kmix - en to nl translation catalogue (175 entries)

en: Audio Setup
nl: Geluidsinstellingen

en: Hardware &Information
nl: Hardware-&informatie

en: Hide Mixer Window
nl: Mixervenster verbergen

en: Configure &Channels...
nl: &Kanalen instellen...

en: Select Master Channel...
nl: Hoofdkanaal selecteren...

en: Save volume profile 1
nl: Volumeprofiel 1 opslaan

en: Save volume profile 2
nl: Volumeprofiel 2 opslaan

en: Save volume profile 3
nl: Volumeprofiel 3 opslaan

en: Save volume profile 4
nl: Volumeprofiel 4 opslaan

en: Load volume profile 1
nl: Volumeprofiel 1 laden

en: Load volume profile 2
nl: Volumeprofiel 2 laden

en: Load volume profile 3
nl: Volumeprofiel 3 laden

en: Load volume profile 4
nl: Volumeprofiel 4 laden

en: Increase Volume
nl: Volume verhogen

en: Decrease Volume
nl: Volume verlagen

en: Mute
nl: Dempen

en: Cannot add view - GUIProfile is invalid.
nl: Kan weergave niet toevoegen - GUIProfile is ongeldig

en: View already exists. Cannot add View.
nl: Weergave bestaat al. Kan geen weergave toevoegen.

en: The soundcard containing the master device was unplugged. Changing to control %1 on card %2.
nl: De geluidskaart die het hoofdapparaat bevat is losgekoppeld. De bediening schakelt nu over naar %1 op kaart %2.

en: The last soundcard was unplugged.
nl: De laatste geluidskaart is losgekoppeld.

en: Mixer Hardware Information
nl: Informatie over mixerhardware

en: The helper application is either not installed or not working.
nl: De hulpapplicatie is of niet geïnstalleerd of werkt niet.

en: Error
nl: Fout

en: No sound card is installed or currently plugged in.
nl: Er is geen geluidskaart geïnstalleerd of ingeplugd.

en: KDE Mixer
nl: KDE-mixer

en: kmixctrl - kmix volume save/restore utility
nl: kmixctrl - hulpprogramma voor opslaan/herstellen van kmix-volume

en: (c) 2000 by Stefan Schimanski
nl: (c) 2000 Stefan Schimanski

en: Save current volumes as default
nl: Huidige volumes opslaan als standaard

en: Restore default volumes
nl: Standaardvolumes herstellen

en: KMix - KDE's full featured mini mixer
nl: KMix - KDE's complete minimengpaneel

en: (c) 1996-2013 The KMix Authors
nl: (c) 1996-2013 De auteurs van KMix

en: Original author and current maintainer
nl: Originele auteur en huidige onderhouder

en: PulseAudio support
nl: Ondersteuning voor PulseAudio

en: ALSA 0.9x port
nl: ALSA 0.9x overdracht

en: Solaris support
nl: Solaris-ondersteuning

en: Plasma Dataengine
nl: Plasma gegevensengine

en: Temporary maintainer
nl: Tijdelijke onderhouder

en: *BSD fixes
nl: *BSD reparaties

en: Mute and volume preview, other fixes
nl: Dempen en volumevoorbeeld, andere reparaties

en: Improving support for emu10k1 based soundcards
nl: Verbeterde ondersteuning voor emu10k1-gebaseerde geluidskaarten

en: TerraTec DMX6Fire support
nl: TerraTec DMX6Fire ondersteuning

en: Inhibits the unhiding of the KMix main window, if KMix is already running.
nl: Onderdrukt het niet-verbergen van het hoofdvenster van KMix, als KMix al draait

en: Starts KMix in failsafe mode.
nl: KMix starten in modus failsafe.

en: You do not have permission to access the alsa mixer device.
    Please verify if all alsa devices are properly created.
nl: U hebt geen toegang tot het Alsa-mixerapparaat.
    Controleer of alle Alsa-apparaten op de juiste wijze zijn aangemaakt.

en: Alsa mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
nl: Alsa-mixer is niet gevonden.
    Controleer of de geluidskaart is geïnstalleerd en
    het bijhorende stuurprogramma is geladen.

en: kmix:You do not have permission to access the mixer device.
    Please check your operating systems manual to allow the access.
nl: KMix: u hebt geen toegang tot het mengpaneelapparaat.
    Gelieve het handboek van uw besturingssysteem te raadplegen voor meer informatie over toegangsrechten.

en: kmix: Could not write to mixer.
nl: KMix: wegschrijven naar mengpaneel mislukt.

en: kmix: Could not read from mixer.
nl: KMix: aflezen van mengpaneel mislukt.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and that
    the soundcard driver is loaded.
nl: KMix: het mengpaneel is onvindbaar.
    Gelieve de installatie van de geluidskaart te controleren
    en na te gaan of de stuurprogramma's geladen zijn.

en: kmix: Unknown error. Please report how you produced this error.
nl: KMix: onbekende fout. Gelieve te melden hoe deze fout veroorzaakt werd.

en: Recording level of the microphone input.
nl: Opnameniveau van de microfooninvoer.

en: Controls the volume of the front speakers or all speakers (depending on your soundcard model). If you use a digital output, you might need to also use other controls like ADC or DAC. For headphones, soundcards often supply a Headphone control.
nl: Bestuurt het volume van de voorste luidsprekers of alle luidsprekers (afhankelijk van het model van uw geluidskaart). Als u een digitale uitvoer gebruikt, dan zou het nodig kunnen zijn ook andere besturingen zoals ADC of DAC te gebruiken. Voor hoofdtelefoons, leveren geluidskaarten vaak een eigen besturing.

en: Most media, such as MP3s or Videos, are played back using the PCM channel. As such, the playback volume of such media is controlled by both this and the Master or Headphone channels.
nl: De meeste media, zoals MP3's of video's, worden afgespeeld met gebruik van het PCM-kanaal. Op zich wordt het afspeelvolume van zulke media bestuurd door beide en het master- of hoofdtelefoonkanaal.

en: Controls the headphone volume. Some soundcards include a switch that must be manually activated to enable the headphone output.
nl: Bestuurt het hoofdtelefoonvolume. Sommige geluidskaarten bevatten een schakelaar die handmatig bedient moet worden om de hoofdtelefoonuitvoer in te schakelen.

en: Playback Streams
nl: Afspeelstromen

en: Bass
nl: Lage tonen

en: Treble
nl: Hoge tonen

en: Microphone
nl: Microfoon

en: RecMon
nl: Opnamemon.

en: Digital1
nl: Digitaal1

en: Digital2
nl: Digitaal2

en: Digital3
nl: Digitaal3

en: PhoneIn
nl: Telefoon-in

en: PhoneOut
nl: Telefoon-uit

en: 3D-depth
nl: 3D-diepte

en: 3D-center
nl: 3D-centrum

en: unknown
nl: onbekend

en: unused
nl: ongebruikt

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Login as root and do a 'chmod a+rw /dev/mixer*' to allow the access.
nl: KMix: u hebt geen toegang tot het mengpaneel.
    Meldt u aan als root en voer een 'chmod a+rw /dev/mixer*' uit om toegang te verkrijgen.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
    On Linux you might need to use 'insmod' to load the driver.
    Use 'soundon' when using commercial OSS.
nl: KMix: het mengpaneel is onvindbaar.
    Gelieve de installatie van de geluidskaart te controleren
     en na te gaan of de stuurprogramma's geladen zijn.
    Indien u Linux gebruikt, roep dan 'insmod' aan om het stuurprogramma te laden.
    Bij gebruik van het commerciële OSS, roep 'soundon' aan.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
    On Linux you might need to use 'insmod' to load the driver.
    Use 'soundon' when using OSS4 from 4front.
nl: kmix: het mengpaneel is onvindbaar.
    Gelieve de installatie van de geluidskaart te controleren
    en na te gaan of de stuurprogramma's geladen zijn.
    Indien u Linux gebruikt, roep dan 'insmod' aan om het stuurprogramma te laden.
    Bij gebruik van het OSS4, roep 'soundon' aan.

en: Unknown Application
nl: Onbekende applicatie

en: Event Sounds
nl: Geluiden bij gebeurtenissen

en: Playback Devices
nl: Afspeelapparaten

en: Capture Devices
nl: Opnameapparaten

en: Capture Streams
nl: Opnamestromen

en: Volume Control Feedback Sound
nl: Volumeregeling van feedbackgeluid

en: Master Volume
nl: Hoofdvolume

en: Internal Speaker
nl: Interne speaker

en: Headphone
nl: Koptelefoon

en: Record Monitor
nl: Opnamemonitor

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Ask your system administrator to fix /dev/audioctl to allow access.
nl: KMix: u hebt geen toegang tot het mengpaneel.
    Vraag uw systeembeheerder om /dev/audioctl aan te passen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, customColors)
en: &Use custom colors
nl: Eigen kleuren gebr&uiken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, activeColors)
en: Active
nl: Actief

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: &Silent:
nl: &Stil:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoad)
en: &Loud:
nl: &Luid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: &Background:
nl: Achter&grond:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mutedColors)
en: Muted
nl: Gedempt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Lou&d:
nl: Lui&d:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: Backgrou&nd:
nl: Achtergro&nd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Silen&t:
nl: S&til:

en: Sound drivers supported:
nl: Ondersteunde geluidsstuurprogramma's:

en: Sound drivers used:
nl: Gebruikte geluidsstuurprogramma's:

en: Experimental multiple-Driver mode activated
nl: Experimentele modus met meerdere apparaatstuurprogramma's geactiveerd

[ctx: Channel name]
en: Left
nl: Links

[ctx: Channel name]
en: Right
nl: Rechts

[ctx: Channel name]
en: Center
nl: Midden

[ctx: Channel name]
en: Surround Left
nl: Surround links

[ctx: Channel name]
en: Surround Right
nl: Surround rechts

[ctx: Channel name]
en: Side Left
nl: Opzij links

[ctx: Channel name]
en: Side Right
nl: Opzij rechts

[ctx: Channel name]
en: Rear Center
nl: Achter midden

en: All controls
nl: Alle besturing

en: Only playback controls
nl: Alleen besturing voor afspelen

en: Only capture controls
nl: Alleen besturing voor opname

en: Add View
nl: Weergave toevoegen

en: Select mixer:
nl: Mixer kiezen:

en: Current mixer
nl: Huidige mixer

en: Select the design for the new view:
nl: Het ontwerp van de nieuwe weergave kiezen:

en: Select the Mixers to display in the sound menu
nl: De te tonen mixers kiezen in het geluidsmenu

en: Select Mixers
nl: Mixers kiezen:

en: Select Master Channel
nl: Hoofdkanaal selecteren

en: Current mixer:
nl: Huidige mixer:

en: Select the channel representing the master volume:
nl: Selecteer het kanaal dat het hoofdvolume representeert:

en: Automatic (%1 recommendation)
nl: Automatisch (%1 aanbeveling)

en: Configure Channels
nl: Kanalen instellen

en: Configuration of the channels. Drag icon to update.
nl: Configuratie van de kanalen. Sleep het pictogram om bij te werken.

en: Visible channels
nl: Zichtbare kanalen

en: Available channels
nl: Beschikbare kanalen

en: Show the selected channel
nl: Het geselecteerde kanaal tonen

en: Hide the selected channel
nl: Het geselecteerde kanaal verbergen

en: Volume Control
nl: Volumeregeling

en: M&ute
nl: D&empen

en: Mixer cannot be found
nl: Kan mixer niet vinden

en: Volume at %1%
nl: Volume op %1%

en:  (Muted)
nl:  (Gedempt)

en: Configure
nl: Instellen

en: General
nl: Algemeen

en: Start
nl: Begin

en: Sound Menu
nl: Geluidsmenu

en: Startup
nl: Opstarten

en: Restore volumes on login
nl: Standaardvolumes herstellen bij aanmelden

en: Restore all volume levels and switches.
nl: Alle volumeniveaus en schakelaars herstellen.

en: Dynamic controls from Pulseaudio and MPRIS2 will not be restored.
nl: Dynamische besturingen uit Pulseaudio en MPRIS2 zullen niet worden hersteld.

en: Enables the KMix autostart service (kmix_autostart.desktop)
nl: De KMix-autostartservice inschakelen (kmix_autostart.desktop)

en: &Horizontal
nl: &Horizontaal

en: &Vertical
nl: &Verticaal

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Volume Feedback
nl: Volume van feedback

en: Volume feedback is only available for Pulseaudio.
nl: Volume van feedback is alleen beschikbaar voor Pulseaudio.

en: Volume Overdrive
nl: Overdrive van volume

[ctx: @info:tooltip]
en: Raise volume maximum to 150% (PulseAudio only)
nl: Verhoog het maximum volume tot 150% (alleen PulseAudio)

en: You must restart KMix for this setting to take effect.
nl: u moet KMix opnieuw starten om deze instelling effectief te maken.

en: Visual
nl: Visueel

en: Show &tickmarks
nl: Schaalaanduiding &tonen

en: Enable/disable tickmark scales on the sliders
nl: Schaalmarkeringen op schuifregelaars inschakelen/uitschakelen

en: Show &labels
nl: &Labels tonen

en: Enables/disables description labels above the sliders
nl: Beschrijvingslabels boven de schuifregelaars inschakelen/uitschakelen

en: Show On Screen Display (&OSD)
nl: On Screen Display (&OSD) tonen

en: Slider orientation:
nl: Oriëntatie van schuifregelaar:

en: Slider orientation (System tray volume control):
nl: Oriëntatie van de schuifregelaars (Volumebesturing in systeemvak):

en: &Dock in system tray
nl: In systeemvak &verankeren

en: Docks the mixer into the KDE system tray
nl: Verankert de mixer in het KDE systeemvak

en: Autostart can not be enabled, as the autostart file kmix_autostart.desktop is not installed.
nl: Autostart kan niet worden ingeschakeld omdat het autostart-bestand kmix_autostart.desktop niet is geïnstalleerd.

en: &Hide
nl: &Verbergen

en: C&onfigure Shortcuts...
nl: Snelt&oetsen instellen...

en: &Split Channels
nl: Kanalen &splitsen

en: &Muted
nl: Gede&mpt

en: Set &Record Source
nl: Opnameb&ron instellen

en: Mo&ve
nl: &Verplaatsen

en: Toggle Mute
nl: Dempen aan/uit

en: capture
nl: opname

en: Capture/Uncapture %1
nl: Opnemen/niet opnemen %1

en: Mute/Unmute %1
nl: Dempen/niet dempen %1

en: Capture
nl: Opname

en: %1 (capture)
nl: %1 (opname)

en: Automatic According to Category
nl: Automatisch volgens de categorie

en: &Channels
nl: &Kanalen

en: Device Settings
nl: Apparaatinstellingen

en: Load volume profile %1
nl: Volumeprofiel %1 laden

en: Nothing is capturing audio.
nl: Geluid wordt niet opgenomen.

en: Nothing is playing audio.
nl: Er wordt geen geluid afgespeeld.

en: No capture devices.
nl: Geen opnameapparaten.

en: No playback devices.
nl: Geen afspeelapparaten.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand
