kio_help4 - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Output file
nl: Uitvoerbestand

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
nl: Genereert DocBook-entiteiten voor sneltoetscombinaties voor standaardacties

en: There is no documentation available for %1.
nl: Er is geen documentatie beschikbaar voor %1.

en: Looking up correct file
nl: Bezig met zoeken naar juiste bestand

en: Preparing document
nl: Bezig met voorbereiden van document

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
nl: Het verzochte documentatiebestand kon niet worden ontleed:<br /> %1

en: Saving to cache
nl: Bezig met opslaan naar buffer

en: Using cached version
nl: Gebruikt gebufferde versie

en: Looking up section
nl: Bezig met zoeken naar sectie

en: Could not find filename %1 in %2.
nl: Bestandsnaam %1 niet gevonden in %2.

en: Stylesheet to use
nl: Te gebruiken stijlblad

en: Output whole document to stdout
nl: Gehele document uitvoeren naar stdout

en: Output whole document to file
nl: Gehele document uitvoeren naar bestand

en: Create a ht://dig compatible index
nl: ht://dig-compatible index aanmaken

en: Check the document for validity
nl: Geldigheid van het document controleren

en: Create a cache file for the document
nl: Bufferbestand aanmaken voor het document

en: Set the srcdir, for kdelibs
nl: Srcdir instellen, voor kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
nl: Parameters om door te geven aan het stijlblad

en: The file to transform
nl: Het bestand om om te zetten

en: XML-Translator
nl: XML-vertaler

en: KDE Translator for XML
nl: KDE-vertaler voor XML

en: Could not write to cache file %1.
nl: Er kon niet geschreven worden naar bufferbestand %1.

en: Parsing stylesheet
nl: Bezig met ontleden van stijlblad

en: Parsing document
nl: Bezig met ontleden van document

en: Applying stylesheet
nl: Bezig met toepassen van stijlblad

en: Writing document
nl: Bezig met schrijven van document
