtje voor vuren

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, firingTab)
en: Firing
nl: Vuren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, firingw)
en: Firing cannon individual frame width
nl: Breedte individuele frame van vurend geschut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, firingw)
en: <p>Firing cannon individual frame width.</p><p>The pool <i>firing cannon</i> element will be rendered on a pixmap of width (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Breedte individuele frame van vurend geschut.</p><p>Het <i>vurend geschut</i>element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een breedte (<i>breedte</i> * <i>aantal frames</i>) en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, firingh)
en: Firing cannon individual frame height
nl: Hoogte individuele frame van vurend geschut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, firingh)
en: <p>Firing cannon individual frame height.</p><p>The pool <i>firing cannon</i> element will be rendered on a pixmap of height (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Hoogte individuele frame van vurend geschut.</p><p>Het <i>vurend geschut</i>element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een hoogte (<i>hoogte</i> * <i>aantal versies</i>) en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, firingf)
en: Number of individual firing cannon frames
nl: Aantal individuele frames van vurend geschut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, firingf)
en: <p>Number of individual firing cannon frames.</p><p>The pool <i>firing cannon</i> element will be rendered on a pixmap of width (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Aantal individuele frames van vurend geschut.</p><p>Het <i>vurend geschut</i>element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een breedte (<i>breedte</i> * <i>aantal frames</i>) en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, firingv)
en: Number of firing cannon versions
nl: Aantal versies van vurend geschut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, firingv)
en: <p>Number of firing cannon versions.</p><p>The pool <i>firing cannon</i> element will be rendered on a pixmap of height (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p><p>Each version shows the sprite visible from one direction: the first one is directed towards the right, the second towards the left, the third one from front and the last one from the back. However, not all sprites need all versions.</p>
nl: <p>Aantal versies van vurend geschut.</p><p>De <i>vurend geschut</i>element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met hoogte (<i>hoogte</i> * <i>aantal versies</i>) en daarna opgedeeld in individuele frames.</p><p>In elke versie is het figuurtje zichtbaar vanuit één richting: de eerste naar rechts gericht, de tweede naar links, de derde van voren en de laatste van achteren. Maar niet voor alle figuurtjes zijn al deze versies nodig.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, explodingTab)
en: Data about the exploding sprite
nl: Gegevens van het figuurtje voor exploderen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, explodingTab)
en: Exploding
nl: Exploderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, explodingw)
en: Exploding cannon individual frame width
nl: Breedte individuele frame van exploderend geschut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, explodingw)
en: <p>Exploding cannon individual frame width.</p><p>The pool <i>exploding</i> element will be rendered on a pixmap of width (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Breedte individuele frame van exploderend geschut.</p><p>Het <i>exploderend geschut</i>element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een breedte (<i>breedte</i> * <i>aantal frames</i>) en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, explodingh)
en: Exploding cannon individual frame height
nl: Hoogte individuele frame van exploderend geschut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, explodingh)
en: <p>Exploding cannon individual frame height.</p><p>The pool <i>exploding</i> element will be rendered on a pixmap of height (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Hoogte individuele frame van exploderend geschut.</p><p>Het <i>exploderend geschut</i>element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een hoogte (<i>hoogte</i> * <i>aantal versies</i>) en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, explodingf)
en: Number of individual exploding cannon frames
nl: Aantal individuele frames van exploderend geschut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, explodingf)
en: <p>Number of individual exploding cannon frames.</p><p>The pool <i>exploding</i> element will be rendered on a pixmap of width (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
nl: <p>Aantal individuele frames van exploderend geschut.</p><p>Het <i>exploderend geschut</i>element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met een breedte (<i>breedte</i> * <i>aantal frames</i>) en daarna opgedeeld in individuele frames.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntSpinBox, explodingv)
en: Number of exploding cannon versions
nl: Aantal versies van exploderend geschut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, explodingv)
en: <p>Number of exploding cannon versions.</p><p>The pool <i>exploding</i> element will be rendered on a pixmap of height (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p><p>Each version shows the sprite visible from one direction: the first one is directed towards the right, the second towards the left, the third one from front and the last one from the back. However, not all sprites need all versions.</p>
nl: <p>Aantal versies van exploderend geschut.</p><p>Het <i>exploderend geschut</i>element in de pool wordt weergegeven in een pixelrechthoek met hoogte (<i>hoogte</i> * <i>aantal versies</i> en daarna opgedeeld in individuele frames.</p><p>In elke versie is het figuurtje zichtbaar vanuit één richting: de eerste naar rechts gericht, de tweede naar links, de derde van voren en de laatste van achteren. Maar niet voor alle figuurtjes zijn al deze versies nodig.</p>

en: For help and user manual, please see
    The KsirK Web site
nl: Voor hulp, en de gebruikershandleiding:
    Zie de website van KsirK

en: file to open
nl: te openen bestand

en: Cannot load anchor icon<br>Program cannot continue
nl: Kan ankerpictogram niet laden<br>Programma kan niet verder

en: Error
nl: Fout

en: Cannot load center icon<br>Program cannot continue
nl: Kan centrumpictogram niet laden<br>Programma kan niet verder

en: Open a saved skin...
nl: Een opgeslagen skin openen...

en: Load &Recent
nl: &Recent inlezen

en: Open a recently saved skin...
nl: Een recent opgeslagen skin inlezen...

en: Save the current skin
nl: De huidige skin opslaan

en: Choose the root folder of the skin to open
nl: Kies de te openen beginmap van de skin

en: There are unsaved changes. What do you want to do?
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen. Wat moet ermee worden gedaan?

en: Exit Anyway?
nl: Toch afsluiten?

en: Quit without saving
nl: Afsluiten zonder op te slaan

en: Save then quit
nl: Opslaan en dan afsluiten

en: Do not quit
nl: Niet afsluiten

en: New country name
nl: Naam voor nieuwe land

en: Enter the name of the new country
nl: Vul de naam in van het nieuwe land

en: Do you really want to delete country '%1'?
nl: Wilt u land '%1' wissen?

en: Really delete country?
nl: Wilt u het land wissen?

en: New continent name
nl: Nieuwe naam continent

en: Enter the name of the new continent
nl: Vul de naam in van het nieuwe continent

en: Do you really want to delete continent '%1'?
nl: Wilt u continent '%1' wissen?

en: Really delete continent?
nl: Wilt u het continent wissen?

en: Do you really want to delete goal '%1'?
nl: Wilt u doelstelling '%1' wissen?

en: Really delete goal?
nl: Wilt u de doelstelling wissen?

en: New nationality name
nl: Nieuwe naam voor nationaliteit

en: Enter the name of the new nationality
nl: Vul de naam in van de nieuwe nationaliteit

en: Do you really want to delete nationality '%1'?
nl: Wilt u nationaliteit '%1' wissen?

en: Really delete nationality?
nl: Wilt u de nationaliteit wissen?

en: Error - Invalid skin definition file format. Expected %1 and got %2
nl: Fout - Fout bestandsformaat voor de skindefinitie. Verwacht werd %1, maar dit is %2

en: Pool filename not found
    Program cannot continue
nl: Naam pool-bestand niet gevonden
    Programma kan niet verder gaan

en: Map mask image not found
    Program cannot continue
nl: Afbeelding met kaartmasker is niet gevonden
    Het programma kan niet verder gaan

en: Cannot read file %1:
    %2.
nl: Kan bestand %1 niet lezen:
    %2.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KsirkSkinEditorPreferencesWidget)
en: KsirK Skin Editor Preferences
nl: Voorkeuren skinbewerker van KsirK

en: Error - Unknown skin int data:
nl: Fout - onbekende int-gegevens voor skin:

en: Fatal Error
nl: Fatale fout

en: Error - Unknown skin string data:
nl: Fout - onbekende string-gegevens voor skin:
