kopete - en to nl translation catalogue (3579 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fastLearner)
en: I am a fast learner
nl: Ik ben een snelle leerling

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListGroupSorting) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListMetaContactSorting) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, trServices) i1
en: Name
nl: Naam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, listServers)
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: 1st message shown to users on first run of Kopete. Please keep the formatting.]
en: <h2>Welcome to Kopete</h2><p>Which messaging service do you want to connect to?</p>
nl: <h2>Welkom bij Kopete</h2> <p>Met welke messagingdienst wilt u verbinding maken?</p>

en: Step Two: Account Information
nl: Stap twee: accountinformatie

[ctx: 2nd message shown to users on first run of Kopete. Please keep the formatting.]
en: <h2>Congratulations</h2><p>You have finished configuring the account. You can add more accounts with <i>Settings->Configure</i>.  Please click the "Finish" button.</p>
nl: <h2>Gefeliciteerd</h2> <p>U bent klaar met het instellen van het account. U kunt meer accounts toevoegen met <i>Instellingen->Kopete instellen</i>. Klik nu op de knop "Voltooien".</p>

en: Cannot load the %1 protocol plugin.
nl: De protocolplugin %1 kan niet worden geladen.

en: Error While Adding Account
nl: Fout bij toevoegen van account

en: This protocol does not currently support adding accounts.
nl: Het toevoegen van accounts wordt nog niet ondersteund door dit protocol.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddAccountWizardPage1)
en: Step One: Select Messaging Service
nl: Stap een: selecteer de messagingdienst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_header)
en: <h2>Welcome to the Add Account Wizard</h2>
    <p>Select the messaging service from the list below.</p>
nl: <h2>Welkom bij de Contact-toevoegen-assistent</h2>
    <p>Selecteer in de lijst hieronder de messagingdienst.</p>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddAccountWizardPage2)
en: Finished
nl: Beëindigd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_header)
en: <h2>Congratulations</h2>
    <p>You have finished configuring the account. Please click the "Finish" button.</p>
nl: <h2>Gefeliciteerd</h2> 
    <p>U hebt het configureren van het account afgerond. Klik op de knop "Voltooien".</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Use a custom color for this account
nl: Aangepaste kleur voor dit account gebruiken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountSetColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Account are often differentiated by the protocol icon. But if you have severals accounts of the same protocol, you may apply a color filter to that icon to differentiate accounts from the same protocols.
nl: Accounts worden vaak van elkaar onderscheiden door het protocolpictogram. Maar als u meerdere accounts van hetzelfde protocol hebt, dan kunt u een kleurfilter gebruiken om de pictogrammen van hetzelfde protocol van elkaar te onderscheiden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Use &custom color
    for account:
nl: Aangepaste kleur voor
    a&ccount gebruiken:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, mColorButton)
en: Account custom color selector
nl: Aangepaste kleurkiezer account

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: Connect right after Finish is pressed
nl: Meteen verbinden nadat op Voltooien is geklikt

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: If this is checked, the account will be connected right after you clicked on <i>Finished</i>.
nl: Als dit is ingeschakeld, dan wordt het account meteen verbonden zodra u op de knop <i>Voltooien</i> hebt geklikt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: Co&nnect now
nl: &Nu verbinden

en: Copy Link Address
nl: Koppeling kopiëren

en: Save Conversation
nl: Conversatie opslaan

en: <qt>Could not open <b>%1</b> for writing.</qt>
nl: <qt><b>%1</b> kon niet worden opgeslagen.</qt>

en: Error While Saving
nl: Fout tijdens opslaan

en: User Has Left
nl: Gebruiker vertrokken

en: Chat style could not be found, or is invalid.
nl: Chatstijl niet gevonden of ongeldig.

en: Save File as
nl: Bestand opslaan als

en: Wav file (*.wav)
nl: Wav-bestand (*.wav)

en: Chat Text Edit Part
nl: Tekstbewerkingsdeel van chat

en: A simple rich text editor part
nl: Een eenvoudig invoercomponent voor tekst met opmaak

en: <qt>You have received a message from <b>%1</b> in the last second. Are you sure you want to clear this chat?</qt>
nl: <qt>U hebt zojuist nog een bericht ontvangen van <b>%1</b>. Wilt u deze chat wissen?</qt>

en: Unread Message
nl: Bericht toevoegen

[ctx: @action:button]
en: Clear Chat
nl: Chat wissen

en: <qt>You are about to leave the groupchat session <b>%1</b>.<br />You will not receive future messages from this conversation.</qt>
nl: <qt>U staat op het punt het groepschat <b>%1</b> te verlaten.<br />U zult geen nieuwe berichten uit deze conversatie ontvangen.</qt>

en: Closing Group Chat
nl: Groeps-chat wordt gesloten

[ctx: @action:button]
en: Close Chat
nl: Chat sluiten

en: <qt>You have received a message from <b>%1</b> in the last second. Are you sure you want to close this chat?</qt>
nl: <qt>U hebt zojuist nog een bericht ontvangen van <b>%1</b>. Wilt u dit chat sluiten?</qt>

en: You have a message send in progress, which will be aborted if this chat is closed. Are you sure you want to close this chat?
nl: Er wordt momenteel nog een boodschap van u verzonden. Deze zal worden afgebroken als deze chat wordt afgesloten. Wilt u deze chat afsluiten?

en: Message in Transit
nl: Bericht in transmissie

en: One other person in the chat | %1 other people in the chat
nl[0]: Eén andere persoon neemt deel aan de chat
nl[1]: %1 andere personen nemen deel aan de chatprek

en: %1 is typing a message
nl: %1 typt een bericht

[ctx: %1 is a list of names]
en: %1 are typing a message
nl: %1 typen een bericht

en: %1 is now known as %2
nl: %1 heet nu %2

[ctx: %1 is a contact's name]
en: %1 deleted status message
nl: %1 heeft statusbericht verwijderd

[ctx: %1 is a contact's name]
en: %1 changed status message: %2
nl: %1 heeft statusbericht gewijzigd: %2

en: %1 has joined the chat.
nl: %1 heeft zich bij de chat gevoegd.

en: %1 status message is %2
nl: %1 statusbericht is %2

en: %1 has left the chat.
nl: %1 heeft de chat verlaten.

en: %1 has left the chat (%2).
nl: %1 heeft de chat verlaten (%2).

en: You are now marked as %1.
nl: Uw status is %1.

en: %2 is now %1.
nl: %2 is nu %1.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1)
en: Participants
nl: Deelnemers

[ctx: @action:button]
en: Send
nl: Verzenden

[ctx: @info:status]
en: Ready.
nl: Gereed.

en: &Send Message
nl: Bericht ver&zenden

en: Send File...
nl: Bestand verzenden...

en: Close All Chats
nl: Alle chats sluiten

en: &Activate Next Active Tab
nl: Volgende &actieve tabblad activeren

en: &Activate Next Tab
nl: Volgend tabblad &activeren

en: &Activate Previous Tab
nl: Vorig tabblad &activeren

en: Nic&k Completion
nl: Scherm&naamaanvulling

en: &Detach Chat
nl: &Chat losweken

en: Close &All But This Tab
nl: &Alles sluiten behalve deze tab

en: &Move Tab to Window
nl: Tabblad &naar venster verplaatsen

en: &Tab Placement
nl: &Tabbladplaatsing

en: Previous History
nl: Vorige geschiedenis

en: Next History
nl: Volgende geschiedenis

en: Automatic Spell Checking
nl: Automatische spellingcontrole

en: Show Participants
nl: Deelnemers tonen

en: Co&ntacts
nl: Co&ntacten

en: Toolbar Animation
nl: Werkbalkanimatie

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the current tab
nl: Huidig tabblad sluiten

en: More...
nl: Meer...

en: Top
nl: Boven

en: Bottom
nl: Onder

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: &Format
nl: O&pmaak

note: i18n: ectx: Menu (tabs)
en: &Tabs
nl: &Tabbladen

note: i18n: ectx: Menu (settings) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

note: i18n: ectx: ToolBar (chatToolBar)
en: Chat Toolbar
nl: Chatbalk

note: i18n: ectx: ToolBar (formatToolBar)
en: Format Toolbar
nl: Opmaakbalk

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when the font and colors settings have changed.
nl: Uitgezonden als het lettertype en de kleuren zijn gewijzigd.

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when the message overrides settings have changed.
nl: Uitgezonden als het bericht instellingen overschrijft die zijn veranderd.

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when the chat window style has changed.
nl: Uitgezonden als de chatvensterstijl is gewijzigd.

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when ChatWindowStyle variant has changed.
nl: Uitgezonden als ChatWindowStyle variant is gewijzigd.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Name of a Adium/Kopete chat window style.
nl: Naam van een Adium/Kopete chatvensterstijl.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Relative path to a CSS variant for the current style.
nl: Relatief pad naar een CSS-variant voor de huidige stijl.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Group consecutive messages from the same user as one block.
nl: Opeenvolgende berichten van dezelfde gebruiker als één blok groeperen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Use a compact variant of the chat style for chatrooms.
nl: Gebruik een compacte variant van de chatstijl voor chatrooms.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Text color used when highlighting.
nl: Gebruikte kleur voor het laten oplichten van tekst

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Background color used when highlighting.
nl: Achtergrondkleur gebruikt bij oplichten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Disable custom formatting set by users.
nl: Door gebruikers ingestelde formattering uitschakelen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat text color.
nl: Tekstkleur voor chatten instellen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat background color.
nl: Achtergrondkleur voor chatten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat link color.
nl: Koppelingskleur voor chatten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat font.
nl: Lettertype voor chatten.

en: Download
nl: Downloaden

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Play
nl: Afspelen

en: Save as
nl: Opslaan als

en: << Prev
nl: << Vorige

en: (0) Next >>
nl: (0) Volgende >>

en: &Set Font...
nl: Lettertype in&stellen...

en: Set Text &Color...
nl: Tekst&kleur instellen...

en: Set &Background Color...
nl: Achtergron&dkleur instellen...

en: Spacer for Animation
nl: Scheiding voor animatie

en: (%1) Next >>
nl: (%1) Volgende >>

en: Cl&ose Chat
nl: Chat sluiten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, send_btn)
en: Send
nl: Verzenden

en: Reply
nl: Beantwoorden

en: Add Smiley
nl: Smiley

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
nl: &Opmaak

note: i18n: ectx: Menu (alignment)
en: &Alignment
nl: &Uitlijning

en: Input auto-resize
nl: Invoer automatisch grootte wijzigen

en: Enable &Rich Text
nl: &Tekst met opmaak inschakelen

en: Reset Font And Color
nl: Reset lettertype en kleur

en: Modify Account
nl: Account wijzigen

en: Are you sure you want to remove the account "%1"?
nl: Wilt u het account "%1" verwijderen?

en: Remove Account
nl: Account verwijderen

en: Are you sure you want to remove the identity "%1"?
nl: Wilt u het account "%1" verwijderen?

en: Remove Identity
nl: Identiteit verwijderen

en: Before removing the identity %1, the following accounts must be assigned to another identity:
nl: Voordat u identiteit %1 kunt verwijderen dienen de volgende accounts worden toegewezen aan een andere identiteit:

en: Select an identity for the account:
nl: Selecteer een identiteit voor account:

en: New Identity
nl: Nieuwe identiteit

[ctx: String used for creating first copy of a named item]
en: Copy of %1
nl: Kopie van %1

[ctx: String used for creating second and subsequent copies of a named item]
en: Copy %1 of %2
nl: Kopie %1 van %2

en: &Add Account...
nl: &Account toevoegen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountModify)
en: &Modify Account...
nl: Account &wijzigen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove)
en: &Remove Account
nl: Account ve&rwijderen

en: &Switch Identity...
nl: Identiteit wi&sselen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountSetColor)
en: Set C&olor...
nl: K&leur instellen...

en: Add &Identity...
nl: &Identiteit toevoegen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityCopy)
en: &Copy Identity...
nl: &Identiteit kopiëren...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityModify)
en: M&odify Identity...
nl: Identiteit &wijzigen...

en: R&emove Identity
nl: Identiteit v&erwijderen

en: Set &Default
nl: Als stan&daard instellen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KopeteAccountConfigBase)
en: Manage Accounts
nl: Accounts beheren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AccountTreeWidget, mAccountList)
en: This widget shows your identities and accounts in a hierarchical view. Each configured identity shows its associated accounts.
nl: Dit beeldelement toont uw identiteiten en accounts in een hiërarchische weergave. Elke geconfigureerde identiteit toont de bijhorende accounts.

note: i18n: ectx: property (text), widget (AccountTreeWidget, mAccountList)
en: Account ID
nl: Account-ID

[ctx: second-person command]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <span style=" font-style:italic;">Check to Include in Global Connection</span>
nl: <span style=" font-style:italic;">Selecteer dit om in te sluiten in de globale verbinding</span>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: Use drag & drop to increase or decrease the priority of accounts, accounts at the top of the list have highest priority.
    
    The priority is used to determine which contact to use when you click on a metacontact: Kopete will use the contact of the account with the greatest priority (if all contacts have the same online status).
nl: Gebruik slepen & laten vallen om de prioriteit van accounts te verhogen of verlagen, accounts bovenaan de lijst hebben de hoogste prioriteit.
    
    De prioriteit wordt gebruikt om te bepalen welk contactpersoon te gebruiken als u klikt op een metacontact: Kopete zal het contact van het account gebruiken met de hoogste prioriteit (als alle contacten dezelfde online-status hebben).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <span style=" font-style:italic;">Accounts at the top of the list have highest priority</span>
nl: <span style=" font-style:italic;">Accounts bovenaan de lijst hebben de  hoogste prioriteit</span>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountAdd)
en: Add a new account
nl: Een nieuw account toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountAdd)
en: Add Account
    KAction replaces
    these labels!
nl: Account toevoegen
    KAction vervangt
    deze labels!

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove)
en: Remove selected account
nl: Geselecteerd account verwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountModify)
en: Modify selected account
nl: Geselecteerd account bewerken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountModify)
en: Lets you edit the account's properties.
nl: Hiermee kunt u de eigenschappen van het account bewerken.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountSwitchIdentity)
en: Associate the selected account with another identity
nl: Geselecteerd account associëren met een andere identiteit

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountSwitchIdentity)
en: Each account is associated with exactly one identity. You can use this button to change the association and switch an account to a different identity
nl: Elk account is geassocieerd met één identiteit. U kunt deze knop gebruiken om de associatie te wijzigen en een account aan een andere identiteit toe te wijzen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountSwitchIdentity)
en: Switch &Identity...
nl: &Identiteit wijzigen...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountSetColor)
en: Set a custom color for this account
nl: Aangepaste kleur voor dit account gebruiken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupBoxIdentities)
en: Identities
nl: Identiteiten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityAdd)
en: Add a new identity
nl: Een nieuwe identiteit toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityAdd)
en: A&dd Identity...
nl: I&dentiteit toevoegen...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityCopy)
en: Create a new identity based on an existing one
nl: Maak een nieuwe identiteit aan gebaseerd op een bestaande

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityRemove) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonIdentityRemove)
en: Remove selected identity
nl: Geselecteerde identiteit verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityRemove)
en: R&emove
nl: V&erwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityModify)
en: Modify selected identity
nl: Geselecteerde identiteit wijzigen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonIdentityModify)
en: Let you edit the account's properties.
nl: Hiermee kunt u de eigenschappen van het account instellen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentitySetDefault)
en: Set the selected identity as default identity
nl: De geselecteerde identiteit als standaardidentiteit instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentitySetDefault)
en: &Set Default
nl: Als standaard in&stellen

en: Contact List
nl: contactenlijst

en: Colors && Fonts
nl: Kleuren && lettertypen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Layout
nl: Opmaak

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearanceConfig_Advanced)
en: Contact List Advanced
nl: Contactenlijst - geavanceerd

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Contact List Animations
nl: Contactenlijstanimaties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAnimateChange)
en: A&nimate changes to contact list items
nl: Veranderingen in contactenlijst van &animatie voorzien

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListFading)
en: Fade in / out contacts as the&y appear / disappear
nl: Contactpersonen &vloeiend laten verschijnen / verdwijnen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListFolding)
en: Fo&ld in / out contacts as they appear / disappear
nl: In- of &uitvouwen als contactpersonen tevoorschijn komen of verdwijnen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Contact List Auto-Hide
nl: Contactenlijst automatisch verbergen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHide)
en: A&uto-hide contact list
nl: Contactenlijst a&utomatisch verbergen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHideVScroll)
en: Since vertical scrollbars occupy space, we introduced this auto-hide feature. The vertical scrollbar will not be available until you move your mouse over the contact list.<br>
    (<b>Disabled</b> if "<b>Hide vertical scrollbar</b>" option is selected above.)
nl: Omdat verticale schuifbalken ruimte innemen hebben we deze autoverbergfunctie geïntroduceerd. De verticale schuifbalk zal pas verschijnen als u uw muis over de contactenlijst beweegt. <br>
    (<b>Uitgeschakeld</b> wanneer de optie <b>Verticale schuifbalk verbergen</b> hierboven is ingeschakeld.)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHideVScroll)
en: Auto-hide vertical &scrollbar
nl: Verticale &schuifbalk automatisch verbergen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_contactListAutoHideTimeout)
en: The timeout value for both contact list and scrollbar auto-hiding.
nl: De wachttijd waarna de contactenlijst en schuifbalk automatisch verborgen worden.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_contactListAutoHideTimeout)
en:  Sec
nl:  sec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: after the cursor leaves the window
nl: nadat de cursor het venster heeft verlaten

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kcfg_contactListResizeAnchor)
en: &Automatically resize contact list window to fit number of contacts onscreen
nl: Venstergrootte van contactenlijst &automatisch aanpassen aan aantal contactpersonen in de lijst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, top)
en: Anchor resizing at &top
nl: Grootte wijzigen bovenaan veran&keren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottom)
en: Anchor resizing at &bottom
nl: Grootte wijzigen onderaan vera&nkeren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_contactListUseCustomFont)
en: C&ustom Fonts
nl: Aangepaste lettert&ypen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mNormalFontLabel)
en: Base font:
nl: Basislettertype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSmallFontLabel)
en: Small font:
nl: Klein lettertype:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kbuttongroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Colors
nl: Kleuren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_greyIdleMetaContacts)
en: Tint &idle contacts:
nl: Tint voor &inactieve contactpersonen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: &Group names:
nl: &Groepsnamen:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearanceConfig_ContactList)
en: Contact List Appearance
nl: Uiterlijk van contactenlijst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Group sorting:
nl: Groepsortering:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListGroupSorting) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListMetaContactSorting)
en: Manual
nl: Handmatig

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Contact sorting:
nl: Contactensortering:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIconMode)
en: Use contact photos &when available
nl: Contactpersoonfoto's gebruiken &wanneer beschikbaar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIconBorders)
en: Borders
nl: Randen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIconRounded)
en: Rounded corners
nl: Afgeronde hoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_groupContactByGroup)
en: Arrange metacontacts by &group
nl: Metacontacten per &groep rangschikken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showOfflineGrouped)
en: Show offline contacts in a &separate group
nl: Offline contactpersonen in een &aparte groep tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListTreeView)
en: Show tree &branch lines
nl: &Boomstructuur met lijnen gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIndentContact)
en: In&dent contacts
nl: Contactpersonen in&springen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_contactListHideVerticalScrollBar)
en: <b>Always</b> disables the vertical scrollbar
nl: Schakelt de verticale zijbalk <b>altijd</b> uit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListHideVerticalScrollBar)
en: &Hide vertical scrollbar
nl: Verticale sc&huifbalk verbergen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showIdentityIcons)
en: Show identities in status bar instead of accounts
nl: Identiteiten in de statusbalk tonen in plaats van accounts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mEditTooltips)
en: Change &Tooltip Contents...
nl: Inhoud van &tekstballonnen wijzigen...

en: Show Icon
nl: Pictogram tonen

en: Unsaved data?
nl: Niet-opgeslagen gegevens?

en: Reserved Layout Name
nl: Gereserveerde opmaaknaam

en: The layout '%1' is one of the default layouts and cannot be overwritten. Please select a different name.
nl: De opmaak '%1' is een van de standaard opmaken en kan niet worden overschreven. Gaarne een andere naam kiezen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Layout name:
nl: Opmaaknaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, visibleRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPush
en: Remove
nl: Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Optimal width
nl: Optimale breedte

en: Small
nl: Klein

en: Bold
nl: Vet

en: Italic
nl: Cursief

en: Center
nl: Midden

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Width
nl: Breedte

en: Tooltip Editor
nl: Tekstballonnen instellen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, tbDown)
en: Use this arrow to reorder the items in the list.
nl: Gebruik deze pijl om de volgorde van te items in de lijst te veranderen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, tbAdd)
en: Use this arrows to add or remove items to your contact tooltips.
nl: Gebruik deze pijlen om items aan de tekstballonnen toe te voegen of te verwijderen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Using the arrow buttons, put on the right the items you want to see in the contact tooltips. You can then sort them.
nl: Gebruik de pijlknoppen om de items die u in de tekstballonnen wilt zien naar rechts te plaatsen. Daarna kunt u de items sorteren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <b>Here you can customize the contact tooltips</b>
nl: <b>Hier kunt u de tekstballonnen voor de contactpersonen aanpassen</b>

en: Reset sliders & options to default values
nl: Zet schuifregelaars en opties terug naar hun standaardwaarden

en: Execute
nl: Uitvoeren

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, deviceTab)
en: Device
nl: Apparaat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Device:
nl: Apparaat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputLabel)
en: Input:
nl: Invoer:

[ctx: Label of a combo box containing video standards like PAL-B, NTSC-M, etc]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, standardLabel)
en: Standard:
nl: Standaard:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mDeviceKComboBox)
en: Select the device to take video input from
nl: Selecteer het apparaat waarvan u videobeeld wilt ontvangen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mInputKComboBox)
en: Select from multiple inputs provided by some devices
nl: Selecteer uit meerdere invoeren die door enkele apparaten worden aangeboden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mStandardKComboBox)
en: Select the video standard to use
nl: Selecteer de te gebruiken videostandaard

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, controlsTab)
en: Sliders
nl: Schuifknoppen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, optionsTab)
en: Optio&ns
nl: Op&ties

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, actionsTab)
en: Actions
nl: Acties

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &General
nl: Al&gemeen

en: &Events
nl: G&ebeurtenissen

en: A&way Settings
nl: Af&weziginstellingen

en: Cha&t
nl: Chat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Auto Away
nl: Auto-afwezig

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useAutoAway)
en: &Use auto away
nl: Auto-afwezig gebr&uiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Become away after
nl: Afwezig worden na

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: minutes of inactivity
nl: minuten van inactiviteit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoAwayGoAvailable)
en: Become available when detecting activity again
nl: Beschikbaar worden bij het detectie van activiteit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoAwayAskAvailable)
en: Confirm before becoming available
nl: Bevestig alvorens beschikbaar te komen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Auto Away Message
nl: Auto-afwezigheidsbericht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useLastAwayMessage)
en: Display the &last away message used
nl: &Laatst gebruikte afwezigheidsbericht tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomAwayMessage)
en: Display the &following away message:
nl: Volgende a&fwezigheidsbericht tonen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
nl: Titel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStatusMessage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Message:
nl: Bericht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showEvents)
en: Show events in chat &window
nl: Gebeurtenissen in chatven&ster tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_highlightEnabled)
en: High&light messages containing your nickname
nl: Berichten die uw bijnaam bevatten &accentueren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_spellCheck)
en: E&nable automatic spell checking by default
nl: Automatische spellingcontrole standaard activere&n

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_richTextByDefault)
en: E&nable rich text by default
nl: &Tekst met opmaak standaard inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysShowTabs)
en: &Always show tabs
nl: Tabbladen &altijd tonen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, interfaceGroup)
en: &Interface Preference
nl: &Interfacevoorkeuren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, chatWindowGroup)
en: Chat Window Grouping &Policy
nl: Beleid voor &groeperen van chatvensters

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Every chat will have its own window.
nl: Elk chat zal zijn eigen venster hebben.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Open All Messages in New Chat Window
nl: Elk bericht in nieuw chatvenster openen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Same Account in Same Chat Window
nl: Chats per account in één chatvenster groeperen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group All Messages in Same Chat Window
nl: Alle berichten in één chatvenster groeperen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Contacts in Same Group in Same Chat Window
nl: Chats van contactpersonen uit dezelfde groep in één chatvenster groeperen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Same Metacontact in Same Chat Window
nl: Berichten van hetzelfde metacontact in één chatvenster plaatsen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showDates)
en: Show message dates
nl: Berichtdata tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_truncateContactName)
en: &Truncate contact name with more characters than:
nl: Contactnamen afb&reken als ze meer tekens bevatten dan:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, txtChatViewBufferSize)
en: Limit the maximum number of lines visible in a chat window to improve speed for complex layouts.
nl: Beperk het maximale aantal zichtbare regels in een chatvenster. Dit verbetert de snelheid bij complexe opmaken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtChatViewBufferSize)
en: Ma&ximum number of chat window lines:
nl: &Maximum aantal regels in chatvenster:

en: Animation is not possible as your Qt version does not support the mng video format.
nl: Animatie is niet mogelijk omdat uw versie van Qt geen ondersteuning biedt voor het mng-videoformaat.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BehaviorConfig_Events)
en: Events
nl: Gebeurtenissen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, notifyGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8)
en: Notifications
nl: Meldingen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotify)
en: Animate the system tray icon on an incoming message
nl: Systeemvakpictogram laten bewegen bij nieuw inkomend bericht

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotify)
en: Animate the system tray icon whenever a message comes in.
nl: Toont een pictogramanimatie in het systeemvak als een bericht binnenkomt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotify)
en: Animate s&ystem tray icon
nl: S&ysteemvakpictogram laten bewegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: Left mouse click on flashing system tray opens message instead of restoring/minimizing contact list
nl: Linker muisklik systeemvakpictogram opent bericht in plaats van herstellen minimaliseren van hoofdvenster

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: A left mouse click on the flashing system tray icon opens the incoming message instead of restoring/minimizing the contact list (e.g. to check who is sending messages). A middle click always opens this message.
nl: In plaats van dat de contactenlijst geminimaliseerd/hersteld wordt bij een linker muisklik, wordt dit inkomende bericht geopend. Een klik op de middelste muisknop opent dit bericht altijd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: &Left mouse click opens message
nl: &Linker muisklik opent bericht

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_animateOnMessageWithOpenChat)
en: Animate the contact list or the system tray icon on an incoming message with open chat
nl: De contactenlijst of het systeemvakpictogram laten bewegen bij een nieuw inkomend bericht met een open chat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateOnMessageWithOpenChat)
en: Animate on message with open chat
nl: Laat bericht bewegen bij een open chat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_balloonGroupMessageNotificationsPerSender) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_balloonGroupMessageNotificationsPerSender)
en: Use a single notification for messages from the same sender
nl: Een enkele melding gebruiken voor berichten van dezelfde afzender

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_balloonGroupMessageNotificationsPerSender)
en: When a message arrives from a user who already has a message for which a notification is still active, then that notification is updated to indicate a new message has arrived, instead of creating a new notification.
nl: Als er een bericht binnenkomt van en gebruiker waarvoor al een melding actief is, dan wordt die melding bijgewerkt om aan te geven dat er een nieuw bericht is aangekomen, in plaats van een nieuwe melding aan te maken.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_balloonNotifyIgnoreClosesChatView)
en: The "Ignore" button of the new message popup closes the chat window for the sender
nl: De knop "Negeren" in de tekstballon sluit het chatvenster van de afzender

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_balloonNotifyIgnoreClosesChatView)
en: If there is already a chat window opened for the sender of the message displayed in the new message popup the "Ignore" button will close this chat window.
nl: Als er al een chatvenster geopend is voor de afzender van het bericht in de tekstballon, dan zal de knop "Negeren" dat chatvenster sluiten.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_balloonNotifyIgnoreClosesChatView)
en: Button "I&gnore" in new message popups closes chat
nl: Knop "Ne&geren" in de tekstballon met een nieuw bericht sluit de chat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyHighlightedMessagesInGroupChats)
en: Notify only highlighted messages in group chats
nl: Alleen geaccentueerde berichten in groeps-chats melden

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyHighlightedMessagesInGroupChats)
en: In very active group chats, important messages can be singled out by preventing notifications for non-highlighted messages.
nl: In zeer actieve groepschats kunnen belangrijke berichten er uit worden gelicht door niet-geaccentueerde berichten niet te melden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyHighlightedMessagesInGroupChats)
en: Exclude non-&highlighted messages in group chats
nl: Niet-geaccentueerde berichten in groe&ps-chats niet melden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyMessagesOnAnotherDesktop)
en: Use the same notifications for events in the active chat window and other chat windows on the current desktop (usually less intrusive)
nl: Gebruik dezelfde notificaties voor gebeurtenissen in het actieve chatvenster en andere chatvensters op het hudige bureaublad (meestal minder storend)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyMessagesOnAnotherDesktop)
en: If activated, events for chat windows that are on the current desktop will be handled like events in the active chat window: The system tray icon and the sender icon in the contact list are not animated and the "Incoming Message for Active Chat" event is used for the notification. Chat windows on other desktops will trigger notifications.
    If not activated, all chat windows except the active one will notify you that an event has occurred using animations (if activated) and the "Incoming Message" event.
nl: Indien ingeschakeld zullen berichten voor chatvensters die zich op het huidige bureaublad bevinden worden behandeld als gebeurtenissen binnen het actieve chatvenster. Het systeemvakpictogram en het pictogram van de afzender in de contactenlijst gaan niet bewegen als de gebeurtenis "Inkomend bericht voor actieve chat" wordt gebruikt voor de notificatie. Chatvensters op andere bureaubladen zullen notificaties oproepen.
    Indien niet ingeschakeld zullen alle chatvensters, behalve het actieve venster, u via animaties (indien geactiveerd) en de "Inkomend bericht" gebeurtenis verwittigen dat een gebeurtenis heeft plaatsgevonden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyMessagesOnAnotherDesktop)
en: Treat all chats on the current des&ktop like active chats
nl: Alle chats op het huidige bureau&blad als actieve chats behandelen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Miscellaneous
nl: Diversen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: Enable events if your account status is "Away"
nl: Gebeurtenissen die plaatsvinden als uw status op "Afwezig" staat  inschakelen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: Enable notification events even if your account status is "Away" or less available, e.g. "Not Available" or "Do not Disturb". Note: This does not affect the flashing of the system tray icon.
nl: Activeer het ook melden van gebeurtenissen die plaatsvinden als uw accountstatus op "Afwezig" of minder beschikbaar staat, zoals "Niet beschikbaar" of "Niet storen". Opmerking: heeft geen effect op het laten bewegen van het systeemvakpictogram.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: E&nable events while away
nl: Gebeurtenissen terwijl af&wezig inschakelen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifySetCurrentDesktopToChatView)
en: Switch to the desktop which contains the chat window for the sender when opening his/her message
nl: Ga naar het bureaublad waarop het chatvenster van de afzender van het bericht dat u opent zich bevindt

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifySetCurrentDesktopToChatView)
en: If there is already a chat window open for the sender of the message, opening his/her message will cause a switch to the desktop which contains this chat window.
nl: Als er al een chatvenster is geopend voor de afzender van het bericht dat u opent, dan wordt er overgeschakeld naar het bureaublad waarop zich dit chatvenster bevindt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifySetCurrentDesktopToChatView)
en: Switch &to desktop containing chat on opening message
nl: Bij openen van berich&t naar bureaublad met chatvenster gaan

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: Raise the chat window/tab on an incoming message
nl: Breng het venster/tabblad naar de voorgrond bij een binnenkomend bericht

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: If there is already a chat window opened for the sender of an incoming message this window will be put on the current desktop and in front of all other windows.
nl: Als er al een chatvenster is geopend voor de afzender van een binnenkomend bericht, dan zal dit venster op het huidige bureaublad worden geplaatst, voor alle andere vensters.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: &Raise window on incoming message
nl: Venste&r/tabblad naar voorgrond brengen bij inkomende berichten

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BehaviorConfig_General) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: General
nl: Algemeen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: System Tray
nl: Systeemvak

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showSystemTray)
en: Show the icon in the system tray
nl: Pictogram in systeemvak tonen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_showSystemTray)
en: By default, the system tray icon indicates new incoming messages using an animation. A left or middle mouse click on the icon will open the message in a new chat window. Pressing the "View" button in the notification popup has the same effect.
nl: Standaard geeft het pictogram in het systeemvak door te  knipperen en een tekstballon weer te geven aan dat er nieuwe berichten binnenkomen. Een klik met de linker of middelste muisknop zal het bericht in een nieuw chatvenster openen. De knop "Tonen" in de tekstballon heeft hetzelfde effect.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showSystemTray)
en: Show system &tray icon
nl: P&ictogram in systeemvak tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start with the main window minimized to the system tray
nl: Start met het hoofdvenster geminimaliseerd in het systeemvak

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start with the main window hidden. The only visible item is the system tray icon.
nl: Start met het hoofdenster verborgen, alleen het pictogram in het systeemvak is zichtbaar.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start &with hidden main window
nl: Met verborgen hoo&fdvenster starten

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Message Handling
nl: Berichtafhandeling

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mInstantMessageOpeningChk)
en: Instantly open incoming messages
nl: Inkomende berichten meteen openen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mInstantMessageOpeningChk)
en: If there is no chat window open, a new message arriving will cause a new window to open. If there is already a chat window opened for that sender, the message will immediately be displayed there.
nl: Wanneer er geen bestaand chatvenster is wordt er een nieuw venster geopend met daarin het nieuwe bericht. Wanneer er al een chatvenster is voor de zender van het bericht zal het meteen daarin getoond worden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mInstantMessageOpeningChk)
en: Open messages instantl&y
nl: Beri&chten meteen openen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_useMessageQueue)
en: Use a message queue to store incoming messages
nl: Wachtrij gebruiken om inkomende berichten op te slaan

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_useMessageQueue)
en: Store new incoming messages in a message queue. New messages are messages that cannot be displayed in an already open chat window. Only queued messages trigger notification via chat window and system tray icon animations.
nl: Gebruik een wachtrij voor inkomende berichten. Nieuwe berichten zijn berichten die niet kunnen worden weergegeven in een al geopend chatvenster. Alleen berichten die in de wachtrij of op de stapel zijn geplaatst worden aangekondigd met een tekstballon en/of een knipperend pictogram in het systeemvak.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useMessageQueue)
en: Use message &queue
nl: Berichtenwachtrij &gebruiken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_queueUnreadMessages)
en: Also add unread messages to queue
nl: Ook ongelezen berichten in wachtrij plaatsen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_queueUnreadMessages)
en: Unread messages are messages that will be displayed in an already opened but inactive chat window. Only incoming queued messages trigger notification via chat window and system tray icon animations. With this option disabled only new incoming messages are queued, i.e. messages that cannot be displayed in an already open chat window.
nl: Ongelezen berichten zijn berichten die worden weergegeven in een al geopend, maar inactief chatvenster. Alleen inkomende berichte in de wachtrij worden aangekondigd via een tekstballon en/of een knipperend pictogram in het systeemvak. Met deze optie uitgeschakeld zullen alleen nieuwe inkomende berichten in de wachtrij worden geplaatst, dus berichten die niet in een al geopend chatvenster kunnen worden weergegeven.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_queueUnreadMessages)
en: Queue unrea&d messages
nl: Ongelezen berichten in &wachtrij plaatsen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, initialStatusGroup) i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Initial Status
nl: Initiële status

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Set the initial status
nl: Stel de initiële status in

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: When starting Kopete, and whenever your computer is online, all your accounts will go into the status selected here. You can exclude accounts individually in their properties.
nl: Wanneer Kopete wordt opgestart en uw computer online is, dan zullen al uw accounts in de hier geselecteerde status worden gezet. U kunt individuele accounts uitsluiten in de bijhorende eigenschappen.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Away
nl: Afwezig

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Busy
nl: Bezig

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, invisibleTab)
en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: &Style
nl: &Stijl

en: (No Variant)
nl: (Geen variant)

en: Choose Chat Window Style to Install
nl: Kies te installeren stijl voor het chatvenster

en: The specified archive cannot be opened.
    Make sure that the archive is a valid ZIP or TAR archive.
nl: Het opgegeven archief kon niet geopend worden.
    Controleer of het archief een geldig ZIP- of TAR-archief is.

en: Cannot Open Archive
nl: Kon het archief niet openen

en: Could not find a suitable place to install the chat window style.
nl: Kon geen geschikte plaats vinden voor de te installaeren stijl voor het chatvenster.

en: Cannot Find Styles Directory
nl: Kan de map met stijlen niet vinden

en: The specified archive does not contain a valid chat window style.
nl: Het opgegeven archief bevat geen geldige stijl voor het chatvenster.

en: Invalid Style
nl: Ongeldige stijl

en: The chat window style was successfully installed.
nl: De stijl voor het chatvenster is succesvol geïnstalleerd.

en: Install Successful
nl: Installatie was succesvol

en: An unknown error occurred while trying to install the chat window style.
nl: Er deed zich een onbekende fout voor tijdens het installeren van de stijl voor het chatvenster.

en: Unknown Error
nl: Onbekende fout

[ctx: @info]
en: The Chat Window Style <resource>%1</resource> was successfully deleted.
nl: De stijl voor het chatvenster <resource>%1</resource> is met succes verwijderd.

[ctx: @info]
en: An error occurred while trying to delete the <resource>%1</resource> Chat Window Style. Your account might not have permission to remove it.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het verwijderen van de chatvensterstijl <resource>%1</resource>. Uw account heeft mogelijk geen rechten om die te verwijderen.

[ctx: @title:window]
en: Chat Window Style <resource>%1</resource> installation
nl: Installatie van chatvensterstijl <resource>%1</resource>

[ctx: @info]
en: The specified archive <filename>%1</filename> cannot be opened.
    Make sure that the archive is a valid ZIP or TAR archive.
nl: Het opgegeven archief <filename>%1</filename> kon niet geopend worden.
    Controleer of het archief een geldig ZIP- of TAR-archief is.

[ctx: @info]
en: Could not find a suitable place to install the Chat Window Style <resource>%1</resource>.
nl: Kon geen geschikte plaats vinden om de chatvensterstijl <resource>%1</resource> op te slaan.

[ctx: @info]
en: The specified archive <filename>%1</filename> does not contain a valid Chat Window Style.
nl: Het opgegeven archief <filename>%1</filename> bevat geen geldige stijl voor het chatvenster.

[ctx: @info]
en: An unknown error occurred while trying to install the Chat Window Style <resource>%1</resource>.
nl: Er deed zich een onbekende fout voor tijdens het installeren van de chatvensterstijl <resource>%1</resource>.

en: One Chat Window Style package has been installed. | %1 Chat Window Style packages have been installed.
nl[0]: De stijl voor het chatvenster is succesvol geïnstalleerd.
nl[1]: %1 stijlen voor het chatvenster zijn succesvol geïnstalleerd.

[ctx: This is the myself preview contact id]
en: myself@preview
nl: ik@voorbeeld

[ctx: This is the myself preview contact nickname]
en: Myself
nl: Ik

en: Jack
nl: Jan

[ctx: This is the other preview contact id]
en: jack@preview
nl: jan@voorbeeld

[ctx: This is the other preview contact nickname]
en: Jack
nl: Jan

[ctx: preview of a chat session]
en: Preview Session
nl: Voorbeeldsessie

en: Hello, this is an incoming message :-)
nl: Hallo, dit is een inkomend bericht :-)

en: Hello, this is an incoming consecutive message.
nl: Hallo, dit is een opeenvolgend inkomend bericht.

en: Ok, this is an outgoing message
nl: Ok, dit is een uitgaand bericht

en: Ok, an outgoing consecutive message.
nl: OK, dit is een opeenvolgend uitgaand bericht.

en: Message that is being sent.
nl: Bericht dat wordt verzonden.

en: Delivered message.
nl: Afgeleverde berichten.

en: Message that cannot be delivered.
nl: Bericht dat niet afgeleverd kan worden.

en: Here is an incoming colored message.
nl: Hier is een gekleurd inkomend bericht.

en: This is an internal message
nl: Dit is een intern bericht

en: performed an action
nl: deed een handeling

en: This is a highlighted message
nl: Dit is een geaccentueerd bericht

en: Hello, this is an incoming file transfer request
nl: Hallo, dit is een inkomend verzoek voor een bestandsoverdracht

en: Hello, this is a disabled incoming file transfer request
nl: Hallo, dit is uitgeschakeld inkomend verzoek voor een bestandsoverdracht

en: Bye
nl: Tot ziens

en: Configure Emoticon Themes
nl: Emoticonthema's instellen

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kcfg_chatFontSelection)
en: Fonts
nl: Lettertypen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_chatFont)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Base font in the chat window</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Basislettertype in het chatvenster</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Base &font:
nl: Basis&lettertype:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Use normal screen font
nl: Normaal lettertype voor scherm gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Use system font
nl: Systeemlettertype gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: Use custom font:
nl: Aangepast lettertype gebruiken:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_chatTextColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_chatTextColor)
en: The color of normal text
nl: De kleur van normale tekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Highlight foreground:
nl: &Geaccentueerde voorgrond:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_highlightForegroundColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_highlightForegroundColor)
en: Foreground color for highlighted messages
nl: Voorgrondkleur voor geaccentueerde berichten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_chatBackgroundColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_chatBackgroundColor)
en: Color for the background of the chat window
nl: Kleur voor de achtergrond van het chatvenster

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Background color:
nl: &Achtergrondkleur:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_highlightBackgroundColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_highlightBackgroundColor)
en: Background color for highlighted messages
nl: Achtergrondkleur voor geaccentueerde berichten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Highlight bac&kground:
nl: Geaccentueerde ac&htergrond:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_chatLinkColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_chatLinkColor)
en: Color used for links in chats
nl: Kleur voor koppelingen in chats

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: &Link color:
nl: Koppe&lingskleur:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Formatting Overrides
nl: Opmaakuitzonderingen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_chatFmtOverride) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_chatFmtOverride)
en: Disregard the colors (background and foreground), and font (size and typeface) of incoming messages
nl: Negeer de kleuren (achtergrond en voorgrond) en lettertype (grootte en type) van inkomende berichten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_chatFmtOverride)
en: Ignore peer's formatting
nl: Formattering van peer negeren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_useEmoticons)
en: If this is checked, the text representation of emoticons in messages will be replaced by an image
nl: Als dit is ingeschakeld zullen letters die samen een emoticon vormen worden vervangen door een afbeelding

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useEmoticons)
en: U&se the following emoticon theme:
nl: Het volgende emoticonthema gebr&uiken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnManageThemes)
en: &Manage Emoticons...
nl: E&moticons beheren...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChatWindowConfig_Style)
en: Chat Window Appearance
nl: Uiterlijk van chatvenster

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Display
nl: Weergave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_groupConsecutiveMessages)
en: Group consecuti&ve messages
nl: Opeen&volgende berichten groeperen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCompact)
en: Co&mpact style in chatrooms
nl: Co&mpacte stijl en chatrooms

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, stylesGroupBox)
en: Styles
nl: Stijlen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Style variant:
nl: Stijlvariant:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btnGetStyles)
en: Get new Chat Window styles over the Internet
nl: Haal nieuwe stijlen van het internet voor de chatvensters

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnGetStyles)
en: &Get New...
nl: &Nieuwe ophalen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, installButton)
en: &Install...
nl: &Installeren...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deleteButton)
en: &Delete
nl: Verwij&deren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: For each tab
nl: Voor elk tabblad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowContactName)
en: Show contact name
nl: Naam van contactpersoon tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HoverClose)
en: Show close button
nl: Sluitknop tonen

en: General Plugins
nl: Algemene plugins

en: &Manager
nl: &Beheer

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Online Status Menu
nl: Online-status-menu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Protocol's online status menu:
nl: Protocols in online-status-menu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_protocolStatusMenuType)
en: As Global Status Menu
nl: Als globaal statusmenu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_protocolStatusMenuType)
en: Only Statuses With Matching Category
nl: Alleen statussen met overeenkomende categorie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_protocolStatusMenuType)
en: All Statuses With Parent Category
nl: Alle statussen met hoofdcategorie

en: Free For Chat
nl: Beschikbaar voor chat

en: Extended Away
nl: Langdurig afwezig

en: Idle
nl: Niet actief

en: Do Not Change
nl: Niet wijzigen

en: New Status
nl: Nieuwe status

en: New Group
nl: Nieuwe groep

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAddStatus) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCustomAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButt
en: Add
nl: Toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAddGroup)
en: Add Group
nl: Groep toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Category:
nl: Categorie:

en: Title
nl: Titel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Display Name
nl: Schermnaam

en: Status Title
nl: Statustitel

en: Status Message
nl: Statusbericht

en: Contact Icons
nl: Contact-pictogrammen

en: The layout '%1' is one of the default layouts and cannot be deleted.
nl: De opmaak '%1' is een van de standaard opmaken en kan niet worden verwijderd.

en: Cannot Delete Default Layouts
nl: Kan standaard opmaak niet verwijderen

en: <qt>This contact is already on your contact list. It is a child contact of <b>%1</b></qt>
nl: <qt>Deze contactpersoon bevindt zich al in uw contactenlijst. Het is een subcontactpersoon van <b>%1</b></qt>

en: <qt>Are you sure you want to merge meta contacts?
    <b>%1</b>
nl: <qt>Weet u zeker dat u de metacontacten wilt mengen?
    <b>%1</b>

en: Meta Contact Merge
nl: Metacontact mengen

en: Select Address Book
nl: Adresboek selecteren

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ContactSelectorWidget_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MetaContactSelectorWidget_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddressBookSelectorWidget_Base)
en: Select Contact
nl: contactpersoon selecteren

en: No writeable address book resource found.
nl: Geen schrijfbare adresboekgegevensbron gevonden.

en: Add or enable one using the KDE System Settings.
nl: Voeg er een toe of schakel er een in in het KDE Configuratiecentrum.

en:  (already in address book)
nl:  (al in adresboek aanwezig)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: This wizard helps you export instant messaging contacts to the KDE address book.
nl: Deze assistent helpt u bij het exporteren van instantmessagingcontacten naar uw KDE-adresboek.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: &Select Address Book
nl: Adresboek &selecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Selected contacts will be added to the KDE address book.
nl: De geselecteerde contactpersonen zullen worden toegevoegd aan het KDE-adresboek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectAll)
en: Select &All
nl: &Alles selecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnDeselectAll)
en: &Deselect All
nl: Alles &deselecteren

en: <Not Set>
nl: <Niet ingesteld>

en: Export to Address Book
nl: Naar adresboek exporteren

en: Export
nl: Exporteren

en: Set address book fields using the selected data from Kopete
nl: Adresboekvelden instellen met behulp van de geselecteerde gegevens uit Kopete

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddressBookExportUI)
en: Merge with Address Book
nl: Met adresboek samenvoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblFirstName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: First name:
nl: Voornaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblHomePhone)
en: Home phone:
nl: Telefoon thuis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblWorkPhone) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Work phone:
nl: Telefoon werk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mobileLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblMobilePhone) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Mobile phone:
nl: Mobiele telefoon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblLastName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: Last name:
nl: Achternaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblEmail) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmail) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmail_2)
en: Email:
nl: E-mail:

en: Create New Group...
nl: Nieuwe groep aanmaken...

en: &Move To
nl: Verplaat&sen naar

en: &Copy To
nl: &Kopiëren naar

en: Merge Meta Contacts
nl: Metacontact mengen

en: Send Email...
nl: E-mail verzenden...

[ctx: verb, rename a contact]
en: Rename
nl: Hernoemen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Add Contact
nl: Cont&act toevoegen

en: Select Account
nl: Account selecteren

en: Add to Your Contact List
nl: Toevoegen aan uw contactenlijst

en: &Properties
nl: &Eigenschappen

en: Please enter the name for the new group:
nl: Voer de naam in voor de nieuwe groep:

en: <qt>Are you sure you want to remove the contact <b>%1</b> from your contact list?</qt>
nl: <qt>Wilt u contactpersoon <b>%1</b> uit uw contactenlijst verwijderen?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the group <b>%1</b> and all contacts that are contained within it?</qt>
nl: <qt>Wilt u de groep <b>%1</b> inclusief alle contactpersonen daarin verwijderen?</qt>

en: Are you sure you want to remove these contacts from your contact list?
nl: Wilt u deze contactpersonen uit uw contactenlijst verwijderen?

en: Are you sure you want to remove these groups and contacts from your contact list?
nl: Wilt u deze groepen en contactpersonen uit uw contactenlijst verwijderen?

en: Account %1 is offline. Do you really want to move this metacontact?
nl: Account %1 is offline. Wilt u dit metacontact verplaatsen?

en: Move contact
nl: Contactpersoon verplaatsen

en: There is no email address set for this contact in the KDE address book.
nl: Er is geen e-mailadres ingesteld voor deze contactpersoon in het KDE-adresboek.

en: No Email Address in Address Book
nl: Er is geen e-mailadres gevonden in het adresboek

en: This contact was not found in the KDE address book. Check that a contact is selected in the properties dialog.
nl: Deze contactpersoon is niet gevonden in het KDE-adresboek. Controleer of er een  contactpersoon is geselecteerd in het venster Eigenschappen.

en: Not Found in Address Book
nl: Niet in adresboek gevonden

en: Rename Contact
nl: contactpersoon hernoemen

en: Remove Contact
nl: Contactpersoon verwijderen

en: Send Single Message...
nl: Bericht verzenden...

en: &Add Subcontact
nl: Subcont&act toevoegen

en: Rename Group
nl: Groep hernoemen

en: Remove Group
nl: Groep verwijderen

en: Send Message to Group
nl: Bericht aan groep verzenden

en: &Add Contact to Group
nl: Cont&act aan groep toevoegen

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Make Meta Contact
nl: Metacontact maken

en: Add Contact
nl: contactpersoon toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDisplayName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Name:
nl: &Naam:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpIcons)
en: Icons
nl: Pictogrammen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Use custom &icons
nl: Aangepaste p&ictogrammen gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblClosed)
en: C&losed:
nl: Ge&sloten:

en: Properties of Group %1
nl: Eigenschappen van groep %1

en: Custom &Notifications
nl: &Aangepaste notificaties

en: Properties of Meta Contact %1
nl: Eigenschappen van metacontact %1

en: Sync KABC...
nl: KABC synchroniseren...

en: (custom name)
nl: (aangepaste naam)

en: (nick name)
nl: (schermnaam)

en: (formatted name)
nl: (opgemaakte naam)

en: (contact id)
nl: (contactpersoon-id)

en: No Contacts with Photo Support
nl: Geen contactpersonen met foto-ondersteuning aanwezig

en: No contacts were imported from the address book.
nl: Er werden vanuit het adresboek geen contactpersonen toegevoegd aan Kopete.

en: No Change
nl: Geen verandering

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpAddressbook)
en: Address Book Link
nl: Koppeling met adresboek

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnExportKABC)
en: Export contact's details to the KDE Address Book
nl: Details van contactpersoon naar KDE's adresboek exporteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnExportKABC)
en: E&xport Details...
nl: Details &exporteren...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnImportKABC)
en: Import contacts from the KDE Address Book
nl: Contactpersonen uit KDE's adresboek importeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnImportKABC)
en: &Import Contacts
nl: Contactpersonen &importeren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Display Name Source
nl: Bron van schermnaam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameKABC)
en: Use address book &name (needs address book link)
nl: &Naam uit adresboek gebruiken (heeft adresboekkoppeling nodig)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameContact) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoContact)
en: From contact:
nl: Van contactpersoon:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbAccountName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbAccountPhoto)
en: Contact with which to synchronize the displayname.
nl: Contactpersoon om de schermnaam mee te synchroniseren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameCustom)
en: Cus&tom:
nl: Aangepas&t:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Photo Source
nl: Bron van foto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoKABC)
en: U&se address book photo (needs address book link)
nl: Foto uit adre&sboek gebruiken (heeft adresboekkoppeling nodig)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, photoLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Photo
nl: Foto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoCustom)
en: Custom:
nl: Aangepast:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnChoosePhoto)
en: Choose...
nl: Kiezen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSyncPhoto)
en: S&ync photo to address book
nl: Foto met adresboek s&ynchroniseren

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Ad&vanced
nl: Gea&vanceerd

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Check to set custom icons for this contact
nl: Zet dit aan om een aangepaste kleur in te stellen voor deze contactpersoon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Use custom status &icons
nl: Aangepaste statusp&ictogrammen gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAway)
en: Awa&y:
nl: Af&wezig:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblUnknown)
en: Un&known:
nl: Onbe&kend:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: &Group:
nl: &Groep:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kabcLabel)
en: Address book entry:
nl: Adresboekitem:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AccountIdentityBase) i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, title)
en: Account Identity
nl: Account-identiteit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectText)
en: Select the identity to be used by the accounts:
nl: Selecteer de identiteit die door de accounts moet worden gebruikt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accounts)
en: <img name=foobar> My Account
nl: <img name=foobar>Mijn account

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, identityList)
en: Identity
nl: Identiteit

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IdentityDetailed)
en: Detailed Info
nl: Gedetailleerde informatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, phoneLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Private phone:
nl: Telefoonnr. privé:

en: Identity Information
nl: Identiteitsinformatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, photo)
en: No Photo
nl: Geen foto

en: General Information
nl: Algemene informatie

en: Detailed Information
nl: Gedetailleerde informatie

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IdentityGeneral)
en: General Info
nl: Algemene info

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, selectPhoto)
en: Select Photo
nl: Foto selecteren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, clearPhoto)
en: Clear Photo
nl: Foto wissen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLabel)
en: Show as:
nl: Tonen als:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNickName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNick)
en: Nickname:
nl: Schermnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, identityName)
en: Identity Name
nl: Identiteitnaam

[ctx: Button to open account configuration widget]
en: Click to add an account
nl: Klik om een account toe te voegen

en: View
nl: Tonen

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (edit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnEdit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_edit)
en: &Edit
nl: Be&werken

note: i18n: ectx: ToolBar (quickSearchBar)
en: Quick Search Bar
nl: Snelzoekbalk

note: i18n: ectx: Menu (contact_popup_actions)
en: &Other Actions
nl: &Overige acties

note: i18n: ectx: Menu (contact_popup_groups)
en: &Groups
nl: &Groepen

en: Global status message
nl: Algemeen statusbericht

en: Service messages
nl: Dienstberichten

en: &Export Contacts...
nl: Contactpersonen &exporteren...

en: &Away
nl: &Afwezig

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: &Busy
nl: &Bezig

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: &Invisible
nl: &Onzichtbaar

en: &Set Status
nl: Status in&stellen

en: Configure &Global Shortcuts...
nl: &Globale sneltoetsen instellen...

en: Show &All
nl: &Alles tonen

en: Show Offline &Users
nl: Offlinegebr&uikers tonen

en: Show Empty &Groups
nl: Lege &groepen tonen

en: Read Message
nl: Bericht lezen

en: Read the next pending message
nl: Lees het volgende wachtende bericht

en: Show/Hide Contact List
nl: contactenlijst tonen/verbergen

en: Show or hide the contact list
nl: De contactenlijst tonen of verbergen

en: Set Away/Back
nl: Afwezig/terug zetten

en: <qt>Closing the main window will keep Kopete running in the system tray. Use 'Quit' from the 'File' menu to quit the application.</qt>
nl: <qt>Als u dit venster sluit zal Kopete in het systeemvak aanwezig blijven. Gebruik de menuoptie "Bestand->Afsluiten" om de toepassing te beëindigen.</qt>

en: Docking in System Tray
nl: Naar systeemvak

[ctx: @label:textbox formatted status title]
en: <b>Status&nbsp;Title:</b>&nbsp;%1
nl: <b>Statustitel:</b>&nbsp;%1

[ctx: @label:textbox formatted status message]
en: <br /><b>Status&nbsp;Message:</b>&nbsp;%1
nl: <br /><b>Statusbericht:</b>&nbsp;%1

en: Kopete, the KDE Instant Messenger
nl: Kopete, de instant messenger van KDE

en: (c) 2001-2004, Duncan Mac-Vicar Prett
    (c) 2002-2016, Kopete Development Team
nl: (c) 2001,2004, Duncan Mac-Vicar Prett
    (c) 2002-2016, het ontwikkelteam van Kopete

en: Developer and maintainer
nl: Ontwikkelaar en onderhouder

en: Developer and Project founder
nl: Ontwikkelaar en oprichter van het project

en: Developer, Yahoo plugin maintainer
nl: Ontwikkelaar, onderhouder van Yahooplugin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_lastName)
en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Developer, Connection status plugin author
nl: Ontwikkelaar, auteur van verbindingsstatusplugin

en: Developer, Video device support
nl: Ontwikkelaar, ondersteuning voor videoapparaat

en: Developer, MSN
nl: Ontwikkelaar, MSN

en: Developer, Gadu plugin maintainer
nl: Ontwikkelaar, onderhouder van Gaduplugin

en: Lead Developer, AIM and ICQ plugin maintainer
nl: Hoofdontwikkelaar, onderhouder van AIM- en ICQ-plugins

en: IRC plugin maintainer
nl: Onderhouder van IRC-plugin

en: Lead Developer, Telepathy and Messenger plugin maintainer
nl: Hoofdontwikkelaar, onderhouder van Telepathy- en Messenger-plugins

en: Lead Developer, MSN plugin maintainer
nl: Hoofdontwikkelaar, onderhouder van MSN-plugin

en: Artist / Developer, Artwork maintainer
nl: Artiest  / ontwikkelaar, onderhouder van grafische werk

en: Developer, UI maintainer
nl: Ontwikkelaar, UI-onderhouder

en: Developer, WLM plugin maintainer
nl: Ontwikkelaar, onderhouder van WLM-plugin

en: Developer, Jabber plugin maintainer
nl: Ontwikkelaar, plugin voor Jabber

en: Lead Developer, GroupWise maintainer
nl: Hoofdontwikkelaar, onderhouder van GroupWise

en: Developer, AIM and ICQ
nl: Ontwikkelaar, AIM en ICQ

en: Developer, Bonjour Plugin Maintainer
nl: Ontwikkelaar, onderhouder van Bonjour-plugin

en: Konki style author
nl: Auteur Konki-stijl

en: Hacker style author
nl: Auteur Hacker-stijl

en: Kopete's icon author
nl: Auteur van het Kopete pictogram

en: Sounds
nl: Geluiden

en: Kopete Docugoddess, Bug and Patch Testing.
nl: Godin der Documentatie, testen van bugs en patches.

en: Iris Jabber Backend Library
nl: Iris Jabber backendbibliotheek

en: OscarSocket author
nl: Auteur van OscarSocket

en: Kmerlin MSN code
nl: Kmerlin MSN-code

en: Former developer
nl: Voormalig ontwikkelaar

en: Former developer, project co-founder
nl: Voormalig ontwikkelaar, medeoprichter

en: Misc bugfixes and enhancements
nl: Diverse verbeteringen en uitbreidingen

en: Former developer, original Gadu plugin author
nl: Voormalig ontwikkelaar, oorspronkelijke auteur van Gaduplugin

en: Former developer, Jabber plugin author
nl: Voormalig ontwikkelaar, plugin voor Jabber

en: Former developer, Oscar plugin
nl: Voormalig ontwikkelaar, Oscarplugin

en: Former developer and WinPopup maintainer
nl: Voormalig ontwikkelaar, onderhouder van WinPopupplugin

en: Do not load plugins. This option overrides all other options.
nl: Geen plugins laden. Deze optie doet alle overige opties te niet.

en: Disable auto-connection
nl: Automatisch verbinden uitschakelen

en: Auto-connect the specified accounts. Use a comma-separated list
    to auto-connect multiple accounts.
nl: De opgegeven accounts automatisch verbinden. Gebruik komma's
    om meer dan één account automatisch te verbinden.

en: Do not load the specified plugin. Use a comma-separated list
    to disable multiple plugins.
nl: De opgegeven plugin niet laden. Gebruik komma's om meer dan
    één plugin uit te schakelen.

en: Load only the specified plugins. Use a comma-separated list
    to load multiple plugins. This option has no effect when
    --noplugins is set and overrides all other plugin related
    command line options.
nl: Alleen de opgegeven plugins laden. Gebruik komma's om meer dan
    één plugin te laden. Deze optie heeft geen effect wanneer de
    optie --noplugins gegeven wordt, en doet alle andere plugin-
    gerelateerde opties te niet.

en: URLs to pass to kopete / emoticon themes to install
nl: URL-adressen om door te geven aan Kopete / Te installeren emoticonthema's

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, clearButton)
en: C&lear
nl: Wi&ssen

en: Edit Message
nl: Bericht bewerken

en: Edit Message...
nl: Bericht bewerken...

en: Edit Statuses...
nl: Status bewerken...

en: Configure Statuses
nl: Statussen instellen

note: i18n: Target Size (KB) (=> KB = kilobyte)
en: Target KB
nl: Doel KB

en: Flicker Reduction
nl: Flikkerreductie

note: i18n: USB Isochronous Interface
en: USB Alternate
nl: USB-alternerend

note: i18n: Selection of combinations of light sources
en: Lights
nl: Lichten

en: Reset Camera
nl: Camera resetten

note: i18n: Automute
en: automute
nl: auto-verstommen

note: i18n: U-V Gain Ratio (NOT Ultra Violet !)
en: uv ratio
nl: uv-verhouding

note: i18n: Full Luminance Range
en: full luma range
nl: volledig luma-bereik

en: Invert
nl: Inverteren

note: i18n: Y Offset Odd Field
en: y offset odd field
nl: y-offset oneven veld

note: i18n: Y Offset Even Field
en: y offset even field
nl: y-offset even veld

note: i18n: Green Balance
en: green balance
nl: groenbalans

note: i18n: Digital/Analog Converter Magnitude
en: DAC magnitude
nl: DAC-grootte

note: i18n: Band Filter
en: band filter
nl: bandfilter

note: i18n: Reset Level
en: reset level
nl: reset-niveau

note: i18n: Pixel Bias Voltage
en: pixel bias voltage
nl: pixel-instelspanning

note: i18n: Noise Suppression (Smoothing)
en: Noise suppression (smoothing)
nl: Ruisonderdrukking (gladstrijken)

en: Minimum Clock Divider
nl: Minimum klokdeler

en: Webcam Effects
nl: Webcam-effecten

en: Infrared
nl: Infrarood

note: i18n: Black/White
en: B/W
nl: Z/W

en: Auto Luminance Control
nl: Automatische lichtkrachtbesturing

en: Horizontal Edge Enhancement
nl: Horizontale randenverhoging

en: Vertical Edge Enhancement
nl: Verticale randenverhoging

en: Lens Shading Compensation
nl: Lenskapcompensatie

en: Maximum Exposure Time
nl: Maximale belichtingstijd

en: Red Saturation
nl: Roodverzadiging

en: Blue Saturation
nl: Blauwverzadiging

en: Luminance Bandpass
nl: Lichtkrachtbanddoorlaatfilter

en: Luminance Bandpass Weight
nl: Gewicht van lichtkrachtbanddoorlaatfilter

note: i18n: High Frequency Luminance Coring
en: HF Luminance Coring
nl: HF lichtheidafvlakking

en: Force Color ON
nl: Forceer kleuren AAN

note: i18n: Chrominance Gain
en: Chrominance Gain Control
nl: Chrominantieregeling

note: i18n: Video Tape Recorder Time Constant
en: VTR Time Constant
nl: Tijdconstante van VBR

en: Luminance Delay Compensation
nl: Lichtkrachtvertragingscompensatie

en: Vertical Noise Reduction
nl: Verticale ruisonderdrukking

en: Save User Settings
nl: Gebruikersinstellingen opslaan

en: Restore User Settings
nl: Gebruikersinstellingen herstellen

en: Restore Factory Settings
nl: Fabrieksinstellingen herstellen

note: i18n: Color Mode
en: Colour mode
nl: Kleurmodus

note: i18n: Auto Contour
en: Auto contour
nl: Automatische contour

note: i18n: Backlight Compensation
en: Backlight compensation
nl: Backlight-compensatie

note: i18n: Flicker Suppression
en: Flickerless
nl: Zonder geflikker

note: i18n: Noise Reduction
en: Noise reduction
nl: Ruisreductie

en: Compression Target
nl: Doel comprimeren

en: Color Filter
nl: Kleurfilter

note: i18n: Transaction Time (msec)
en: Transaction time (msec)
nl: Duur transactie (ms)

note: i18n: "Buffers per Transaction"
en: Buffers per transaction
nl: Buffers per transactie

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Off
nl: Uit

en: Both
nl: Beide

en: On
nl: Aan

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Hue
nl: Tint

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, color_btn)
en: Color
nl: Kleur

en: Whiteness
nl: Witheid

en: Automatic Brightness/Contrast Correction
nl: Automatisch corrigeren van helderheid/contrast

en: Automatic Color Correction
nl: Automatische kleurcorrectie

en: Vertical Flip
nl: Verticaal spiegelen

en: Horizontal Flip
nl: Horizontaal spiegelen

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: Balance
nl: Balans

en: Bass
nl: Lage tonen

en: Treble
nl: Hoge tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, muteButton)
en: Mute
nl: Dempen

en: Loudness
nl: Luidheid

en: Black Level
nl: Zwart-niveau

en: Automatic White Balance
nl: Automatische witbalans

en: Do White Balance
nl: Witbalans doen

en: Red Balance
nl: Roodbalans

en: Blue Balance
nl: Blauwbalans

en: Exposure
nl: Belichting

en: Automatic Gain
nl: Automatische versterking

en: Gain
nl: Versterking

en: Horizontal Center
nl: Horizontaal centreren

en: Vertical Center
nl: Verticaal centreren

en: Power Line Frequency
nl: Frequentie van de elektrische aansluiting

en: Automatic Hue
nl: Automatische tint

en: White Balance Temperature
nl: Temperatuur van de witbalans

en: Sharpness
nl: Scherpte

en: Backlight Compensation
nl: Backlight-compensatie

en: Color Killer
nl: Kleurdoder

en: Color Effects
nl: Kleureffecten

en: Rotate
nl: Roteren

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Chroma Gain
nl: Chroma-versterking

en: Illuminator 1
nl: Verlichting 1

en: Illuminator 2
nl: Verlichting 2

en: A network connection was disconnected.  The application is now in offline mode.  Do you want the application to resume network operations when the network is available again?
nl: De netwerkverbinding is verbroken. Het programma is nu offline. Wilt  dat het programma verder gaat met netwerkoperaties als het netwerk weer beschikbaar is?

en: This application is currently in offline mode.  Do you want to connect?
nl: Dit programma is momenteel offline. Wilt u verbinding maken?

en: This application is currently in offline mode.  Do you want to connect in order to carry out this operation?
nl: Dit programma is momenteel offline. Wilt u verbinding maken om de operatie uit te voeren?

en: Leave Offline Mode?
nl: Online gaan?

en: Connect
nl: Verbinden

en: Stay Offline
nl: Offline blijven

en: Could not find contactlist.xml in Kopete application data.
nl: Het bestand contactlist.xml kan in de toepassingsgegevens van Kopete niet gevonden worden.

en: Could not open contact list file.
nl: Het contactenlijstbestand kan niet geopend worden.

en: Could not write contact list to a file.
nl: Kan de contactenlijst niet naar een bestand schrijven.

en: <qt>"%1" is not supported by Kopete.</qt>
nl: <qt>"%1" wordt niet door Kopete ondersteund.</qt>

en: Could Not Sync with KDE Address Book
nl: Kon niet synchroniseren met het KDE-adresboek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: Do Not Use
nl: Niet gebruiken

en: <qt>An address was added to this contact by another application.<br />Would you like to use it in Kopete?<br /><b>Protocol:</b> %1<br /><b>Address:</b> %2</qt>
nl: <qt>Er is aan deze contactpersoon een adres toegevoegd door een andere toepassing.<br /> Wilt u dit adres gebruiken in Kopete? <br /><b>Protocol:</b>%1<br /><b>Adres</b>%2</qt>

en: Import Address From Address Book
nl: Adres importeren van het adresboek

en: Use
nl: Gebruiken

en: <qt>One or more of your accounts using %1 are offline.  Most systems have to be connected to add contacts.  Please connect these accounts and try again.</qt>
nl: <qt> Één of meer accounts die gebruik maken van %1 zijn offline. De meeste systemen dienen verbonden te zijn om contactpersonen toe te kunnen toevoegen. Maak a.u.b. verbinding met deze accounts en probeer het opnieuw.</qt>

en: Not Connected
nl: Niet verbonden

en: Choose Account
nl: Selecteer account

en: <qt>You do not have an account configured for <b>%1</b> yet.  Please create an account, connect it, and try again.</qt>
nl: <qt>U hebt nog geen account ingesteld voor <b>%1</b>. Maak a.u.b. een account aan, maak daarmee een verbinding en probeer het opnieuw.</qt>

en: No Account Found
nl: Geen account gevonden

en: <qt>It was not possible to add the contact.</qt>
nl: <qt>Kon de contactpersoon niet toevoegen.</qt>

en: Could Not Add Contact
nl: Kon contactpersoon niet toevoegen

en: You have been disconnected
nl: Uw verbinding is verbroken

en: You have connected from another client or computer to the account '%1'
nl: U bent vanaf een andere client of computer al verbonden met account '%1'

en: Most proprietary Instant Messaging services do not allow you to connect from more than one location. Check that nobody is using your account without your permission. If you need a service that supports connection from various locations at the same time, use the Jabber protocol.
nl: De meeste instantmessagingdiensten staan niet toe dat u vanaf meer dan één locatie verbinding maakt. Controleer of niemand uw account zonder uw toestemming gebruikt. Als u een dienst nodig heeft waarmee u vanaf meerdere locaties tegelijk kunt verbinden, gebruik dan Jabber.

en: You are not allowed to add yourself to the contact list. The addition of "%1" to account "%2" will not take place.
nl: U kunt uzelf niet aan de contactenlijst toevoegen. Het toevoegen van "%1" aan account "%2" zal niet worden uitgevoerd.

en: Error Creating Contact
nl: Fout tijdens  aanmaken van contactpersoon

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Edit Account
nl: Account bewerken

en: You have been added
nl: U bent toegevoegd

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_add)
en: Add...
nl: Toevoegen...

en: Authorize
nl: Autoriseren

en: Block
nl: Blokkeren

en: The contact <b>%1</b> has added you to his/her contact list.
nl: Contactpersoon <b>%1</b> heeft u aan zijn/haar contactenlijst toegevoegd.

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when the contact list appearance has changed.
nl: Uitgezonden wanneer het uiterlijk van de contactenlijst is gewijzigd.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Enable emoticon support in Kopete.
nl: Ondersteuning voor emoticons in Kopete inschakelen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Whether using the system font for the chat window.
nl: Of het systeemlettertype wordt gebruikt voor het chatvenster.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Color used to identify idle contacts.
nl: Kleur gebruikt om contacten die niet meedoen aan te geven.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Whether to use a different color for idle contacts.
nl: Of een verschillende kleur moet worden gebruikt voor contacten die niet meedeon.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Contact properties that contact tooltip will show.
nl: Contacteigenschappen die de contacttekstballon zal tonen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Contact list group sorting
nl: Contactenlijstgroepssortering

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Contact list icon display mode. Either the protocol icon or the contact photo.
nl: Pictogramweergavemodus van contactenlijst. Ofwel het protocolpictogram of de foto van de contactpersoon.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Enable borders on the contact's photo.
nl: Schakelt randen in op de contactpersoonfoto's.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Round contact photo corners.
nl: Rond hoeken van contactpersoonfoto's af.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show contact list as a tree view.
nl: Toon de contactenlijst als een boomsctructuur.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Indent contacts if you do not show tree lines.
nl: Laat contacten inspringen als u geen boomstructuurlijnen toont.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Hide the vertical scroll bar.
nl: Verticale schuifbalk verbergen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Group contacts by group.
nl: Contactpersonen per groep rangschikken.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Use custom fonts for contact list.
nl: Gebruik aangepaste lettertypen voor contactenlijst.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Automatically resize the main window.
nl: Automatisch grootte aanpassen van het hoofdvenster.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Corner at which to anchor main window when auto-resizing.
nl: Hoek waaraan het hoofdvenster zich hecht bij auto-afmeting.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Normal font for contact list
nl: Normaal lettertype voor contactenlijst

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Small font for contact list (for status message)
nl: Klein lettertype voor contactenlijst (voor statusbericht)

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Color for group name.
nl: Kleur voor groepsnaam.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Animate contact list on contact list changes.
nl: Veranderingen in contactenlijst van animatie voorzien.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Fade-in/Fade-out on contact status changes.
nl: In/uitfaden bij veranderingen in status contactenlijst.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Fold-in/Fold-out on contact status changes.
nl: In/uitvouwen bij veranderingen in status contactenlijst.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Auto-hide contact list after a while.
nl: Contactenlijst automatisch verbergen na enige tijd.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Auto-hide vertical scrollbar in contact list after a while.
nl: Verticale schuifbalk in contactenlijst automatisch verbergen na enige tijd.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Auto-hide timeout
nl: Tijdslimiet voor automatisch verbergen

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show offline users in contact list.
nl: Offline gebruikers in de contactenlijst tonen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show empty groups in contact list.
nl: Lege groepen in de contactenlijst tonen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show identities in status bar instead of accounts.
nl: Identiteiten in de statusbalk tonen in plaats van accounts.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show offline users in a separate group.
nl: Offline gebruikers in een aparte groep tonen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Start Kopete docked.
nl: Start Kopete in systeemvak.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show Kopete in system tray.
nl: Kopete in systeemvak tonen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Use message queue.
nl: Berichtenwachtrij gebruiken.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Queue unread messages.
nl: Ongelezen berichten in wachtrij plaatsen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Use mouse navigation only in contact list.
nl: Gebruik navigatie met de muis alleen in de contactenlijst.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Reconnect on disconnect.
nl: Opnieuw verbinden na verbreken.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Raise message view on new messages.
nl: Venster/tabblad naar voorgrond brengen bij nieuwe berichten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show events in chat window.
nl: Gebeurtenissen in chatvenster tonen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Queue only highlighted messages in group chats
nl: Alleen geaccentueerde berichten in groeps-chats in de rij zetten

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Queue Only Messages On Another Desktop
nl: Alleen berichten op een ander bureaublad in de rij zetten

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Single notification for messages from the same sender.
nl: Enkele melding bij berichten van dezelfde verzender.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Balloon Notification Ignore Closes Chat View
nl: Tekstballonnotificatie negeren sluit chatvenster

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Trayflash Notification
nl: Systeemvakknippernotificatie

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Trayflash Notification Left Click Opens Message.
nl: Systeemvakknippernotificatie links klikken opent bericht.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Animate on message with open chat.
nl: Laat bericht bewegen bij openen van chat.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Trayflash Notification Set Current Desktop To Chat View
nl: Systeemvakknippernotificatie stelt het huidige bureaublad in op chatvenster

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Enable events while away.
nl: Inschakelen van gebeurtenissen bij afwezigheid.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Chat window grouping policy.
nl: Beleid voor groeperen van chatvensters.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Enable spell checking by default.
nl: Spellingcontrole activeren als standaard.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Enable rich text by default.
nl: Tekst met opmaak inschakelen als standaard.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show send button in Chat Window.
nl: Verzendknop tonen  in chatvenster.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show message dates.
nl: Berichtdatums tonen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Truncate contact name.
nl: Contactnamen afkorten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Truncate contact name max length.
nl: Contactnaam afbreken bij maximale lengte.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Maximum number of messages to show in a chat window.
nl: Maximaal aantal te tonen berichten in een chatvenster.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Hightlight messages containing your nickname.
nl: Berichten die uw bijnaam bevatten accentueren.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Selected view plugin for Chat Window.
nl: Geselecteerde weergaveplugin voor chat-venster.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Use auto away.
nl: Auto-afwezig gebruiken.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Auto away timeout.
nl: Auto-afwezig tijdslimiet.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Go available after detecting an activity.
nl: Beschikbaar worden bij detectie van activiteit.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Confirm Before Coming Back from Auto Away
nl: Bevestig alvorens terug te komen van auto-afwezig

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: When setting the auto away message, use the latest away message.
nl: Bij het instellen van het auto-afwezigheidsbericht, gebruik het laatste afwezigheidsbericht.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: When setting the auto away message, use a custom away message.
nl: Bij het instellen van het auto-afwezigheidsbericht, gebruik een eigen afwezigheidsbericht.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: The custom auto away title.
nl: De titel van het eigen auto-afwezigheidsbericht.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: The custom auto away message.
nl: Het aangepaste auto-afwezigheidsbericht.

en: I am gone right now, but I will be back later
nl: Ik ben even weg, maar kom later terug

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Enable smooth scrolling in contact list.
nl: Gladjes scrollen inschakelen in de contactenlijst.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ChatWindowSettings)
en: Always show tabs.
nl: Tabbladen altijd tonen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ChatWindowSettings)
en: Show contact name for each tab.
nl: De naam van de contactpersoon voor elk tabblad tonen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ChatWindowSettings)
en: Show close button for each tab.
nl: Sluitknop tonen  voor elk tabblad.

en: Outgoing Message Sent
nl: Uitgaand bericht verzonden

en: A contact sent you a buzz/nudge.
nl: Een contactpersoon heeft een buzzer naar u gestuurd.

en: User <i>%1</i> is typing a message
nl: Gebruiker <i>%1</i> typt een bericht

en: <qt>An error has occurred while creating a new chat window. The chat window has not been created.</qt>
nl: <qt>Er is een fout opgetreden bij het maken van een nieuw chatvenster. Het chatvenster is niet aangemaakt.</qt>

en: Error While Creating Chat Window
nl: Fout tijdens openen van chatvenster

en: Enter Arguments
nl: Voer parameters in

en: Enter the arguments to %1:
nl: Voer de parameters in voor %1:

en: Alias "%1" expands to itself.
nl: Alias "%1" verwijst naar zichzelf.

en: "%2" requires at least %1 argument. | "%2" requires at least %1 arguments.
nl[0]: "%2" vereist minimaal %1 parameter.
nl[1]: "%2" vereist minimaal %1 parameters.

en: "%2" has a maximum of %1 argument. | "%2" has a maximum of %1 arguments.
nl[0]: "%2" heeft een maximum van %1 parameter.
nl[1]: "%2" heeft een maximum van %1 parameters.

en: You are not authorized to perform the command "%1".
nl: Het is u niet toegestaan om het commando "%1" uit te voeren.

en: Command Error
nl: Commandofout

en: USAGE: /help [<command>] - Used to list available commands, or show help for a specified command.
nl: Gebruik: /help [<commando>] - toont een lijst met beschikbare commando's, of de help voor een specifiek commando.

en: USAGE: /url - Opens last URL for current chat in default browser.
nl: GEBRUIK: /url - Opent de laatste URL voor de huidige chat in de standaard browser.

en: USAGE: /close - Closes the current view.
nl: Gebruik: /close - sluit de huidige weergave.

en: USAGE: /part - Closes the current view.
nl: Gebruik: /part - sluit de huidige weergave.

en: USAGE: /clear - Clears the active view's chat buffer.
nl: Gebruik: /clear - wist de chatbuffer van de actieve weergave.

en: USAGE: /away [<reason>] - Marks you as away/back for the current account only.
nl: Gebruik: /away [<reden>] - markeert uzelf als afwezig/terug voor uw huidige account.

en: USAGE: /awayall [<reason>] - Marks you as away/back for all accounts.
nl: Gebruik: /awayall [<reden>] - markeert uzelf als afwezig/terug voor al uw accounts.

en: USAGE: /say <text> - Say text in this chat. This is the same as just typing a message, but is very useful for scripts.
nl: Gebruik: /say <text> - Zeg iets in deze chatsessie. Dit is hetzelfde als gewoon een berichtje typen, maar dit is erg handig voor scripts.

en: USAGE: /exec [-o] <command> - Executes the specified command and displays the output in the chat buffer. If -o is specified, the output is sent to all members of the chat.
nl: Gebruik: /exec [-o] <commando> - voert het opgegeven commando uit en geeft de uitvoer weer in de chatbuffer. Als -o is opgegeven, dan zal de uitvoer naar alle leden van de chat worden gestuurd.

en: Available Commands:
nl: Beschikbare commando's:

en: 
    Type /help <command> for more information.
nl: 
    Typ /help <commando> voor meer informatie.

en: There is no help available for '%1'.
nl: Er is geen hulp beschikbaar voor '%1'.

en: ERROR: Shell access has been restricted on your system. The /exec command will not function.
nl: Fout: shelltoegang is op uw systeem niet mogelijk. Het commando /exec kan niet gebruikt worden.

en: ERROR: Failed to start process from /exec command.
nl: FOUT: proces opstarten met commando /exec is mislukt.

note: i18n: ectx: Menu (commandmenu)
en: Commands
nl: Commando's

en: &Add to Your Contact List
nl: &Toevoegen aan uw lijst van contactpersonen

en: Visible when offline
nl: Zichtbaar indien offline

en: Move Contact
nl: Contactpersoon verplaatsen

en: Select the meta contact to which you want to move this contact:
nl: Kies het metacontact waarin u deze contactpersoon wilt plaatsen:

en: Create a new metacontact for this contact
nl: Een nieuw metacontact aanmaken voor deze contactpersoon

en: If you select this option, a new metacontact will be created in the top-level group with the name of this contact and the contact will be moved to it.
nl: Als u deze optie selecteert wordt een nieuw metacontact in het bovenste niveau aangemaakt met de naam van deze contactpersoon. Deze contactpersoon zal in het metacontact worden geplaatst.

en: This user is not reachable at the moment. Please try a protocol that supports offline sending, or wait until this user comes online.
nl: Deze gebruiker is op dit moment onbereikbaar. Probeer een protocol dat het offline versturen van berichten ondersteunt (zoals Jabber), of wacht totdat de gebruiker online gaat.

en: User is Not Reachable
nl: Gebruiker is onbereikbaar

en: Are you sure you want to remove the contact  '%1' from your contact list?
nl: Wilt u contactpersoon '%1' uit uw contactenlijst verwijderen?

[ctx: @label:textbox formatted name]
en: <br /><b>Full Name:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>
nl: <br /><b>Volledige naam:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>

[ctx: @label:textbox formatted idle time]
en: <br /><b>Idle:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>
nl: <br /><b>Niet actief:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>

[ctx: @label:textbox formatted url]
en: <br /><b>Home Page:</b>&nbsp;<a href="%1"><nobr>%2</nobr></a>
nl: <br /><b>Webpagina:</b>&nbsp;<a href="%1"><nobr>%2</nobr></a>

[ctx: @label:textbox formatted status title]
en: <br /><b>Status&nbsp;Title:</b>&nbsp;%1
nl: <br /><b>Statusbericht:</b>&nbsp;%1

[ctx: <days>d <hours>h <minutes>m <seconds>s]
en: %4d %3h %2m %1s
nl: %4d %3u %2m %1s

[ctx: <hours>h <minutes>m <seconds>s]
en: %3h %2m %1s
nl: %3u %2m %1s

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Idle Time
nl: Minuten inactief

en: Online Since
nl: Online sinds

en: Last Seen
nl: Laatst gezien

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Private Phone
nl: Telefoon privé

en: Private Mobile Phone
nl: Mobiele telefoon privé

en: Work Phone
nl: Telefoon werk

en: Work Mobile Phone
nl: Mobiele telefoon werk

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Nick Name
nl: Schermnaam

en: Custom Name
nl: Aangepaste naam

en: Shown even if offline
nl: Getoond zelfs indien offline

en: Top Level
nl: Bovenste niveau

en: Not in your contact list
nl: Niet in uw contactenlijst

en: Offline Users
nl: Offlinegebruikers

[ctx: Label for the default identity, used by users to group their instant messaging accounts]
en: Default Identity
nl: Standaard identiteit

en: This user is not reachable at the moment. Please make sure you are connected and using a protocol that supports offline sending, or wait until this user comes online.
nl: Deze gebruiker is op dit moment onbereikbaar. Controleer of u verbonden bent of probeer een protocol dat het offline versturen van berichten ondersteunt (zoals Jabber) U kunt ook wachten totdat de gebruiker online gaat.

en: Status not available
nl: Status niet beschikbaar

en: <qt><i>%1</i> is now %2.</qt>
nl: <qt><i>%1</i> is nu %2.</qt>

en: Unable to find the file %1.
nl: Kon het bestand %1 niet vinden.

en: <qt>Unable to download the requested file;<br />please check that address %1 is correct.</qt>
nl: <qt>Kon het opgevraagde bestand niet downloaden; <br />controleer of het adres %1 klopt.</qt>

en: Connecting
nl: Bezig met verbinden

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Password Required
nl: Wachtwoord vereist

en: <qt>Kopete is unable to save your password securely in your wallet;<br />do you want to save the password in the <b>unsafe</b> configuration file instead?</qt>
nl: <qt>Het wachtwoord kan niet veilig worden opgeslagen in KWallet.<br />Wilt u het in plaats hiervan opslaan in het <b>onveilige</b> configuratiebestand?</qt>

en: Unable to Store Secure Password
nl: Wachtwoord kan niet veilig worden bewaard

en: Store &Unsafe
nl: &Onveilig opslaan

en: <qt><b>The password was wrong.</b> Please re-enter your password for %1 account <b>%2</b></qt>
nl: <qt><b>Het wachtwoord is onjuist.</b> Voer uw wachtwoord voor het %1-account <b>%2</b> opnieuw in.</qt>

en: <qt>Please enter your password for %1 account <b>%2</b></qt>
nl: <qt>Voer het wachtwoord voor het %1-account <b>%2</b>in.</qt>

en: Account Offline
nl: Account offline

en: Sorry, I am busy right now
nl: Sorry, ik ben nu bezet

en: Going Online - Kopete
nl: Naar online gaan - Kopete

en: Do You Want to Change Status to Available?
nl: Wilt u de status veranderen naar beschikbaar?

note: i18n: ectx: label, entry, group (Status)
en: Protocol's status menu type.
nl: Protocols in status-menu-type.

en: Copying
nl: Kopiëren

en: Source
nl: Bron

en: Destination
nl: Bestemming

en: File transfer %1 completed.
nl: Bestandsoverdracht %1 voltooid.

en: File transfer %1 failed.
nl: Bestandsoverdracht %1 mislukt.

en: You cancelled file transfer %1
nl: U hebt bestandsoverdracht %1 geannuleerd

en: File transfer %1 cancelled.
nl: Bestandsoverdracht %1 geannuleerd.

en: Kopete File Transfer
nl: Kopete Bestandsoverdracht

en: Sorry, sending files which are not stored locally is not yet supported by this protocol.
    Please copy this file to your computer and try again.
nl: Het verzenden van niet-lokale bestanden is helaas nog niet mogelijk met dit protocol.
    Download eerst dit bestand naar uw computer voordat u het opnieuw probeert.

en: File Transfer
nl: Bestandsoverdracht

en: You must provide a valid local filename
nl: Geef een geldig lokaal bestand op

en: You do not have permission to write to selected file
nl: U hebt niet de juiste rechten om naar het geselecteerde bestand te schrijven

en: The file '%1' already exists.
    Do you want to overwrite it ?
nl: Het bestand %1 bestaat al.
    Wilt u het overschrijven?

en: Overwrite File
nl: Bestand overschrijven

en: The directory %1 does not exist
nl: De map %1 bestaat niet

en: You do not have permission to write to selected directory
nl: U hebt niet de juiste rechten om naar de geselecteerde map te schrijven

en: You must provide a valid local directory
nl: Geef een geldige lokale map op

en: You have been disconnected.
nl: De verbinding is verbroken.

en: Connection Lost.
nl: Verbinding verbroken.

en: Kopete lost the channel used to talk to the instant messaging system.
    This can be because either your internet access went down, the service is experiencing problems, or the service disconnected you because you tried to connect with the same account from another location. Try connecting again later.
nl: Kopete verloor het kanaal dat gebruikt werd om te communiceren met het instantmessagingsysteem.
    Dit kan veroorzaakt zijn door een van de volgende problemen: uw internetverbinding is verbroken, er zijn problemen met de dienst, of de dienst heeft uw verbinding verbroken omdat u met hetzelfde account vanaf een andere locatie verbinding probeerde te maken. Probeer later opnieuw te verbinden.

en: Cannot connect with the instant messaging server or peers.
nl: Er kan geen verbinding worden gemaakt met de instantmessagingserver of peers.

en: Cannot connect.
nl: Kan geen verbinding maken.

en: This means Kopete cannot reach the instant messaging server or peers.
    This can be because either your internet access is down or the server is experiencing problems. Try connecting again later.
nl: Dit betekent dat Kopete de instantmessagingserver of peers niet kan bereiken.
    Dit kan worden veroorzaakt door een verbroken internetverbinding, of dat de server problemen ondervindt. Probeer later opnieuw te verbinden.

en: More Information...
nl: Meer informatie...

en: + %1 more message | + %1 more messages
nl[0]: + nog %1 bericht
nl[1]: + nog %1 berichten

[ctx: @title %1 is contact's name]
en: Incoming file transfer request from <i>%1</i>
nl: Bericht over inkomende bestandsoverdracht van <i>%1</i>

[ctx: @info]
en: A user is trying to send you a file <filename>%1</filename>
nl: Een gebruiker probeert u een bestand <filename>%1</filename> toe te zenden

[ctx: @info %2 is message]
en: A user is trying to send you a file <filename>%1</filename> with the message:<nl/>"%2"
nl: Een gebruiker probeert u een bestand <filename>%1</filename> toe te zenden met het bericht:<nl/>"%2"

en: Incoming message from <i>%1</i>
nl: Inkomend bericht van <i>%1</i>

en: A highlighted message arrived from <i>%1</i>
nl: Een geaccentueerd bericht ontvangen van <i>%1</i>

[ctx: @action]
en: View
nl: Tonen

[ctx: @action]
en: Close
nl: Sluiten

en: Choose the corresponding entry for '%1'
nl: Kies de persoon die '%1' is

en: Choose the corresponding entry in the address book
nl: Kies de overeenkomende persoon in het adresboek

en: Address Book Association
nl: Adresboekassociatie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, edtAddressee)
en: The KDE Address Book entry associated with this Kopete Contact
nl: De contactpersoon in het KDE Adresboek die is geassocieerd met deze contactpersoon in Kopete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clear_btn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClearBlackList) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClearWhiteList) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btnClear)
en: Clear
nl: Wissen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnSelectAddressee)
en: Select an address book entry
nl: Selecteer een ingang uit het adresboek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectAddressee)
en: C&hange...
nl: &Wijzigen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Email
nl: E-mailadres

en: New Address Book Entry
nl: Nieuw item in adresboek

en: Name the new entry:
nl: Geef de naam van het nieuwe item:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addAddresseeButton)
en: Create a new entry in your address book
nl: Een nieuwe ingang in uw adresboek aanmaken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addAddresseeButton)
en: Create New Entr&y...
nl: Ni&euwe ingang aanmaken...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Select the contact you want to communicate with via Instant Messaging
nl: Selecteer de contactpersoon met wie u wilt communiceren via instant messaging

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSearch)
en: S&earch:
nl: Zo&eken:

en: Select Avatar
nl: Kies een avatar

en: No Avatar
nl: Geen avatar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAddAvatar)
en: Add Avatar...
nl: Avatar toevoegen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemoveAvatar)
en: Remove Avatar
nl: Avatar verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonFromWebcam)
en: From Webcam
nl: Uit webcam

en: Take a photo
nl: Een foto nemen

en: Someone Has Added You
nl: Iemand heeft u toegevoegd

en: <qt><img src="kopete-account-icon:%1" /> The contact <b>%2</b> has added you to his/her contact list. (Account %3)</qt>
nl: <qt><img src="kopete-account-icon:%1" /> De contactpersoon <b>%2</b> heeft u toegevoegd aan zijn/haar contactenlijst. (Account %3)</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_label)
en: The contact XXX has added you to his/her contactlist
nl: Contactpersoon XXX heeft u aan zijn/haar contactenlijst toegevoegd

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_infoButton)
en: Read More Info About This Contact
nl: Lees meer informatie over deze contactpersoon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_authorizeCb)
en: Authorize this contact to see my status
nl: Deze contactpersoon toestemming geven om mijn status te zien

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_addCb)
en: Add this contact in my contactlist
nl: Deze contactpersoon toevoegen aan mijn contactenlijst

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_displayNameEdit)
en: The display name of the contact.  Leave it empty to use the contact's nickname.
nl: De schermnaam van de contactpersoon. Laat dit leeg als u de bijnaam van de contactpersoon wilt gebruiken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_displayNameEdit)
en: Enter the contact's display name. This is how the contact will appear in the contact list.
    Leave it empty if you want to see the contact's nickname as their display name.
nl: Voer de schermnaam van de contactpersoon in. Dit is hoe de contactpersoon zal verschijnen in de contactenlijst.
    Laat dit leeg als u de bijnaam van de contactpersoon als schermnaam wilt gebruiken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Display name:
nl: Schermnaam:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5)
en: Enter the group where the contact should be added. Leave it empty to add it in the top level group.
nl: Voer de groep in waaraan u de contactpersoon wilt toevoegen. Laat dit leeg om de contactpersoon toe te voegen aan de hoogste groep.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: In the group:
nl: In de groep:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_groupList)
en: Enter the group where the contact should be added. Leave it empty to add it to the top level group.
nl: Voer de groep in waaraan u de contactpersoon wilt toevoegen. Laat dit leeg om de contactpersoon toe te voegen aan de bovenste groep.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Address book link:
nl: Adresboekkoppeling:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Please specify an away message, or choose a predefined one.
nl: Geef a.u.b. een afwezigheidsbericht op, of kies er een uit de lijst.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Information
nl: Informatie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mRemembered)
en: Check this and enter your password below if you would like your password to be stored in your wallet, so Kopete does not have to ask you for it each time it is needed.
nl: Wanneer u uw wachtwoord wilt bewaren in uw portefeuille dient u dit te selecteren en hieronder een wachtwoord op te geven, zodat Kopete u niet telkens erom hoeft te vragen wanneer het nodig is.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mRemembered)
en: Remember password
nl: Wachtwoord onthouden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Password:
nl: Wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, mPassword)
en: Enter your password here.
nl: Voer hier uw wachtwoord in.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, mPassword)
en: Enter your password here. If you would rather not save your password, uncheck the Remember password checkbox above; you will then be prompted for your password whenever it is needed.
nl: Voer hier uw wachtwoord in. Wanneer u uw wachtwoord liever niet opslaat, schakel dan het keuzevakje Wachtwoord onthouden uit. U wordt dan telkens om het wachtwoord gevraagd wanneer het nodig is.

en: Start &Chat...
nl: &Chat starten...

en: &Send Single Message...
nl: Bericht &verzenden...

en: User &Info
nl: Gebruikers&info

en: Send &File...
nl: Bestand &verzenden...

en: View &History...
nl: Gesc&hiedenis tonen...

en: &Create Group...
nl: Gr&oep maken...

en: Cha&nge Meta Contact...
nl: Metacontact wijzige&n...

en: &Delete Contact
nl: Contactpersoon verwij&deren

en: Change A&lias...
nl: A&lias wijzigen...

en: &Block Contact
nl: contactpersoon &blokkeren

en: Un&block Contact
nl: Blokkering van contactpersoon op&heffen

en: Contacts
nl: Contactpersonen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Use Subfolder for Each Contact
nl: Submap voor elke contactpersoon gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, yesButton)
en: Always
nl: Altijd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noButton)
en: Never
nl: Nooit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, onlySelectedButton)
en: Only the selected contacts
nl: Alleen de geselecteerde contactpersonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, onlyNotSelectedButton)
en: Not the selected contacts
nl: Niet de geselecteerde contactpersonen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AliasDialog)
en: Add New Alias
nl: Nieuwe alias toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Command:
nl: Commando:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, command)
en: This is the command that you want to run when you execute this alias.
nl: Hier voert u het gewenste commando in wanneer u deze alias aanroept.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, command)
en: <qt>This is the command that you want to run when you execute this alias.
    
    You can use the variables <b>%1, %2 ... %9</b> in your command, and they will be replaced with the arguments of the alias. The variable <b>%s</b> will be replaced with all arguments. <b>%n</b> expands to your nickname.
    
    Do not include the '/' in the command (if you do it will be stripped off anyway).</qt>
nl: <qt>Dit is het commando dat u wilt uitvoeren als u deze alias aanroept.
    
    U kunt de variabelen <b>%1, %2 ... %9</b> gebruiken in uw commando; deze zullen worden vervangen door argumenten die u eventueel opgeeft bij het aanroepen van de alias. De variabele <b>%s</b> vervangt alle argumenten. <b>%n</b> wordt vervangen door uw bijnaam.
    
    U mag het teken '/' niet aan het begin van het commando plaatsen (het wordt automatisch verwijdert als u het toch toevoegt).</qt>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, alias)
en: This is the alias you are adding (what you will type after the command identifier, '/').
nl: Dit is de alias die wilt toevoegen (hetgene dat u typt na het opdrachtteken, '/').

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, alias)
en: This is the alias you are adding (what you will type after the command identifier, '/'). Do not include the '/' (it will be stripped off if you do anyway).
nl: Dit is de alias die wilt toevoegen. U hoeft het '/'-teken aan het begin niet op te geven.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_saveButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Save
nl: Op&slaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, kPushButton3)
en: &Cancel
nl: &Annuleren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListView, protocolList) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (K3ListView, protocolList)
en: If you want this alias to only be active for certain protocols, select those protocols here.
nl: Als u wilt dat deze alias alleen werkt in bepaalde protocollen kunt u deze hier selecteren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, aliasList) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, protocolList)
en: Protocols
nl: Protocollen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: For protocols:
nl: Voor protocollen:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (K3ListView, aliasList)
en: This is the list of custom aliases and the commands that you have already added
nl: Deze lijst bevat de eigen aliassen en commando's die u al toegevoegd hebt

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, aliasList)
en: Command
nl: Commando

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Add New Alias...
nl: Nieuwe &alias toevoegen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deleteButton)
en: &Delete Selected
nl: Verwij&deren

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, editButton)
en: Edit Alias...
nl: Alias bewerken...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &Add
nl: &Toevoegen

en: <qt>Could not add alias <b>%1</b>. An alias name cannot contain the characters "_" or "=".</qt>
nl: <qt>Kon de alias <b>%1</b> niet toevoegen. De naam van een alias mag geen "_" of "=" bevatten.</qt>

en: Invalid Alias Name
nl: Ongeldige aliasnaam

en: <qt>Could not add alias <b>%1</b>. This command is already being handled either by another alias or Kopete itself.</qt>
nl: <qt>Kon de alias <b>%1</b> niet toevoegen. Dit commando wordt al afgehandeld door een ander alias of door Kopete zelf.</qt>

en: Could Not Add Alias
nl: Kon alias niet toevoegen

en: <qt>Could not add alias <b>%1</b>. This command is already being handled by either another alias or Kopete itself.</qt>
nl: <qt>Kon de alias <b>%1</b> niet toevoegen. Dit commando wordt al afgehandeld door een ander alias of door Kopete zelf.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: Delete
nl: Verwijderen

en: Are you sure you want to delete the selected aliases?
nl: Wilt u de geselecteerde aliassen verwijderen?

en: Delete Aliases
nl: Aliassen verwijderen

[ctx: list_of_words_to_replace]
en: ur,your,r,are,u,you,theres,there is,arent,are not,dont,do not
nl: ur,your,r,are,u,you,theres,there is,arent,are not,dont,do not,w8,wacht,d8,dacht,idd,inderdaad,iig,in ieder geval,ff,even

en: Text
nl: Tekst

en: Replacement
nl: Vervanging

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Sentence Options
nl: Zinsopties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DotEndSentence)
en: Add a dot at the end of each sent line
nl: Punt plaatsen aan het einde van elke verzonden regel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CapitalizeBeginningSentence)
en: Start each sent line with a capital letter
nl: Elke verzonden regel beginnen met een hoofdletter

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Replacements List
nl: Vervanglijst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeHost) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mC
en: &Remove
nl: &Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Text:
nl: &Tekst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Re&placement:
nl: Vervan&ging:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_options)
en: Replacement Options
nl: Vervangopties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoReplaceIncoming)
en: Auto replace on incoming messages
nl: Tekst in inkomende berichten automatisch vervangen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoReplaceOutgoing)
en: Auto replace on outgoing messages
nl: Tekst in uitgaande berichten automatisch vervangen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Contact Notes
nl: Contactpersoonnotities

en: Notes about %1:
nl: Notities over %1:

en: &Notes
nl: &Notities

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

note: i18n: ectx: ToolBar (cryptographyToolBar)
en: Cryptography Toolbar
nl: Cryptografiebalk

en: Cryptography
nl: Cryptografie

[ctx: @action toggle action]
en: Encrypt Messages
nl: Berichten versleutelen

[ctx: @action toggle action]
en: Sign Messages
nl: Onderteken berichten

[ctx: @action toggle action]
en: Export Contacts' Keys to Address Book
nl: Exporteer de sleutels van de contacten naar het adresboek

[ctx: @info]
en: You have not selected a private key for yourself, so signing is not possible. Please select a private key in the Cryptography preferences dialog.
nl: U hebt geen privé sleutel gekozen voor uzelf, ondertekenen is dus niet mogelijk. Gaarne een privé sleutel kiezen in de dialoog voor cryptografievoorkeuren.

en: No Private Key
nl: Geen privé sleutel

[ctx: @info]
en: This protocol may not work with messages that are encrypted. This is because encrypted messages are very long, and the server or peer may reject them due to their length. To avoid being signed off or your account being warned or temporarily suspended, turn off encryption.
nl: Dit protocol werkt mogelijk niet met berichten die zijn versleuteld. Dit komt doordat versleutelde berichten erg lang zijn en de server of of de computer van de ontvanger kan ze om die reden weigeren. Om te voorkomen dat uw account wordt afgemeld, een waarschuwing ontvangt of tijdelijk wordt opgeschort, deactiveer het versleutelen.

en: Cryptography Unsupported Protocol
nl: Niet-ondersteund protocol voor cryptografie

[ctx: @info]
en: You need to select a public key for %2 to send encrypted messages to that contact. | You need to select a public key for the following meta-contacts to send encrypted messages to them:
    %2
nl[0]: U moet een publieke sleutel voor %2 selecteren om versleutelde berichten naar dat contact te versturen.
nl[1]: U moet een publieke sleutel voor de volgende meta-contacten selecteren om versleutelde berichten naar ze te versturen:
    %2

en: Missing public key | Missing public keys
nl[0]: Ontbrekende publieke sleutel
nl[1]: Ontbrekende publieke sleutels

[ctx: @action]
en: &Select Public Key...
nl: Publieke sleutel &selecteren...

[ctx: @action]
en: &Export Public Keys To Address Book...
nl: Publieke sleutels naar adresboek &exporteren...

[ctx: @info]
en: This protocol %1 may not work with messages that are encrypted. This is because encrypted messages are very long, and the server or peer may reject them due to their length. To avoid being signed off or your account being warned or temporarily suspended, turn off encryption.
nl: Dit protocol %1 werkt mogelijk niet met berichten die zijn versleuteld. Dit komt doordat versleutelde berichten erg lang zijn en de server, of de computer van de ontvanger, kan ze om die reden weigeren. Om te voorkomen dat uw account wordt afgemeld, een waarschuwing ontvangt of tijdelijk wordt opgeschort, schakel het versleutelen daarom uit.

en: Cryptography Unsupported Protocol %1
nl: Niet-ondersteund protocol %1 voor cryptografie

[ctx: @info]
en: Cryptography plugin has found an encryption key for %1 (%2) in your KDE address book. Do you want to use key %3 as this contact's public key?
nl: De cryptografieplugin heeft een versleutelcode  voor %1 (%2) in uw KDE-adresboek gevonden. Wilt u sleutel %3 als de publieke sleutel van dit contact gebruiken?

en: Public Key Found
nl: Publieke sleutel gevonden

en: Public Keys Found
nl: Publieke sleutels gevonden

[ctx: @info]
en: Cryptography plugin has found multiple encryption keys for %1 (%2) in your KDE address book. To use one of these keys, select it and choose OK.
nl: De cryptografieplugin heeft meer dan een versleutelcode voor %1 (%2) in uw KDE-adresboek gevonden. Om een van deze sleutels te gebruiken moet u er een selecteren en op OK drukken.

en: Private Key:
nl: Private sleutel:

[ctx: @label:chooser]
en: Select the key you want to use to sign and encrypt messages
nl: Selecteer de sleutel die u wilt gebruiken om berichten te ondertekenen en te versleutelen

en: Select the key you want to use to sign and encrypt messages
nl: Selecteer de sleutel die u wilt gebruiken om berichten te ondertekenen en te versleutelen

[ctx: @info:tooltip]
en: The private key used for decryption and signing
nl: De private sleutel om te gebruiken voor het ontcijferen en ondertekenen

[ctx: @info:whatsthis]
en: View and change the private key used for signing and encrypting messages using the Cryptography plugin
nl: Bekijk en wijzig de private sleutel om te gebruiken voor het ondertekenen en versleutelen van berichten met behulp van de cryptografieplugin.

[ctx: @info]
en: <para>Before you can sign messages or receive encrypted ones, you must select a private key for yourself.</para><para>Before you can send encrypted messages to someone, you must select their public key by right-clicking on their name in your contact list and choosing "Select Public Key".</para>
nl: <para>Voordat u berichten kunt ondertekenen of versleutelde berichten kunt ontvangen dient u een private sleutel voor uzelf te selecteren.</para><para>Voordat u versleutelde berichten naar iemand kunt verzenden dient u een publieke sleutel te selecteren. Rechtsklik hiervoor op diens naam in uw contactenlijst en kies "Publieke sleutel selecteren".</para>

en: Sign messages in clearsign mode
nl: Onderteken berichten in clearsign-modus

en: Select Contact's Public Key
nl: Selecteer de publieke sleutel van de contactpersoon

[ctx: @label:chooser]
en: Select the key you want to use encrypt messages to the recipient
nl: Selecteer de sleutel die u wilt gebruiken om berichten voor de ontvanger te versleutelen

en: Select public key
nl: Publieke sleutel selecteren

[ctx: @label:chooser]
en: Select public key for %1
nl: Publieke sleutel selecteren voor %1

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cryptography Plugin)
en: User's private key fingerprint.
nl: De vingerprint van de privé sleutel van de gebruiker.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cryptography Plugin)
en: Sign messages in clearsign mode.
nl: Onderteken berichten in clearsign-modus.

en: Export Public Keys
nl: Publieke sleutels exporteren

[ctx: @action:button]
en: Export
nl: Exporteren

[ctx: @info:tooltip]
en: Export checked keys to address book
nl: Gecontroleerde sleutels naar adresboek exporteren

[ctx: @item:inlistbox]
en: &lt;No metacontacts with keys to export&gt;
nl: &lt;Geen metacontacten met te exporteren sleutels&gt;

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Cryptography plugin will export keys for the chosen metacontacts. If no address book entry has been linked to each metacontact, one will be created.
nl: De plugin voor cryptografie zal sleutels voor de gekozen meta-contacten exporteren. Als er geen item in het adresboek is gekoppeld aan elk metacontact, dan wordt er een aangemaakt.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KListWidget, keyList)
en: Select Keys to Export
nl: Selecteer de te exporteren sleutels

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KListWidget, keyList)
en: Check the box next to the name and key of each user that you want to export to the address book.
nl: Activeer het vakje naast de naam en sleutel van elke gebruiker die u wilt exporteren naar het adresboek.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KListWidget, keyList)
en: Select Keys to Use
nl: Selecteer de te gebruiken sleutels

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KListWidget, keyList)
en: Select the key you want to use for to encrypt to the metacontact
nl: Selecteer de sleutel die u wilt gebruiken om het meta-contact mee te versleutelen

en: -New filter-
nl: -Nieuw filter-

en: Rename Filter
nl: Filter hernoemen

en: Please enter the new name for the filter:
nl: Voer a.u.b. een nieuwe naam in voor het filter:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Available Filters
nl: Beschikbare filters

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, renameButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_rename)
en: Rename...
nl: Hernoemen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: If the message contains:
nl: Als het bericht het volgende bevat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_regexp)
en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_edit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editregexp)
en: Edit...
nl: Bewerken...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_case)
en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Action
nl: Actie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setImportance)
en: Set the message importance to:
nl: Belangrijkheid van bericht veranderen in:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Low
nl: Laag

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Normal
nl: Normaal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Highlight
nl: Accentuering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setBG)
en: Change the background color to:
nl: Achtergrondkleur veranderen in:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setFG)
en: Change the foreground color to:
nl: Voorgrondkleur veranderen in:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_raise)
en: Raise window
nl: Venster naar voorgrond

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_notifications)
en: Configure Notifications...
nl: Notificaties instellen...

en: Keep
nl: Behouden

en: Would you like to remove the old history files?
nl: Wilt u de oude geschiedenisbestanden verwijderen?

en: History Converter
nl: Geschiedenisconversie

en: History converter
nl: Geschiedenisconversie

en: Parsing the old history in %1
nl: Bezig met ontleden van oude geschiedenis in %1

en: Parsing the old history in %1:
    %2
nl: Bezig met ontleden van oude geschiedenis in %1:
    %2

note: i18n: ectx: label, entry (Auto_chatwindow), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (Auto_chatwindow), group (History2 Plugin)
en: Show previous messages in new chats.
nl: Eerdere berichten in nieuwe chats tonen.

note: i18n: ectx: label, entry (Number_Auto_chatwindow), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (Number_Auto_chatwindow), group (History2 Plugin)
en: Number of messages to show.
nl: Aantal weer te geven berichten.

note: i18n: ectx: label, entry (Number_ChatWindow), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (Number_ChatWindow), group (History2 Plugin)
en: Number of messages per page
nl: Aantal berichten per pagina

note: i18n: ectx: label, entry (History_color), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (History_color), group (History2 Plugin)
en: Color of messages
nl: Kleur van berichten

note: i18n: ectx: label, entry (BrowserStyle), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (BrowserStyle), group (History2 Plugin)
en: Style to use in history-browser.
nl: Te gebruiken stijl in geschiedenis-browser.

en: History for %1
nl: Geschiedenis voor %1

en: All
nl: Alles

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Searching...
nl: Bezig met zoeken...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, searchButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_search) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, searchButton)
en: &Search
nl: &Zoeken

en: History for All Contacts
nl: Geschiedenis voor alle contactpersonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Ready
nl: Gereed

en: Latest History
nl: Nieuwste geschiedenis

en: View &History
nl: Gesc&hiedenis tonen

en: Quote Last Message
nl: Laatste bericht citeren

en: Import History
nl: Geschiedenis importeren

en: Import Listed Logs
nl: Importeer logs uit de lijst

en: Get History From &Pidgin...
nl: Haal de geschiedenis op uit &Pidgin...

en: Select log directory by hand
nl: Logmap handmatig selecteren

en: Parsed History
nl: Ontlede geschiedenis

en: Saving logs to disk ...
nl: Logs worden op schijf opgeslagen ...

en: Abort Saving
nl: Opslaan afbreken

en: Saving
nl: Opslaan

en: Are You Sure?
nl: Weet u het zeker?

en: You already imported logs from pidgin. If you do it twice, each message is imported twice.
    Are you sure you want to continue?
nl: U hebt al logs geïmporteerd uit Pidgin. Als u het twee keer doet dan wordt elke melding twee keer geïmporteerd.
    Wilt u echt doorgaan?

en: Select Log Directory
nl: Map voor logs selecteren

en: Parsing history from pidgin ...
nl: Ontleden van geschiedenis uit pidgin ...

en: Abort parsing
nl: Ontleden afbreken

en: Parsing history
nl: Ontleden van geschiedenis

en: WARNING: There is no equivalent for protocol %1 in kopete.
nl: WAARSCHUWING: er is geen equivalent voor protocol %1 in kopete.

en: WARNING: Cannot find matching account for %1 (%2).
nl: WAARSCHUWING: Kan geen overeenkomend account vinden voor %1 (%2).

en: WARNING: Cannot find %1 (%2) in your contact list. Found logs will not be imported.
nl: WAARSCHUWING: Kan geen %1 (%2) vinden in uw contactenlijst. Gevonden logs zullen niet worden geïmporteerd.

en: WARNING: Cannot open file %1. Skipping.
nl: WAARSCHUWING: Het bestand %1 kon niet worden geopend. Overslaan.

en: WARNING: Cannot parse date "%1". You may want to edit the file containing this date manually. (Example recognized date strings: "%2".)
nl: WAARSCHUWING: Kan datum "%1" niet ontleden. U zou het bestand met deze datum handmatig kunnen bewerken. (Voorbeeld herkende datum tekstreeks: "%2").

en: INFORMATION: Guessed %1 to be one of your nicks.
nl: INFORMATIE: Aangenomen dat %1 een van uw schermnamen is.

en: INFORMATION: Guessed %1 to be one of your buddys nicks.
nl: INFORMATIE: Aangenomen dat %1 een van de schermnamen van uw uw buddy's is.

en: Cannot map Nickname to Account
nl: Schermnaam past niet bij een account

en: Did you ever use "%1" as nickname in your history?
nl: Hebt u "%1" ooit gebruikt als schermnaam in uw geschiedenis?

en: WARNING: XML parser error in %1 at line %2, character %3: %4
nl: WAARSCHUWING: XML ontleedfout in %1 bij regel %2, teken %3: %4

en: History
nl: Geschiedenis

en: Old history files from Kopete 0.6.x or older has been detected.
    Do you want to import and convert them to the new history format?
nl: Er zijn geschiedenisbestanden van Kopete 0.6.x of ouder ontdekt.
    Wilt u deze converteren naar het nieuwe geschiedenisformaat?

en: History Plugin
nl: Geschiedenisplugin

en: Import && Convert
nl: Importeren && converteren

en: Do Not Import
nl: Niet importeren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Chat History
nl: Chatgeschiedenis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblNoLinesPerPage)
en: The number of messages that are shown when browsing history in the chat window
nl: Het aantal berichten dat wordt getoond wanneer u door de geschiedenis in het chatvenster bladert

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNoLinesPerPage)
en: Number of messages per page:
nl: Aantal berichten per pagina:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, colorLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, History_color)
en: Color of history messages in the chat window
nl: Kleur van berichten in de geschiedenis van het chatvenster

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorLabel)
en: Color of messages:
nl: Kleur van berichten:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, numberLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, Number_Auto_chatwindow)
en: This is the number of messages that will be added automatically in the chat window when opening a new chat.
nl: Dit is het aantal berichten dat automatisch zal worden toegevoegd aan het chatvenster als u een nieuwe chat begint.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberLabel)
en: Number of messages to show:
nl: Aantal weer te geven berichten:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, Number_ChatWindow)
en: The number of message that are shown when borwsing history in the chat window
nl: Het aantal berichten dat wordt getoond wanneer u door de geschiedenis in het chatvenster bladert

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkShowPrevious)
en: When a new chat is opened, automatically add the last few messages between you and that contact.
nl: Als een nieuw chatvenster is geopend, dan worden de laatste chats die u met deze contactpersoon hebt gevoerd automatisch toegevoegd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowPrevious)
en: Show chat history in new chats
nl: Oude berichten in nieuwe chats tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Contact:
nl: Contactpersoon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importHistory) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importHistory2)
en: Import History...
nl: Geschiedenis importeren...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Message filter:
nl: Berichtenfilter:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, messageFilterBox)
en: All Messages
nl: Alle berichten

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, messageFilterBox)
en: Only Incoming
nl: Enkel inkomend

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, messageFilterBox)
en: Only Outgoing
nl: Enkel uitgaand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dateTreeWidget)
en: Date
nl: Datum

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dateTreeWidget)
en: Contact
nl: Contactpersoon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Search:
nl: Zoeken:

en: Get History From &Kopete...
nl: Haal de geschiedenis van &Kopete op...

en: Parsing history from kopete ...
nl: Ontleden van geschiedenis van kopete ...

en: History2
nl: Geschiedenis2

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, import2)
en: Import history from other kopete history plugin, pidgin,..
nl: Geschiedenis van andere geschiedenis-plug-in, pidgin, importeren...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, import2)
en: Import history
nl: Geschiedenis importeren

note: i18n: ectx: label, entry (HorizontalDPI), group (Latex Plugin)
en: Horizontal Rendering Resolution (DPI).
nl: Horizontale weergaveresolutie (dpi).

note: i18n: ectx: label, entry (VerticalDPI), group (Latex Plugin)
en: Vertical Rendering Resolution (DPI).
nl: Verticale weergaveresolutie (dpi).

note: i18n: ectx: label, entry (LatexIncludeFile), group (Latex Plugin)
en: Latex Include File.
nl: LaTeX-include-bestand.

en: Preview Latex Images
nl: Voorbeeld van LaTeXafbeelding tonen

en: The message you are typing does not contain any LaTeX.  A LaTeX formula must be enclosed within two pairs of dollar signs: $$formula$$
nl: Het bericht dat u intypt bevat geen LaTeX-formules. Een LaTeX-formule dient te zijn ingesloten door twee paar dollartekens: $$formule$$

en: No LaTeX Formula
nl: Geen LaTeX-formule

en: <b>Preview of the LaTeX message :</b> <br />%1
nl: <b>Voorbeeld van LaTeX-bericht:</b> <br />%1

en: Cannot find the Magick 'convert' program.
    convert is required to render the LaTeX formulae.
    Please get the software from www.imagemagick.org or from your distribution's package manager.
nl: Het Imagemagick-programma 'convert' is niet gevonden.
    Convert is nodig voor het weergeven van LaTeX-formules.
    Installeer het benodigde pakket van de installatieschijven of website van uw distributie of ga naar www.imagemagick.org om het pakket te downloaden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: The KopeteTeX plugin allows Kopete to render LaTeX formulas in the chat window. The sender must enclose the formula between two pairs of $ signs. ie: $$formula$$
    This plugin requires that the ImageMagick convert program be installed in order to work.
nl: Met de KopeteTeX-plugin kunt u LaTeX-formules gebruiken in het chatvenster van Kopete. De zender dient de formule tussen twee dubbele dollartekens ($$) te plaatsen. Dus: $$formule$$.
    Om deze plugin te kunnen gebruiken dient het conversieprogramma ImageMagick te zijn geïnstalleerd.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
nl: Opties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: LaTeX include file:
nl: LaTeX-include-bestand:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Rendering resolution (DPI):
nl: Weergaveresolutie (dpi):

en: Unknown artist
nl: Onbekende artiest

en: Unknown album
nl: Onbekend album

en: Unknown track
nl: Onbekende track

note: i18n: ectx: label, entry (Header), group (Now Listening Plugin)
en: Header of the message advertised.
nl: Geadverteerde kop van het bericht.

en: Now listening to:
nl: Luistert nu naar:

note: i18n: ectx: label, entry (PerTrack), group (Now Listening Plugin)
en: Core of the message advertised.
nl: Geadverteerde inhoud van het bericht.

en: %track( by %artist)( on %album)
nl: %track( van %artist)(op %album)

note: i18n: ectx: label, entry (Conjunction), group (Now Listening Plugin)
en: Conjunction when multiple track are playing.
nl: Samenvoegen als meer dan één track wordt afgespeeld.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_Conjunction)
en: , and
nl: , en

note: i18n: ectx: label, entry (ExplicitAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show explicitly the current music listened via a menu or /media command.
nl: Toon expliciet de huidige beluisterde muziek via een menu of /media-commando.

note: i18n: ectx: label, entry (ChatAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show the current music listened in chat window.
nl: De muziek waar nu naar wordt geluisterd in chatvenster tonen.

note: i18n: ectx: label, entry (StatusAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show the current music listened in place of your status message.
nl: Laat zien naar welke muziek u aan het luisteren bent in plaats van uw statusbericht.

note: i18n: ectx: label, entry (AppendStatusAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show the current music listened appended to your status message.
nl: Laat zien naar welke muziek u aan het luisteren bent achter uw statusbericht gevoegd.

note: i18n: ectx: label, entry (UseSpecifiedMediaPlayer), group (Now Listening Plugin)
en: Use the specified media player.
nl: Opgegeven mediaspeler gebruiken.

note: i18n: ectx: label, entry (SelectedMediaPlayer), group (Now Listening Plugin)
en: Selected Media Player for source of listening advertising.
nl: Geselecteerde mediaspleler voor de bron van beluisterde advertenties.

en: Send Media Info
nl: Media-info verzenden

en: None of the supported media players (Amarok, KsCD, JuK, Kaffeine, Quod Libet, or Qmmp) are playing anything.
nl: Geen van de ondersteunde mediaspelers ( Amarok, KsCD, JuK, Kaffeine, Quod Libet of Qmmp) spelen iets af.

en: Nothing to Send
nl: Niets te verzenden

en: USAGE: /media - Displays information on current song
nl: Gebruik: /media - toont informatie over de muziek die u momenteel afspeelt

[ctx: Message from Kopete user to another user; used when sending media information even though there are no songs playing or no media players running]
en: Now Listening for Kopete - it would tell you what I am listening to, if I was listening to something on a supported media player.
nl: Ik luister nu naar... (Kopete) - Het zou moeten vertellen waarnaar ik aan het luisteren ben, als ik iets afspeel op een ondersteunde mediaspeler.

en: Unknown player
nl: Onbekende speler

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NowListeningPrefsUI)
en: Now Listening
nl: Luistert nu naar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, advertiseNewMediaToBuddiesLabel)
en: <b>Share Your Musical Taste</b>
nl: <b>Deel uw muzieksmaak</b>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Messa&ge
nl: Beri&cht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, useThisMessageLabel)
en: Use this message when advertising:
nl: Gebruik dit bericht voor de advertentie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, helperLabel)
en: %track, %artist, %album, %player will be substituted if known.
    Expressions in brackets depend on a substitution being made.
nl: %track, %artist, %album, %player zullen worden vervangen als ze bekend zijn.
    Expressies tussen blokhaakjes zijn afhankelijk van een gemaakt alternatief.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_headerLabel)
en: Start with:
nl: Starten met:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_Header)
en: Now Listening To:
nl: Luistert nu naar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_perTrackLabel)
en: For each track:
nl: Voor elke track:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_PerTrack)
en: %track (by %artist)(on %album)
nl: %track (van %artist)(op %album)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_conjunctionLabel)
en: Conjunction (if >1 track):
nl: Conjunctie (als >1 track):

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&dvertising Mode
nl: A&dverteermodus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExplicitAdvertising)
en: Explicit &via "Tools->Send Media Info",
    or by typing "/media" in the chat
    window edit area.
nl: Expliciet &via "Hulpmiddelen->media-informatie verzenden",
    of door "/media" in het berichtveld van het
    chatvenster te typen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ChatAdvertising)
en: &Show in chat window (automatic)
nl: In chatvenster tonen (automatisch)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_StatusAdvertising)
en: Show &the music you are listening to 
    in place of your status message.
nl: Laa&t zien naar welke muziek u aan het luisteren bent
    in plaats van uw statusbericht.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AppendStatusAdvertising)
en: Appe&nd to your status message
nl: Toevoegen aa&n uw statusbericht

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Media Pla&yer
nl: Medias&peler

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSpecifiedMediaPlayer)
en: Use &specified media player
nl: Opgegeven media&speler gebruiken

en: Waiting for %1...
nl: Wacht op %1...

en: Checking if answers match...
nl: Controleren of het antwoord klopt...

en: Incoming authentication request from %1
nl: Inkomend authenticatieverzoek van %1

en: Close
nl: Sluiten

[ctx: @title]
en: Select authentication method
nl: Authenticatiemethode selecteren

en: Question and Answer
nl: Vraag en antwoord

en: Shared Secret
nl: Gedeeld geheim

en: Manual fingerprint verification
nl: Handmatige vingerafdrukverificatie

[ctx: @title]
en: Question and Answer
nl: Vraag en antwoord

[ctx: @info]
en: Enter a question that only %1 is able to answer:
nl: Stel een vraag die alleen %1 kan beantwoorden:

[ctx: @info]
en: Enter the answer to your question:
nl: Voer het antwoord op uw vraag in:

[ctx: @info]
en: Authentication with %1
nl: Authenticatie met %1

[ctx: @info]
en: %1 would like to verify your authentication. Please answer the following question in the field below:
nl: %1 zou graag uw authenticatie willen verifiëren. Gaarne uw antwoord op de volgende vraag in het onderstaande veld:

[ctx: @title]
en: Shared Secret
nl: Gedeeld geheim

[ctx: @info]
en: Enter a secret passphrase known only to you and %1:
nl: Voer een geheime wachtwoordzin in die alleen bekend is bij u en %1:

[ctx: @title]
en: Authentication with %1
nl: Authenticatie met %1

[ctx: @info]
en: Enter the secret passphrase known only to you and %1:
nl: Voer de wachtwoordzin in die alleen bekend is bij u en %1:

[ctx: @title]
en: Manual Verification
nl: Handmatige verificatie

[ctx: @info]
en: Contact %1 via another secure channel and verify that the following fingerprint is correct:
nl: Neem via een andere veilige manier contact op met %1 en verifieer of de volgende vingerafdruk correct is:

[ctx: @item:inlistbox ...verified that]
en: I have not
nl: Ik heb niet

[ctx: @item:inlistbox ...verified that]
en: I have
nl: Ik heb

[ctx: @info:label I have...]
en: verified that this is in fact the correct fingerprint for %1
nl: geverifieerd dat dit daadwerkelijk de juiste vingerafdruk voor %1 is

en: Authentication successful
nl: Authenticatie is succesvol

en: The authentication with %1 was completed successfully. The conversation is now secure.
nl: De authenticatie met %1 is succesvol. De conversatie is nu veilig.

en: <b>%1</b> has successfully authenticated you. You may want to authenticate this contact as well by asking your own question.
nl: <b>%1</b> heeft u succesvol geauthenticeerd. U kunt ook deze contactpersoon authenticeren door uw eigen vraag te stellen.

en: Authentication failed
nl: Authenticatie is mislukt

en: The authentication with %1 failed. To make sure you are not talking to an imposter, try again using the manual fingerprint verification method. Note that the conversation is now insecure.
nl: De autheticatie met %1 is mislukt. Om er zeker van te zijn dat u niet met een bedrieger spreekt, probeer opnieuw de handmatige vingerafdruk verificatiemethode. Opmerking: de conversatie is nu onveilig.

en: Authentication aborted
nl: Authenticatie is afgebroken

en: %1 has aborted the authentication process. To make sure you are not talking to an imposter, try again using the manual fingerprint verification method.
nl: De authenticatie met %1 is afgebroken. Om er zeker van te zijn dat u niet met een bedrieger spreekt, probeer opnieuw de handmatige vingerafdruk verificatiemethode.

en: Ask %1 a question, the answer to which is known only to you and them. If the answer does not match, you may be talking to an imposter.
nl: Stel een vraag aan %1 waarvan het antwoord alleen bij u en hem/haar bekend is. Als het antwoord niet klopt dan spreekt u mogelijk met een bedrieger.

en: Pick a secret known only to you and %1. If the secret does not match, you may be talking to an imposter. Do not send the secret through the chat window, or this authentication method could be compromised with ease.
nl: Kies een geheim dat alleen bij u en %1 bekend is. Als het geheim niet overeenkomt, dan spreekt u mogelijk met een bedrieger. Zend het geheim niet via het chatvenster want dat maakt deze authenticatiemethode gemakkelijk onbruikbaar.

en: Verify %1's fingerprint manually. For example via a phone call or signed (and verified) email.
nl: Verifieer de vingerafdruk van %1 handmatig. Bijvoorbeeld met een telefoongesprek of een ondertekende (en geverifieerde) e-mail.

[ctx: @title]
en: Authenticating contact...
nl: Contactpersoon wordt geauthenticeerd...

note: i18n: ectx: label, entry (rbAlways), group (Policy)
en: Always encrypt outgoing messages
nl: Uitgaande berichten altijd versleutelen

note: i18n: ectx: label, entry (rbOpportunistic), group (Policy)
en: Automatically encrypt messages if the other side supports OTR
nl: Berichten automatisch versleutelen als de andere partij ondersteuning biedt voor OTR

note: i18n: ectx: label, entry (rbManual), group (Policy) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbManual)
en: Encrypt messages if the other side requests an OTR connection
nl: Berichten versleutelen als de andere partij om een OTR-verbinding verzoekt

note: i18n: ectx: label, entry (rbNever), group (Policy)
en: Never encrypt outgoing messages
nl: Uigaande berichten nooit versleutelen

note: i18n: ectx: Menu (otr_menu)
en: OTR Settings
nl: OTR-instellingen

en: OTR Encryption
nl: OTR-versleuteling

en: Start OTR Session
nl: OTR-sessie starten

en: End OTR Session
nl: OTR-sessie beëindigen

en: Authenticate Contact
nl: Contactpersoon authenticeren

en: Refresh OTR Session
nl: OTR-sessie vernieuwen

en: <b>Received a new fingerprint from <a>%1</a>. You should authenticate this contact.</b>
nl: <b>Ontving een nieuwe vingerafdruk van <a>%1</a>. U dient deze contactpersoon te authenticeren.</b>

en: <b>Private OTR session started.</b>
nl: <b>Private OTR-sessie gestart.</b>

en: <b>Unverified OTR session started.</b>
nl: <b>Niet-geverifieerde OTR-sessie gestart.</b>

en: <b>OTR Session ended. Note that the conversation is now insecure.</b>
nl: <b>OTR-sessie beëindigd. Opmerking: de conversatie is nu onveilig.</b>

en: <b>OTR connection refreshed successfully.</b>
nl: <b>OTR-verbinding is met succes vernieuwd.</b>

en: Error occurred encrypting message.
nl: Fout bij versleutelen bericht.

en: You sent encrypted data to %1, who wasn't expecting it.
nl: U hebt versleutelde gegevens naar %1 gestuurd, die het niet verwachtte.

en: You transmitted an unreadable encrypted message.
nl: U hebt een onleesbaar versleuteld bericht overgebracht.

en: You transmitted a malformed data message.
nl: U hebt een verkeerd gevormd bericht met gegevens overgebracht.

en: [resent]
nl: [opnieuw verzenden]

en: Authentication with <b>%1</b> successful. The conversation is now secure.
nl: Authenticatie met <b>%1</b> is succesvol. De conversatie is nu veilig.

en: Authentication with <b>%1</b> failed. The conversation is now insecure.
nl: Authenticatie met <b>%1</b> is mislukt. De conversatie is nu onveilig.

en: You attempted to send an unencrypted message to %1.
nl: U hebt geprobeerd een niet-versleuteld bericht naar %1 te versturen.

en: An error occurred when encrypting your message. The message was not sent.
nl: Er deed zich een fout voor bij het versleutelen van uw bericht. Het bericht is niet verzonden.

en: %1 has already closed his/her private connection to you. Your message was not sent. Either end your private conversation, or restart it.
nl: %1 heeft zijn/haar privé verbinding naar u al gesloten. Uw bericht is niet verzonden. Beëindig uw privé conversatie of start het opnieuw.

en: OTR error
nl: OTR-fout

en: We are receiving our own OTR messages. You are either trying to talk to yourself, or someone is reflecting your messages back at you.
nl: Wij ontvangen uw eigen OTR-berichten. U probeert met uzelf te praten of iemand reflecteert uw berichten naar u terug.

en: <b>The last message to %1 was resent.</b>
nl: <b>Het laatste bericht naar %1 was opnieuw verzonden.</b>

en: <b>The encrypted message received from %1 is unreadable, as you are not currently communicating privately.</b>
nl: <b>Het versleutelde van %1 ontvangen bericht is onleesbaar, omdat u nu niet privé aan het communiceren bent.</b>

en: We received an unreadable encrypted message from %1.
nl: Wij ontvingen een onleesbaar versleuteld bericht van %1.

en: We received a malformed data message from %1.
nl: We hebben een verkeerd gevormd bericht met gegevens van %1 ontvangen.

en: <b>The following message received from %1 was <i>not</i> encrypted: [</b>%2<b>]</b>
nl: <b>Het volgende van %1 ontvangen bericht was <i>niet</i> versleuteld: [</b>%2<b>]</b>

en: %1 has sent an encrypted message intended for a different session. If you are logged in multiple times, another session may have received the message.
nl: %1 heeft een versleuteld bericht bestemd voor een andere sessie verzonden. Als u zich meerdere keren hebt aangemeld, dan kan een andere sessie het bericht hebben ontvangen.

en: <b>%1</b> has ended the OTR session. You should do the same.
nl: <b>%1</b> heeft de OTR-sessie beëindigd. U dient hetzelfde te doen.

en: An error occurred while encrypting the message.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het versleutelen van het bericht.

en: Terminating OTR session.
nl: OTR-sessie wordt beëindigd.

en: <b>Authentication aborted. Note that the conversation is now insecure.</b>
nl: <b>Authenticatie afgebroken. Opmerking: de conversatie is nu onveilig.</b>

en: <b>Authenticating contact...</b>
nl: <b>Contactpersoon wordt geauthenticeerd...</b>

[ctx: @info]
en: No fingerprint present.
nl: Geen vingerafdruk aanwezig.

[ctx: @item:intable Fingerprint was never used]
en: Unused
nl: Ongebruikt

[ctx: @item:intable Fingerprint is used in a private conversation]
en: Private
nl: Privé

[ctx: @item:intable Fingerprint is used in an unverified conversation]
en: Unverified
nl: Niet-geverifieerd

[ctx: @item:intable Private conversation finished]
en: Finished
nl: Beëindigd

[ctx: @item:intable Conversation is not private]
en: Not Private
nl: Niet privé

[ctx: @item:intable The fingerprint is trusted]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: @item:intable The fingerprint is not trusted]
en: No
nl: Nee

[ctx: @item:inmenu]
en: &OTR Policy
nl: &OTR-beleid

[ctx: @item:inmenu Use the default encryption mode specified in settings dialog]
en: &Default
nl: Stan&daard

[ctx: @item:inmenu Always encrypt messages]
en: Al&ways
nl: Al&tijd

[ctx: @item:inmenu Use the opportunistic encryption mode]
en: &Opportunistic
nl: &Opportunistisch

[ctx: @item:inmenu Use the manual encryption mode]
en: &Manual
nl: Hand&matig

[ctx: @item:inmenu Never encrypt messages]
en: Ne&ver
nl: No&oit

[ctx: @info:status]
en: Your policy settings do not allow encrypted sessions to this contact.
nl: Uw beleidsinstellingen staan geen versleutelde sessies met deze contactpersoon toe.

[ctx: @info:status]
en: Attempting to refresh the OTR session with <b>%1</b>...
nl: Probeert de OTR-sessie met <b>%1</b> te vernieuwen...

[ctx: @info:status]
en: Attempting to start a private OTR session with <b>%1</b>...
nl: Probeert een private OTR-sessie met <b>%1</b> te starten...

en: Selected account already has a key. Do you want to create a new one?
nl: Geselecteerd account heeft al een sleutel. Wilt u een nieuwe sleutel aanmaken?

en: Overwrite key?
nl: Sleutel overschrijven?

en: Please contact %1 via another secure way and verify that the following fingerprint is correct:
nl: Neem via een andere veilige manier contact op met %1 en verifieer of de volgende vingerafdruk correct is:

en: Are you sure you want to trust this fingerprint?
nl: Wilt u deze vingerafdruk vertrouwen?

en: Verify fingerprint
nl: Vingerafdruk verifiëren

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OTRPrefsUI)
en: OTR Plugin Preferences
nl: OTR-pluginvoorkeuren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Private Keys
nl: Private sleutels

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btGenFingerprint)
en: &Generate
nl: &Genereren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Fingerprint:
nl: Vingerafdruk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlFingerprint)
en: No Fingerprint
nl: Geen vingerafdruk

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbPolicy)
en: Default OTR Policy
nl: Standaard OTR-beleid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbAlways)
en: Always encrypt messages
nl: Berichten altijd versleutelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbAlways)
en: Al&ways
nl: Alt&ijd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbManual)
en: &Manual
nl: Hand&matig

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbOpportunistic)
en: Encrypt messages automatically if the other side supports OTR
nl: Berichten automatisch versleutelen als de andere partij ondersteuning biedt voor OTR

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbOpportunistic)
en: &Opportunistic
nl: &Opportunistisch

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbNever)
en: Never encrypt messages
nl: Berichten nooit versleutelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbNever)
en: Ne&ver
nl: No&oit

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, fingerprints)
en: K&nown Fingerprints
nl: Beke&nde vingerafdrukken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Contact ID
nl: contactpersoon-ID

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Verified
nl: Geverifieerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Fingerprint
nl: Vingerafdruk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btVerify)
en: &Verify Fingerprint
nl: Vingerafdruk &verifiëren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btForget)
en: F&orget Fingerprint
nl: Vingerafdruk ver&geten

en: Please wait
nl: Even geduld

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrivKeyPopup)
en: Please Wait
nl: Even geduld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please wait while generating the private key
nl: Wacht even terwijl de private sleutel wordt gegenereerd

[ctx: adjective decribing instant message]
en: Inbound
nl: Inkomend

[ctx: adjective decribing instant message]
en: Outbound
nl: Uitgaand

[ctx: adjective decribing instant message directions inbound and outbound]
en: Both Directions
nl: Beide richtingen

en: HTML Message Body
nl: HTML-berichttekst

en: Plain Text Message Body
nl: Platte berichttekst

[ctx: adjective decribing an instant message]
en: Inbound
nl: Inkomend

[ctx: adjective decribing an instant message]
en: Outbound
nl: Uitgaand

en: Path
nl: Pad

en: Direction
nl: Richting

en: Pipe Contents
nl: Inhoud doorsluizen

en: The pipe %1 returned malformed XML to the Pipes plugin.The error is:
    
    %2
    
    Located at line %3 and column %4
nl: De doorsluizing %1 gaf verkeerd gevormde XML door aan de doorsluisplugin. De fout is:
    
    %2
    
    en bevindt zich op regel %3, kolom %4

en: Select Program or Script to Pipe Messages Through
nl: Selecteer een programma of script om de berichten naar door te sluisen

[ctx: verb]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Add...
nl: &Toevoegen...

[ctx: verb]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeButton)
en: &Remove
nl: &Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAddExistingMetaContact)
en: Add an existing metacontact:
nl: Een bestaand metacontact toevoegen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAnotherContact)
en: Specify another contact:
nl: Een ander contactpersoon opgeven:

note: i18n: ectx: label, entry (Sender_AllowAll), group (Privacy Plugin)
en: Allow everyone to send you messages.
nl: Sta iedereen toe berichten te sturen.

note: i18n: ectx: label, entry (Sender_AllowNoneButWhiteList), group (Privacy Plugin)
en: Allow nobody to send you messages, except the contacts on the whitelist.
nl: Geen berichten toestaan behalve van contactpersonen uit de witte lijst.

note: i18n: ectx: label, entry (Sender_AllowAllButBlackList), group (Privacy Plugin) i18n: ectx: label, entry (Sender_AllowNoneButContactList), group (Privacy Plugin)
en: Allow everyone to send you messages, except the contacts on the blacklist.
nl: Alle berichten toestaan, behalve de berichten van contactpersonen uit de zwarte lijst.

note: i18n: ectx: label, entry (WhiteList), group (Privacy Plugin)
en: Contacts on the whitelist.
nl: Contactpersonen op de witte lijst.

note: i18n: ectx: label, entry (BlackList), group (Privacy Plugin)
en: Contacts on the blacklist.
nl: Contactpersonen op de zwarte lijst.

note: i18n: ectx: label, entry (Content_DropIfAny), group (Privacy Plugin)
en: Drop messages that contain at least one of the following words.
nl: Berichten uitsluiten, die tenminste een van de volgende woorden bevatten.

note: i18n: ectx: label, entry (DropIfAny), group (Privacy Plugin) i18n: ectx: label, entry (DropIfAll), group (Privacy Plugin)
en: Words to look for.
nl: Woorden om op te letten.

note: i18n: ectx: label, entry (Content_DropIfAll), group (Privacy Plugin)
en: Drop messages that contain all of the following words.
nl: Berichten uitsluiten, die alle volgende woorden bevatten.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Filter by Sender
nl: Filteren op afzender

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOnlyWhiteList)
en: Allow messages only from contacts on the whitelist
nl: Alleen berichten toestaan van contactpersonen uit de witte lijst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Blacklist:
nl: Zwarte lijst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAllowAll)
en: Allow all messages
nl: Alle berichten toestaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOnlyContactList)
en: Allow messages only from contacts on my contact list
nl: Alleen berichten toestaan van contactpersonen uit mijn contactenlijst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAllButBlackList)
en: Allow all messages but messages from contacts on the blacklist
nl: Alle berichten toestaan, behalve de berichten van contactpersonen uit de zwarte lijst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Whitelist:
nl: Witte lijst:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Filter by Content (separate multiple words by commas)
nl: Op inhoud filteren (scheid meerdere woorden van elkaar met komma's)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDropAll)
en: Drop messages that contain all of the following words:
nl: Berichten uitsluiten, die alle volgende woorden bevatten:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDropAtLeastOne)
en: Drop messages that contain at least one of the following words:
nl: Berichten uitsluiten, die tenminste een van de volgende woorden bevatten:

en: Add to WhiteList
nl: Toevoegen aan de witte lijst

en: Add to BlackList
nl: Toevoegen aan de zwarte lijst

en: A message from %1 was dropped, because this contact is not on your whitelist.
nl: Een bericht van %1 is weggelaten, omdat deze contactpersoon niet in uw witte lijst staat.

en: A message from %1 was dropped, because this contact is on your blacklist.
nl: Een bericht van %1 is weggelaten, omdat deze contactpersoon niet in uw zwarte lijst staat.

en: A message from %1 was dropped, because this contact is not on your contact list.
nl: Een bericht van %1 is weggelaten, omdat deze contactpersoon niet in uw contactenlijst staat.

en: A message from %1 was dropped, because it contained a blacklisted word.
nl: Een bericht van %1 is weggelaten, omdat het een woord uit de zwarte lijst bevat.

en: A message from %1 was dropped, because it contained blacklisted words.
nl: Een bericht van %1 is weggelaten, omdat het woorden uit de zwarte lijst bevat.

en: Add Contact to Whitelist
nl: Contactpersoon aan de witte lijst toevoegen

en: Add Contact to Blacklist
nl: Contactpersoon aan de zwarte lijst toevoegen

en: Statistics for %1
nl: Statistieken voor %1

en: Key:  <font color="%1">Online</font>  <font color="%2">Away</font>  <font color="%3">Offline</font>
nl: Sleutel:  <font color="%1">Online</font>  <font color="%2">Afwezig</font>  <font color="%3">Offline</font>

en: <h1>Statistics for %1</h1>
nl: <h1>Statistieken voor %1</h1>

en: <div class="statgroup"><b><a href="main:generalinfo" title="General summary view">General</a></b><br><span title="Select the day or month for which you want to view statistics"><b>Days: </b><a href="dayofweek:1">Monday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:2">Tuesday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:3">Wednesday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:4">Thursday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:5">Friday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:6">Saturday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:7">Sunday</a><br><b>Months: </b><a href="monthofyear:1">January</a>&nbsp;<a href="monthofyear:2">February</a>&nbsp;<a href="monthofyear:3">March</a>&nbsp;<a href="monthofyear:4">April</a>&nbsp;<a href="monthofyear:5">May</a>&nbsp;<a href="monthofyear:6">June</a>&nbsp;<a href="monthofyear:7">July</a>&nbsp;<a href="monthofyear:8">August</a>&nbsp;<a href="monthofyear:9">September</a>&nbsp;<a href="monthofyear:10">October</a>&nbsp;<a href="monthofyear:11">November</a>&nbsp;<a href="monthofyear:12">December</a>&nbsp;</span></div><br>
nl: <div class="statgroup"><b><a href="main:generalinfo" title="General summary view">Algemeen</a></b><br><span title="Selecteer een dag voor een maand om de statistieken te weergeven voor"><b>dagen: </b><a href="dayofweek:1">Maandag</a>&nbsp;<a href="dayofweek:2">Dinsdag</a>&nbsp;<a href="dayofweek:3">Woensdag</a>&nbsp;<a href="dayofweek:4">Donderdag</a>&nbsp;<a href="dayofweek:5">Vrijdag</a>&nbsp;<a href="dayofweek:6">Zaterdag</a>&nbsp;<a href="dayofweek:7">Zondag</a><br><b>Maanden: </b><a href="monthofyear:1">Januari</a>&nbsp;<a href="monthofyear:2">Februari</a>&nbsp;<a href="monthofyear:3">Maart</a>&nbsp;<a href="monthofyear:4">April</a>&nbsp;<a href="monthofyear:5">Mei</a>&nbsp;<a href="monthofyear:6">Juni</a>&nbsp;<a href="monthofyear:7">Juli</a>&nbsp;<a href="monthofyear:8">Augustus</a>&nbsp;<a href="monthofyear:9">September</a>&nbsp;<a href="monthofyear:10">Oktober</a>&nbsp;<a href="monthofyear:11">November</a>&nbsp;<a href="monthofyear:12">December</a>&nbsp;</span></div><br>

en: <div class="statgroup" title="Contact status history for today"><h2>Today</h2><table width="100%"><tr><td>Status</td><td>From</td><td>To</td></tr>
nl: <div class="statgroup" title="Geschiedenis van de contactstatus voor vandaag"><h2>Vandaag</h2><table width="100%"><tr><td>Status</td><td>Van</td><td>Tot</td></tr>

en: <b title="The total time %1 was visible">Total visible time :</b> %2<br>
nl: <b title="De totale tijd dat %1 zichtbaar was">Totale tijd zichtbaar :</b> %2<br>

en: <b title="The total time %1 was online">Total online time :</b> %2<br>
nl: <b title="De totale tijd dat %1 online was">Totale tijd online :</b> %2<br>

en: <b title="The total time %1 was away">Total busy time :</b> %2<br>
nl: <b title="De totale tijd dat %1 afwezig was">Totale tijd bezet:</b> %2<br>

en: <b title="The total time %1 was offline">Total offline time :</b> %2
nl: <b title="De totale tijd dat %1 offline was">Totale tijd offline:</b> %2

en: General information
nl: Algemene informatie

en: <b>Average message length:</b> %1 character<br> | <b>Average message length:</b> %1 characters<br>
nl[0]: <b>Gemiddelde berichtlengte:</b> %1 teken<br>
nl[1]: <b>Gemiddelde berichtlengte:</b> %1 tekens<br>

en: <b>Time between two messages:</b> %1 second | <b>Time between two messages:</b> %1 seconds
nl[0]: <b>Tijd tussen twee berichten:</b> %1 seconde
nl[1]: <b>Tijd tussen twee berichten:</b> %1 seconden

en: <b title="The last time you talked with %1">Last talk :</b> %2<br>
nl: <b title="The laatste keer dar u sprak met %1">Laatste gesprek:</b> %2<br>

en: <b title="The last time %1 was online or away">Last time present :</b> %2
nl: <b title="De laatste keer dat %1 online of afwezig was">Laatste keer aanwezig:</b> %2

note: i18n("<b title=\"%1 uses to set his status online at these hours (EXPERIMENTAL)\">Main online events :</b><br>").arg(m_contact->metaContact()->displayName())); QValueList<QTime> mainEvents = m_contact->mainEvents(Kopete::OnlineStatus::Online); for (uint i=0; i<mainEvents.count(); i++) QString("%1<br
en: Current status
nl: Huidige status

en: Is <b>%1</b> since <b>%2</b>
nl: Is <b>%1</b> sinds <b>%2</b>

[ctx: TRANSLATOR: please reverse 'left' and 'right' as appropriate for your language]
en: When was this contact visible?<br />All charts are in 24 blocks, one per hour, encompassing one day. %1 is on the left, and %2 is on the right.
nl: Wanneer was deze contactpersoon zichtbaar?<br />Alle grafieken zijn opgedeeld in 24 blokken, een per uur. %1 bevindt zich links en %2 rechts.

en: Between %1 and %2, %3 was visible for %4% of the hour.
nl: Tussen %1 en %2 was %3 gedurende %4% van het uur zichtbaar.

en: Online time
nl: Onlinetijd

en: Away time
nl: Afwezigtijd

en: Offline time
nl: Offlinetijd

en: away
nl: afwezig

en: Between %1 and %2, %3 was %4% %5.
nl: Tussen %1 en %2 was %3 %4% %5.

en: <h2>%1</h2><table width="100%"><tr><td>Status</td><td>From</td><td>To</td></tr>
nl: <h2>%1</h2><table width="100%"><tr><td>Status</td><td>Van</td><td>Tot</td></tr>

en: View &Statistics
nl: &Statistieken tonen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: &Calendar View
nl: &Kalenderweergave

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Colors
nl: &Kleuren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsAdd)
en: &Add...
nl: &Toevoegen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsUp)
en: Move &Up
nl: &Omhoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsDown)
en: Move &Down
nl: Om&laag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_colorRandom)
en: Random order
nl: Willekeurige volgorde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_fg)
en: Change global text foreground color
nl: Voorgrondkleur van globale tekst wijzigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_char)
en: Change color every letter
nl: Kleur van elke letter wijzigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_words)
en: Change color every word
nl: Kleur van elk woord wijzigen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Effects
nl: Effecten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_casewaves)
en: CasE wAVes
nl: LeTtErGoLvEn

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultLanguage), group (Translator plugin)
en: Default native language
nl: Standaard inlandse taal:

note: i18n: ectx: label, entry (Service), group (Translator plugin)
en: Translation service
nl: Vertalingsdienst

note: i18n: ectx: label, entry (IncomingDontTranslate), group (Translator plugin)
en: Do not translate incoming messages
nl: Inkomende berichten niet vertalen

note: i18n: ectx: label, entry (IncomingShowOriginal), group (Translator plugin)
en: Show the original incoming message
nl: Het originele inkomende bericht tonen

note: i18n: ectx: label, entry (IncomingTranslate), group (Translator plugin)
en: Translate incoming message directly
nl: Inkomend bericht direct vertalen

note: i18n: ectx: label, entry (OutgoingDontTranslate), group (Translator plugin)
en: Do not translate outgoing messages
nl: Uitgaande berichten niet vertalen

note: i18n: ectx: label, entry (OutgoingShowOriginal), group (Translator plugin)
en: Show the original outgoing message
nl: Het originele uitgaande bericht tonen

note: i18n: ectx: label, entry (OutgoingTranslate), group (Translator plugin)
en: Translate outgoing message directly
nl: Uitgaande bericht direct vertalen

note: i18n: ectx: label, entry (OutgoingAsk), group (Translator plugin)
en: Show dialog before sending message
nl: Dialoog vóór het verzenden van het bericht tonen

en: Translator Plugin
nl: Vertalerplugin

en: Translate
nl: Vertalen

en: Detect language
nl: Taal detecteren

en: Albanian
nl: Albanees

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Armenian
nl: Armeens

en: Azerbaijani
nl: Azerbeidzjaans

en: Basque
nl: Baskisch

en: Belarusian
nl: Wit-Russisch

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Chinese (Simplified)
nl: Vereenvoudigd Chinees

en: Chinese (Traditional)
nl: Traditioneel Chinees

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: English
nl: Engels

en: Estonian
nl: Ests

en: Filipino
nl: Filipijns

en: Finnish
nl: Fins

en: French
nl: Frans

en: Galician
nl: Galicisch

en: Georgian
nl: Georgisch

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Haitian Creole
nl: Haïtiaans Creools

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Icelandic
nl: IJslands

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Irish
nl: Iers

en: Italian
nl: Italiaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Latvian
nl: Lets

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Macedonian
nl: Macedonisch

en: Malay
nl: Maleis

en: Maltese
nl: Maltees

en: Norwegian
nl: Noors

en: Persian
nl: Perzisch

en: Polish
nl: Pools

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Serbian
nl: Servisch

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Spanish
nl: Spaans

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Turkish
nl: Turks

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: Yiddish
nl: Jiddisch

en: Set &Language
nl: Taa&l instellen

en: %2 
    Auto Translated: 
    %1
nl: %2
    Autovertaling:
    %1

en: %2 <br/>Auto Translated: <br/>%1
nl: %2 <br/>Autovertaling: <br/>%1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Translation service:
nl: Vertalingsdienst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Default native language:
nl: Standaardtaal:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, IncomingMessages)
en: Incoming Messages
nl: Inkomende berichten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingDontTranslate) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingDontTranslate)
en: Do not translate
nl: Niet vertalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingShowOriginal) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingShowOriginal)
en: Show the original message
nl: Het originele bericht tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingTranslate) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingTranslate)
en: Translate directly
nl: Rechtstreeks vertalen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OutgoingTranslate)
en: Outgoing Messages
nl: Uitgaande berichten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingAsk)
en: Show dialog before sending
nl: Een dialoogvenster voor het verzenden tonen

note: i18n: ectx: label, entry (PreviewAmount), group (URLPicPreview Plugin)
en: Maximum number of Previews
nl: Maximum aantal voorbeelden

note: i18n: ectx: label, entry (Scaling), group (URLPicPreview Plugin)
en: Should the image be scaled
nl: Moet de afbeelding geschaald worden

note: i18n: ectx: label, entry (PreviewRestriction), group (URLPicPreview Plugin)
en: Should the number of previews be restricted?
nl: Moet het aantal voorbeelden beperkt worden?

note: i18n: ectx: label, entry (PreviewScaleWidth), group (URLPicPreview Plugin)
en: Scale images to the width
nl: Schaal afbeeldingen tot de breedte

en: Preview of:
nl: Voorbeeld van:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, URLPicPreviewPrefsUI)
en: Picture Preview Preferences
nl: Voorkeuren voor afbeeldingsvoorbeelden

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, restrictPreviews)
en: If checked, only the selected number of pictures are downloaded and displayed as previews.
    Otherwise, an unlimited number of previews are generated.
nl: Indien ingeschakeld zal alleen de gekozen hoeveelheid afbeeldingen worden gedownload en weergegeven als voorbeelden.
    Anders zal een onbeperkt aantal voorbeelden worden gegenereerd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, restrictPreviews)
en: &Restrict number of previews:
nl: Aantal voorbeelden bepe&rken:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, previewAmount)
en: The maximum number of pictures to download and preview.
nl: Het maximum aantal afbeeldingen dat worden gedownload en als voorbeeld getoond.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Scaling
nl: Schalen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableScaling)
en: If checked, preview images get scaled down to the width specified.
    Otherwise, the images are not scaled at all and appear in their original size.
nl: Indien ingeschakeld zullen voorbeeldafbeeldingen worden geschaald naar de opgegeven breedte.
    Anders zullen afbeeldingen niet worden geschaald, maar op ware grootte worden weergegeven.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableScaling)
en: Scale &to:
nl: Schalen &tot:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, previewScaleWidth)
en: The width to which images should be scaled down. Smaller images will appear in their original size.
nl: De breedte van de geschaalde afbeeldingen. Kleinere afbeeldingen zullen op hun oorspronkelijke grootte worden weergegeven.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntSpinBox, previewScaleWidth)
en:  pixel
nl:  pixels

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, linkPreviewGroup)
en: Link Preview
nl: Koppelingsvoorbeeld

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableLinkPreview)
en: Creates a preview picture of the link.
nl: Maakt een voorbeeldafbeelding van de koppeling.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableLinkPreview)
en: Enable lin&k preview
nl: &Koppelingsvoorbeeld activeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Abort creating previe&w after
nl: Aanmaken van voorbeeld a&fbreken na

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, timeoutLinkPreview)
en: After the specified number of seconds the creation of the preview is aborted automatically.
    Use 0 seconds to never abort the creation.
nl: Na het opgegeven aantal seconden zal het aanmaken van het voorbeeld automatisch worden afgebroken.
    Gebruik 0 seconden om het aanmaken nooit af te breken.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInput, timeoutLinkPreview)
en:  seconds
nl:  seconden

note: i18n: ectx: label, entry (UploadFrequency), group (Web Presence Plugin)
en: Delay in seconds before updating the file
nl: Vertraging in seconden alvorens het bestand bij te werken

note: i18n: ectx: label, entry (uploadURL), group (Web Presence Plugin)
en: The URL where the file should be uploaded to
nl: Het URL-adres waanaar het bestand moet worden geüpload

note: i18n: ectx: label, entry (formatHTML), group (Web Presence Plugin)
en: HTML formatting
nl: HTML-opmaak

note: i18n: ectx: label, entry (formatXHTML), group (Web Presence Plugin)
en: XHTML formatting
nl: XHTML-opmaak

note: i18n: ectx: label, entry (formatXML), group (Web Presence Plugin)
en: XML formatting
nl: XML-opmaak

note: i18n: ectx: label, entry (formatStylesheet), group (Web Presence Plugin)
en: XML transformation with a XSLT sheet
nl: XML-transformatie met een XSLT-blad

note: i18n: ectx: label, entry (formatStylesheetURL), group (Web Presence Plugin)
en: XSLT sheet
nl: XSLT-blad

note: i18n: ectx: label, entry (useImagesHTML), group (Web Presence Plugin)
en: Replace protocol text with images in (X)HTML
nl: Protocoltekst met afbeeldingen vervangen in (X)HTML

note: i18n: ectx: label, entry (showName), group (Web Presence Plugin)
en: Use one of your IM names as display name
nl: Een van uw IM-namen gebruiken als schermnaam

note: i18n: ectx: label, entry (showAnotherName), group (Web Presence Plugin)
en: Use another name as display name
nl: Een andere naam als schermnaam gebruiken

note: i18n: ectx: label, entry (showThisName), group (Web Presence Plugin)
en: Desired display name
nl: Gewenste schermnaam

note: i18n: ectx: label, entry (includeIMAddress), group (Web Presence Plugin)
en: Include IM addresses
nl: IM-adressen insluiten

en: An error occurred when uploading your presence page.
    Check the path and write permissions of the destination.
nl: Er deed zich een fout voor bij het uploaden van de aanwezigheidspagina.
    Controleer het pad en de schrijfpermissies van het doel.

en: Not yet known
nl: Nog niet bekend

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Uploading
nl: Uploaden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Uplo&ad to:
nl: Uplo&aden naar:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, formatHTML)
en: Formatting
nl: Opmaak

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_formatHTML)
en: HTML 4.01 Transitional using the ISO-8859-1 (aka. Latin 1) character set encoding.
nl: HTML 4.01 Transitional, gebruik makend van de tekensetcodering ISO-8859-1 (Latin-1).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_formatHTML)
en: HTML 4.01 Transitional formatting using ISO-8859-1 (aka. Latin 1) character set encoding.
    
    This version should be easily opened by most web browsers.
nl: HTML 4.01 Transitional, gebruik makend van de tekensetcodering ISO-8859-1 (Latin-1).
    
    Deze versie is geschikt voor de meeste webbrowsers.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatHTML)
en: HTML (simple loo&k)
nl: HTML (eenvoudig uiterlij&k)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_formatXHTML)
en: XHTML 1.0 Strict
nl: XHTML 1.0 strict

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_formatXHTML)
en: The resulting page will be formatted using the XHTML 1.0 Strict W3C Recommendation. The character set encoding is UTF-8.
    
    Note that some web browsers do not support XHTML. You should also make sure your web server serves it out with the correct mime type, such as application/xhtml+xml.
nl: De resulterende pagina zal worden opgemaakt volgens de aanbevelingen van W3C voor XHTML 1.0. De tekensetcodering is UTF-8.
    
    Onthoud dat sommige webbrowsers geen ondersteuning bieden voor XHTML. Zorg er bovendien voor dat uw webserver het juiste mimetype gebruikt, zoals application/xhtml+xml.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatXHTML)
en: XHTML (simple look)
nl: XHTML (eenvoudig uiterlijk)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_formatXML)
en: Save the output in XML format using UTF-8 character set.
nl: Sla de uitvoer op in XML-opmaak met de tekensetcodering UTF-8.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_formatXML)
en: Save the output in XML format using the UTF-8 encoding.
nl: Sla de uitvoer op in XML-opmaak met de codering UTF-8.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatStylesheet)
en: XML transformation &using this XSLT sheet:
nl: XML-transformatie, gebr&uik makend van dit stijlblad:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useImagesHTML)
en: Replaces the protocol names, such as MSN and IRC, with images.
nl: Vervangt de protocolnamen, zoals MSN en IRC, door afbeeldingen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_useImagesHTML)
en: Replaces the protocol names, such as MSN and IRC, with images.
    
    Note that you have to manually copy the PNG files into place.
    
    The following files are used by default:
    
    images/msn_protocol.png
    images/icq_protocol.png
    images/jabber_protocol.png
    images/yahoo_protocol.png
    images/aim_protocol.png
    images/irc_protocol.png
    images/sms_protocol.png
    images/gadu_protocol.png
    images/winpopup_protocol.png
nl: Vervangt de protocolnamen, zoals MSN en IRC, door afbeeldingen.
    
    Opmerking: u moet de PNG-bestanden handmatig op de juiste plaats zetten.
    
    De volgende bestanden worden standaard gebruikt:
    
    images/msn_protocol.png
    images/icq_protocol.png
    images/jabber_protocol.png
    images/yahoo_protocol.png
    images/aim_protocol.png
    images/irc_protocol.png
    images/sms_protocol.png
    images/gadu_protocol.png
    images/winpopup_protocol.png

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useImagesHTML)
en: Repla&ce protocol text with images in (X)HTML
nl: Proto&colnaam door afbeeldingen vervangen in (X)HTML

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_showName)
en: Use one of &your IM names
nl: Een van u&w IM-namen gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_includeIMAddress)
en: Include &IM addresses
nl: &IM-adressen insluiten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_showAnotherName)
en: Use another &name:
nl: Andere &naam gebruiken:

en: Unable to publish Bonjour service. Currently the Bonjour plugin only works with Avahi.
nl: Niet in staat de Bonjour-service bekend te maken. Op dit moment werkt de Bonjour-plugin alleen met Avahi.

en: Unable to connect to the local mDNS server. Please ensure the Avahi daemon is running.
nl: Niet in staat om contact te maken met de lokale mDNS-server. Verzeker u ervan dat de Avahi-daemon draait.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BonjourAccountPreferences)
en: Account Preferences - Bonjour
nl: Accountvoorkeuren - Bonjour

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: B&asic Setup
nl: B&asisinstellingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox53) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mAccountInfo) i18n: ec
en: Account Information
nl: Accountinformatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name:
nl: Naam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Email address:
nl: E-mailadres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_emailAddress)
en: kde@example.com
nl: kde@voorbeeld.nl

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: The Bonjour protocol needs you to at least specify a name. The name can be of form 'Full Name@Hostname'
nl: Het Bonjour-protocol vereist dat u tenminste een naam specificeert. De naam mag de vorm 'Volledige Naam@Hostnaam' hebben

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">The Bonjour protocol does not allow you to add contacts. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">Contacts will appear as they come online.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">If you expect to see a contact, but they are not appearing</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">1) Please ensure that your local mDNS server (avahi-daemon) is running properly.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">2) Run "<span style=" font-style:italic;">avahi-browse _presence._tcp -t"</span> in konsole and ensure you see the contact there.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">3) Ensure that ports 5353/UDP and 5298/TCP are open in your firewall</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">Het Bonjour-protocol staat niet toe contactpersonen toe te voegen. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">Contactpersonen verschijnen als ze online komen.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">Als u een contactpersoon verwacht, maar deze verschijnt niet,</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">1) verzeker u ervan dat uw lokale mDNS-server (avahi-daemon) op de juiste manier draait.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">2) Geef het commando "<span style=" font-style:italic;">avahi-browse _presence._tcp -t"</span> in een console en verzeker u ervan dat u het contactpersoon daar ziet.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">3) Verzeker u ervan dat de poorten 5353/UDP en 5298/TCP open zijn in uw firewall</p></body></html>

[ctx: This Means the User is Away]
en: Away
nl: Afwezig

[ctx: This Means the User is Away]
en: &Away
nl: &Afwezig

en: &Search for Friends
nl: &Zoeken naar vrienden

en: Export Contacts to Server
nl: Contactpersonen naar de server exporteren

en: Import Contacts from Server
nl: Contactpersonen van de server importeren

en: Delete Contacts from Server
nl: Contactpersonen van de server verwijderen

en: Export Contacts to File...
nl: Contactpersonen naar bestand exporteren...

en: Import Contacts from File...
nl: Contactpersonen uit bestand importeren...

en: Only for Friends
nl: Alleen voor vrienden

en: Go O&nline
nl: O&nline gaan

en: Set &Busy
nl: Op "&Bezet" zetten

en: Set &Invisible
nl: Op "Onz&ichtbaar" zetten

en: Go &Offline
nl: &Offline gaan

en: Set &Description...
nl: B&eschrijving instellen...

en: Export Contacts on change
nl: Contactpersonen exporteren bij wijziging

en: connection using SSL was not possible, retrying without.
nl: Het verbinden via SSL was niet mogelijk, verbind nu zonder.

en: unable to connect to the Gadu-Gadu server("%1").
nl: Er kon geen verbinding worden gemaakt met de Gadu-Gaduserver ("%1").

en: Connection Error
nl: Verbindingsfout

en: Imported contacts list is empty.
nl: Geïmporteerde lijst met contactpersonen is leeg.

en: Contacts imported.
nl: Geïmporteerde contactpersonen.

en: Contacts exported.
nl: Geëxporteerd contactpersonen.

en: Contacts deleted from the server.
nl: Verwijderde contactpersonen op de server.

en: Save Contacts List for Account %1 As
nl: Contactenlijst voor account %1 opslaan als

en: Unable to create temporary file.
nl: Kon geen tijdelijk bestand aanmaken.

en: Save Contacts List Failed
nl: Opslaan van contactenlijst mislukt

en: Load Contacts List for Account %1 As
nl: Contactenlijst voor account %1 laden als

en: Contacts List Load Has Failed
nl: Het laden van de contactenlijst is mislukt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduAwayUI)
en: Away Dialog
nl: Afwezigdialoog

en: Unable to retrieve token.
nl: Het token kon niet worden opgehaald.

en: Registration FAILED
nl: Het registreren is mislukt

en: Unknown connection error while retrieving token.
nl: Onbekende verbindingsfout tijdens het ophalen van het token.

en: Token retrieving status: %1
nl: Status ophalen token: %1

en: Gadu-Gadu token retrieve problem
nl: Probleem bij het ophalen van het Gadu-Gadutoken

en: Unknown connection error while registering.
nl: Onbekende verbindingsfout tijdens het registreren.

en: Registration status: %1
nl: Registratiestatus: %1

en: Gadu-Gadu Registration Error
nl: Gadu-Gaduregistratiefout

en: Registration Finished
nl: Registratie voltooid

en: Registration has been completed successfully.
nl: Registratie met succes voltooid.

en: Registration Error
nl: Registratiefout

en: Incorrect data sent to server.
nl: Onjuiste gegevens verzonden naar server.

en: Password reminding finished prematurely due to a connection error.
nl: Wachtwoordherinnering werd voortijdig beëindigd vanwege een verbindingsfout.

en: Success
nl: Succesvol

en: Unsuccessful. Please retry.
nl: Onsuccesvol. Probeer het opnieuw.

en: Remind Password
nl: Wachtwoord onthouden

en: Remind password finished:
nl: Wachtwoordherinnering voltooid:

en: Password changing finished prematurely due to a connection error.
nl: Wachtwoordwijziging werd voortijdig beëindigd vanwege een verbindingsfout.

en: State Error
nl: Statusfout

en: Password changing finished prematurely due to a session related problem (try again later).
nl: Wachtwoordwijziging werd voortijdig beëindigd vanwege een probleem met de sessie (probeer het later opnieuw).

en: Changed Password
nl: Wachtwoord gewijzigd

en: Your password has been changed.
nl: Uw wachtwoord is gewijzigd.

en: Show Profile
nl: Profiel tonen

en: <qt>You need to go online to remove a contact from your contact list.</qt>
nl: <qt>Om een contactpersoon uit uw contactenlijst te kunnen verwijderen dient u online te zijn.</qt>

en: Gadu-Gadu Plugin
nl: Gadu-Gaduplugin

en: &Resume
nl: He&rvatten

en: Over&write
nl: Overschrij&ven

en: The file %1 already exists, do you want to resume or overwrite it?
nl: Het bestand %1 bestaat reeds, wilt u doorgaan of wilt u het overschrijven?

en: File Exists: %1
nl: Bestand bestaat reeds: %1

en: Connection to peer was refused; it possibly does not listen for incoming connections.
nl: De verbinding met de andere computer is gewijgerd. Mogelijk luistert die computer niet naar inkomende verbindingen.

en: File transfer transaction was not agreed by peer.
nl: Bestandsoverdracht is niet geaccepteerd door de andere computer.

en: File-transfer handshake failure.
nl: Handshake voor bestandsoverdracht mislukt.

en: File transfer had problems with the file.
nl: Er waren problemen met het bestand tijdens de bestandsoverdracht.

en: There was network error during file transfer.
nl: Er deed zich een netwerkfout voor tijdens de bestandsoverdracht.

en: Unknown File-Transfer error.
nl: Onbekende bestandsoverdrachtfout.

[ctx: personal information being fetched from server]
en: <p align="center">Fetching from server</p>
nl: <p align="center">Bezig van server te halen</p>

en: <b>Registration FAILED.</b>
nl: <b>Het registreren is mislukt.</b>

en: <b>Enter UIN please.</b>
nl: <b>Voer uw UIN in.</b>

en: <b>UIN should be a positive number.</b>
nl: <b>UIN hoort een positief getal te zijn.</b>

en: <b>Enter password please.</b>
nl: <b>Wachtwoord invoeren a.u.b.</b>

en: <b>Starting DCC listening socket failed; dcc is not working now.</b>
nl: <b>Het luisteren naar de DCC-socket is mislukt, DCC werkt nu niet.</b>

en: Edit Contact's Properties
nl: Eigenschappen van contactpersoon bewerken

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authorCombo)
en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: A&way
nl: Af&wezig

en: B&usy
nl: Be&zig

en: I&nvisible
nl: O&nzichtbaar

en: Search &More...
nl: &Verder zoeken...

en: Gadu-Gadu Public Directory
nl: Publieke directory van Gadu-Gadu

en: &New Search
nl: Op&nieuw zoeken

en: S&earch
nl: &Zoeken

en: &Add User...
nl: Gebruiker toevoe&gen...

en: &Close
nl: Sl&uiten

en: Register New Account
nl: Een nieuw account registreren

en: &Register
nl: &Registreren

en: Retrieving token
nl: Bezig sleutel te ontvangen

en: Please enter a valid E-Mail Address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.

en: Please enter the same password twice.
nl: Voer hetzelfde wachtwoord twee keer in.

en: Password entries do not match.
nl: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: Please enter the verification sequence.
nl: Voer de bevestigingscode in.

en: Account created; your new UIN is %1.
nl: Account is aangemaakt; uw nieuwe UIN is %1.

en: Registration failed: %1
nl: Het registreren is mislukt: %1

en: Registration was unsucessful, please try again.
nl: Registratie is mislukt. Probeer het opnieuw.

en: You are not connected to the server.
nl: U bent niet met de server verbonden.

en: You have to be connected to the server to change your status.
nl: Voor het wijzigen van uw status hebt u een verbinding met de server nodig.

en: idle
nl: niet actief

en: resolving host
nl: Bezig host te zoeken

en: connecting
nl: Bezig met verbinden

en: reading data
nl: Bezig met lezen van gegevens

en: error
nl: Fout

en: connecting to hub
nl: Bezig te verbinden met hub

en: connecting to server
nl: Bezig met verbinden met server

en: retrieving key
nl: bezig met sleutel ontvangen

en: waiting for reply
nl: Wacht op antwoord

en: connected
nl: Verbonden

en: sending query
nl: Bezig verzoek te verzenden

en: reading header
nl: Header wordt gelezen

en: parsing data
nl: gegevens worden ontleed

en: done
nl: Klaar

en: TLS connection negotiation
nl: TLS-verbindingsonderhandeling

en: unknown
nl: onbekend

en: Resolving error.
nl: Fout bij het vinden van de host.

en: Connecting error.
nl: Fout bij het verbinden.

en: Reading error.
nl: Fout bij het lezen.

en: Writing error.
nl: Fout bij het schrijven.

en: Unknown error number %1.
nl: Onbekend foutnummer: %1.

en: Unable to resolve server address. DNS failure.
nl: Het adres van de server kon niet worden gevonden. DNS-fout.

en: Unable to connect to server.
nl: Er kon geen verbinding met de server worden gemaakt.

en: Server sent incorrect data. Protocol error.
nl: De server stuurde onjuiste gegevens. Protocolfout.

en: Problem reading data from server.
nl: Probleem bij het lezen van gegevens van de server.

en: Problem sending data to server.
nl: Probleem bij het versturen van gegevens naar de server.

en: Incorrect password.
nl: Wachtwoord onjuist.

en: Unable to connect over an encrypted channel.
    Try to turn off encryption support in the Gadu account settings, then reconnect.
nl: Het verbinden over een versleuteld kanaal is niet gelukt.
    Schakel de versleuteling uit in de Gadu-accountinstellingen en probeer het opnieuw.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KRestrictedLine, addEdit_)
en: The user ID of the Gadu-Gadu account you would like to add.
nl: De gebruikers-id van de Gadu-Gaduaccount die u wilt toevoegen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KRestrictedLine, addEdit_)
en: The user ID of the Gadu-Gadu account you would like to add.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).  This field is mandatory.
nl: De gebruikers-id van de Gadu-Gaduaccount die u wilt toevoegen. Dit is een nummer (geen komma's, punten en spaties). Dit veld is verplicht.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Gadu-Gadu &UIN:
nl: Gadu-Gadu-&UIN:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <i>(for example: 1234567)</i>
nl: <i>(bijvoorbeeld: 1234567)</i>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, fornameEdit_)
en: The forename of the contact you wish to add.
nl: De voornaam van de contactpersoon die u wilt toevoegen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, fornameEdit_)
en: The forename (first name) of the contact you wish to add.  Optionally this may include a middle name.
nl: De voornaam (eerste naam) van de contactpersoon die u wilt toevoegen. U mag hier ook een tussennaam aan toevoegen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Forename:
nl: &Voornaam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, snameEdit_)
en: The surname of the contact you wish to add.
nl: De achternaam van de contactpersoon die u wilt toevoegen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, snameEdit_)
en: The surname (last name) of the contact you wish to add.
nl: De achternaam van de contactpersoon die u wilt toevoegen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Surname:
nl: &Achternaam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, nickEdit_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nickEdit_)
en: A nickname for the contact you wish to add.
nl: Een bijnaam voor de contactpersoon die u wilt toevoegen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2_2)
en: N&ickname:
nl: S&chermnaam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_4) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_4) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_4_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_4_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLin
en: E-Mail address for this contact.
nl: Het e-mailadres van deze contactpersoon.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4)
en: &Email address:
nl: &E-mailadres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4_2)
en: &Telephone number:
nl: &Telefoonnummer:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, notAFriend_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, notAFriend_)
en: Check if you want to exclude this contact from the "Just for friends" status mode.
nl: Selecteer deze optie als u deze contactpersoon wilt uitsluiten van de "Alleen voor vrienden" instelling.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notAFriend_)
en: Offline to contact when you set "&Just for friends"
nl: Offline instellen voor deze contactpersonen als u "Alleen voor &vrienden" instelt

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, groups) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_type)
en: Group
nl: Groep

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, statusGroup_)
en: Choose a status; by default Online status is selected. 
    So all you need to do is just to type in your description. 
    Choosing Offline status will disconnect you, with given description.
nl: Kies een status; standaard is 'Online' geselecteerd.
    Dus u hoeft enkel een omschrijving in te voeren.
    Als u 'Offline' kiest wordt de verbinding verbroken, met de opgegeven omschrijving.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, onlineButton_)
en: Set your status to Online.
nl: Stel uw status in naar Online.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, onlineButton_)
en: Set your status to Online, indicating that you are available to chat with anyone who wishes.
nl: Stel uw status in naar Online, om aan te geven dat u beschikbaar bent om te chatten met iedereen die dat wil.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: Set your status to busy.
nl: Stel uw status in naar Bezig.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: Set your status to busy, indicating that you should not be bothered with trivial chat, and may not be able to reply immediately.
nl: Stel uw status in op 'Bezig', waarmee u aangeeft dat u niet wilt worden lastig gevallen over koetjes en kalfjes, en mogelijk niet direct zult reageren.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: Set status to invisible, which will hide your presence from other users.
nl: Stelt uw status in als onzichtbaar, zodat uw aanwezig verborgen blijft voor andere gebruikers.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: Set status to invisible, which will hide your presence from other users (who will see you as offline).  However you may still chat, and see the online presence of others.
nl: Stelt uw status in als onzichtbaar, zodat uw aanwezig verborgen blijft voor andere gebruikers (die zullen denken dat u offline bent). Maar u kunt nog wel spreken, en ook kunt u zien of anderen online zijn.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, offlineButton_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, offlineButton_)
en: Choose this status to disconnect with the description entered below.
nl: Kies deze status om met onderstaande omschrijving de verbinding te verbreken.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, textEdit_)
en: Description of your status.
nl: Omschrijving van uw status.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, textEdit_)
en: Description of your status (up to 70 characters).
nl: Voer hier uw statusbeschrijving in (max. 70 tekens).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Message:
nl: &Bericht:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduAccountEditUI)
en: Account Preferences - Gadu-Gadu
nl: Accountvoorkeuren - Gadu Gadu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, loginEdit_)
en: The user ID of your Gadu-Gadu account.
nl: De gebruikers-id van uw Gadu-Gadu-account.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, loginEdit_)
en: The user ID of your Gadu-Gadu account.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).
nl: De gebruikers-id van uw Gadu-Gaduaccount. Dit is een nummer (geen punten, komma's en spaties).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoLoginCheck_)
en: Check to disable automatic connection. When checked, you may connect to this account manually via the icon in the bottom of the main Kopete window.
nl: Selecteer dit om automatisch te verbinden uit te schakelen. Indien geselecteerd kunt u handmatig verbinding maken met dit account via het pictogram onderin het Kopete-venster.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutoConnect) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoLoginCheck_) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoLogin) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutoLogon) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_a
en: E&xclude from connect all
nl: &Uitsluiten van alles verbinden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, registrationGroupBox)
en: Registration
nl: Registratie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the Gadu-Gadu network, you will need a Gadu-Gadu account.<br><br>
    If you do not currently have an account, please click the button to create one.
nl: Om verbinding te kunnen maken met het Gadu-Gadunetwerk dient u over een Gadu-Gaduaccount te beschikken.<br><br>
    Als u er nog geen hebt dan kunt u deze aanvragen door op de knop te klikken.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (tool
en: Register a new account on this network.
nl:  Registreer een nieuwe account op dit netwerk.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRegister)
en: Re&gister New Account
nl: Nieuwe account re&gisteren

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&ccount Preferences
nl: &Accountvoorkeuren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox54) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBo
en: Connection Preferences
nl: Verbindingsvoorkeuren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: Cache connection information for each server connected to in case the main load-balancing server fails.
nl: Sla informatie op voor elke server waarmee verbinding wordt gelegd, voor het geval dat de hoofdserver uitvalt.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: This option is used whenever the primary Gadu-Gadu load-balancing server fails.  If this is checked, Kopete will try to connect to the actual servers directly using cached information about them.  This prevents connection errors when the main load-balancing server does not answer. In practice it only helps very rarely.
nl: Met deze optie kunt u instellen dat Kopete, mocht de Gadu-Gaduhoofdserver uitvallen, de achterliggende werkelijke servers direct probeert te benaderen. Hiertoe maakt Kopete gebruik van informatie die lokaal wordt gecached. In de praktijk werkt dit zelden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: C&ache server information
nl: Serverinformatie c&achen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dccCheck_)
en: &Use direct connections (DCC)
nl: Directe verbindingen gebr&uiken (DCC)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, exportCheck_)
en: Keep your local and server side contact list in sync. Any change in local list will result in exporting your list to server.
nl: Uw lokale contactenlijst en die op de server gesynchroniseerd houden. Elke wijziging in de lokale lijst resulteert in het exporteren van uw lijst naar de server.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportCheck_)
en: &Export contact list on change
nl: Contactpersonenlijst &exporteren bij wijziging

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, importCheck_)
en: On each connection Kopete will import your list
nl: Kopete zal bij elke verbinding uw lijst importeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, importCheck_)
en: I&mport contact list on startup
nl: Contactpersonenlijst i&mporteren bij opstarten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreCheck_)
en: &Ignore people not on your contact list
nl: Personen die niet in uw contactpersonenlijst staan &negeren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, useTls_)
en: Whether or not you want to enable SSL encrypted communication with the server.
nl: Stel in of u SSL-versleutelde communicatie wilt gebruiken met de server.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, useTls_)
en: Whether or not you want to enable SSL encrypted communication with the server.  Note that this is not end-to-end encryption, but rather encrypted communication with the server.
nl: Stel in of u SSL-versleutelde communicatie wilt gebruiken met de server. Let op: de versleuteling werkt alleen vanaf uw computer naar de server. Het is niet gegarandeerd of de route van de server naar de ontvanger ook versleuteld is.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Use protocol encr&yption (SSL):
nl: &Versleuteling gebruiken (SSL):

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: If Available
nl: Indien beschikbaar

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: Required
nl: Altijd

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: U&ser Information
nl: Gebruiker&sinformatie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, userInformation)
en: User Information
nl: Gebruikersinformatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, connectLabel)
en: <p align="center">You must be connected to change your Personal Information.</p>
nl: <p align="center">Voor het wijzigen van uw persoonlijke informatie hebt u een verbinding met de server nodig.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_4)
en: Maiden name:
nl: Meisjesnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_4_3)
en: City of origin:
nl: Plaats van origine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_4_2)
en: The values below will be used in the search, but will not appear in the results.
nl: De waarden hieronder zullen in de zoekactie worden gebruikt, maar niet verschijnen in de resultaten.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: Forename:
nl: Voornaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uiSurnamea)
en: Surname:
nl: Achternaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3)
en: Your nickname:
nl: Uw bijnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblGender)
en: Gender:
nl: Geslacht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_2)
en: Year of birth:
nl: Geboortejaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCity) i18
en: City:
nl: Woonplaats:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, uiGender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbGender)
en: Female
nl: Vrouw

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, uiGender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbGender)
en: Male
nl: Man

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: &File Transfer
nl: &Bestandsoverdracht

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dcc)
en: Global DCC Options
nl: Algemene DCC-opties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <qt><p align="center"><font color="#ff0000">These options affect <b>all</b> Gadu-Gadu accounts.</font></p></qt>
nl: <qt><p align="center"><font color="#ff0000">Deze opties hebben invloed op <b>alle</b> Gadu-Gaduaccounts</font></p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionOverrideDCC)
en: &Override default configuration
nl: &Standaardconfiguratie omzeilen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Local &IP address /
nl: Lokaal &IP-adres /

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPort)
en: po&rt:
nl: poo&rt:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduRegisterAccountUI)
en: Register Account - Gadu-Gadu
nl: Account registreren - Gadu Gadu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPasswordVerify) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valuePasswordVerify)
en: A confirmation of the password you would like to use.
nl: Een bevestiging van het wachtwoord dat u wilt gebruiken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPasswordVerify) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valuePasswordVerify)
en: A confirmation of the password you would like to use for this account.
nl: Een bevestiging van het wachtwoord dat u voor dit account wilt gebruiken. Typ het wachtwoord dat u wilt gebruiken tweemaal, om vergissingen te voorkomen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPasswordVerify)
en: Repeat pass&word:
nl: &Wachtwoord bevestigen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valuePassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPassword)
en: The password you would like to use.
nl: Het wachtwoord dat u wilt gebruiken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valuePassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPassword)
en: The password you would like to use for this account.
nl: Het wachtwoord dat u voor dit account wilt gebruiken.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valueEmailAddress) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: Your E-mail address.
nl: Uw e-mailadres.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valueEmailAddress) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: The E-mail address you would like to use to register this account.
nl: Het e-mailadres dat u wilt gebruiken om dit account te registreren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: &E-Mail address:
nl: &E-mailadres:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelVerificationSequence) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, valueVerificationSequence)
en: The text from the image below.
nl: De tekst die op de afbeelding hieronder staat.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelVerificationSequence) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, valueVerificationSequence)
en: The text from the image below.  This is used to prevent abusive automated registration scripts.
nl: De tekst die op de afbeelding hieronder staat. Deze methode wordt gebruikt om te voorkomen dat de dienst wordt misbruikt door automatische registratiescripts.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelVerificationSequence)
en: &Verification sequence:
nl: Be&vestigingscode:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword)
en: &Password:
nl: &Wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, pixmapToken)
en: Gadu-Gadu registration token.
nl: Gadu-Gaduregistratiecode.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, pixmapToken)
en: This field contains an image showing a number that you need to type into the <b>Verification Sequence</b> field above.
nl: Dit veld bevat een afbeelding met een nummer dat u in het veld <b>Bevestigingscode</b> hierboven moet invoeren om de nieuwe account te kunnen registreren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInstructions)
en: <i>Type the letters and numbers shown in the image above into the <b>Verification Sequence</b> field.  This is used to prevent automated registration abuse.</i>
nl: <i>Typ de letters en nummers die getoond worden in de afbeelding hierboven in het veld <b>Bevestigingscode</b>.  Dit wordt gebruikt om misbruik te voorkomen.</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioByData)
en: Search by specified data:
nl: Zoek naar gegevens:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Nick:
nl: Schermnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2a)
en: Age from:
nl: Leeftijd tussen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_4)
en: to:
nl: en:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioByUin)
en: Request information about user:
nl: Informatie opvragen over gebruiker:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uin_static)
en: User number:
nl: Gebruikers-id:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, onlyOnline)
en: Lookup only those that are currently online
nl: Alleen contactpersonen ophalen die online zijn

en: &Set Auto-Reply...
nl: Auto-afwezig in&stellen...

en: &Join Channel...
nl: Deelnemen aan &kanaal...

en: &Manage Privacy...
nl: Privacy behere&n...

en: SSL support could not be initialized for account %1. This is most likely because the QCA TLS plugin is not installed on your system.
nl: De SSL-ondersteuning kon niet voor het account %1 gestart worden. Dit komt waarschijnlijk doordat de QCA TLS-plugin niet is geïnstalleerd op uw systeem.

en: GroupWise SSL Error
nl: GroupWise SSL-fout

[ctx: Message Sending Failed using the named local account]
en: Kopete was not able to send the last message sent on account '%1'.
    If possible, please send the console output from Kopete to <wstephenson@novell.com> for analysis.
nl: Kopete kon het laatste bericht dat u met account '%1' wilde versturen niet verzenden.
    Indien mogelijk, stuur de console-uitvoer van Kopete naar <wstephenson@novell.com>, zodat wij deze kunnen analyseren.

[ctx: message sending failed using the named local account]
en: Unable to Send Message on Account '%1'
nl: Kon bericht van account '%1' niet verzenden

en: Kopete: Conflicting Changes Made Offline
nl: Kopete: Botsende wijzigingen die offline zijn gemaakt

en: A change happened to your GroupWise contact list while you were offline which was impossible to reconcile.
nl: Tijdens uw afwezigheid is er een wijziging aangebracht in uw GroupWise-contactenlijst die niet kan worden samengevoegd.

[ctx: Error shown when connecting failed]
en: Kopete was not able to connect to the GroupWise Messenger server for account '%1'.
    Please check your server and port settings and try again.
nl: Kopete kon geen verbinding maken met de GroupWise-Messenger-server voor account '%1'.
    Controleer de instellingen van de server en poort en probeer het opnieuw.

en: Unable to Connect '%1'
nl: Verbinding met '%1' niet mogelijk

en: The host name does not match the one in the certificate.
nl: De hostnaam komt niet overeen met die in het certificaat.

en: The certificate is invalid.
nl: Het certificaat is ongeldig.

en: No certificate was presented.
nl: Er was geen certificaat gepresenteerd.

en: The Certificate Authority rejected the certificate.
nl: De certificaatautoriteit wees het certificaat af.

en: The certificate is not trusted.
nl: Het certificaat is onveilig.

en: The signature is invalid.
nl: De ondertekening is ongeldig.

en: The Certificate Authority is invalid.
nl: De certificaatautoriteit is ongeldig.

en: Invalid certificate purpose.
nl: Ongeldig certificaatdoeleind.

en: The certificate is self-signed.
nl: Dit certificaat is door zichzelf ondertekend.

en: The certificate has been revoked.
nl: Het certificaat is ingetrokken.

en: Maximum certificate chain length was exceeded.
nl: De maximumlengte van de certificaatketen is overschreden.

en: The certificate has expired.
nl: Het certificaat is verlopen.

en: The Certificate Authority has expired.
nl: De certificaatautoriteit is verlopen.

en: Validity is unknown.
nl: Geldigheid is onbekend.

en: <qt><p>The identity and the certificate of server %1 could not be validated for account %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
nl: <qt><p>De indentiteit en het certificaat van de server %1 kon niet gevalideerd worden voor account %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Wilt u doorgaan?</p></qt>

en: <qt><p>The certificate of server %1 could not be validated for account %2: %3</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
nl: <qt><p>Het certificaat van de server %1 kon niet gevalideerd worden voor account %2: %3</p> <p>Wilt u doorgaan?</p></qt>

en: GroupWise Connection Certificate Problem
nl: Probleem  met GroupWiseverbindingscertificaat

[ctx: Prefix used for automatically generated auto-reply messages when the contact is Away, contains contact's name]
en: Auto reply from %1:
nl: Automatisch antwoord van %1:

[ctx: Prefix used for broadcast messages]
en: Broadcast message from %1:
nl: Uitzendbericht van %1:

[ctx: Prefix used for system broadcast messages]
en: System Broadcast message from %1:
nl: Systeemuitzendbericht van %1:

en: The contact %1 could not be added to the contact list, with error message: %2
nl: De contactpersoon %1 kon niet worden toegevoegd aan de contactenlijst. foutmelding: %2

en: Error Adding Contact
nl: Fout tijdens toevoegen van contactpersoon

en: Kopete: Signed in as %1 Elsewhere
nl: Kopete: Elders al aangemeld als %1

[ctx: The parameter is the user's own account id for this protocol]
en: You have been disconnected from GroupWise Messenger because you signed in as %1 elsewhere
nl: Uw verbinding met de GroupWise Messenger is verbroken omdat u zich elders als %1 hebt aangemeld

en: %1 has been invited to join this conversation.
nl: %1 is uitgenodigd om deel te nemen aan deze conversatie.

en: Enter Auto-Reply Message
nl: Auto-afwezigbericht invoeren

en: Please enter an Auto-Reply message that will be shown to users who message you while Away or Busy
nl: Voer het auto-afwezigbericht in dat zal worden getoond aan gebruikers die u willen bereiken als u afwezig of bezet bent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: &Account name:
nl: &Accountnaam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_uniqueName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_uniqueName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineE
en: The account name of the account you would like to add.
nl: De accountnaam van het account die u wilt toevoegen.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QButtonGroup)
en: Contact Type
nl: Contactpersoontype

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_rbEcho) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_rbEcho) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton)
en: Hey look!  Only one option.  Could you please make this a dropdown and add Null?
nl: Kijk een aan! Er is maar één optie. Kunt u er geen neerklapmenu van maken en Null toevoegen?

en: Unblock User
nl: Gebruiker deblokkeren

en: Block User
nl: Gebruiker blokkeren

en: %1|Blocked
nl: %1|Geblokkeerd

en: &Invite
nl: U&itnodigen

en: Security Status
nl: Veiligheidsstatus

en: Conversation is secure
nl: Conversatie is veilig

en: Archiving Status
nl: Archieveerstatus

en: An error occurred when trying to start a chat: %1
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het opzetten van een chat: %1

en: Your message could not be sent. You cannot send messages while your status is Appear Offline.
nl: Uw bericht kon niet worden verzonden. U kunt geen berichten versturen als uw status offline is.

en: &Other...
nl: &Overig...

en: Enter Invitation Message
nl: Uitnodigingsbericht invoeren

en: Enter the reason for the invitation, or leave blank for no reason:
nl: Voer de reden tot uitnodiging in, of laat het leeg als u geen reden hebt:

en: Search for Contact to Invite
nl: Zoeken naar een uit te nodigen contactpersoon

[ctx: label attached to contacts who have been invited but are yet to join a chat]
en: (pending)
nl: (wachtend)

en: All the other participants have left, and other invitations are still pending. Your messages will not be delivered until someone else joins the chat.
nl: Alle andere deelnemers zijn vertrokken, en de andere uitnodigingen zijn nog steeds wachtende. Uw berichten zullen pas worden afgeleverd als iemand anders deelneemt aan de chat.

en: %1 has rejected an invitation to join this conversation.
nl: %1 heeft de uitnodiging om deel te nemen aan de chat afgewezen.

en: Conversation is being administratively logged
nl: Conversatie wordt administratief gelogd

en: Conversation is not being administratively logged
nl: Conversatie wordt niet administratief gelogd

en: This conversation is secured with SSL security.
nl: Deze conversatie is beveiligd met SSL.

en: This conversation is being logged administratively.
nl: Deze conversatie wordt administratief gelogd.

en: A&vailable
nl: Bes&chikbaar

en: Appear Offline
nl: Offline verschijnen

en: A&ppear Offline
nl: &Offline verschijnen

en: Invalid Status
nl: Ongeldige status

en: Auto Reply Message
nl: Auto-afwezigbericht

en: Common Name
nl: Algemene naam

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Not supported
nl: Niet ondersteund

en: Password expired
nl: Wachtwoord is verlopen

en: Invalid password
nl: Ongeldig wachtwoord

en: User not found
nl: Gebruiker niet gevonden

en: Attribute not found
nl: Attribuut niet gevonden

en: User not enabled
nl: Gebruiker niet ingeschakeld

en: Directory failure
nl: Mapfout

en: Host not found
nl: Host niet gevonden

en: Locked by admin
nl: Vergrendeld door administrator

en: Duplicate participant
nl: Dubbele deelnemer

en: Server busy
nl: Server is bezig

en: Object not found
nl: Object niet gevonden

en: Directory update
nl: Map-update

en: Duplicate folder
nl: Dubbele map

en: Contact list entry already exists
nl: Contactenlijst-item bestaat al

en: User not allowed
nl: Gebruiker niet toegestaan

en: Too many contacts
nl: Te veel contactpersonen

en: Conference not found
nl: Onderhoud niet gevonden

en: Too many folders
nl: Teveel mappen

en: Server protocol error
nl: Fout in serverprotocol

en: Conversation invitation error
nl: Fout in conversatie-uitnodiging

en: User is blocked
nl: Gebruiker is geblokkeerd

en: Master archive is missing
nl: Hoofdarchief ontbreekt

en: Expired password in use
nl: Verlopen wachtwoord in gebruik

en: Credentials missing
nl: Vertrouwensgegevens ontbreken

en: Eval connection limit
nl: Eval verbindingslimiet

en: Unsupported client version
nl: Niet-ondersteunde clientversie

en: A duplicate chat was found
nl: Er is een dubbele chat gevonden

en: Chat not found
nl: Chat niet gevonden

en: Invalid chat name
nl: Ongeldige chatnaam

en: The chat is active
nl: De chat is actief

en: Chat is busy; try again
nl: Chat is bezet; probeer het opnieuw

en: Tried request too soon after another; try again
nl: De verzoeken liggen te dicht op elkaar. Probeer het opnieuw

en: Server's chat subsystem is not active
nl: Het chat-subsysteem van de server is niet actief

en: The chat update request is invalid
nl: Het verzoek om de chat te actualiseren is ongeldig

en: Write failed due to directory mismatch
nl: Het schrijven is mislukt omdat de mappen niet overeen komen

en: Recipient's client version is too old
nl: De clientversie van de ontvanger is te oud

en: Chat has been removed from server
nl: De chat is van de server verwijderd

en: Unrecognized error code: %1
nl: Niet-herkende foutcode: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupWiseAccountPreferences)
en: Account Preferences - Groupwise
nl: Accountvoorkeuren - Groupwise

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, accountLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, accountLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_passport) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_passport) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel
en: The account name of your account.
nl: De accountnaam van uw account.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &User ID:
nl: Gebr&uikers-id:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoConnect)
en: Check to disable automatic connection.  If checked, you may connect to this account manually using the icon in the bottom of the main Kopete window
nl: Selecteer dit om automatisch te verbinden uit te zetten. Indien geselecteerd kunt u handmatig verbinding maken met dit account via het pictogram onderin het Kopetevenster

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, server)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to.
nl: Het IP-adres of de hostnaam van de server waarmee u verbinding wilt maken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, server)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to (for example im.yourcorp.com).
nl: Het IP-adres of de hostnaam van de server waarmee u verbinding wilt maken (bijvoorbeeld im.uwbedrijf.nl).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, port)
en: The port on the server that you would like to connect to.
nl: De poort op de server waarmee u verbinding wilt maken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, port)
en: The port on the server that you would like to connect to (default is 5222).
nl: De poort op de server waarmee u verbinding wilt maken (standaard 5222).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblServerPort) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblProxyServerPort) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPort)
en: Po&rt:
nl: Poo&rt:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Advanced &Options
nl: Geavanceerde &opties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDontShowAgain) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, alwaysAccept)
en: A&lways accept invitations
nl: A&ltijd uitnodigingen accepteren

en: You need to be connected to be able to add contacts.
nl: Maak eerst verbinding voordat u contactpersonen toevoegt.

en: Connect to GroupWise Messenger and try again.
nl: Maak verbinding met het GroupWise-server en probeer het opnieuw.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Basic
nl: &Basis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, bg_addMethod)
en: Add Using
nl: Toevoegen met behulp van

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_userName)
en: A full or partial name. Asterisks are ignored
nl: Een volledige of gedeeltelijke naam. Asterisks worden genegeerd

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_userName)
en: Type some or all of the contact's name.  Matches will be shown below
nl: Type hier een gedeeltelijke of volledige naam in van de contactpersoon. De overeenkomsten worden hieronder getoond

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_userId)
en: User &ID:
nl: Gebruikers-&id:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_userName)
en: Userna&me:
nl: Gebruikersnaa&m:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_userId)
en: A correct User ID
nl: Een goede gebruikers-id

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_userId)
en: Use this field to add a contact if you already know the user's exact User ID
nl: Gebruik dit veld om een contactpersoon toe te voegen als u de gebruikers-id van de contactpersoon al kent

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupWiseChatProps)
en: GroupWise Chat Properties
nl: Eigenschappen voor GroupWise-chats

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, displayName)
en: DISPLAY NAME
nl: SCHERMNAAM

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, creator)
en: The user who created the chatroom
nl: De gebruiker die de chatroom heeft aangemaakt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_2)
en: Query:
nl: Aanvraag:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTopic)
en: Topic:
nl: Onderwerp:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, disclaimer)
en: A disclaimer for users entering the chatroom
nl: Disclaimer voor gebruikers die chatroom binnenkomen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m__2_2)
en: Owner:
nl: Eigenaar:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, topic)
en: The current topic of the discussion
nl: Het huidige onderwerp van de discussie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, query)
en: UNKNOWN
nl: ONBEKEND

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11_2_2)
en: Maximum users:
nl: Maximaal aantal gebruikers:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m__2_2_2)
en: Created on:
nl: Aangemaakt op:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, description)
en: General description of the chatroom
nl: Algemene beschrijving van de chatroom

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, maxUsers)
en: Maximum number of simultaneous users allowed in the chatroom
nl: Maximaal aantal gebruikers toegestaan in de chatroom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Creator:
nl: Maker:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: Description:
nl: Beschrijving:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, createdOn)
en: Date and time the chatroom was created
nl: Datum en tijd waarop chatroom is aangemaakt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, archive)
en: Indicates if the chatroom is being archived on the server
nl: Geeft aan of de chatroom wordt gearchiveerd op de server

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, archive)
en: Archived
nl: Gearchiveerd

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, owner)
en: The user who owns this chatroom
nl: De gebruiker die de chatroom bezit

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Default Access
nl: Standaard toegang

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkRead)
en: General permission to read messages in the chatroom
nl: Algemene toegangsrechten om berichten in de chatroom te kunnen lezen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRead)
en: Read message
nl: Bericht lezen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkWrite)
en: General permission to write messages in the chatroom
nl: Algemene toegangsrechten om berichten te schrijven in de chatroom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkWrite)
en: Write message
nl: Bericht schrijven

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkModify)
en: General permission to modify the chatroom's access control list
nl: Algemene toegangsrechten om de toegangscontrolelijst van de chatroom aan te passen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkModify)
en: Modify access
nl: Toegang wijzigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Access Control List
nl: Toegangscontrolelijst

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListBox, acl)
en: Access permissions for specific users
nl: Toegangsrechten voor bepaalde gebruikers

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, addAcl)
en: Add a new ACL entry
nl: Een nieuwe ACL-ingang toevoegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, editAcl)
en: Edit an existing ACL entry
nl: Een bestaande ACL-ingang bewerken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, deleteAcl)
en: Delete an ACL entry
nl: Een ACL-ingang verwijderen

en: Chatroom properties
nl: Chatroomeigenschappen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRefresh)
en: &Refresh
nl: &Verversen

en: Search Chatrooms
nl: Chatrooms zoeken

en: Updating chatroom list...
nl: Lijst met chatrooms wordt bijgewerkt...

en: Contact Properties
nl: Contactpersooneigenschappen

en: Telephone Number
nl: Telefoonnummer

en: Department
nl: Afdeling

en: Location
nl: Locatie

en: Personal Title
nl: Persoonlijke titel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userId)
en: USER_ID
nl: GEBRUIKER_ID

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lastName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, displayName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, firstName)
en: Change the display name used for this contact
nl: Schermnaam van deze contactpersoon wijzigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, status)
en: USER_STATUS
nl: GEBRUIKERSSTATUS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbldisplayName)
en: &Display name:
nl: Scher&mnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel15)
en: Additional properties:
nl: Aanvullende eigenschappen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, propsView)
en: New Column
nl: Nieuwe kolom

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupWiseContactSearchWidget)
en: Search GroupWise Messenger
nl: GroupWise Messenger zoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &First name
nl: &Voornaam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &User ID
nl: Gebr&uikers-id

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Title
nl: &Titel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Department
nl: Af&deling

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: contains
nl: bevat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: begins with
nl: begint met

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: equals
nl: gelijk aan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Last &name
nl: Achter&naam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear)
en: Cl&ear
nl: Wiss&en

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: &Results:
nl: &Resultaten:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_matchCount)
en: 0 matching users found
nl: 0 overeenkomende gebruikers gevonden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Awa&y message:
nl: Afwe&zigbericht:

en: The changes you just made will take effect next time you log in with GroupWise.
nl: De wijzigingen die u hebt gemaakt zijn de volgende keer dat u met Groupwise aanmeldt van kracht.

en: GroupWise Settings Changed While Signed In
nl: GroupWise-instellingen zijn veranderd terwijl aangemeld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Users who can see my online status and send me messages:
nl: Gebruikers die mijn online-status kunnen zien en me berichten kunnen sturen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: A&llowed
nl: &Toegestaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBlock)
en: &Block >>
nl: &Blokkeren >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAllow)
en: << Allo&w
nl: << Toe&staan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: A&dd...
nl: &Toevoegen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Bloc&ked
nl: Geblo&kkeerd

[ctx: Account specific privacy settings]
en: Manage Privacy for %1
nl: Privacy voor %1 beheren

en: Privacy settings have been administratively locked
nl: De privacy-instellingen zijn door de systeembeheerder vergrendeld

en: <Everyone Else>
nl: (Alle overigen)

en: Search for Contact to Block
nl: Naar contactpersoon zoeken om te blokkeren

en: You can only change privacy settings while you are logged in to the GroupWise Messenger server.
nl: U kunt alleen de privacy-instellingen wijzigen als u bent aangemeld op de GroupWise-Messenger-server.

en: '%1' Not Logged In
nl: '%1' niet aangemeld

en: Invitation to Conversation
nl: Uitnodiging tot conversatie

en: User ID
nl: Gebruikers-id

en: Searching
nl: Bezig met zoeken

en: 1 matching user found | %1 matching users found
nl[0]: 1 overeenkomende gebruiker gevonden
nl[1]: %1 overeenkomende gebruikers gevonden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <p align="right">From:</p>
nl: <p align="right">Van:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <p align="right">Sent:</p>
nl: <p align="right">Verzonden:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dateTime)
en: Invitation Date
nl: Uitnodigingsdatum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contactName)
en: Contact Name
nl: Contactnaam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtInvMsg) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, message)
en: Invitation Message
nl: Uitnodigingsbericht invoeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Would you like to join the conversation?
nl: wilt u deelnemen aan de chat?

en: Temporary Network - %1
nl: Tijdelijk network - %1

en: Network imported from previous version of Kopete, or an IRC URI
nl: Een netwerk geïmporteerd uit een voorgaande versie van Kopete of een IRC-URI

en: Join Channel...
nl: Deelnemen aan kanaal...

en: Search Channels...
nl: Kanalen zoeken...

en: <qt>The network associated with this account has no valid hosts. Please ensure that the account has a valid network.</qt>
nl: <qt>Het netwerk dat geassocieerd is met dit account bevat geen geldige hosts. Zorg ervoor dat het account een geldig netwerk heeft.</qt>

en: Network is Empty
nl: Netwerk is leeg

en: <qt>The network associated with this account, <b>%1</b>, has no valid hosts. Please ensure that the account has a valid network.</qt>
nl: <qt>Het netwerk dat geassocieerd is met dit account, <b>%1</b>, bevat geen geldige hosts. Zorg ervoor dat het account een geldig netwerk heeft.</qt>

en: <qt>Kopete could not connect to any of the servers in the network associated with this account (<b>%1</b>). Please try again later.</qt>
nl: <qt> Kopete kon geen verbinding maken met een van de servers in het netwerk dat met dit account is geassocieerd (<b>%1</b>). Probeer het later opnieuw.</qt>

en: Network is Unavailable
nl: Netwerk niet beschikbaar

en: Join Channel
nl: Deelnemen aan kanaal

en: Please enter the name of the channel you want to join:
nl: Voer de naam in van het kanaal waaraan u wilt gaan deelnemen:

en: Password Incorect
nl: Wachtwoord onjuist

en: There is 1 operator online. | There are %1 operators online.
nl[0]: Er is 1 operator online.
nl[1]: Er zijn %1 operatoren online.

en: There is 1 unknown connection. | There are %1 unknown connections.
nl[0]: Er is 1 onbekende verbinding.
nl[1]: Er zijn %1 onbekende verbindingen.

en: There has been 1 channel formed. | There have been %1 channels formed.
nl[0]: Er is 1 kanaal aangemaakt.
nl[1]: Er zijn %1 kanalen aangemaakt.

en: Server was too busy to execute %1.
nl: De server is te druk bezig om %1 uit te voeren.

en: You have been marked as being away.
nl: U bent als afwezig gemarkeerd.

en: %1 is a registered nick.
nl: %1 is een geregistreerde schermnaam.

en: %1 is an IRC operator.
nl: %1 is een IRC-operator.

en: You cannot send messages to channel %1.
nl: U kunt naar kanaal %1 geen berichten sturen.

en: Nickname %1 is already in use.
nl: De bijnaam %1 is al in gebruik.

en: You are not on channel %1.
nl: U neemt niet deel aan kanaal %1.

en: Cannot join %1, channel is full.
nl: Kan niet aan %1 deelnemen. Het kanaal is vol.

en: Cannot join %1, channel is invite only.
nl: Kan niet aan %1 deelnemen. Het kanaal is alleen op uitnodiging.

en: Cannot join %1, you are banned from that channel.
nl: Kan niet aan %1 deelnemen. U bent van dit kanaal verbannen.

en: Cannot join %1, wrong channel key was given.
nl: Kan niet aan %1 deelnemen. Een foute kanaalsleutel is opgegeven.

en: There is one operator online. | There are %1 operators online.
nl[0]: Er is één operator online.
nl[1]: Er zijn %1 operators online.

en: There is one unknown connection. | There are %1 unknown connections.
nl[0]: Er is één onbekende verbinding.
nl[1]: Er zijn %1 onbekende verbindingen.

en: One channel has been formed. | %1 channels have been formed.
nl[0]: Er is één kanaal aangemaakt.
nl[1]: Er zijn %1 kanalen aangemaakt.

en: Acknowledge size is greater than the expected file size
nl: De bevestigde grootte is groter dan de verwachte bestandsgrootte

en:  members
nl:  deelnemers

en: Channel
nl: Kanaal

en: Users
nl: Gebruikers

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: You may search for channels on the IRC server, using a text string entered here.
nl: U kunt op de IRC-server zoeken naar kanalen waarvan de naam de door u ingevoerde tekst bevat.

en: Channels returned must have at least this many members.
nl: De gevonden kanalen moeten op z'n minst dit aantal deelnemers hebben.

en: You may search for channels on the IRC server, using a text string entered here.  For instance, you may type 'linux' to find channels that have something to do with Linux.
nl: U kunt op de IRC-server zoeken naar kanalen waarvan de naam een bepaalde tekst bevat. U kunt bijvoorbeeld 'linux' intypen om kanalen te vinden die iets met Linux te maken hebben.

en: You may search for channels on the IRC server for a text string entered here.
nl: U kunt op de IRC-server zoeken naar kanalen waarvan de naam een bepaalde tekst bevat.

en: Perform a channel search.
nl: Een kanaalzoeken uitvoeren.

en: Perform a channel search.  Please be patient, as this can be slow, depending on the total number of channels on the server.
nl: Naar kanalen zoeken.  Wees geduldig, afhankelijk van het aantal kanalen op de server kan dit een tijd duren.

en: Double click on a channel to select it.
nl: Dubbelklik op een kanaal om het te selecteren.

en: You must be connected to the IRC server to perform a channel listing.
nl: Voor het tonen van de kanalenlijst hebt u een verbinding met de IRC-server nodig.

en: You have been disconnected from the IRC server.
nl: U bent niet meer met de IRC-server verbonden.

en: Disconnected
nl: Niet verbonden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, addID)
en: The name of the IRC contact or channel you would like to add.
nl: De naam van de IRC-contactpersoon of kanaal dat u wilt toevoegen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, addID)
en: The name of the IRC contact or channel you would like to add.  You can type a person's nickname, or a channel name, preceded by a pound sign ('#').
nl: De naam van de IRC-contactpersoon of het kanaal dat u wilt toevoegen. U kunt iemands bijnaam of een kanaalnaam invoeren. Een kanaalnaam moet met een hekje ('#') beginnen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: N&ickname/channel to add:
nl: &Bijnaam/kanaal om toe te voegen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <i>(for example: joe_bob or #somechannel)</i>
nl: <i>(bijvoorbeeld: pinguïn of #Antarctica)</i>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Search Channels
nl: &Kanalen doorzoeken

en: <qt>You need to specify a channel to join, or a query to open.</qt>
nl: <qt>Geef een kanaal op om deel aan te nemen of een zoekopdracht om te openen.</qt>

en: You Must Specify a Channel
nl: Geef een kanaal op

en: The nickname %1 is already in use
nl: De bijnaam %1 is al in gebruik

en: IRC Plugin
nl: IRC-plugin

en: The nickname %1 is already in use. Please enter an alternative nickname:
nl: De bijnaam %1 is al in gebruik. Voer een andere bijnaam in:

en: "%1" is an invalid channel name. Channels must start with '#', '!', '+', or '&'.
nl: "%1" is een ongeldige kanaalnaam. Kanalen dienen te beginnen met '#', '!', '+' of '&'.

en: Channel List for %1
nl: Kanaallijst voor %1

en: The IRC server is currently too busy to respond to this request.
nl: De IRC-server is te druk om op uw verzoek te antwoorden.

en: Server is Busy
nl: Server is bezig

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_nickNamesLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, nickNames)
en: This is the name that everyone will see every time you say something
nl: Dit is de naam die iedereen zal zien als u iets zegt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_nickNamesLabel)
en: N&icknames:
nl: B&ijnamen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_realNameLabel)
en: &Real name:
nl: Ec&hte naam:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, userName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, userName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, realName)
en: The username you would prefer to use on IRC, if your system does not have identd support.  Leave blank to use your system account name.
nl: De gebruikersnaam die u op IRC wilt gebruiken, als uw systeem geen identd ondersteunt. Laat dit leeg om uw gebruikersnaam van uw systeem te gebruiken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Username:
nl: Gebr&uikersnaam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, realName)
en: The username you would prefer to use on IRC, if your system does not have identd support.
nl: De gebruikersnaam die u op IRC wilt gebruiken, als uw systeem geen identd ondersteunt.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nickNames)
en: The alias you would like to use on IRC.  Once you are online, you can change it with the /nick command.
nl: De alias die u op IRC wilt gebruiken. U kunt deze veranderen terwijl u online bent met het commando /nick.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: Network:
nl: Netwerk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editButton)
en: &Edit...
nl: B&ewerken...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <p><b>Note:</b> most IRC servers do not require a password to connect, only a nickname.</p>
nl: <p><b>Opmerking:</b> de meeste IRC-servers vragen niet om een wachtwoord; alleen een bijnaam.</p>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, connectionTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: C&onnection
nl: &Verbinding

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Default &charset:
nl: Standaard &tekenset:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkAutoLogin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mAutoLogon) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoConnect)
en: If you enable this option, this account will not be connected when you press the "Connect All" button, nor at startup even if you have enabled automatic connection at startup.
nl: Als u deze optie selecteert, dan zal het account niet worden verbonden als u op de knop "Alles verbinden" klikt of tijdens het opstarten als Kopete automatisch verbinding maakt tijdens het opstarten.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preferSSL)
en: &Prefer SSL-based connections
nl: SSL-verbindingen &prefereren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox60)
en: Run the Following Commands on Connect
nl: De volgende commando's uitvoeren bij verbinding

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, commandList) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListView, commandList)
en: Any commands added here will be run as soon as you are connected to the IRC server.
nl: Deze commando's zullen worden gestart zodra de verbinding met de IRC-server tot stand komt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add Co&mmand
nl: Co&mmando toevoegen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&dvanced Configuration
nl: Geavanceer&de instellingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox6)
en: Custom CTCP Replies
nl: Aangepaste CTCP-antwoorden

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListView, ctcpList)
en: You can use this dialog to add custom replies for when people send you CTCP requests. You can also use this dialog to override the built-in replies for VERSION, USERINFO, and CLIENTINFO.
nl: U kunt hier instellen hoe Kopete reageert als men CTCP-aanvragen naar u stuurt. U kunt ook instellen hoe Kopete moet reageren op VERSION-, USERINFO- en CLIENTINFO-aanvragen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Reply:
nl: &Antwoord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addReply)
en: Add Repl&y
nl: Antwoord toevoe&gen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Default Messages
nl: Standaard berichten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, quitMessage) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, quitMessage)
en: The message you want people to see when you disconnect from IRC without giving a reason. Leave this field blank to use the Kopete default message.
nl: Het bericht dat anderen te zien krijgen als u de verbinding met de IRC-server verbreekt zonder reden op te geven. Laat dit veld leeg om Kopete's standaardbericht te gebruiken.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, partMessage) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, partMessage)
en: The message you want people to see when you part a channel without giving a reason. Leave this field blank to use the Kopete default message.
nl: Het bericht dat anderen te zien krijgen als u een kanaal verlaat zonder reden op te geven. Laat dit veld leeg om Kopete's standaardbericht te gebruiken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: &Quit message:
nl: Bericht bij ver&breken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Part message:
nl: Bericht bij &verlaten:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Windows
nl: Vensters

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox7)
en: Message Destinations
nl: Berichtbestemmingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoShowAnonWindows)
en: Auto-show anonymous windows
nl: Anonieme vensters automatisch tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoShowServerWindow)
en: Auto-show the server window
nl: Servervenster automatisch tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Server messages:
nl: Serverberichten:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3_2)
en: Server notices:
nl: Servermeldingen:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Active Window
nl: Actieve venster

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Server Window
nl: Servervenster

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Anonymous Window
nl: Anoniem venster

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Ignore
nl: Negeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3_2)
en: Error messages:
nl: Foutmeldingen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2_2)
en: Information replies:
nl: Informatieantwoorden:

en: <qt>You must enter a nickname.</qt>
nl: <qt>Voer een geldige bijnaam in.</qt>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NetworkConfig)
en: Network Configuration
nl: Netwerkinstellingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Host Con&figurations
nl: &Hostinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newHost)
en: &New...
nl: &Nieuw...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (Q3ListBox, m_hostList)
en: The IRC servers associated with this network
nl: De IRC-servers die gekoppeld zijn aan dit netwerk

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (Q3ListBox, m_hostList)
en: The IRC servers associated with this network. Use the up and down buttons to alter the order in which connections are attempted.
nl: De IRC-servers die gekoppeld zijn aan dit netwerk. Gebruik de pijltjes omhoog en omlaag om de volgorde te veranderen van de verbindingspogingen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, downButton)
en: Move this server down
nl: Verplaats deze server omlaag

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, downButton)
en: Decrease connection-attempt priority for this server
nl: Verbindingsprioriteit voor deze server verlagen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDown) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_down) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downButton)
en: Down
nl: Omlaag

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, upButton)
en: Move this server up
nl: Verplaats deze server omhoog

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, upButton)
en: Increase connection-attempt priority for this server
nl: Verbindingsprioriteit voor deze server verhogen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonUp) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, upEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_up) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, upButton)
en: Up
nl: Omhoog

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useSSL)
en: Check this to enable SSL for this connection
nl: Selecteer deze optie wanneer u SSL wilt gebruiken voor deze verbinding

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useSSL)
en: Use SS&L
nl: SS&L gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_portLabel)
en: Por&t:
nl: &Poort:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_descriptionLabel)
en: &Description:
nl: B&eschrijving:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newNetworkButton)
en: Ne&w
nl: Nieu&w

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_renameNetworkButton)
en: Rena&me...
nl: Hernoe&men...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeNetworkButton)
en: Remo&ve
nl: &Verwijderen

en: <qt>Are you sure you want to delete the network <b>%1</b>?<br>Any accounts which use this network will have to be modified.</qt>
nl: <qt>Weet u zeker dat u het netwerk <b>%1</b> wilt verwijderen?<br>Elk account dat dit netwerk gebruikt moet aangepast worden.</qt>

en: Deleting Network
nl: Verwijderen van het netwerk

en: &Delete Network
nl: Verwij&deren van het netwerk

en: <qt>Are you sure you want to delete the host <b>%1</b>?</qt>
nl: <qt>Weet u zeker dat u de host <b>%1</b> wilt verwijderen?</qt>

en: Deleting Host
nl: Host verwijderen

en: &Delete Host
nl: Host verwij&deren

en: New Host
nl: Nieuwe host

en: Enter the hostname of the new server:
nl: Voer de hostnaam in van de nieuwe server:

en: A host already exists with that name
nl: Er bestaat al een host met die naam

en: Rename Network
nl: Netwerk hernoemen

en: Enter the new name for this network:
nl: Voer de nieuwe naam in voor het netwerk:

en: A network already exists with that name
nl: Een netwerk met die naam bestaat al

en: Could not bind the Jabber file transfer manager to a local port. Please check if the file transfer port is already in use, or choose another port in the account settings.
nl: Kon de bestandsoverdrachtbeheerder van Jabber niet verbinden met de lokale poort. Controleer of de overdrachtspoort al wordt gebruikt of kies een andere poort in de accountinstellingen.

en: Failed to start Jabber File Transfer Manager
nl: Kon de bestandsoverdrachtbeheerder van Jabber niet starten

en: Join Groupchat...
nl: Meedoen aan groepschat...

en: Services...
nl: Diensten...

en: XML Console
nl: XML-console

en: Edit User Info...
nl: Gebruikersinformatie bewerken...

en: Set Mood
nl: Stemming instellen

en: Jabber Error
nl: Jabberfout

en: Please connect first.
nl: Maak eerst verbinding a.u.b.

en: SSL support could not be initialized for account %1. This is most likely because TLS support for QCA is not available.
nl: De SSL-ondersteuning kon voor het account %1 niet gestart worden. Dit komt waarschijnlijk doordat TLS-ondersteuning voor QCA niet beschikbaar is op uw systeem.

en: Jabber SSL Error
nl: Jabber SSL-fout

en: Jabber Connection Certificate Problem
nl: Probleem  met Jabberverbindingscertificaat

en: An encrypted connection with the Jabber server could not be established.
nl: Er kon geen versleutelde verbinding naar de Jabberserver worden opgebouwd.

en: Jabber Connection Error
nl: Verbindingsfout Jabber

en: Malformed packet received.
nl: Ongeldig pakket ontvangen.

en: There was an unrecoverable error in the protocol.
nl: Er zat een onherstelbare fout in het protocol.

en: Generic stream error.
nl: Algemene datastroomfout.

en: There was a conflict in the information received.
nl: Er zat een conflict in de ontvangen informatie.

en: The stream timed out.
nl: De stream is verlopen.

en: Internal server error.
nl: Interne serverfout.

en: Stream packet received from an invalid address.
nl: Streampakket ontvangen van een ongeldig adres.

en: Malformed stream packet received.
nl: Ongeldig streampakket ontvangen.

en: Policy violation in the protocol stream.
nl: Beleidsovertreding in de protocolstream.

en: Resource constraint.
nl: Gegevensbronbeperking.

en: System shutdown.
nl: Systeemafsluiting.

en: Unknown reason.
nl: Onbekende reden.

en: There was an error in the protocol stream: %1
nl: Er zat een fout in de protocolstream: %1

en: Host not found.
nl: Host niet gevonden.

en: Address is already in use.
nl: Het adres is reeds in gebruik.

en: Connection refused.
nl: Verbinding geweigerd.

en: Connection attempt already in progress.
nl: Verbindingspoging reeds bezig.

en: Network failure.
nl: Netwerkfout.

en: Socket timed out.
nl: Tijdslimiet van socket overschreden.

en: Remote closed connection.
nl: De andere kant heeft de verbinding gesloten.

en: Unexpected error condition (%1).
nl: Onverwachte foutconditie (%1).

en: There was a connection error: %1
nl: Er was een verbindingsfout: %1

en: Unknown host.
nl: Onbekende host.

en: Could not connect to a required remote resource.
nl: Kon niet verbinden met een vereiste gegevensbron op afstand.

en: It appears we have been redirected to another server; I do not know how to handle this.
nl: De verbinding is doorgeleid naar een andere server. Kopete kan dit echter niet afhandelen.

en: Unsupported protocol version.
nl: Protocolversie wordt niet ondersteund.

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: There was a negotiation error: %1
nl: Er deed zich een onderhandelingsfout voor: %1

en: Server rejected our request to start the TLS handshake.
nl: De server wees ons verzoek af om een TLS-handshake te starten.

en: Failed to establish a secure connection.
nl: Kon geen beveiligde verbinding opzetten.

en: There was a Transport Layer Security (TLS) error: %1
nl: Er was een Transport Layer Security (TLS)-fout: %1

en: Login failed with unknown reason.
nl: Het aanmelden mislukte vanwege een onbekende reden.

en: No appropriate authentication mechanism available.
nl: Geen geschikte authenticatiemechanisme beschikbaar.

en: Bad SASL authentication protocol.
nl: Fout SASL-authenticatieprotocol.

en: Server failed mutual authentication.
nl: De authenticatie tussen beide is mislukt.

en: Encryption is required but not present.
nl: Versleuteling is vereist maar niet aanwezig.

en: Invalid user ID.
nl: Ongeldige gebruikers-id.

en: Invalid mechanism.
nl: Ongeldig mechanisme.

en: Invalid realm.
nl: Ongeldig domein.

en: Mechanism too weak.
nl: Mechanisme te zwak.

en: Wrong credentials supplied. (check your user ID and password)
nl: Foute certificaten opgegeven. (controleer uw gebruikers-id en wachtwoord)

en: Temporary failure, please try again later.
nl: Tijdelijke fout, probeer het later nog eens.

en: There was an error authenticating with the server: %1
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het authenticeren met de server: %1

en: Transport Layer Security (TLS) problem.
nl: Transport Layer Security (TLS)-probleem.

en: Simple Authentication and Security Layer (SASL) problem.
nl: Probleem met Simple Authentication and Security Layer (SASL).

en: There was an error in the security layer: %1
nl: Er deed zich een fout voor in de beveiligingslaag: %1

en: No permission to bind the resource.
nl: Geen toegang om te koppelen met de gegevensbron.

en: The resource is already in use.
nl: De gegevensbron is reeds in gebruik.

en: Could not bind a resource: %1
nl: Kon niet koppelen met een gegevensbron: %1

en: Kopete: Connection problem with Jabber server %1
nl: Kopete: Verbindingsprobleem met Jabberserver %1

en: The Jabber user %1 removed %2's subscription to him/her. This account will no longer be able to view his/her online/offline status. Do you want to delete the contact?
nl: De Jabbergebruiker %1 verwijderde %2 uit zijn of haar lijst. Uw account zal niet langer de online/offline-status van deze gebruiker kunnen zien. Wilt u deze contactpersoon ook verwijderen?

en: Notification
nl: Notificatie

en: Waiting for authorization
nl: Bezig met wachten op autorisatie

en: A password is required to join the room %1.
nl: Wachtwoord vereist voor chatruimte %1.

en: Error trying to join %1 : nickname %2 is already in use
nl: Kon de chat %1 niet bijwonen: de bijnaam %2 is al in gebruik

en: Provide your nickname
nl: Geef uw bijnaam op

en: You cannot join the room %1 because you have been banned
nl: U kunt niet deelnemen aan kanaal %1 omdat u bent verbannen

en: Jabber Group Chat
nl: Meedoen aan Jabber-groeps-chat

en: You cannot join the room %1 because the maximum number of users has been reached
nl: U kunt niet aan kanaal %1 deelnemen omdat het maximaal aantal gebruikers al bereikt is

en: No reason given by the server
nl: De server gaf geen reden op

en: There was an error processing your request for groupchat %1. (Reason: %2, Code %3)
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het verwerken van uw verzoek voor groepschat %1. (reden: %2, code: %3)

en: Do you want to also unregister "%1" from the Jabber server ?
    If you unregister, your whole contact list may be removed from the server, and you will never be able to connect to this account with any client
nl: Wilt u "%1" uitschrijven bij de Jabber-server?
    Wanneer u zich uitschrijft wordt uw contactenlijst van de server verwijderd. U kunt niet langer meer verbinden met dit account, met welke client dan ook

en: Unregister
nl: Uitschrijven

en: Remove and Unregister
nl: Verwijderen en uitschrijven

en: Remove only from Kopete
nl: Alleen uit Kopete verwijderen

en: An error occurred while trying to remove the account:
    %1
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het verwijderen van het account:
    %1

en: Jabber Account Unregistration
nl: Uitschrijven van Jabber-account

en: You cannot see each others' status.
nl: U kunt de status van elkaar niet zien.

en: You can see this contact's status, but he/she cannot see your status.
nl: U kunt de status van deze contactpersoon zien maar hij/zij kan uw status niet zien.

en: This contact can see your status, but you cannot see his/her status.
nl: Deze contactpersoon kan uw status zien maar u kunt zijn/haar status niet zien.

en: You can see each others' status.
nl: U kunt de status van elkaar zien.

en: User Mood
nl: Stemming van gebruiker

en: Groupchat
nl: Groepschat

en: Rich text messages
nl: Opgemaakte tekstberichten

en: Data Forms
nl: Gegevensformulieren

en: Message Events
nl: Gebeurtenissen met berichten

en: Message Delivery Receipts
nl: Ontvangsten van afleveringsberichten

en: File transfers
nl: Bestandsoverdrachten

en: Service Discovery
nl: Dienstwaarneming

en: Supported Features
nl: Ondersteunde functies

en: Timestamp
nl: Tijdsaanduiding

en: Message
nl: Bericht

en: Failed to download Jabber contact photo.
nl: Kon de Jabber-foto niet downloaden.

en: Edit Bookmarks...
nl: Bladwijzers bewerken...

en: Groupchat Bookmark
nl: Bladwijzer voor groepschat

en: Show audio calls
nl: Geluidsoproepen tonen

en: Start audio call
nl: Start een geluidsoproep

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3_2)
en: Authorization
nl: Autorisatie

en: (Re)send Authorization To
nl: Autorisatie (opnieuw) verzenden naar

en: (Re)request Authorization From
nl: Autorisatie (opnieuw) verzoeken van

en: Remove Authorization From
nl: Autorisatie verwijderen van

en: Call contact
nl: Telefooncontact

en: Set Availability
nl: Beschikbaarheid instellen

en: Free to Chat
nl: Vrij voor chat

en: Do Not Disturb
nl: Niet storen

en: Select Resource
nl: Gegevensbron selecteren

en: Automatic (best/default resource)
nl: Automatisch (beste/standaard gegevensbron)

en: Test action
nl: Test de actie

en: Jingle Audio call
nl: Jingle geluidsoproep

en: Jingle Video call
nl: Jingle video-oproep

en: The original message is : <i>" %1 "</i><br />
nl: Oorspronkelijke bericht: <i>"%1"</i><br />

en: <qt><i>%1</i> has invited you to join the conference <b>%2</b><br />%3<br />If you want to accept and join, just <b>enter your nickname</b> and press OK.<br />If you want to decline, press Cancel.</qt>
nl: <qt><i>%1</i> heeft u uitgenodigd om de chat <b>%2</b> bij te wonen.<br /> %3 <br />Wanneer u wilt accepteren en zich bij de chat wilt voegen, <b>voer uw bijnaam in</b> en klik op OK.<br /> Wanneer u wilt weigeren, klik dan op Annuleren.</qt>

en: Invited to a conference - Jabber Plugin
nl: Uitgenodigd voor een vergadering - Jabber-plugin

en: Message has been displayed
nl: Bericht is weergegeven

en: Message has been delivered
nl: Bericht is afgeleverd

en: Message stored on the server, contact offline
nl: Bericht is op de server opgeslagen, contactpersoon is offline

en: %1 has ended his/her participation in the chat session.
nl: %1 neemt niet langer deel aan de chat.

en: Your message could not be delivered: "%1", Reason: "%2"
nl: Uw bericht kon niet worden afgeleverd: "%1", reden: "%2"

en: Do you also want to remove user %1's authorization to see your status?
nl: Wilt u ook de autorisatie van gebruiker %1 om uw status te kunnen bekijken verwijderen?

en: You have preselected a resource for contact %1, but you still have open chat windows for this contact. The preselected resource will only apply to newly opened chat windows.
nl: U hebt een gegevensbron voorgeselecteerd voor %1, maar u hebt nog steeds een chatvenster open voor deze contactpersoon. De voorgeselecteerde gegevensbron wordt pas toegepast bij nieuw geopende chatvensters.

en: Jabber Resource Selector
nl: Jabbergegevensbron selecteren

en: You have been invited to %1
nl: U bent uitgenodigd voor %1

en: Change nickname
nl: Bijnaam wijzigen

en: Change nickname - Jabber Plugin
nl: Bijnaam wijzigen - Jabber-plugin

en: Please enter the new nickname you want to have in the room <i>%1</i>
nl: Voer de nieuwe bijnaam in die u wilt gebruiken in de chatroom <i>%1</i>

en: Free for Chat
nl: Beschikbaar voor chat

en: Do not Disturb
nl: Niet storen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_type)
en: Subscription
nl: Abonnement

en: Authorization Status
nl: Autorisatiestatus

en: Available Resources
nl: Beschikbare bronnen

en: vCard Cache Timestamp
nl: Tijdsaanduiding vCard-cache

en: Jabber ID
nl: Jabber-id

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Birthday
nl: Verjaardag

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Homepage
nl: Webpagina

en: Company name
nl: Bedrijfsnaam

en: Company Departement
nl: Bedrijfsafdeling

en: Company Position
nl: Bedrijfstak

en: Company Role
nl: Type bedrijf

en: Work Street
nl: Straat werk

en: Work Extra Address
nl: Extra adres werk

en: Work PO Box
nl: Postbus werk

en: Work City
nl: Plaats (werk)

en: Work Postal Code
nl: Postcode werk

en: Work Country
nl: Land (werk)

en: Work Email Address
nl: E-mailadres werk

en: Home Street
nl: Straat privé

en: Home Extra Address
nl: Privéadres

en: Home PO Box
nl: Postbus privé

en: Home City
nl: Woonplaats privé

en: Home Postal Code
nl: Postcode privé

en: Home Country
nl: Land privé

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_9)
en: About
nl: Info over

en: Choose an account to handle the URL %1
nl: Kies een account om het URL-adres %1 af te handelen

en: Do you want to add '%1' to your contact list?
nl: Wilt u '%1' toevoegen aan uw contactenlijst?

en: Do Not Add
nl: Niet toevoegen

en: Do you want to remove '%1' from your contact list?
nl: Wilt u '%1' verwijderen van uw contactenlijst?

en: Do Not Remove
nl: Niet verwijderen

en: Please enter your nickname for the room %1
nl: Voer de bijnaam in voor het kanaal %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, jingleCallsGui)
en: Main Window
nl: Hoofdvenster

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QToolBar, toolBar)
en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Audio
nl: Geluid

en: Choose the contents you want to accept:
nl: Kies de inhoud die u wilt accepteren:

en: New Jingle session from %1
nl: Nieuwe Jingle-sessie vanaf %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, jingleContentDialog)
en: Dialog
nl: Dialoog

en: Cannot start process %1. Check your installation of Kopete.
nl: Kan proces %1 niet starten. Controleer uw installatie van Kopete.

en: Answer for incoming call
nl: Binnenkomende oproep beantwoorden

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Calling...
nl: Oproepen...

en: Rejected
nl: Afgewezen

en: Call in progress
nl: Oproep nog bezig

en: Other side hung up
nl: De andere kant heeft opgehangen

en: Waiting...
nl: Wachten...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, LibjingleCallDialog)
en: Libjingle Voice Call
nl: Libjingle spraakoproep

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Calling with:
nl: Oproepen met:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Call Status:
nl: Oproepstatus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AcceptButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, acceptButton)
en: Accept
nl: Accepteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rejectButton)
en: Reject
nl: Weigeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, hangupButton)
en: Hang up
nl: Ophangen

en: None
nl: Geen

en: Afraid
nl: Bang

en: Amazed
nl: Verbaasd

en: Angry
nl: Kwaad

en: Annoyed
nl: Geïriteerd

en: Anxious
nl: Angstig

en: Aroused
nl: Geagiteerd

en: Ashamed
nl: Beschaamd

en: Bored
nl: Verveeld

en: Brave
nl: Dapper

en: Calm
nl: Rustig

en: Cold
nl: Koud

en: Confused
nl: Verward

en: Contented
nl: Blijgestemd

en: Cranky
nl: Humeurig

en: Curious
nl: Nieuwsgierig

en: Depressed
nl: Depressief

en: Disappointed
nl: Teleurgesteld

en: Disgusted
nl: Walgend

en: Distracted
nl: Afgeleid

en: Embarrassed
nl: Gegeneerd

en: Excited
nl: Opgewonden

en: Flirtatious
nl: Flirtend

en: Frustrated
nl: Gefrustreerd

en: Grumpy
nl: Chagrijnig

en: Guilty
nl: Schuldig

en: Happy
nl: Blij

en: Hot
nl: Heet

en: Humbled
nl: Meegaand

en: Humiliated
nl: Vernederd

en: Hungry
nl: Hongerig

en: Hurt
nl: Gekwetst

en: Impressed
nl: Onder de indruk

en: In awe
nl: Ontzaghebbend

en: In love
nl: Verliefd

en: Indignant
nl: Verontwaardigd

en: Interested
nl: Geïnteresseerd

en: Intoxicated
nl: Aangeschoten

en: Invincible
nl: Onoverwinnelijk

en: Jealous
nl: Jaloers

en: Lonely
nl: Eenzaam

en: Mean
nl: Sluw

en: Moody
nl: Humeurig

en: Nervous
nl: Nerveus

en: Neutral
nl: Neutraal

en: Offended
nl: Beledigd

en: Playful
nl: Kwajongensachtig

en: Proud
nl: Trots

en: Relieved
nl: Opgelucht

en: Remorseful
nl: Berouwvol

en: Restless
nl: Rusteloos

en: Sad
nl: Treurig

en: Sarcastic
nl: Sarcastisch

en: Serious
nl: Serieus

en: Shocked
nl: Geshokkeerd

en: Shy
nl: Verlegen

en: Sick
nl: Misselijk

en: Sleepy
nl: Slaperig

en: Stressed
nl: Gestresd

en: Surprised
nl: Verrast

en: Thirsty
nl: Dorstig

en: Worried
nl: Bezorgd

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, dlgAddContact)
en: Add Contacts
nl: Contactpersonen toevoegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblID) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, addID)
en: The Jabber ID for the account you would like to add.
nl: De Jabber-id voor de account die u wilt toevoegen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblID) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, addID)
en: The Jabber ID for the account you would like to add.  Note that this must include the username and the domain (like an E-mail address), as there are many Jabber servers.
nl: De Jabber-id voor de account die u wilt toevoegen. Deze bestaat uit een gebruikersnaam en een domein (net als een e-mailadres), want er zijn vele Jabber-servers.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblID)
en: &Jabber ID:
nl: &Jabber-id:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <i>(for example: joe@jabber.org)</i>
nl: <i>(bijvoorbeeld ernie@jabber.org)</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRefresh)
en: Refresh
nl: Verversen

en: Execute command
nl: Commando uitvoeren

en: Command executing
nl: Commando uitvoeren

en: Finish
nl: Voltooien

en: Next
nl: Volgende

en: Previous
nl: Vorige

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Current password:
nl: Huidig wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: New password:
nl: Nieuw wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStatus)
en: Please enter your current password first
    and then your new password twice.
nl: Voer eerst uw huidige wachtwoord in
    en daarna uw nieuwe wachtwoord tweemaal.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbQuery)
en: &Query
nl: Opvra&gen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblChatRoomsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tblChatRoomsList)
en: Chatroom Name
nl: Naam chatroom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblChatRoomsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tblChatRoomsList)
en: Chatroom Description
nl: Beschrijving chatroom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Room:
nl: Kamer:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, dlgRegister)
en: Register with Jabber Service
nl: Registreren met Jabberdienst

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpForm)
en: Registration Form
nl: Registratieformulier

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWait)
en: Please wait while querying the server...
nl: Wacht even terwijl de server wordt doorzocht...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRegister)
en: &Execute
nl: U&itvoeren

en: Group Chat Name
nl: Naam van groeps-chat

en: Enter a name for the group chat:
nl: Voer de naam in voor de groeps-chat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autoJoinButton)
en: Toggle Auto Join
nl: Automatisch meedoen aan/uit

en: Change Jabber Password
nl: Jabberwachtwoord wijzigen

en: You entered your current password incorrectly.
nl: U hebt uw huidige wachtwoord niet goed ingevoerd.

en: Password Incorrect
nl: Wachtwoord onjuist

en: Your new passwords do not match. Please enter them again.
nl: De nieuwe wachtwoorden komen niet overeen. Voer ze nogmaals in.

en: For security reasons, you are not allowed to set an empty password.
nl: Vanwege veiligheidsredenen kunt u geen leeg wachtwoord opgeven.

en: Your account needs to be connected before the password can be changed. Do you want to try to connect now?
nl: Uw account heeft een verbinding nodig voordat het wachtwoord kan worden gewijzigd. Wilt u nu verbinding maken?

en: Jabber Password Change
nl: Jabberwachtwoord wijzigen

en: Your password has been changed successfully. Please note that the change may not be instantaneous. If you have problems logging in with your new password, please contact the administrator.
nl: Uw wachtwoord is met succes gewijzigd. Merk op dat de wijziging niet onmiddellijk van toepassing hoeft te zijn. Mocht u problemen ondervinden bij het aanmelden met uw nieuwe wachtwoord, neem dan contact op met de systeembeheerder.

en: Your password could not be changed. Either your server does not support this feature or the administrator does not allow you to change your password.
nl: Uw wachtwoord kon niet worden gewijzigd. Of uw server ondersteundt dit niet, of de systeembeheerder staat het wijzigen van wachtwoorden niet toe.

en: Join Jabber Groupchat
nl: Meedoen aan Jabber-groepschat

en: Join
nl: Meedoen

en: Unable to retrieve the list of chat rooms.
nl: De lijst met chatrooms kon niet opgehaald worden.

en: List Chatrooms
nl: Chatroomlijst

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgJabberChooseServer)
en: Choose Server - Jabber
nl: Jabberserver kiezen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgJabberEditAccountWidget)
en: Account Preferences - Jabber
nl: Accountvoorkeuren - Jabber

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basicSetupTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_connection)
en: &Basic Setup
nl: B&asisinstellingen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mID)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.
nl: De Jabber-id voor de account die u wilt gebruiken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_3)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.  Note that this must include the username and the domain (like an E-mail address), as there are many Jabber servers.
nl: De Jabber-id voor de account die u wilt gebruiken. Deze bestaat uit een gebruikersnaam en een domein (net als een e-mailadres), want er zijn vele Jabberservers.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mID)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.  Note that this must include the username and the domain (for example, joe@jabber.org), as there are many Jabber servers.
nl: De Jabber-id voor de account die u wilt gebruiken. Deze bestaat uit een gebruikersnaam en een domein (net als een e-mailadres), want er zijn vele Jabberservers.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mAutoConnect) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAutoConnect)
en: Check to disable automatic connection.  If checked, you can connect manually to this account, using the icon at the bottom of the main Kopete window
nl: Selecteer dit om automatisch te verbinden uit te zetten. Indien geselecteerd kunt u handmatig verbinding maken met dit account via het pictogram onderin het Kopete-venster

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRegistration)
en: To connect to the Jabber network, you will need an account on a Jabber server.  If you do not yet have an account, please click the button to create one.
nl: Om verbinding te kunnen maken met het Jabbernetwerk dient u over een Jabberaccount te beschikken. Als u er nog geen hebt dan kunt u deze aanvragen door op de knop te klikken.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, changePasswordGroupBox)
en: Change Password
nl: Wachtwoord wijzigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnChangePassword)
en: Change &Your Password...
nl: &Uw wachtwoord wijzigen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlChangePwSuccess)
en: If you have an existing Jabber account and would like to change its password, you can use this button to enter a new password.
nl: Als u een bestaand Jabberaccount hebt, en u wilt het wachtwoord ervan wijzigen, klik dan op deze knop en voer een nieuw wachtwoord in.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Co&nnection
nl: Verbi&nding

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbUseSSL) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbUseSSL)
en: Check this box to enable legacy SSL encrypted communication with the server. This is needed only for old servers.
nl: Selecteer deze optie om de verbinding met de server via het oude SSL te versleutelen. Dit is alleen nodig voor oude servers.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbUseSSL)
en: Use legacy SSL encr&yption
nl: Oude SSL-ver&sleuteling gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAllowPlainTextPassword)
en: Allow plain-te&xt password authentication
nl: Authenticatie met wachtwoorden in gewone te&kst toestaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionOverrideServer) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbCustomServer) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOverrideHost)
en: &Override default server information
nl: Standaard serverinformatie &overschrijven

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mServer)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to (for example jabber.org).
nl: Het IP-adres of de hostnaam van de server waarmee u verbinding wilt maken (bijvoorbeeld jabber.org).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbUseXOAuth2)
en: Use X-OAuth2 authentication
nl: X-OAuth2 authenticatie gebruiken

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgXOAuth2) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnXOAuth2)
en: Manage X-OAuth2 tokens
nl: X-OAuth2 tokens beheren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Location Settings
nl: Locatie-instellingen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel3_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mResource) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: The resource name you would like to use on the Jabber network.
nl: Het kenmerk dat u op het Jabbernetwerk wilt gebruiken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mResource) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: The resource name you would like to use on the Jabber network.  Jabber allows you to sign on with the same account from multiple locations with different resource names, so you may wish to enter 'Home' or 'Work' here, for example.
nl: Het kenmerk dat u op het Jabbernetwerk wilt gebruiken. Jabber staat toe dat u (al dan niet gelijktijdig) bent aangemeld vanaf verschillende locaties met dezelfde account. Het kenmerk kan dan worden gebruikt om deze aanmeldingen van elkaar te onderscheiden. Gebruik bijvoorbeeld 'thuis' op de ene computer en 'werk' op de andere.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_3)
en: R&esource:
nl: K&enmerk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: P&riority:
nl: P&rioriteit:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mPriority) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPriority)
en: <qt>Each resource can have different <b>priority </b> levels. The messages will be sent to the resource which has the highest priority level.
    
    If two resources have the same priority, the messages will be sent to the one most recently connected.</qt>
nl: <qt>Elke gegevensbron kan andere <b>prioriteitsniveaus</b> hebben. De berichten zullen worden verzonden met de gegevensbron die het hoogste prioriteitsniveau heeft.
    
    Als twee gegevensbronnen dezelfde prioriteit hebben, dan zullen de berichten worden verzonden met de bron die als laatste verbinding heeft gemaakt.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAdjustPriority)
en: When absent, adjust priority to:
nl: Zet de prioriteit bij afwezigheid op:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeMessages)
en: Merge all messages from all resources to one window/tab
nl: Meng alle berichten uit alle bronnen naar één venster/tabblad

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Fi&le Transfer
nl: Bestandsoverdrac&ht

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: File Transfer Settings
nl: Bestandsoverdrachtinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Pro&xy JID:
nl: Pro&xy-JID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Public &IP address:
nl: Publiek &IP-adres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <i><ul><li>The information in the "public IP address" and "port" fields applies to all Jabber accounts.</li>
    <li>You can leave the "public IP address" empty if your computer is directly connected to the internet.</li>
    <li>A hostname is also valid.</li>
    <li>Changes to these fields will only take effect the next time you start Kopete.</li>
    <li>The "Proxy JID" can be configured per account.</li></ul></i>
nl: <i><ul><li>De gegevens in de velden voor het publieke IP-adres en de poort zijn van toepassing op alle Jabber-accounts.</li>
    <li>U kunt het veld "publieke IP-adres" leeg laten wanneer uw computer direct met het internet vebonden is.</li>
    <li>Een hostnaam is ook geldig.</li>
    <li>De nieuwe waarden worden pas gebruikt wanneer u Kopete de volgende keer opstart.</li>
    <li>De "proxy-JID" kan per account ingesteld worden.</li></ul></i>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Network
nl: Netwerk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoDetectIPBox)
en: Auto-detect external IP address
nl: Automatisch detecteren van extern IP-adres

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: First port to use:
nl: Eerste te gebruiken poort:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, firstPortEdit)
en: Set the first incoming port to use for Jingle sessions.
    One media type uses 2 ports and each new Jingle session will use the next 2 available ports.
nl: Stel de eerste inkomende poort in voor Jingle-sessies.
    Eén media type gebruikt 2 poorten en elke nieuwe Jingle-sessie zal de volgende 2 beschikbare poorten gebruiken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Microphone to use:
nl: Te gebruiken microfoon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Audio output:
nl: Geluidsuitvoer:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_17)
en: Libjingle settings
nl: Libjingle instellingen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, Libjingle)
en: This enable libjingle voice call
nl: Dit schakelt libjingle spraakoproep in

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Libjingle)
en: Enable libjingle support
nl: Ondersteuning voor libjingle inschakelen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_7)
en: General Privacy
nl: Algemene privacy

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbHideSystemInfo)
en: By default, Kopete gives the other users some info about your system and the client. Checking this box will hide that information.
nl: Standaard geeft Kopete de andere gebruikers enige informatie over uw systeem en de client. Schakel dit keuzevakje in om deze informatie te verbergen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbHideSystemInfo)
en: &Hide system and client info
nl: Informatie over systeem en client verber&gen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendEvents)
en: Check this box if you always want to send notifications to your contacts.
nl: Schakel dit keuzevakje in als u altijd notificaties naar uw contactpersonen wilt sturen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendEvents)
en: Always send not&ifications
nl: Altijd not&ificaties verzenden

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendDeliveredEvent)
en: <qt>Check this box to send the <b>Delivered notification</b> to your contacts : when a message is delivered to Kopete, Kopete can notify your contact that it has received the message.</qt>
nl: <qt>Schakel dit keuzevakje in als u een <b>ontvangstbevestiging</b> wilt sturen naar uw contactpersonen: als een bericht is ontvangen door Kopete kan Kopete uw contactpersoon hiervan op de hoogte stellen.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendDeliveredEvent)
en: Alwa&ys send delivered notifications
nl: Altijd ontvan&gstbevestigingen verzenden

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendDisplayedEvent)
en: <qt>Check this box to send the <b>Displayed notification</b> to your contacts : when a message is displayed in Kopete, Kopete can notify your contact that it has displayed the message.</qt>
nl: <qt>Schakel dit keuzevakje in als u een <b>Weergavebevestiging</b> naar uw contactpersonen wilt sturen. Als een bericht wordt weergegeven in Kopete kan het programma de afzender hiervan op de hoogte stellen.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendDisplayedEvent)
en: Al&ways send displayed notifications
nl: Altijd &weergavebevestiging verzenden

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendComposingEvent)
en: <qt>Check this box to send the <b>Typing notification</b> to your contacts : when you are composing a message, you might want your contact to know that you are typing so that he/she knows you are answering.</qt>
nl: <qt>Schakel dit keuzevakje in om een <b>typmelding</b> naar uw contactpersonen te sturen. Als u een bericht aan het opstellen bent krijgt de ontvanger hiervan melding zodat hij/zij weet dat u aan het beantwoorden bent.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendComposingEvent)
en: Always send &typing notifications
nl: Altijd melding van &typen verzenden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendGoneEvent)
en: Always send &gone notifications (closing the window)
nl: Altijd melding van het verlaten van de &chat verzenden (venster sluiten)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, privacyListsButton)
en: Privacy Lists
nl: Privacylijsten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, oldEncrypted)
en: When recipient does not support OpenPGP XEP-0027 wrap PGP block to message body
nl: Wanneer de ontvanger geen ondersteuning heeft voor OpenPGP XEP-0027 stop het PGP-blok dan in het berichtdeel

en: Unable to retrieve registration form.
    Reason: "%1"
nl: Het registratieformulier kon niet worden opgehaald.
    Reden: "%1"

en: Registration sent successfully.
nl: Registratie met succes verzonden.

en: Jabber Registration
nl: Jabberregistratie

en: The server rejected the registration form.
    Reason: "%1"
nl: De server weigerde het registratieformulier.
    Reden: "%1"

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgJabberRegisterAccount)
en: Register Account - Jabber
nl: Een nieuwe Jabberaccount registreren

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnChooseServer)
en: C&hoose...
nl: Kie&zen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblJID)
en: Desired Jabber &ID:
nl: Gewenste Jabber-&ID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPassword)
en: Pass&word:
nl: &Wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPasswordVerify)
en: &Repeat password:
nl: Wachtwoo&rd bevestigen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort)
en: &Port:
nl: Poo&rt:

en: Services
nl: Diensten

en: Register...
nl: Registreren...

en: Search...
nl: Zoeken...

en: Execute...
nl: Uitvoeren...

en: &Save User Info
nl: Gebruikersinfo op&slaan

en: Fetch vCard
nl: vCard ophalen

en: Saving vCard to server...
nl: vCard wordt op server opgeslagen...

en: vCard successfully saved.
nl: vCard met succes opgeslagen.

en: Error: Unable to save vCard.
nl: Fout: kon de vCard niet opslaan.

en: Fetching contact vCard...
nl: vCard van contactpersoon wordt opgehaald...

en: vCard successfully retrieved.
nl: vCard met succes opgehaald.

en: No vCard available.
nl: Geen vCard beschikbaar.

en: Error: vCard could not be fetched correctly.
    Check connectivity with the Jabber server.
nl: Fout: kon de vCard niet juist ophalen.
    Controleer de verbinding met de Jabber-server.

en: <qt>An error occurred when trying to change the photo.<br />Make sure that you have selected a valid image file</qt>
nl: <qt>Er is een fout opgetreden bij het veranderen van de foto.<br />Controleer of u een geldig afbeeldingsbestand hebt uitgekozen.</qt>

en: Register
nl: Registreren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Search
nl: Zoeken

en: Please wait while retrieving search form...
nl: Wacht even terwijl het zoekformulier wordt opgehaald...

en: Unable to retrieve search form.
nl: Het zoekformulier kon niet worden opgehaald.

en: The Jabber server rejected the search.
nl: De Jabber-server weigerde de zoekopdracht.

en: Jabber Search
nl: Jabberzoekopdracht

en: Nickname
nl: Schermnaam

[ctx: First name]
en: First
nl: Eerste

[ctx: Last name]
en: Last
nl: Laatste

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dynamicForm)
en: Search For
nl: Zoeken naar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Node:
nl: Knooppunt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnQuery)
en: &Query Server
nl: Server door&zoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, trServices)
en: Node
nl: Knooppunt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName)
en: Full name:
nl: Volledige naam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblJID)
en: Jabber ID:
nl: Jabber-id:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblHomepage)
en: Homepage:
nl: Internetadres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblBirthday)
en: Birthday:
nl: Geboortedatum:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTimezone)
en: Timezone:
nl: Tijdzone:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectPhoto)
en: &Select Photo...
nl: Afbeelding &selecteren...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClearPhoto)
en: Clear Pho&to
nl: Afbeel&ding wissen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Home Address
nl: &Privéadres

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreet) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreet_2)
en: Street:
nl: Straat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPOBox) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPOBox_2)
en: PO box:
nl: Postbus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState_2)
en: Postal code:
nl: Postcode:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountry) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountry_2)
en: Country:
nl: Land:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Work Address
nl: &Werkadres

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Wor&k Information
nl: Wer&kinformatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompany)
en: Company:
nl: Bedrijf:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDepartment)
en: Department:
nl: Afdeling:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPosition)
en: Position:
nl: Positie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRole)
en: Role:
nl: Functie:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Phone &Numbers
nl: Telefoo&nnummers

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneHome) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Home:
nl: Privé:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneWork) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Work:
nl: Werk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneCell)
en: Cell:
nl: Mobiel:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&bout
nl: In&fo over

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbUseAccessToken)
en: Authenticate directly with Access Token
nl: Authenticatie direct met toegangstoken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAccessToken)
en: Access Token
nl: Toegangstoken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRequetUrl)
en: Request URL
nl: URL van verzoek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelClientId)
en: Client ID
nl: Client-id

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelClientSecretKey)
en: Client Secret Key
nl: Geheime sleutel van client

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRefreshToken)
en: Refresh Token
nl: Token vernieuwen

en: Loading instructions from gateway...
nl: Instructies worden van gateway geladen...

en: Connect to the Jabber network and try again.
nl: Maak verbinding met het Jabbernetwerk en probeer het opnieuw.

en: An error occurred while loading instructions from the gateway.
nl: Er deed zich een fout voor bij het laden van de instructies van de gateway.

en: Choose Jabber Server
nl: Jabberserver kiezen

en: Retrieving server list...
nl: Bezig de serverlijst op te halen...

en: Could not retrieve server list.
nl: Serverlijst kon niet worden opgehaald.

en: Could not parse the server list.
nl: Serverlijst kon niet ontleed worden.

en: The changes you just made will take effect next time you log in with Jabber.
nl: De wijzigingen die u hebt gemaakt zijn de volgende keer dat u met Jabber aanmeldt van kracht.

en: Jabber Changes During Online Jabber Session
nl: Jabberwijzigingen gedurende online Jabbersessie

en: The Jabber ID you have chosen is invalid. Please make sure it is in the form user@server.com, like an email address.
nl: De Jabber-id die u hebt ingegeven is ongeldig. Controleer dat het de vorm heeft van gebruiker@domein.suffix zoals een e-mailadres.

en: Invalid Jabber ID
nl: Ongeldige Jabber-id

en: Register New Jabber Account
nl: Een nieuw Jabberaccount registreren

en: Please enter a server name.
nl: Voer een serversnaam in.

en: Please enter a valid Jabber ID or click Choose.
nl: Voer een geldige Jabber-id in of klik op Kiezen.

en: Unless you know what you are doing, your JID should be of the form "username@server.com".  In your case for example "username@%1".
nl: Tenzij u weet wat u doet, dient uw JID in de vorm "gebruikersnaam@server.com" zijn. In uw geval bijvoorbeeld "gebruikersnaam@%1".

en: Connecting to server...
nl: Bezig met verbinden met server...

en: Protocol error.
nl: Protocolfout.

en: Connected successfully, registering new account...
nl: Verbinden is gelukt, bezig met registreren van nieuwe account...

en: Registration successful.
nl: Registratie is gelukt.

en: Registration failed.
nl: Het registreren is mislukt.

en: Unable to create an account on the server. The Jabber ID is probably already in use.
nl: Er kon geen account op de server worden aangemaakt. De Jabber-id is waarschijnlijk al in gebruik.

en: Jabber Account Registration
nl: Registratie van Jabberaccount

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_settings)
en: Settings
nl: Instellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Default list (all sessions):
nl: Standaardlijst (alle sessies):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Active list (current session):
nl: Actieve lijst (huidige sessie):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_listSettings)
en: List Editor
nl: Lijstbewerker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: List:
nl: Lijst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_newList)
en: New List...
nl: Nieuwe lijst...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_deleteList)
en: Delete List
nl: Lijst verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_autoActivate)
en: Automatically activate this list on connect
nl: Deze lijst automatisch activeren bij verbinding

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_rules)
en: Rules
nl: Regels

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_apply)
en: Apply
nl: Toepassen

en: %1: Privacy Lists
nl: %1: privacylijsten

en: <None>
nl: <Geen>

en: There was an error changing the list.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het wijzigen van de lijst.

en: Error
nl: Fout

en: There was an error processing your request.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het verwerken van uw verzoek.

en: New List
nl: Nieuwe lijst

en: Enter the name of the new list:
nl: Voer de naam in voor de nieuwe lijst:

en: A list with this name already exists.
nl: Er bestaat al een lijst met deze naam.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrivacyRule)
en: Edit Privacy Rule
nl: Privacyregel bewerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Then:
nl: Dan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_messages)
en: Messages
nl: Berichten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_presenceOut)
en: Outgoing presence
nl: Uitgaande aanwezigheid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_presenceIn)
en: Incoming presence
nl: Inkomende aanwezigheid

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_action)
en: Deny
nl: Weigeren

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_action)
en: Allow
nl: Toestaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: If:
nl: Als:

en: Edit Privacy List Rule
nl: Privacyregel bewerken

en: From
nl: Van

en: To
nl: Aan

en: &Change Status Message
nl: Statusberi&cht wijzigen

en: Meanwhile Plugin: Message from server
nl: Meanwhileplugin: bericht van de server

en: <qt>You must enter a valid screen name.</qt>
nl: <qt>Voer een geldige schermnaam in.</qt>

en: Meanwhile Plugin
nl: Meanwhileplugin

en: <qt>You must deselect password remembering or enter a valid password.</qt>
nl: <qt>Deselecteer het onthouden van wachtwoorden of geef een geldig wachtwoord op.</qt>

en: <qt>You must enter the server's hostname/ip address.</qt>
nl: <qt>Voer de hostnaam of het ip-adres van de server in.</qt>

en: <qt>0 is not a valid port number.</qt>
nl: <qt>0 is geen geldig poortnummer.</qt>

en: Could not connect to server
nl: Kon geen verbinding met de server maken

en: Could not connect to redirected server
nl: Er kon geen verbinding met een omgeleide server worden gemaakt

en: Meanwhile Plugin: Conference invitation
nl: Meanwhile-plugin: uitnodiging tot vergaderen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MeanwhileAddUI)
en: Add Sametime Contact
nl: Sametimecontact toevoegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, contactID) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, contactID)
en: The user ID of the contact you would like to add.
nl: De gebruikers-id van de contactpersoon die u wilt toevoegen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnFindUser) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnFindUser)
en: Find User ID
nl: Gebruikers-id zoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnFindUser)
en: &Find
nl: &Zoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: <i>(for example: johndoe)</i>
nl: <i>(bijvoorbeeld: jandevries)</i>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MeanwhileEditAccount)
en: Edit Meanwhile Account
nl: Meanwhileaccount bewerken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mScreenName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: Your Sametime user ID
nl: Uw Sametime-gebruikers-id

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Meanwhile &username:
nl: Meanwhilegebr&uikersnaam:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Connection
nl: Verbinding

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mServerName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mServerName)
en: The IP address or hostname of the Sametime server you wish to connect to.
nl: Het IP-adres of de hostnaam van de Sametimeserver waarmee u verbinding wilt maken.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mServerPort)
en: The port on the Sametime server that you would like to connect to.
nl: De poort op de Sametimeserver waarmee u verbinding wilt maken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mServerPort)
en: The port on the Sametime server that you would like to connect to.  Usually this is 1533.
nl: De poort van de Sametimeserver waarmee u wilt verbinden. Normaliter is dit 1533.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Client Identifier
nl: Identificatie cliënt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkCustomClientID)
en: Use custom client identifier
nl: Gebruik een aangepaste identificatie cliënt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblClientIdentifier)
en: Client identifier:
nl: Identifier cliënt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblClientVersion)
en: Client version (major.minor):
nl: Cliëntversie (major.minor):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnServerDefaults) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnServerDefaults)
en: Restore the server and port values to their defaults.
nl: Waarden van de server en poort terugzetten op hun standaard.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnServerDefaults)
en: Restore &Defaults
nl: Stan&daardinstellingen herstellen

en: Visit the Kopete website at <a href="http://kopete.kde.org">http://kopete.kde.org</a>
nl: Bezoek Kopete's website op <a href="http://kopete.kde.org">http://kopete.kde.org</a>

en: Join Chat...
nl: Deelnemen aan kanaal...

en: In&visible
nl: On&zichtbaar

en: Editing your user info is not possible because you are not connected.
nl: Het bewerken van uw gebruikersinformatie is niet mogelijk omdat u niet bent verbonden.

en: Unable to edit user info
nl: Kon de gebruikersinfo niet bewerken

en: Joining an AIM chat room is not possible because you are not connected.
nl: U kunt de AIM-chatroom niet binnenkomen omdat u niet verbonden bent.

en: Unable to Join AIM Chat Room
nl: Kon de AIM-chatroom niet binnenkomen

en: &Warn User
nl: Gebruiker &waarschuwen

en: Always &Visible To
nl: Altijd zichtbaar &zijn

en: Always &Invisible To
nl: Altijd onz&ichtbaar zijn

en: <qt>Would you like to warn %1 anonymously or with your name?<br>(Warning a user on AIM will result in a "Warning Level" increasing for the user you warn. Once this level has reached a certain point, they will not be able to sign on. Please do not abuse this function, it is meant for legitimate practices.)</qt>
nl: <qt>Wilt u %1 anoniem waarschuwen of met uw naam? <br />(Bij het waarschuwen van een gebruiker op AIM zal het "waarschuwingsniveau" van deze gebruiker worden verhoogd. Als dit niveau een bepaalt punt heeft bereikt zal de gebruiker niet meer in staat zijn om zich aan te melden. Maak daarom geen misbruik van deze functie, maar gebruik hem met zorg.)</qt>

en: Warn User %1?
nl: Gebruiker %1 waarschuwen?

en: Warn Anonymously
nl: Anoniem waarschuwen

en: Warn
nl: Waarschuwen

en: Join AIM Chat Room
nl: Deelnemen aan AIM-chatroom

en: Unable to connect to the chat room %1 because the account for %2 is not connected.
nl: Kon niet verbinden met chatroom %1 omdat u nog niet verbonden bent met het account %2.

en: User Profile
nl: Gebruikerprofiel

en: Connecting...
nl: Verbinden...

en: Waiting for Authorization
nl: Wacht op autorisatie

en: &Do Not Disturb
nl: &Niet storen

en: O&ccupied
nl: Be&zet

en: Occupied
nl: Bezet

en: Not Available
nl: Niet beschikbaar

en: Not A&vailable
nl: Niet bes&chikbaar

en: &Free for Chat
nl: &Beschikbaar voor chat

en: Mobile
nl: Mobiel

en: User Information on %1
nl: Gebruikersinformatie over %1

en: &Save Profile
nl: Profiel op&slaan

en: Requesting User Profile, please wait...
nl: Bezig gebruikersprofiel op te vragen, even geduld a.u.b...

en: <html><body><I>No user information provided</I></body></html>
nl: <html><body><I>Geen gebruikersinformatie beschikbaar.</I></body></html>

en: You need to be connected to be able to add contacts.
    Connect to the AIM network and try again.
nl: Maak eerst verbinding voordat u contactpersonen toevoegt.
    Maak een verbinding met het AIM-netwerk en probeer het opnieuw.

en: ICQ Plugin
nl: ICQ-plugin

en: You must enter a valid ICQ number.
nl: Geef een geldige ICQ-nummer op.

en: You must enter a valid AOL screen name.
nl: Voer een geldige AOL-schermnaam in.

en: No Screen Name
nl: Geen schermnaam ingesteld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, aimRadioButton)
en: AOL screen name:
nl: AOL-schermnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, icqRadioButton)
en: ICQ number:
nl: ICQ-nummer:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, aimEditAccountUI)
en: Account Preferences - AIM
nl: Accountvoorkeuren - AIM

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the AOL Instant Messaging network, you will need to use a screen name from AIM, AOL, or .Mac.<br><br>If you do not currently have an AIM screen name, please click the button to create one.
nl: Om verbinding te kunnen maken met het AOL Instant Messaging netwerk, dient u een schermnaam van AIM, AOL of .Mac te bezitten.<br><br>Indien u er nog geen hebt, dan kunt u er op onderstaande website één aanmaken.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The screen name of your AIM account.
nl: De schermnaam van uw AIM-account.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The screen name of your AIM account.  This should be in the form of an alphanumeric string (spaces allowed, not case sensitive).
nl: De schermnaam van uw AIM-account. Dit is een alfanumerieke tekenreeks (spaties zijn toegestaan, hoofd- of kleine letters maakt niet uit).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAccountId)
en: AIM &screen name:
nl: AIM-&schermnaam:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, accountPreferencesTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Accou&nt Preferences
nl: Accou&ntvoorkeuren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the AIM server you wish to connect to.
nl: Het IP-adres of hostnaam van de AIM-server waarmee u verbinding wilt maken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the AIM server you wish to connect to.  Normally you will want the default (login.oscar.aol.com).
nl: Het IP-adres of hostmasker van de AIM-server waarmee u verbinding wilt maken. Normaal gesproken zal dit 'login.oscar.aol.com' zijn.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the AIM server that you would like to connect to.
nl: De poort op de AIM-server waarop u wilt verbinden.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the AIM server that you would like to connect to.  Normally this is 5190.
nl: De poort op de AIM-server waarop u wilt verbinden. Normaal gesproken is dit 5190.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Direct Connect Options
nl: Directe verbinding-opties

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort)
en: The ports to use for direct connections.
nl: De te gebruiken poort voor directe verbindingen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort)
en: The ports to use when listening for direct connections. These must not be blocked by a firewall or router.
nl: De poort die gebruikt wordt voor het luisteren naar directe verbindingen. Deze mag niet door een firewall of router geblokkeerd worden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort)
en: Po&rt range:
nl: Poo&rtbereik:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxFirstPort)
en: The start of the port range.
nl: De beginwaarde van het poortbereik.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxFirstPort)
en: The start of the port range. Normally this is 5190.
nl: De beginwaarde van het poortbereik. Normaal gesproken is dit 5190.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxLastPort)
en: The end of the port range.
nl: De eindwaarde van het poortbereik.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxLastPort)
en: The end of the port range. Normally this is 5199.
nl: De eindwaarde van het poortbereik. Normaal gesproken is dit 5199.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkFileProxy)
en: Use AOL proxy server instead of direct connections. If you are behind a router that you do not control, you will probably want this.
nl: Gebruik de AOL-proxyserver in plaats van directe verbindingen. Wanneer u achter een router zit die u niet kunt instellen, kunt u deze eventueel gebruiken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkFileProxy)
en: Use the AOL proxy server for things that would normally need a direct connection, like file transfers. You will want this if there is a firewall or router that blocks connections to your computer and you cannot get unblocked. If a direct connection fails, a proxy connection will be tried regardless of this setting.
nl: Gebruik de AOL-proxyserver voor handelingen waarvoor eigenlijk een directe verbinding nodig is, zoals bestandsoverdrachten. U kunt dit gebruiken, wanneer een firewall of router de verbinding naar deze computer blokkeert en u deze blokkade niet kunt opheffen. Wanneer een directe verbinding mislukt, zal onafhankelijk van deze instelling een proxyverbinding geprobeerd worden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkFileProxy)
en: &Use proxy instead
nl: Als alternatief proxy gebr&uiken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblTimeout) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxTimeout)
en: Timeout for direct connections.
nl: Tijdslimiet voor directe verbinding.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblTimeout) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxTimeout)
en: The number of seconds to wait for a connection to succeed before trying a different method.
nl: De wachttijd in seconden tijdens het maken van de verbinding voordat een andere methode geprobeerd wordt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTimeout)
en: T&imeout (secs):
nl: T&ijdslimiet (seconden):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Default to the following &encoding for messages:
nl: Deze cod&ering voor berichten gebruiken:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Visibility Settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllowPerimtList)
en: Allow only from visible list
nl: Alleen toestaan van zichtbaarheidslijst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllowMyContacts)
en: Allow only contact list's users
nl: Alleen personen in uw lijst toestaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllowAll)
en: Allow all users
nl: Alle gebruikers toestaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbBlockAll)
en: Block all users
nl: Alle gebruikers blokkeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbBlockAIM)
en: Block AIM users
nl: AIM-gebruikers blokkeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbBlockDenyList)
en: Block only from invisible list
nl: Alleen blokkeren van onzichtbaarheidslijst

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, visibleTab)
en: Visible
nl: Zichtbaar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Always visible:
nl: Altijd zichtbaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Contact to add:
nl: Toe te voegen contactpersoon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Always invisible:
nl: Altijd onzichtbaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblScreenName)
en: Screen name:
nl: Schermnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWarnLevel)
en: Warning level:
nl: Waarschuwingsniveau:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIdleTime)
en: Idle minutes:
nl: Minuten niet actief:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOnlineSince)
en: Online since:
nl: Online sinds:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAwayMessage)
en: Away message:
nl: Afwezigheidsbericht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Profile:
nl: Profiel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Please enter the name of the chat room you wish to join.
nl: Voer de naam in van chatroom waaraan u wilt gaan deelnemen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Room &name:
nl: &Naam chatroom:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: E&xchange:
nl: Uit&wisselen:

en: &Ignore
nl: N&egeren

en: Select Encoding...
nl: Codering selecteren...

note: i18n( "Send &SMS..." ), 0, 0, this, SLOT(slotSendSMS()), this, "ICQAccount::mActionSendSMS") );
en: Set Xtraz Status
nl: Xtraz-status instellen

en: Set Status...
nl: Status instellen...

en: User %1 is reading your status message
nl: Gebruiker %1 leest uw statusbericht

en: Request Authorization
nl: Autorisatie vereisen

en: Reason for requesting authorization:
nl: Reden voor het vereisen van autorisatie:

en: Please authorize me so I can add you to my contact list
nl: Autoriseer me a.u.b. zodat ik u kan toevoegen aan mijn contactenlijst

en: User %1 has granted your authorization request.
    Reason: %2
nl: Gebruiker %1 heeft uw autorisatieverzoek ingewilligd.
    Reden: %2

en: User %1 has rejected the authorization request.
    Reason: %2
nl: Gebruiker %1 heeft uw autorisatieverzoek afgewezen.
    Reden: %2

en: RTF-Messages
nl: RTF-berichten

en: <qt>You must be logged on to ICQ before you can send a message to a user.</qt>
nl: <qt>Log eerst in op de ICQ-server voordat u een bericht naar een gebruiker stuurt.</qt>

en: Not Signed On
nl: Niet aangemeld

en: &Request Authorization
nl: Autorisatie ve&reisen

en: &Grant Authorization
nl: Autori&satie inwilligen

en: You must be online to add a contact.
nl: Maak eerst verbinding voordat u contactpersonen toevoegt.

en: Do you want to add %1 to your contact list?
nl: Wilt u %1 toevoegen aan uw contactenlijst?

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Ascension Island
nl: Ascension Eilanden

en: British Virgin Islands
nl: Britse Maagdeneilanden

en: Canary Islands
nl: Canarische Eilanden

en: Cocos-Keeling Islands
nl: Cocos-Keeling eilanden

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocos (Keeling) eilanden

en: French Antilles
nl: Franse Antillen

en: Antilles
nl: Antillen

en: French Guiana
nl: Frans Guyana

en: Mayotte Island
nl: Mayotte eiland

en: Reunion Island
nl: Reunion Eiland

en: Rota Island
nl: Rota Eiland

en: Saipan Island
nl: Saipan Eilanden

en: Tinian Island
nl: Tinian Eilanden

en: Scotland
nl: Schotland

en: Yugoslavia - Serbia
nl: Joegoslavië - Servië

en: Yugoslavia - Montenegro
nl: Joegoslavië - Montenegro

en: Yugoslavia
nl: Joegoslavië

en: Congo, Democratic Republic of (Zaire)
nl: Congo, Democratische Republiek van (Zaire)

note: i18n("Bulgarian") i18n("Burmese")
en: Cantonese
nl: Kantonees

note: i18n("Chamorro") i18n("Mongolian")
en: Mandarin
nl: Mandarijn

en: Taiwanese
nl: Taiwanees

note: i18n("Macedonian") i18n("Sindhi") i18n("Welsh") i18n("Azerbaijani") i18n("Kurdish") i18n("Gujarati") i18n("Tamil")
en: Belorussian
nl: WitRussisch

en: euc-JP Japanese
nl: euc-JP Japans

en: euc-KR Korean
nl: euc-KR Koreaans

en: GB-2312 Chinese
nl: GB-2312 Chinees

en: GBK Chinese
nl: GBK Chinees

en: GB18030 Chinese
nl: GB18030 Chinees

en: JIS Japanese
nl: JIS Japans

en: Shift-JIS Japanese
nl: Shift-JIS Japans

en: KOI8-R Russian
nl: KOI8-R Russisch

en: KOI8-U Ukrainian
nl: KOI8-U Oekraïens

en: ISO-8859-1 Western
nl: ISO-8859-1 Westers

en: ISO-8859-2 Central European
nl: ISO-8859-2 Centraal-Europees

en: ISO-8859-3 Central European
nl: ISO-8859-3 Centraal-Europees

en: ISO-8859-4 Baltic
nl: ISO-8859-4 Baltisch

en: ISO-8859-5 Cyrillic
nl: ISO-8859-5 Cyrillisch

en: ISO-8859-6 Arabic
nl: ISO-8859-6 Arabisch

en: ISO-8859-7 Greek
nl: ISO-8859-7 Grieks

en: ISO-8859-8 Hebrew, visually ordered
nl: ISO-8859-8 Hebreeuws, visueel geordend

en: ISO-8859-8-I Hebrew, logically ordered
nl: ISO-8859-8-I Hebreeuws, logisch geordend

en: ISO-8859-9 Turkish
nl: ISO-8859-9 Turks

en: ISO-8859-15 Western
nl: ISO-8859-15 Westers

en: Windows-1250 Central European
nl: Windows-1250 Centraal-Europees

en: Windows-1251 Cyrillic
nl: Windows-1251 Cyrillisch

en: Windows-1252 Western
nl: Windows-1252 Westers

en: Windows-1253 Greek
nl: Windows-1253 Grieks

en: Windows-1254 Turkish
nl: Windows-1254 Turks

en: Windows-1255 Hebrew
nl: Windows-1255 Hebreeuws

en: Windows-1256 Arabic
nl: Windows-1256 Arabisch

en: Windows-1257 Baltic
nl: Windows-1257 Baltisch

en: Windows-1258 Viet Nam
nl: Windows-1258 Viëtnam

en: Single
nl: Vrijgezel

en: Long term relationship
nl: Vaste relatie

en: Engaged
nl: Verloofd

en: Married
nl: Getrouwd

en: Divorced
nl: Gescheiden

en: Separated
nl: Uit elkaar

en: Widowed
nl: Weduwe/weduwnaar

en: Art
nl: Kunst

en: Cars
nl: Auto's

en: Celebrity Fans
nl: Fans van beroemdheden

en: Collections
nl: Verzamelingen

en: Culture
nl: Kultuur

en: Games
nl: Spellen

en: Hobbies
nl: Hobby's

en: Movies and TV
nl: Films en TV

en: Music
nl: Muziek

en: Outdoors
nl: Buitenshuis

en: Parenting
nl: Opvoeding

en: Pets and Animals
nl: Huisdieren en dieren

en: Religion
nl: Religie

en: Science
nl: Wetenschappelijk

en: Skills
nl: Vaardigheden

en: Sports
nl: Sport

en: Web Design
nl: Webdesign

en: Ecology
nl: Ecologie

en: News and Media
nl: Nieuws en media

en: Government
nl: Overheid

en: Business
nl: Zakelijk

en: Mystics
nl: Mystiek

en: Travel
nl: Reizen

en: Astronomy
nl: Astronomie

en: Space
nl: Ruimte

en: Clothing
nl: Kleding

en: Parties
nl: Feesten

en: Women
nl: Vrouwen

en: Social science
nl: Sociale wetenschap

en: Finance and Corporate
nl: Financieel en zakelijk

en: Consumer Electronics
nl: Consumentenelectronica

en: Retail Stores
nl: Detailhandel

en: Health and Beauty
nl: Gezondheid en uiterlijk

en: Household Products
nl: Huishoudelijke producten

en: Mail Order Catalog
nl: Postordercatalogus

en: Business Services
nl: Zakelijke dienstverlening

en: Audio and Visual
nl: Audio en visueel

en: Sporting and Athletic
nl: Sport en athletiek

en: Publishing
nl: Publiceren

en: Home Automation
nl: Thuisautomatisering

en: Academic
nl: Academisch

en: Administrative
nl: Administratief

en: Art/Entertainment
nl: Kunst/Vrijetijd

en: College Student
nl: Hogeschool student

en: Community & Social
nl: Gemeenschap & sociaal

en: Education
nl: Onderwijs

en: Engineering
nl: Techniek

en: Financial Services
nl: Financiële dienstverlening

en: High School Student
nl: Scholier voortgezet onderwijs

en: Home
nl: Privé

en: ICQ - Providing Help
nl: ICQ - Help geven

en: Law
nl: Wet

en: Managerial
nl: Management

en: Manufacturing
nl: Productie

en: Medical/Health
nl: Medisch/Gezondheid

en: Military
nl: Militair

en: Non-Government Organization
nl: Organisatie buiten de overheid

en: Other Services
nl: Andere diensten

en: Professional
nl: Professioneel

en: Retail
nl: Verkoop

en: Retired
nl: Gepensioneerd

en: Science & Research
nl: Wetenschap & Onderzoek

en: Technical
nl: Technisch

en: University Student
nl: Student aan de universiteit

en: Web Building
nl: Webontwikkelaar

en: Charity Org.
nl: Liefdadigheidsinstelling

en: Club/Social Org.
nl: Club/Sociale organisatie

en: Community Org.
nl: Gemeenschapsorganisatie

en: Cultural Org.
nl: Culturele organisatie

en: Fan Clubs
nl: Fanclubs

en: Fraternity/Sorority
nl: Studentenvereniging

en: Hobbyists Org.
nl: Hobbyclub

en: International Org.
nl: Internationale organisatie

en: Nature and Environment Org.
nl: Natuur- en milieuorganisatie

en: Other
nl: Overige

en: Professional Org.
nl: Professionelle Organisation

en: Scientific/Technical Org.
nl: Wetenschappelijke/Technische organisatie

en: Self Improvement Group
nl: Zelfverbeteringsgroep

en: Spiritual/Religious Org.
nl: Spirituele/Religieuze organisatie

en: Sports Org.
nl: Sportorganisatie

en: Support Org.
nl: Ondersteunende organisatie

en: Trade and Business Org.
nl: Handels- en zakelijke organisatie

en: Union
nl: Bond

en: Voluntary Org.
nl: Vrijwilligersorganisatie

en: Elementary School
nl: Basisschool

en: High School
nl: Voortgezet onderwijs

en: College
nl: Hogeschool

en: University
nl: Universiteit

en: Past Work Place
nl: Vorige workplek

en: Past Organization
nl: Vorige organisatie

en: &Fetch Again
nl: Opnieu&w ophalen

en: '%2' Message for %1
nl: '%2' bericht voor %1

en: Fetching '%2' Message for %1...
nl: Bezig '%2' bericht voor %1 op te halen...

[ctx: @item icq xtraz status]
en: angry
nl: kwaad

[ctx: @item icq xtraz status]
en: bath
nl: bad

[ctx: @item icq xtraz status]
en: tired
nl: moe

[ctx: @item icq xtraz status]
en: party
nl: feestje

[ctx: @item icq xtraz status]
en: beer
nl: bier

[ctx: @item icq xtraz status]
en: thinking
nl: denkend

[ctx: @item icq xtraz status]
en: eating
nl: etend

[ctx: @item icq xtraz status]
en: watching tv
nl: tv kijkend

[ctx: @item icq xtraz status]
en: meeting
nl: ontmoeting

[ctx: @item icq xtraz status]
en: coffee
nl: koffie

[ctx: @item icq xtraz status]
en: music
nl: muziek

[ctx: @item icq xtraz status]
en: business
nl: zakelijk

[ctx: @item icq xtraz status, taking pictures with camera]
en: shooting
nl: foto's nemend

[ctx: @item icq xtraz status]
en: having fun
nl: plezier hebbend

[ctx: @item icq xtraz status]
en: phone
nl: telefoon

[ctx: @item icq xtraz status]
en: gaming
nl: gamen

[ctx: @item icq xtraz status]
en: studying
nl: studerend

[ctx: @item icq xtraz status]
en: shopping
nl: winkelend

[ctx: @item icq xtraz status]
en: sick
nl: ziek

[ctx: @item icq xtraz status]
en: sleeping
nl: slapend

[ctx: @item icq xtraz status, water sport]
en: surfing
nl: surfend

[ctx: @item icq xtraz status, browsing the Internet]
en: browsing
nl: bladerend

[ctx: @item icq xtraz status]
en: working
nl: werkend

[ctx: @item icq xtraz status]
en: typing
nl: typend

[ctx: @item icq xtraz status]
en: picnic
nl: picknick

[ctx: @item icq xtraz status]
en: cooking
nl: kookend

[ctx: @item icq xtraz status]
en: smoking
nl: rokend

[ctx: @item icq xtraz status]
en: i am high
nl: ik ben stoned

[ctx: @item icq xtraz status]
en: love
nl: liefde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Alternatively, you can search the ICQ Whitepages :
nl: Daarnaast kunt u de whitepages van ICQ doorzoeken:

en: Authorization Reply
nl: Autorisatie-antwoord

en: <b>%1</b> requested authorization to add you to his/her contact list.
nl: <b>%1</b> heeft om toestemming gevraagd om u aan zijn/haar contactenlijst toe te voegen.

en: Authorization reply to <b>%1</b>.
nl: Autorisatieverzoek aan <b>%1</b>.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ICQAuthReplyUI)
en: ICQ Authorization Reply
nl: ICQ-autorisatieantwoord

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblUserReq)
en: %1 requested authorization to add you to his/her contact list.
nl: %1 vroeg om toestemming om u aan zijn of haar contactenlijst toe te voegen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblReqReason)
en: Request Reason:
nl: Reden van verzoek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRequestReason)
en: Some reason...
nl: Een reden...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbGrant)
en: &Grant authorization
nl: Autorisatie &accepteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbDecline)
en: &Decline authorization
nl: Autorisatie &weigeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblReason)
en: Reason:
nl: Reden:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStatus)
en: Please enter your current password first
    and then your new password twice.
    Password have to be between 6-8 characters long.
nl: Voer eerst uw huidige wachtwoord in
    en daarna uw nieuwe wachtwoord tweemaal.
    Het wachtwoord dient 6-8 lettertekens te bevatten.

en: Change ICQ Password
nl: ICQ-wachtwoord wijzigen

en: ICQ Password Change
nl: ICQ-wachtwoord wijzigen

en: Your new password must be between 6-8 characters long.
nl: Uw nieuwe wachtwoord dient 6-8 karakters lang te zijn.

en: Your password could not be changed.
nl: Uw wachtwoord kan niet gewijzigd worden.

en: Your password has been changed successfully.
nl: Uw wachtwoord is met succes gewijzigd.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ICQEditAccountUI)
en: Account Preferences - ICQ
nl: Accountvoorkeuren - ICQ

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Basic Setup
nl: &Basisinstellingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Account Preferences
nl: Voorkeuren voor account

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The user ID of your ICQ account.
nl: De gebruikers-id van uw ICQ-account.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The user ID of your ICQ account.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).
nl: De gebruikers-id van uw ICQ-account.  Dit moet de vorm hebben van een nummer (geen punten, komma's of spaties).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAccountId)
en: IC&Q UIN:
nl: IC&Q-UIN:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the ICQ network, you will need an ICQ account.<br><br>
    If you do not currently have an ICQ account, please click the button to create one.
nl: Om met het ICQ-netwerk te kunnen verbinden dient u te beschikken over een ICQ-account.<br><br>
    Als u momenteel geen ICQ-account hebt dan kunt u zich registreren op onderstaande website.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, changePasswordGroupBox)
en: Change password
nl: Wachtwoord wijzigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: If you have an existing ICQ account and would like to change its password, you can use this button to enter a new password.
nl: Als u een bestaand ICQ-account heeft, en u wilt het wachtwoord ervan wijzigen, klik dan op deze knop en voer een nieuw wachtwoord in.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonChangePassword)
en: Change Your Password...
nl: Uw wachtwoord wijzigen...

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Accou&nt Preferences
nl: Accou&ntvoorkeuren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Privacy Options
nl: Privacyopties

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkRequireAuth)
en: Enable the authorization requirement, which will not allow users to add you to their contact list without authorization from you.
nl: Het eisen van autorisatie inschakelen, zodat andere gebruikers u niet zonder uw toestemming aan hun contactenlijst kunnen toevoegen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkRequireAuth)
en: Enable the authorization requirement, which will not allow users to add you to their contact list without authorization from you.  Check this box, and you will have to confirm any users who add you to their list before they may see your online status.
nl: Het eisen van autorisatie inschakelen, zodat andere gebruikers u niet zonder uw toestemming aan hun contactenlijst kunnen toevoegen. Als u deze optie selecteert zult u, telkens als een andere gebruiker u aan zijn/haar contactenlijst wil toevoegen, toestemming moeten geven voordat zij uw onlinestatus kunnen zien.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRequireAuth)
en: &Require authorization before someone can add you to their contact list
nl: Autorisatie ve&reisen voordat iemand u aan hun contactenlijst kan toevoegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkHideIP)
en: Check this to hide your IP address from people when they view your user info
nl: Selecteer deze optie als u wilt dat uw IP-adres onzichtbaar is voor andere gebruikers

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkHideIP)
en: Checking this box prevent people from seeing your IP address if they view your ICQ user details such as name, address, or age.
nl: Dit keuzevakje zorgt ervoor dat andere personen uw IP-adres niet kunnen zien als ze uw ICQ-gebruikerdetails bekijken; zoals naam, adres of leeftijd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkHideIP)
en: Hide &IP address
nl: &IP-adres verbergen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkWebAware)
en: Check this box to enable Web Aware functionality.
nl: Selecteer deze optie om Web Aware functionaliteit in te schakelen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkWebAware)
en: Check this box to enable ICQ's Web Aware functionality, which allows people to see your online status from ICQ's web page, and send you a message without necessarily having ICQ themselves.
nl: Selecteer deze optie om ICQ's Web Aware-functionaliteit in te schakelen. Hiermee kunnen gebruikers uw onlinestatus op een webpagina zien, en u berichten sturen zonder dat ze zelf ICQ hoeven te hebben.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkWebAware)
en: Make my status available via &ICQ's unified messaging center
nl: Mijn status beschikbaar maken via &ICQ's berichtencentrum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, edtServerEncrypted)
en: Use SSL encryption
nl: SSL-versleuteling gebruiken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the ICQ server you wish to connect to.
nl: Het IP-adres of hostmasker van de ICQ-server waarmee u wilt verbinden.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the ICQ server you wish to connect to.  Normally you will want the default (slogin.icq.com or login.icq.com).
nl: Het IP-adres of hostmasker van de ICQ-server waarmee u wilt verbinden. Normaal gesproken zal dit slogin.icq.com of login.icq.com zijn.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServerPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, edtServerPort)
en: The port on the ICQ server that you would like to connect to.
nl: De poort van de ICQ-server waarop u wilt verbinden.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServerPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, edtServerPort)
en: The port on the ICQ server that you would like to connect to.  Normally this is 443 or 5190.
nl: De poort van de ICQ-server waarmee u wilt verbinden. Normaliter is dit 443 of 5190.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionEnableProxy)
en: Override system proxy settings
nl: Proxy-instellingen van het systeem vervangen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, edtProxyServerSocks5)
en: Proxy server is SOCKS5
nl: Proxyserver is SOCKS5

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblProxyServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtProxyServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the proxy server you wish to use for connecting to an ICQ server.
nl: Het IP-adres of hostmasker van de proxy-server die u wilt gebruiken voor verbinden naar de ICQ-server.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblProxyServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtProxyServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the proxy server you wish to use for connecting to an ICQ server. The proxy server must support a CONNECT command and allow connections to the ICQ server port (normally 443 or 5190).
nl: Het IP-adres of hostmasker van de proxy-server die u wilt gebruiken voor verbinden naar de ICQ-server. De proxy-server moet een CONNECT commando ondersteunen en verbindingen toestaan naar de ICQ-serverpoort (normaal 443 of 5190).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblProxyServerPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, edtProxyServerPort)
en: The port that the proxy server listens to.
nl: De poort waar de proxy-server gebruik van maakt.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblProxyServerPort)
en: The port that the proxy server listens to. Normally this will be 3128 or 8080.
nl: De poort waar de proxy-server gebruik van maakt. Normaal gesproken is dit 3128 of 8080.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, edtProxyServerPort)
en: The port that the proxy server listens to. Normally this will be 3128, 8080, or 443 (https).
nl: De poort waar de proxy-server gebruik van maakt. Normaal gesproken is dit 3128, 8080 of 443 (https).

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Peer Connection Options
nl: Directe verbinding-opties

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabVisible)
en: Visible
nl: Zichtbaar

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabInvisible)
en: Invisible
nl: Onzichtbaar

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabIgnore)
en: Ignore
nl: Negeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Ignore:
nl: Negeren:

en: <qt>You must enter a valid ICQ No.</qt>
nl: <qt>Geef een geldig ICQ-nummer op.</qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Personal Information
nl: Persoonlijke informatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Nickname:
nl: Scherm&naam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &First name:
nl: &Voornaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Last name:
nl: Ac&hternaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Gen&der:
nl: Geslac&ht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, maritalLabel)
en: Marital status:
nl: Burgerlijke staat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: &Timezone:
nl: &Tijdzone:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayDayLabel)
en: Day:
nl: Dag:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayMonthLabel)
en: Month:
nl: Maand:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayYearLabel)
en: Year:
nl: Jaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: A&ge:
nl: Lee&ftijd:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Spoken Languages
nl: Gesproken talen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, language1Label)
en: First:
nl: Eerste:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, language2Label)
en: Second:
nl: Tweede:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, language3Label)
en: Third:
nl: Derde:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Location && Contact Information
nl: Locatie- && contactinformatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Address:
nl: &Adres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: &City:
nl: &Woonplaats:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &State:
nl: &Staat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Zip:
nl: Post&code:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Countr&y:
nl: &Land:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Phone:
nl: Tele&foon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2)
en: Ce&ll:
nl: Mobie&l:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Origin
nl: Origine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState)
en: State:
nl: Staat:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Interests
nl: Interesses

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Organization Type
nl: Organisatietype

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Past Affiliation
nl: Vorige affiliatie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Email Addresses
nl: E-mailadressen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sendInfoCheck)
en: Send updates and ICQ promotional info to my primary email
nl: Stuur updates en ICQ informatie naar mijn primaire e-mailadres

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Non-published email will be used for password retrieval purposes.
nl: Niet-geplubliceerde e-mail wordt voor het ophalen van wachtwoorden gebruikt.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabWhitepages)
en: ICQ Whitepages Search
nl: ICQ-whitepages-zoekopdracht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: &Email:
nl: &E-mail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: &Gender:
nl: &Geslacht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Lan&guage:
nl: &Taal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: C&ountry:
nl: L&and:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, onlyOnline)
en: Only search for online contacts
nl: Alleen zoeken naar online contactpersonen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabUIN)
en: UIN Search
nl: UIN zoeken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, searchResults)
en: This is where the results from your search are displayed. If you double-click a result, the search window will close and pass the UIN of the contact you wish to add back to the Add Contact Wizard. You can only add one contact at a time.
nl: Hier worden de resultaten van uw zoekopdracht getoond. Als u dubbelklikt op een resultaat wordt het zoekvenster gesloten en de UIN van de contactpersoon die u wilt toevoegen doorgegeven aan de contact-toevoegen-assistent. U kunt slechts één contactpersoon tegelijk toevoegen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, searchButton)
en: Search the ICQ Whitepages with your search criteria
nl: De whitepages van ICQ doorzoeken met uw zoekcriteria

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, clearButton)
en: Clears both search fields and results
nl: Wist de zoekvelden en -resultaten

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, stopButton)
en: Stops the search
nl: De zoekactie stoppen

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, stopButton)
en: Stop
nl: Stoppen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, userInfoButton)
en: Show information about the selected contact
nl: Informatie over de geselecteerde contactpersoon tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, userInfoButton)
en: User Info
nl: Gebruikersinformatie

en: ICQ User Search
nl: ICQ-gebruikerszoekopdracht

en: Add the selected user to your contact list
nl: De geselecteerde gebruiker aan uw contactenlijst toevoegen

en: Requires Authorization
nl: Vereist autorisatie

en: You must be online to search the ICQ Whitepages.
nl: Voor het zoeken door de whitepages van ICQ is een verbinding nodig.

en: You must enter a valid UIN.
nl: Geef een geldige UIN op.

en: You must enter search criteria.
nl: Voer de zoekcriteria in.

en: You must be online to display user info.
nl: Voor het weergeven van gebruikersinformatie is een verbinding nodig.

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: ICQ User Information
nl: ICQ-gebruikersinformatie

en: General ICQ Information
nl: Algemene ICQ-informatie

en: Home Info
nl: Gebruikersinformatie

en: Home Information
nl: Meer informatie

en: Work Info
nl: Werkinformatie

en: Work Information
nl: Werk informatie

en: Other Info
nl: Overige informatie

en: Other ICQ Information
nl: Overige ICQ-informatie

en: Interest Info
nl: Informatie over interesses

en: Interest Information
nl: Informatie over interesse

en: Org & Aff Info
nl: Org & Rel Info

en: Organization & Affiliation Information
nl: Organisatie- & relatieinformatie

en: Publish Email/Email
nl: Publiceer E-mail/E-mail

[ctx: Primary email address]
en: Primary
nl: Primair

[ctx: Other email address]
en: More
nl: Meer

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Company Location Information
nl: Bedrijfslocatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Address:
nl: Adres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Zip:
nl: Postcode:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Personal Work Information
nl: Persoonlijk werk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, occupationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOccupation)
en: Occupation:
nl: Beroep:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Phone:
nl: Telefoon:

en: Xtraz Status Editor
nl: Xtraz-status bewerker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Icon:
nl: Pictogram:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkAppend)
en: Append to menu
nl: Aan menu toevoegen

en: file is empty:
nl: bestand is leeg:

en: Bad Request
nl: Onjuist verzoek

en: Request Timed Out
nl: Tijdslimiet van de aanvraag

en: Acceptance Period Timed Out
nl: Tijdslimiet van de acceptatieperiode

en: Unknown Error:
nl: Onbekende fout:

en: missing IP or port
nl: Ontbrekend IP-adres of ontbrekende poort

en: Timeout
nl: Tijdslimiet

en: Adding contacts
nl: Contactpersonen toevoegen

en: Adding contacts to ICQ server list.
nl: Contactpersonen aan ICQ-serverlijst toevoegen.

en: Adding contacts to AIM server list.
nl: Contactpersonen aan AIM-serverlijst toevoegen.

[ctx: %1 out of %2 contacts have been added]
en: %1 out of %2 added.
nl: %1 uit %2 toegevoegd.

en: Chat Room Invitation
nl: Uitnodiging voor chat

[ctx: account has been disconnected]
en: Kopete: %1 disconnected
nl: Kopete: %1 is verbroken

en: There was an error in the protocol handling; it was not fatal, so you will not be disconnected.
nl: Er deed zich een fout voor in de protocolafhandeling. Deze fout is niet fataal: de verbinding is niet verbroken.

en: There was an error in the protocol handling; automatic reconnection occurring.
nl: Er zat een fout in de protocolafhandeling, er wordt automatisch opnieuw verbonden.

en: Kopete: OSCAR Protocol error
nl: Kopete: Fout in OSCAR-protocol

[ctx: AIM user id]
en: screen name
nl: Schermnaam

en: You have logged in more than once with the same %1, account %2 is now disconnected.
nl: U bent meer dan een keer aangemeld met dezelfde %1. De verbinding met het account %2 is nu verbroken.

en: Sign on failed because either your %1 or password are invalid. Please check your settings for account %2.
nl: Aanmelden is mislukt omdat uw %1 of wachtwoord onjuist is. Controleer uw instellingen voor account %2.

en: The %1 service is temporarily unavailable. Please try again later.
nl: De dienst %1 is tijdelijk niet beschikbaar. Probeer het later opnieuw.

en: Could not sign on to %1 with account %2 because the password was incorrect.
nl: Er kon niet worden aangemeld bij %1 met account %2: het wachtwoord is onjuist.

en: Could not sign on to %1 with nonexistent account %2.
nl: Er kon niet worden ingelogd op %1 met het niet-bestaande account %2.

en: Sign on to %1 failed because your account %2 expired.
nl: Het aanmelden bij %1 is mislukt doordat uw account %2 momenteel is verlopen.

en: Sign on to %1 failed because your account %2 is currently suspended.
nl: Het aanmelden bij %1 is mislukt doordat uw account %2 momenteel is opgeschort.

en: Could not sign on to %1 as there are too many clients from the same computer.
nl: Er kon niet worden ingelogd op %1: er zijn teveel clients van de zelfde computer.

en: Account %1 was blocked on the %2 server for sending messages too quickly. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
nl: De server van %2 van heeft het account %1 geblokkeerd omdat u te snel berichten achter elkaar verzendt. Wacht 10 minuten en probeer het opnieuw. Als u nu doorgaat moet u uiteindelijk nog langer wachten.

en: Account %1 was blocked on the %2 server for reconnecting too quickly. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
nl: De server van %2 heeft account %1 geblokkeerd omdat u te snel berichten achter elkaar verzendt. Wacht 10 minuten en probeer het opnieuw. Als u nu doorgaat moet u uiteindelijk nog langer wachten.

en: Sign on to %1 with your account %2 failed.
nl: Het aanmelden bij %1 met uw account %2 is mislukt.

en: The %1 server thinks the client you are using is too old. Please report this as a bug at http://bugs.kde.org
nl: De server %1 denkt dat uw client te oud is. Dien a.u.b. een bugrapport in op http://bugs.kde.org

en: Account %1 was disabled on the %2 server because of your age (under than 13).
nl: Account %1 is gedeactiveerd op de server %2 vanwege uw leeftijd (jonger dan 13).

en: Buddy icons
nl: Buddypictogrammen

en: Group chat
nl: Groeps-chat

en: Voice chat
nl: Stemgesprek

en: Send buddy list
nl: Buddylijst verzenden

en: The user %1 requires authorization before being added to a contact list. Do you want to send an authorization request?
    
    Reason for requesting authorization:
nl: De gebruiker %1 vereist autorisatie voordat hij/zij aan een contactenlijst kan worden toegevoegd. Wilt u een autorisatieverzoek versturen?
    
    Reden voor autorisateiverzoek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Use this &encoding when chatting with this contact:
nl: Deze cod&ering gebruiken bij chats met deze contactpersoon:

en: Select Encoding
nl: Codering selecteren

en: Default
nl: Standaard

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: The following contacts are not on your contact list. Would you like to add them?
nl: De volgende contactpersonen staan niet in uw contactenlijst. Wilt u ze toevoegen?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doNotShowAgain)
en: Do &not ask again
nl: In het vervolg &niet meer vragen

en: Add Contacts to Server List
nl: Contactpersonen aan serverlijst toevoegen

en: Do &Not Add
nl: &Niet toevoegen

en: Client Features
nl: Mogelijkheden client

en: Buddy Icon MD5 Hash
nl: MD5-hash van buddypictogram

en: Contact Encoding
nl: Contactcodering

en: Member Since
nl: Lid sinds

en: Protocol Version
nl: Protocolversie

en: Show my own video...
nl: Mijn eigen video weergeven...

en: View Contact's Webcam
nl: Webcam ontvangen

en: Send Webcam
nl: Webcam verzenden

en: Country
nl: Land

en: State
nl: Provincie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Home Address
nl: Privé-adres

en: Zipcode
nl: Postcode

en: Age
nl: Leeftijd

en: There was an error while connecting to the QQ server.
    Error message:
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het verbinden met de QQ-server.
    Foutmelding:

en: Unable to lookup %1
nl: %1 kon niet worden opgezocht

en: Unhandled QQ error code %1 
    Please file a bug report with a detailed description and, if possible, the last console debug output.
nl: Niet afgehandelde QQ-foutcode %1.
    U kunt eventueel een bugrapport insturen met een gedetailleerde beschrijving en als het kan een stukje van de laatste uitvoer op de console.

en: WARNING: This vCard may be out-of-date.
nl: Waarschuwing: Deze vCard kan verouderd zijn.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Contact name:
nl: Naam van &contactpersoon:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QQEditAccountUI)
en: Account Preferences - QQ
nl: Accountvoorkeuren - QQ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_login)
en: The user ID of the QQ contact you would like to use.
nl: De gebruikers-id van het te gebruiken QQ-contact.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_login)
en: The user ID of the QQ contact you would like to use.  This should be in the form of a valid E-mail address.
nl: De gebruikers-id van het te gebruiken QQ-contact.  Dit dient eruit te zien als een geldig e-mailadres.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_3)
en: &QQ ID:
nl: &QQ-ID:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_autologin)
en: If you check this checkbox, the account will not be connected when you press the "Connect All" button, or at startup when automatic connection at startup is enabled.
nl: Als u dit keuzevakje inschakelt, dan zal het account niet worden verbonden als u op de knop "Alles verbinden" klikt, of tijdens het opstarten als kopete automatisch verbinding maakt tijdens het opstarten.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonVCard)
en: View && Update my vCard
nl: Mijn vCard weergeven && bijwerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the QQ network, you will need a QQ ID.
    
    If you do not currently have an ID, please create one.
nl: Om met het QQ-netwerk te kunnen verbinden is een QQ-ID nodig.
    
    Als u momenteel geen ID heeft, maak er een aan.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_serverPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_serverPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_serverName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_serverName) i18n: ectx: property (toolTip), widget
en: Only modify these values if you want to use a special IM proxy server, like SIMP
nl: Verander deze waarden alleen wanneer u een speciale IM-proxyserver wilt gebruiken, zoals SIMP

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, global_settings_page)
en: Global QQ Options
nl: Algemene QQ-opties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: <qt><b>Note:</b> These settings are applicable to all QQ accounts
nl: <qt><b>Let op: </b> deze instellingen zijn van toepassing op alle QQ-accounts

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, NotifyNewChat)
en: This option will notify you when a contact starts typing their message, before the message is sent or finished.
nl: Deze optie zal u melden als een contactpersoon begint met het typen van zijn/haar bericht, voordat het bericht is verzonden of voltooid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, NotifyNewChat)
en: Au&tomatically open a chat window when someone starts a conversation
nl: Automa&tisch een venster openen als een gebruiker een chat begint

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <qt><p>Indicate when Kopete will download the display pictures of contacts</p>
    <dl><dt>Only manually</dt><dd>The picture is not downloaded automatically. It is only downloaded when the user requests it</dd>
    <dt>When a chat is open</dt><dd>The picture is downloaded when a conversation socket is opened, i.e. when you open a chat window</dd>
    <dt>Automatically</dt><dd>Always try to download the picture if the contact has one.  <b>Note:</b> this will open a socket, and let the user know you are downloading their picture.</dd></dl>
nl: <qt> <p>Geef aan wanneer Kopete de schermafbeeldingen van contactpersonen zal downloaden</p>
    <dl><dt>Alleen handmatig</dt><dd>De afbeelding zal niet automatisch worden opgehaald. De afbeelding wordt alleen opgehaald als u hierom verzoekt.</dd>
    <dt>Als een chat geopend wordt</dt><dd>De afbeelding wordt opgehaald wanneer u een chat begint, dus als u een chatvenster opent.</dd>
    <dt>Automatisch</dt><dd>Altijd proberen de afbeelding te downloaden als de contactpersoon er eentje heeft. <b>Opmerking:</b> dit zal een socket openen en de gebruiker op de hoogte stellen dat u diens afbeelding aan het ophalen bent.</dd></dl>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Download the QQ picture:
nl: QQ-afbeelding ophalen:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: <qt><p>Indicate when Kopete will download the pictures of contacts</p>
    <dl><dt>Only manually</dt><dd>The picture is not downloaded automatically. It is only downloaded when the user requests it</dd>
    <dt>When a chat is open</dt><dd>The picture is downloaded when a conversation socket is opened, i.e. when you open a chat window</dd>
    <dt>Automatically</dt><dd>Always try to download the picture if the contact has one.  <b>Note:</b> this will open a socket, and let the user know you are downloading their picture.</dd></dl>
nl: <qt> <p>Geef aan wanneer Kopete de schermafbeeldingen van contactpersonen zal downloaden</p>
    <dl><dt>Alleen handmatig</dt><dd>De afbeelding zal niet automatisch worden opgehaald. De afbeelding wordt alleen opgehaald als u hierom verzoekt.</dd>
    <dt>Als een chat geopend wordt</dt><dd>De afbeelding wordt opgehaald wanneer u een chat begint, dus als u een chatvenster opent.</dd>
    <dt>Automatisch</dt><dd>Altijd proberen de afbeelding te downloaden als de contactpersoon er eentje heeft. <b>Opmerking:</b> dit zal een socket openen en de gebruiker op de hoogte stellen dat u diens afbeelding aan het ophalen bent.</dd></dl>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: Only Manually
nl: Alleen handmatig

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: When a Chat is Open (default)
nl: Als een chatvenster is geopend (standaard)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: Automatically (read help)
nl: Automatisch (lees help)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, useCustomEmoticons)
en: QQ Messenger allows users to download and use custom emoticons. If this option is enabled, Kopete will download and display such emoticons.
nl: QQ Messenger staat het downloaden en gebruiken van eigen emoticons toe. Als deze optie is ingeschakeld zal Kopete deze emoticons downloaden en tonen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useCustomEmoticons)
en: &Download and show custom emoticons
nl: Aangepaste emoticons op&halen en tonen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, exportEmoticons)
en: Export all the emoticon themes as custom emoticons (only works for emoticons in the PNG format).
nl: Exporteer alle emoticonthema's als aangepaste emoticons (werkt alleen bij emoticons in de vorm van PNG-afbeeldingen).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportEmoticons)
en: E&xport the current emoticon theme to users
nl: Huidig emoticonthema e&xporteren naar gebruikers

en: <qt>You must enter a valid email address.</qt>
nl: <qt>Geef een geldig e-mailadres op.</qt>

en: QQ Plugin
nl: QQ-plugin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Picture
nl: Afbeelding

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblQQId)
en: QQ ID:
nl: QQ-ID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAge)
en: Age:
nl: Leeftijd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSignature)
en: Signature:
nl: Handtekening:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblZip)
en: Zip code:
nl: Postcode:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Phone Numbers
nl: Telefoonnummers

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Ox
nl: Os

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Tiger
nl: Tijger

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Rabbit
nl: Konijn

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Dragon
nl: Draak

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Snake
nl: Slang

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Horse
nl: Paard

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Monkey
nl: Aap

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Rooster
nl: Haan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Dog
nl: Hond

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Pig
nl: Varken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Graduate:
nl: Afsluiting:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblZodiac)
en: Zodiac:
nl: Sterrenbeeld:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Aries
nl: Ram

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Taurus
nl: Stier

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Gemini
nl: Tweelingen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Cancer
nl: Kreeft

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Leo
nl: Leeuw

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Virgo
nl: Maagd

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Libra
nl: Weegschaal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Scorpio
nl: Schorpioen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Sagittarius
nl: Boogschutter

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Capricorn
nl: Steenbok

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Aquarius
nl: Waterman

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Pisces
nl: Vissen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblHoroscope)
en: Horoscope:
nl: Horoscoop:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIntroduction)
en: Introduction:
nl: Inleiding:

en: Webcam for %1
nl: Webcam voor %1

en: No webcam image received
nl: Geen webcamafbeelding ontvangen

en: This version of Skype is too old, consider upgrading
nl: Deze versie van Skype is te oud, denk na over opwaarderen

en: Skype protocol
nl: Skype-protocol

en: Does not have multi-user chat capability
nl: Heeft geen mogelijkheid van chatten met meer dan één gebruiker

en: Chat denied
nl: Chat geweigerd

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Misc error
nl: Overige fout

en: User or phone number does not exist
nl: Gebruiker of telefoonnummer bestaat niet

en: User is offline
nl: Gebruiker is offline

en: No proxy found
nl: Geen proxy gevonden

en: Session terminated
nl: Sessie beëindigd

en: No common codec found
nl: Geen gemeenschappelijke coded gevonden

en: Sound I/O error
nl: I/O -fout met geluid

en: Problem with remote sound device
nl: Probleem met geluidsapparaat op afstand

en: Call blocked by recipient
nl: Oproep geblokkeerd door de ontvanger

en: Recipient not a friend
nl: Ontvanger is geen vriend

en: User not authorized by recipient
nl: Gebruiker is niet geautoriseerd door de ontvanger

en: Sound recording error
nl: Fout bij geluid opnemen

en: This version of Skype does not support adding users to chat.
nl: Deze versie van Skype ondersteunt het toevoegen van gebruikers voor chat niet.

en: Skype Protocol
nl: Skype-protocol

en: Could not ping Skype
nl: Kan geen ping Skype doen

en: Skype did not accept this application
nl: Skype accepteert dit programma niet

en: Skype API syntax error
nl: Syntaxfout in Skype-API

en: Skype API not ready yet, wait a bit longer
nl: Skype-API is nog niet gereed, even geduld

en: Cannot register Skype communication for Kopete on D-Bus
nl: Skype-communicatie voor Kopete registreren op DBus kan niet

en: Could not launch Skype.
    You need to install the original dynamic linked Skype version 2.0 binary from http://www.skype.com
nl: Kon Skype niet starten.
    De originele dynamisch gelinkte Skype versie 2.0 binary is vereist van http://www.skype.com

en: Could not find Skype.
    You need to install the original dynamic linked Skype version 2.0 binary from http://www.skype.com
nl: Kon Skype niet vinden.
    De originele dynamisch gelinkte Skype versie 2.0 binary is vereist van http://www.skype.com

en: Could not ping Skype.
    Maybe Skype not running.
    Error while sending a message to Skype (%1).
nl: Kon geen ping naar Skype sturen.
    Skype draait mogelijk niet.
    Fout bij het zenden van een bericht naar Skype (%1).

en: Error while sending a message to Skype (%1).
nl: Fout tijdens het verzenden van een bericht naar Skype (%1).

en: Could not ping Skype.
    You are logged out from Skype, please log in.
nl: Kon geen ping naar Skype sturen.
    U bent afgemeld bij Skype, gaarne aanmelden.

en: Please login to Skype first
nl: Gaarne eerst aanmelden bij Skype

en: Skype Me
nl: Maak verbinding via Skype

en: Make Test Call
nl: Maak een testoproep

en: Cannot open info about user %1
nl: Kan de informatie over gebruiker %1 niet openen

en: Unknown action from SkypeActionHandler
nl: Onbekende actie uit de SkypeActionHandler

en: Add contact from SkypeActionHandler is not supported yet
nl: Toevoegen van een contactpersoon uit de SkypeActionHandler wordt nog niet ondersteund

en: Send voicemail from SkypeActionHandler is not supported yet
nl: Voicemail verzenden uit de SkypeActionHandler wordt nog niet ondersteund

en: You must connect to Skype first.
nl: U dient eerst met Skype te verbinden.

en: Wrong Information
nl: Verkeerde informatie

en: You must write the contact's name.
nl: U dient de contactnaam te schrijven.

en: Contact echo123 is not needed. You can make test call in Skype protocol actions.
nl: Contact maken met echo123 is niet nodig. U kunt een testoproep maken binnen Skype.

en: This contact already exists in this account.
nl: Er bestaat al een contact in dit account.

en: You cannot add yourself as a contact.
nl: U kunt niet uzelf als contactpersoon toevoegen.

en: Call with %1
nl: Oproepen met %1

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Other person is busy
nl: Andere persoon is bezet

en: Refused
nl: Geweigerd

en: Call Back
nl: Terugbellen

en: Missed
nl: Gemist

en: Resume
nl: Hervatten

en: On hold (local)
nl: In de wacht (lokaal)

en: On hold (remote)
nl: In de wacht (op afstand)

en: On hold
nl: In de wacht

en: Hold
nl: In wacht

en: In progress
nl: Nog bezig

en: Ringing
nl: Bel gaat over

en: Failed
nl: Is mislukt

[ctx: Early media means the media played before the call is established. For example it can be a calling tone or a waiting message such as all operators are busy.]
en: Early media (waiting for operator...)
nl: Vroege melding (wacht op operator...)

en: Failed (%1)
nl: Is mislukt (%1)

en: %1 active
    %2 total
nl: %1 actief
    %2 totaal

en: Skypeout inactive
nl: Skypeout inactief

en: Call
nl: Oproep

en: Conference Call
nl: Conferentieoproep

en: Block contact
nl: Contactpersoon blokkeren

en: Details for User %1
nl: Details voor gebruiker %1

en: You can have only one skype account
nl: U kunt slechts één Skype-account hebben

en: Configure Skype client
nl: Skype-client configureren

en: Please enter your skype user name
nl: Voer de Skype-gebruikersnaam in

en: You must enter your skype user name
nl: U dient uw Skype-gebruikersnaam in te voeren

en: Cannot create/open file %1 for configuring the Skype client.
nl: Kan bestand %1 niet aanmaken of openen voor de configuratie van de Skype-client.

en: Process has completed.
    Skype is now configured for Kopete.
    You must restart the Skype client for changes to take effect.
nl: Proces is gereed.
    Skype is nu geconfigureerd voor Kopete.
    U moet de Skype-client herstarten om de wijzigingen effectief te laten zijn.

en: Not in Skype list
nl: Niet in Skype-lijst

en: Not authorized
nl: Niet geautoriseerd

en: SkypeOut contact
nl: SkypeOut-contact

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkypeAddContactBase)
en: Add Skype Contact
nl: Skypecontact toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Skype name:
nl: Skypenaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Sorry, but the search function is not yet implemented.
nl: Helaas, de zoekfunctie is nog niet geïmplementeerd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, SearchButton)
en: Se&arch
nl: Z&oeken

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkypeCallDialogBase)
en: Skype Call
nl: Skype oproep

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, NameLabel)
en: Name(s) of Participant(s)
nl: Na(a)m(en) van deelnemer(s)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, NameLabel)
en: Name of the other participant in the call (or a list of names if it is a conference call.)
nl: Naam van de andere deelnemer in de oproep (of een lijst van namen als het een oproep voor een vergadering is.)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TimeLabel)
en: Total time elapsed.
nl: Totaal verstreken tijd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Time:
nl: Tijd:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, CreditLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, CreditLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: SkypeOut credits left
nl: Resterend bedrag voor SkypeOut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TimeLabel)
en: Total length of the call/<br />(i.e. both time speaking and time on hold.)
nl: Totale duur van de oproep/<br />(d.w.z. beide: spreektijd en wachttijd.)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: SkypeOut credits:
nl: Krediet SkypeOut:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, AcceptButton)
en: Accept call
nl: Oproep accepteren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, AcceptButton)
en: Accept incoming call
nl: Binnenkomende oproep accepteren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, HangButton)
en: Finish the call
nl: Oproep beëindigen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, HangButton)
en: Terminate the call
nl: Oproep afbreken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, HangButton)
en: H&ang up
nl: Oph&angen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, HoldButton)
en: Hold the call
nl: Oproep aanhouden

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, HoldButton)
en: Interrupt the call for a moment and resume (or hang up) later.
nl: Onderbreek de oproep een ogenblik en ga later verder (of hang op).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, HoldButton)
en: H&old
nl: Oph&ouden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ChatButton)
en: Open chat to the person.
nl: Open de chat met de persoon.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, ChatButton)
en: Open chat to the person with whom you are talking.
nl: Open een chat naar de persoon waarmee u het praten bent.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, VideoButton)
en: Start/Stop Video
nl: Video starten/stoppen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkypeDetailsBase)
en: User's Details
nl: Gebruikersdetails

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Skype ID:
nl: Skype-ID:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authorCombo)
en: Authorized
nl: Geautoriseerd

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authorCombo)
en: Not Authorized
nl: Niet geautoriseerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Is authorized:
nl: Is geautoriseerd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Display Name:
nl: Schermnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Sex:
nl: Geslacht:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, excludeCheck)
en: Check this if you do not want to connect with other protocols
nl: Schakel dit keuzevakje in als u geen verbindingen wilt met andere protocolen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, excludeCheck)
en: E&xclude from connection
nl: &Uitsluiten van verbinden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Important Note
nl: Belangrijke notitie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: The Skype plugin serves as a bridge to an externally running copy of Skype. This has some consequences on how it functions: you need an instance of Skype to be running, and only one Skype account can be used.<br /><br />Note that you need to install the original dynamic linked Skype version 2.0 or 2.1 from <a href="http://www.skype.com">http://www.skype.com</a><br /><br />This plugin will only work if the language in the Skype client set to English. Kopete shows notifications (incoming call, message, ...), so you can turn off the notifications in Skype.
nl: De Skype-plugin fungeert als een brug naar een extern draaiende kopie van Skype. Dit heeft enige gevolgen voor hoe het werkt: u hebt een draaiende kopie van Skype nodig en slechts één Skype account kan worden gebruikt.<br /><br />Opmerking: de originele dynamisch gelinkte Skype versie 2.0 of 2.1 van <a href="http://www.skype.com">http://www.skype.com</a> is nodig voor de installatie.<br /><br />Deze plugin werkt alleen als de taal van de Skype-client op English staat. Kopete toont meldingen (inkomende oproep, bericht, ...), zodat u deze meldingen in Skype uit kunt zetten.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureSkypeClient)
en: Disable Skype notifications and set up English language in Skype client
nl: Skype -meldingen uitschakelen en Engelse taal instellen in de Skype-client

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, launchTab)
en: Lau&nch
nl: &Starten

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, LaunchGroup)
en: You can set whether and when should kopete launch Skype.
nl: U kunt instellen of en wanneer Kopete Skype zou moeten starten.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, LaunchGroup)
en: Launch Skype
nl: Skype starten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, LaunchNeededRadio)
en: When &not running
nl: Als deze &niet draait

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, LaunchNeverRadio)
en: N&ever
nl: &Nooit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Command to launch Skype:
nl: Commando om Skype te starten:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Launch timeout:
nl: Wachttijd starten:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Wait before trying to connect to Skype:
nl: Wachten alvorens te proberen met Skype te verbinden:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, WaitSpin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, WaitSpin)
en: trying
nl: proberen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: If you get error that Skype was not found, but in fact it is running, check the instructions at <a href="https://developer.skype.com/Docs/ApiDoc/Skype_API_on_Linux">https://developer.skype.com/Docs/ApiDoc/Skype_API_on_Linux</a>.<br /><br />Note that only the dynamic linked Skype binary is supported.
nl: Als u een fout krijgt dat Skype niet is gevonden, maar in feite draait, raadpleeg dan de instructies op <a href="https://developer.skype.com/Docs/ApiDoc/Skype_API_on_Linux">https://developer.skype.com/Docs/ApiDoc/Skype_API_on_Linux</a>.<br /><br />Opmerking: alleen de dynamisch gelinkte Skype binary wordt ondersteund.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox3_2)
en: Each application that wants to use Skype must provide its name to it, and the user is asked whether to allow said application to access Skype.<br>By default, kopete provides kopete as its name, but if you suspect another application is accessing Skype with this name, you can change the name Kopete uses here, and then within Skype disallow applications that refer to themselves as kopete.
nl: Elk programma dat gebruik wil maken van Skype moet zijn naam eraan leveren en de gebruiker wordt gevraagd of dat programma toegang tot Skype mag hebben.<br>Standaard levert Kopete de naam kopete als naam, maar als u een ander programma ervan verdenkt deze naam te gebruiken om toegang te krijgen tot Skype, dan kunt u de naam wijzigen die Kopete hier gebruikt en dan in Skype programma's die naar zichzelf als kopete verwijzen niet toe te staan.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AuthorCheck)
en: &Non-standard authorization
nl: &Niet-standaard autorisatie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, BusGroup)
en: What bus do you want to use
nl: Welke bus wilt u gebruiken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, BusGroup)
en: Which D-Bus do you want to use to connect to Skype?<br>Session: Your own, other people cannot use it (use --use-session-dbus to start Skype on that bus.)<br>System: Shared by all people on the same computer. This one is used by default by Skype.<br>You have to specify the same D-Bus used by Skype.
nl: Welke D-Bus wilt u gebruiken om te verbinden met Skype?<br>Sessie: Uw eigen, andere personen kunnen er geen gebruik van maken (gebruik --use-session-dbus om Skype te starten op die bus.)<br>Systeem: Gedeeld door alle personen op dezelfde computer. Deze wordt standaard door Skype gebruikt.<br>U dient dezelfde D-Bus te specificeren als die gebruikt door Skype.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton4)
en: Sessi&on
nl: Sess&ie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton5) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: S&ystem
nl: S&ysteem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Note that Kopete will freeze while Skype asks you if it can allow Kopete to access it. This is normal, and if you allow it forever (check that "Remember" checkbox in Skype's dialog), it will not happen again.<br /><br />The 'System Bus' option is not yet supported by Skype
nl: Opmerking: Kopete bevriest als Skype vraagt of Kopete toegang mag hebben. Dit is normaal en als u het voor altijd toestaat (activeer "Herinneren" vakje in de Skype-dialoog), dan zal dat niet meer plaats vinden.<br /><br />De optie 'Systeem-bus' is nog niet ondersteund door Skype

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, activityTab)
en: &Activity
nl: &Activiteit

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, HitchCheck)
en: Show all incoming messages
nl: Alle inkomende berichten tonen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, HitchCheck)
en: This will show all incoming Skype messages. If this is off, they are showed only if the message belongs to chat that is started by kopete.
nl: Dit laat alle inkomende Skype-berichten zien. Als het uit staat, dan worden ze alleen getoond als het bericht behoort bij de chat die is gestart door Kopete.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, HitchCheck)
en: Show all incoming &messages
nl: Alle inkomende &berichten tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, MarkCheck)
en: This will mark incoming messages as read, so if you have Skype set up not to automatically pop-up chats, it will not flash the exclamation icon.
nl: Dit markeert inkomende berichten als gelezen, dus als u Skype hebt ingesteld geen automatisch chats te laten zien, dan zal het uitroeptekenpictogram niet gaan knipperen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, MarkCheck)
en: Mar&k as read
nl: Als gelezen mar&keren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ScanCheck)
en: If this is checked, Kopete will ask Skype on login if it has any messages that have not been shown, and if so, will show them. This is useful if you start Kopete later than Skype, and Skype is configured not to show incoming messages.
nl: Als dit is geactiveerd, dan zal Kopete aan Skype vragen bij het aanmelden of er berichten zijn die nog niet zijn getoond, en als dat zo is, deze te tonen. Dit wordt gedaan omdat als Kopete later start dan Skype, en Skype is geconfigureerd geen inkomende berichten te tonen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ScanCheck)
en: Scan f&or unread
nl: &Naar ongelezen zoeken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, CallCheck)
en: Show call control window for all calls
nl: Toon het oproepbesturingsvenster voor alle oproepen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, CallCheck)
en: This will show a call control window for every call (both incoming and outgoing). If it is off, you can call from Kopete, but you have to control that call from Skype.
nl: Dit toont een oproepbesturingsvenster voor elke oproep (zowel inkomd als uitgaand). Als het uit staat, kunt u Kopete oproepen, maar u moet de oproep vanuit Skype besturen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CallCheck)
en: S&how call control (this will also hide Skype client call dialog)
nl: Oproepbesturing &tonen (dit zal ook de oproepdialoog van de Skype -client verbergen)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, AutoCloseCallCheck)
en: Auto close the call control window
nl: Sluit het oproepbesturingsvenster automatisch

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, AutoCloseCallCheck)
en: This will close the call control window automatically when the call finishes
nl: Dit sluit het oproepbesturingsvenster automatisch als de oproep wordt beëindigd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoCloseCallCheck)
en: Autoc&lose
nl: Automatisch s&luiten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Timeout:
nl: Tijdslimiet:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, PingsCheck)
en: If this is enabled, Kopete keeps track of whether or not Skype is running.
nl: Als dit is geactiveerd dan houdt Kopete bij of Skype is gestart of niet.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, PingsCheck)
en: This keeps track of whether Skype is running. Turning this off only makes sense it you are trying to get non-flooded debug output.
nl: Dit houdt bij of Skype is gestart of niet. Dit uitzetten is alleen zinvol als u probeert als niet-overlopende debuguitvoer probeert te verkrijgen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, LeaveCheck) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, LeaveCheck)
en: Do not leave a chat on window exit
nl: Verlaat de chat niet bij het beëindigen van het venster

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, LeaveCheck)
en: Do not leave a chat when the chat window is closed. Makes a difference only with multi-user chats: if it is checked, you will continue receiving messages from that chat even after closing the window.
nl: Verlaat een chat niet als het chatvenster wordt gesloten. Maakt alleen verschil met multi-gebruikers-chats: als het is geactiveerd, zult u berichten blijven ontvangen voor die chat zelfs nadat het venster is gesloten.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, callsTab)
en: &Calls
nl: Op&roepen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, StartCallCommandCheck)
en: E&xecute before call
nl: &Uitvoeren voor oproep

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, WaitForStartCallCommandCheck)
en: This will wait before making/accepting the call for the command to finish.
nl: Dit wacht alvorens een oproep te doen of te accepteren op het gereedkomen van het commando.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, WaitForStartCallCommandCheck)
en: This will wait for the command to finish before accepting/making the call.<br>
    Note that kopete will freeze whilst waiting.
nl: Dit wacht op het beëindigen van het commando alvorens een oproep te doen of te accepteren. <br>
    Opmerking: Kopete bevriest tijdens het wachten.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, WaitForStartCallCommandCheck)
en: Wait for fi&nish
nl: Wacht op beëi&ndigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, EndCallCommandCheck)
en: Execute after call
nl: Uitvoeren na oproep

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, OnlyLastCallCommandCheck)
en: Usually this makes no difference, but if there are some other calls on hold, it is executed only for the most recently ended one.
nl: Dit maakt gewoonlijk geen verschil, maar als er andere oproepen in de wacht staan, dan wordt het alleen uitgevoerd voor de meest recente oproep die eindigt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, OnlyLastCallCommandCheck)
en: Onl&y for last call
nl: All&een voor de laatste oproep

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, IncomingCommandCheck)
en: Execute on inco&ming call
nl: Uitvoeren bij inko&mende oproep

en: Could not load service %1.
nl: Dienst %1 kon niet geladen worden.

en: Error Loading Service
nl: Fout bij het laden van de dienst

en: <qt>GSMLib is a library (and utilities) for sending SMS via a GSM device. The program can be found on <a href="%1">%1</a></qt>
nl: <qt>GSMLib is een bibliotheek (met bijbehorende programma's) om SMS-berichten via een GSM-telefoon te versturen. U kunt het programma vinden op <a href="%1">%1</a>.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: GSMLib Settings
nl: Instellingen GSMLib

en: Could Not Send Message
nl: Bericht kon niet worden verzonden

en: No provider configured
nl: Geen provider geconfigureerd

en: <qt>SMSClient is a program for sending SMS with the modem. The program can be found on <a href="%1">%1</a></qt>
nl: <qt>SMSClient is een programma waarmee u SMS-berichten via uw modem kunt verzenden. U kunt het programma vinden op <a href="%1">%1</a>.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient Settings
nl: Instellingen voor SMS-client

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient &program:
nl: SMS-client-&programma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient &config path:
nl: &Configuratiepad van SMS-client:

en: No provider configured.
nl: Geen provider ingesteld.

en: No prefix set for SMSSend, please change it in the configuration dialog.
nl: Geen voorvoegsel ingesteld voor SMSSend. Stel deze a.u.b. in in het configuratievenster.

en: No Prefix
nl: Geen voorvoegsel

en: %1 Settings
nl: %1-instellingen

en: <qt>SMSSend is a program for sending SMS through gateways on the web. It can be found on <a href="%1">%2</a></qt>
nl: <qt> SMSSend is een programma waarmee u SMS-berichten kunt verzenden via Gateways op het internet. U kunt dit programma vinden op <a href="%1">%2</a>.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSSend Options
nl: Opties voor SMS-Send

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSSend prefi&x:
nl: Voorvoe&gsel voor SMSSend:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Provider Options
nl: Provideropties

en: Could not determine which argument should contain the message.
nl: Er kon niet worden bepaald welk argument het bericht zou moeten bevatten.

en: Could not determine which argument should contain the number.
nl: Er kon niet worden bepaald welk argument het nummer zou moeten bevatten.

en: This message is longer than the maximum length (%1). Should it be divided to %2 messages?
nl: Dit bericht is langer dan de maximum lengte (%1). Wilt u het laten opsplitsen in %2 berichten?

en: Message Too Long
nl: Bericht te lang

en: Divide
nl: Opsplitsen

en: Do Not Divide
nl: Niet opsplitsen

en: Message too long.
nl: Bericht te lang.

en: Something went wrong while sending the message.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het verzenden van het bericht.

en: &Contact Settings
nl: &Contactpersooninstellingen

en: User Preferences
nl: Gebruikersvoorkeuren

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget)
en: Account Preferences - SMS
nl: Accountvoorkeuren - SMS

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit)
en: A unique name for this SMS account.
nl: Een unieke naam voor deze SMS-account.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: &SMS delivery service:
nl: &SMS-afleverdienst:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox)
en: The delivery service that you would like to use.
nl: De SMS-afleverdienst die u wilt gebruiken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox)
en: The delivery service that you would like to use.  Note that you will need to have this software installed prior to using this account.
nl: De SMS-afleverdienst die u wilt gebruiken.  U dient deze software te installeren voordat u dit account kunt gebruiken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: &Description
nl: B&eschrijving

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton)
en: Description of the SMS delivery service.
nl: Omschrijving van de SMS-afleverdienst.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton)
en: Description of the SMS delivery service, including download locations.
nl: Omschrijving van de SMS-afleverdienst, inclusief downloadlocaties.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: To use SMS, you will need an account with a delivery service.
nl: Om SMS te kunnen gebruiken hebt u een account nodig met een afleverdienst.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Messaging Preferences
nl: Chatvoorkeuren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: If the message is too &long:
nl: Als het bericht te &lang is:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), item, widget (QComboBox)
en: What should happen if you type a message that is too long to fit in a single SMS message.
nl: Wat er moet gebeuren als u een bericht type dat te lang is om in één enkel SMS-bericht te passen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), item, widget (QComboBox)
en: What should happen if you type a message that is too long to fit in a single SMS message.  You can either choose to break it up into smaller messages automatically, cancel the message from being sent entirely, or have Kopete prompt you each time you enter a message that is too long.
nl: Wat er moet gebeuren als u een bericht type dat te lang is om in één enkel SMS-bericht te passen. U kunt ervoor kiezen dit bericht op te delen in losse SMSjes, het bericht annuleren, of Kopete u te laten vragen wat u wilt doen als u een te lang bericht intypt.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Prompt (recommended)
nl: Erom vragen (aanbevolen)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Break Into Multiple
nl: Opdelen in losse berichten

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Cancel Sending
nl: Verzenden annuleren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: &Enable phone number internationalization
nl: Int&ernationale-telefoonnummer-notatie gebruiken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox)
en: Check if you would like to enable phone number internationalization.
nl: Selecteer deze optie als u internationale telefoonnummers wilt gebruiken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox)
en: Check if you would like to enable phone number internationalization.  Without this option, you will only be able to use SMS for accounts within your country.
nl: Selecteer deze optie als u internationale telefoonnummers wilt gebruiken. Zonder deze optie kunt u alleen SMS-berichten sturen naar personen in uw eigen land.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Substitute leading &zero with code:
nl: Nul aan het &begin vervangen door:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KRestrictedLine) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KRestrictedLine)
en: Whatever you want to substitute for a leading zero.
nl: Waar u de nul aan het begin van een telefoonnummer door wilt laten vervangen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit)
en: The telephone number of the contact you would like to add.
nl: Het telefoonnummer van de contactpersoon die u wilt toevoegen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit)
en: The telephone number of the contact you would like to add.  This should be a number with SMS service available.
nl: Het telefoonnummer van de contactpersoon die u wilt toevoegen. Dit dient een nummer te zijn dat SMS-berichten kan ontvangen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Contact na&me:
nl: Naam van &contactpersoon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Some One
nl: Iemand

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit)
en: The telephone number of the contact.
nl: Het telefoonnummer van deze contactpersoon.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit)
en: The telephone number of the contact.  This should be a number with SMS service available.
nl: Het telefoonnummer van deze contactpersoon. Dit moet een nummer zijn dat SMS-berichten kan ontvangen.

en: The working directory %1 does not exist.
    If you have not yet configured anything for Samba please see
    Install Into Samba (Configure... -> Account -> Edit) information
    on how to do this.
    Should the directory be created? (May require the root password)
nl: Werkmap %1 bestaat niet.
    Als u nog niets hebt ingesteld voor Samba, lees dan de informatie in het dialoogvenster dat verschijnt als u een winpopup-account aanmaakt of wijzigt.
    Wilt u de map nu aanmaken? (U hebt hiervoor mogelijk het root-wachtwoord nodig)

en: Create Directory
nl: Map aanmaken

en: Do Not Create
nl: Niet aanmaken

en: Permissions of the working directory %1 are incorrect.
    You will not receive messages if choose No.
    You can also correct it manually (chmod 0777 %1), restart Kopete.
    Fix this (may require the root password)?
nl: De toegangsrechten van de werkmap %1 zijn onjuist!
    U zult geen berichten kunnen ontvangen als u Nee zegt.
    U kunt het ook handmatig repareren op de commandoregel (chmod 0777 %1) en Kopete opnieuw starten.
    Wilt u dit nu repareren (dit vereist mogelijk het root-wachtwoord)?

en: Fix
nl: Repareren

en: Do Not Fix
nl: Niet repareren

en: Connection to localhost failed.
    Is your samba server running?
nl: De verbinding met localhost is mislukt.
    Is uw Samba-server actief?

en: A message file could not be removed; maybe the permissions are incorrect.
    Fix this (may require the root password)?
nl: Een berichtbestand kon niet worden verwijderd. Mogelijk zijn de toegangsrechten onjuist.
    Wilt u dit repareren (dit vereist mogelijk het root-wachtwoord)?

en: Still cannot remove it; please fix it manually.
nl: Het bestand kan nog steeds niet worden verwijderd. Verwijder het handmatig.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WPAddContactBase)
en: Add WinPopup Contact
nl: WinPopup-contact toevoegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel2_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mHostName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, mHostName)
en: The hostname to which you want to send WinPopup messages.
nl: De hostnaam waaronder u WinPopup-berichten wilt verzenden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Com&puter hostname:
nl: Hostnaam van com&puter:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: The workgroup or domain containing the computer to which you want to send WinPopup messages.
nl: De werkgroep of het domein waar de computer waarnaar u WinPopup-berichten wilt verzenden deel van uitmaakt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Workgroup/domain:
nl: &Werkgroep/domein:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mHostGroup) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, mHostGroup)
en: The workgroup or domain containing the computer to which you want to send WinPopup messages
nl: De werkgroep of het domein waar de computer waarnaar u WinPopup-berichten wilt verzenden deel van uitmaakt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WPEditAccountBase)
en: Account Preferences - WinPopup
nl: Accountvoorkeuren - WinPopup

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Basi&c Setup
nl: Basi&sinstellingen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mHostName)
en: The hostname under which you want to send WinPopup messages.
nl: De hostnaam waaronder u WinPopup-berichten wilt verzenden.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mHostName)
en: The host name under which you want to send WinPopup messages. Note that you do not have to specify the true hostname in order to send messages, but you do if you want to receive them.
nl: De hostnaam waaronder u WinPopup-berichten wilt verzenden. Dit hoeft niet de werkelijke hostnaam te zijn om berichten te kunnen verzenden, maar is wel vereist om berichten te kunnen ontvangen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Hos&tname:
nl: Hos&tnaam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, doInstallSamba) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, doInstallSamba)
en: Install support into Samba to enable this service.
nl: Om deze dienst mogelijk te maken dient u de ondersteuning hiervoor in Samba te installeren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, doInstallSamba)
en: I&nstall Into Samba
nl: In Samba i&nstalleren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: To receive WinPopup messages sent from other machines, the hostname above must be set to this machine's hostname.
nl: Om WinPopupberichten te kunnen ontvangen van andere computers dient hierboven de hostnaam van deze computer te worden ingevuld.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: The samba server must be configured and running.
nl: De Sambaserver moet ingesteld en actief zijn.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: "Install into Samba" is a simple method to create the directory for the temporary message files and configure your samba server.<br>
    However, the recommended way is to ask your administrator to create this directory ('mkdir -p -m 0777 /var/lib/winpopup') and for you to add
    'message command = _PATH_TO_/winpopup-send %s %m %t &' (substitute _PATH_TO_ by the real path) to the [global] section in your smb.conf.
nl: "Installeren in de sambaconfiguratie" is een eenvoudige manier om een map aan te maken voor de tijdelijke berichtbestanden en daarbij uw Samba-server te configureren. <br>
    Het is echter aangeraden om uw systeembeheerder te vragen om deze map aan te maken (met 'mkdir -p -m 0777 /var/lib/winpopup'). Daarnaast moet de regel 'message command = PAD_NAAR_/winpopup-send %s %m %t &' toegevoegd worden aan de sectie [global] van smb.conf (waarbij PAD_NAAR_ wordt vervangen door het werkelijke pad) naar de sectie [global] in uw smb.conf.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Protocol Preferences
nl: Protocolvoorkeuren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: second(s)
nl: second(en)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Host check frequency:
nl: Frequentie van hostcontrole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Path to 'smbclient' executable:
nl: Pad naar 'smbclient'-programma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: <i>These options apply to all WinPopup accounts.</i>
nl: <i>Deze opties zijn van toepassing op alle WinPopupaccounts.</i>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblComputerName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblComputerName)
en: The host name of this contact's computer.
nl: De hostnaam van de computer van deze contactpersoon.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblComputerName)
en: &Computer name:
nl: &Computernaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sComputerName)
en: Computer Name
nl: Computernaam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Comment:
nl: Toelichting:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sComment) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sWorkgroup) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sOS) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sServer)
en: Looking
nl: Zoekend

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2)
en: The workgroup or domain containing this contact's computer.
nl: De werkgroep of het domein waar de computer van deze contactpersoon deel van uitmaakt.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: The operating system running on this contact's computer.
nl: Het besturingssysteem van de computer van deze contactpersoon.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Operating s&ystem:
nl: Besturings&systeem:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: The software running on this contact's computer.
nl: De software die draait op de computer van deze contactpersoon.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Ser&ver software:
nl: Ser&versoftware:

en: <qt>You must enter a valid hostname.</qt>
nl: <qt>Voer een geldige hostnaam in.</qt>

en: <qt>LOCALHOST is not allowed as a contact.</qt>
nl: <qt>LOCALHOST is niet als contactpersoon toegestaan.</qt>

en: <qt>You must enter a valid smbclient path.</qt>
nl: <qt>Voer een geldig pad naar smbclient in.</qt>

en: The Samba configuration file has been modified.
nl: Het Samba-configuratiebestand is gewijzigd.

en: Configuration Successful
nl: Configuratie met succes voltooid

en: Updating the Samba configuration file failed.
nl: Het bijwerken van het Sambaconfiguratiebestand is mislukt.

en: Configuration Failed
nl: Configuratie is mislukt

en: User Info for %1
nl: Gebruikersinfo van %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WlmAccountPreferences)
en: Account Preferences - Wlm
nl: Accountvoorkeuren - Wlm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: WLM passport:
nl: WLM-paspoort:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the Microsoft network, you will need a Microsoft Passport.<br><br>If you do not currently have a Passport, please click the button to create one.
nl: Om met het Microsoft Network te kunnen verbinden hebt u een Microsoft Passport nodig.<br><br>Als u momenteel geen Microsoft Passport hebt, kunt zich registreren via onderstaande website.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Blocked contacts:
nl: Geblokkeerde contactpersonen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Allowed contacts:
nl: Toegestane contactpersonen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Italics</span> contacts are not on your contact list.</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Cursieve</span> contactpersonen staan niet in uw contactenlijst.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_warning)
en: WARNING: You need to be connected to modify this page
nl: Waarschuwing: om deze pagina te kunnen wijzigen hebt u een verbinding met de server nodig

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Connection Preferences (for advanced users)
nl: Verbindingsvoorkeuren (voor ervaren gebruikers)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionEnableProxy)
en: Enable Proxy
nl: Activeer proxy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyPort)
en: port:
nl: poort:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyUsername)
en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: General Options
nl: Algemene opties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_doNotSendEmoticons)
en: Do not send custom emoticons to other contacts
nl: Geen aangepaste emoticons naar andere contactpersonen zenden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_doNotRequestEmoticons)
en: Do not show custom emoticons from other contacts
nl: Geen aangepaste emoticons tonen van andere contactpersonen

en: <qt>You must enter a valid WLM passport.</qt>
nl: <qt>Geef een geldig WLM-paspoort op.</qt>

en: MSN Plugin
nl: MSN-plugin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &WLM passport:
nl: &WLM-paspoort:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <i>(for example: joe@hotmail.com)</i>
nl: <i>(bijvoorbeeld jan@hotmail.com)</i>

en: WLM Plugin
nl: WLM-plugin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Personal message:
nl: Persoonlijk bericht:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Phones
nl: Telefoonnummers

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Mobile:
nl: Mobiel:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: Show whether you are on the contact list of this user
nl: Laten zien of u op de contactenlijst van deze contactpersoon staat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: If this box is checked, you are on this user's contact list.
    If not, the user has not added you to their list, or has removed you.
nl: Als dit vakje geselecteerd is, staat u op de contactenlijst van deze gebruiker.
    Zo niet, dan heeft deze gebruiker u niet (meer) op zijn lijst.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: I am on &the contact list of this contact
nl: Ik sta op de contac&tenlijst van deze contactpersoon

en: Open Inbo&x...
nl: Post&vak-in openen...

en: &Change Display Name...
nl: Schermnaam wij&zigen...

note: i18n("&Start Chat..."), this); QObject::connect(m_startChatAction, SIGNAL(triggered(bool)), this, SLOT(slotStartChat()));
en: Open MS&N service status site...
nl: Open de MS&N-service statussite...

en: Buddies
nl: Buddy's

en: Change Display Name - MSN Plugin
nl: Schermnaam wijzigen - MSN-plugin

en: Enter the new display name by which you want to be visible to your friends on MSN:
nl: Voer de nieuwe publieke naam in waarmee u herkenbaar wilt zijn voor uw vrienden op MSN:

en: <qt>The display name you entered is too long. Please use a shorter name.
    Your display name has <b>not</b> been changed.</qt>
nl: <qt>De schermnaam die u hebt ingegeven is te lang. Gebruik een kortere naam. Uw schermnaam is <b>niet</b> gewijzigd.</qt>

en: You have one unread message in your Hotmail inbox. | You have %1 unread messages in your Hotmail inbox.
nl[0]: U hebt één ongelezen bericht in uw postvak-in van Hotmail.
nl[1]: U hebt %1 ongelezen berichten in uw postvak-in van Hotmail.

[ctx: @action]
en: Open Inbox
nl: Postvak-in openen

en: New message from %1 in your Hotmail inbox.<p>Subject: %2
nl: Er is een nieuw e-mailbericht van %1 in uw postvak-in van Hotmail.<p>Onderwerp: %2

en: Send Nudge
nl: Buzzer verzenden

en: Send &Voice
nl: &Voicemailbericht verzenden

en: Sound card not detected
nl: Geen geluidskaart gedetecteerd

en: Stop &recording
nl: Geluid &opnemen stoppen

en: The other contact needs to be online to receive voice clips.
nl: De andere contactpersoon moet online zijn om geluidsclips te ontvangen.

en: You cannot send voice clips in invisible status
nl: U kunt geen voice-clips verzenden in onzichtbare status

en: The maximum recording time is 15 seconds
nl: De maximale opnametijd is 15 seconden

en: The voice clip must be longer
nl: De geluidsclip moet langer zijn

en: has sent a nudge
nl: heeft een buzzer verzonden

en: has sent you a nudge
nl: heeft je een buzzer verzonden

en: Send Ink
nl: Inkt verzenden

en: Select the pen's color
nl: De kleur van de pen selecteren

en: Block Contact
nl: Contactpersoon blokkeren

en: Update Photo
nl: Foto vervangen

en: &Block custom emoticons
nl: Aangepaste emoticons &blokkeren

en: <qt>You need to go online to remove a contact from your contact list. This contact will appear again when you reconnect.</qt>
nl: <qt>Om een contactpersoon uit uw contactenlijst te kunnen verwijderen dient u online te zijn.Deze contactpersoon verschijnt weer als u opnieuw een verbinding maakt.</qt>

en: This contact does not have you in his/her list
nl: Deze contactpersoon heeft u niet zijn/haar contactenlijst

en: This contact is blocked
nl: Deze contactpersoon is geblokkeerd

en: This contact does not have you in his/her list and is blocked
nl: Deze contactpersoon heeft u niet in zijn/haar lijst en is geblokkeerd

en: Be Right Back
nl: Ik kom zo terug

en: Be &Right Back
nl: Ik &ben zo terug

en: On the Phone
nl: Aan het bellen

en: On The &Phone
nl: Aan het &bellen

en: Out to Lunch
nl: Aan het lunchen

en: Out To &Lunch
nl: Aan het &lunchen

en: &Idle
nl: N&iet actief

[ctx: This is used in the tooltip of a contact]
en: Listening To
nl: Luistert nu naar:

en: File transfer cancelled.
nl: Bestandsoverdracht geannuleerd.

en: An error occurred while saving the address book entry.
nl: Er deed zich een fout voor bij het opslaan van het adresboekitem.

en: The Yahoo Address Book entry could not be saved:
    %1 - %2
nl: Het Yahoo-adresboekitem kon niet opgeslagen worden:
    %1 - %2

en: The Yahoo Address Book entry could not be created:
    %1 - %2
nl: Het Yahoo-adresboekitem kon niet aangemaakt worden:
    %1 - %2

en: The Yahoo Address Book entry could not be deleted:
    %1 - %2
nl: Het Yahoo-adresboekitem kon niet verwijderd worden:
    %1 - %2

en: The picture was not successfully uploaded
nl: De afbeelding is niet succesvol geüpload

en: Could not open file for writing.
nl: Kon niet schrijven naar het bestand.

en: An error occurred while downloading the file.
nl: Er deed zich een fout voor bij het downloaden van het bestand.

en: Unable to connect to file transfer server
nl: Er kon geen verbinding met de bestandsoverdrachtserver worden gemaakt

en: An error occurred while sending the file.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het verzenden van het bestand.

en: An error occurred while sending the message
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het verzenden van het bericht

en: The message is empty.
nl: Het bericht is leeg.

en: Error opening file: %1
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het openen van bestand: %1

en: An unknown error has occurred.
nl: Er deed zich een onbekende fout voor.

en: Webcam connection to the user %1 could not be established.
    
    Please relogin and try again.
nl: Er kon geen verbinding gemaakt worden met de webcam van gebruiker %1.
    
    Log opnieuw in en probeer het dan nog eens.

en: An error occurred closing the webcam session.
nl: Er deed zich een fout voor bij het sluiten van de webcamsessie.

en: You tried to close a connection that did not exist.
nl: U probeerde een niet-bestaande verbinding te verbreken.

en: Could not retrieve server side address book for user info.
nl: Kon het adresboek met gebruikersinformatie op de server niet benaderen.

en: An error occurred while downloading a buddy icon (%1)
nl: Er deed zich een fout voor bij het downloaden van het buddypictogram (%1)

en: Could not join chat
nl: Kan niet aan de chat deelnemen

en: The room is full. Please choose another one.
nl: De kanaal is vol. Kies een andere.

en: Invalid user.
nl: Ongeldige gebruiker.

en: An unknown error occurred while joining the chat room.
nl: Er deed zich een onbekende fout voor tijdens het het binnengaan van de chatroom.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooAddContactBase)
en: Add Yahoo Contact
nl: Yahoocontact toevoegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, contactID)
en: The account name of the Yahoo account you would like to add.
nl: De accountnaam van de Yahooaccount die u wilt toevoegen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, contactID)
en: The account name of the Yahoo account you would like to add.  This should be in the form of an alphanumeric string (no spaces).
nl: De accountnaam van de Yahooaccount die u wilt toevoegen. Dit is een alfanumerieke tekenreeks (geen spaties).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Yahoo username:
nl: &Yahoogebruikersnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: <i>(for example: joe8752)</i>
nl: <i>(bijvoorbeeld: jandevries68</i>

en: Choose a chat room...
nl: Kies een chatroom...

en: Yahoo Chat rooms
nl: Yahoo chatrooms

en: Users: %1 Webcams: %2 Voices: %3
nl: Gebruiker: %1 Webcams: %2 Taal: %3

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooChatSelectorWidgetBase)
en: Choose Chat Room
nl: Chatroom kiezen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Chat rooms:
nl: Chatrooms:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Categories:
nl: Categorieën:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooEditAccountBase)
en: Account Preferences - Yahoo
nl: Accountvoorkeuren - Yahoo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: The account name of your Yahoo account.
nl: De accountnaam van uw Yahooaccount.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: The account name of your Yahoo account.  This should be in the form of an alphanumeric string (no spaces).
nl: De accountnaam van uw Yahooaccount. Dit is een alfanumerieke tekenreeks (geen spaties).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the Yahoo network, you will need a Yahoo account.<br><br>If you do not currently have a Yahoo account, please click the button to create one.
nl: Om met het Yahoonetwerk te kunnen verbinden dient u te beschikken over een Yahooaccount. <br> <br>Als u momenteel geen Yahooaccount hebt dan kunt u zich registreren door op de knop te klikken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRegister)
en: Register &New Account
nl: &Nieuw account registreren

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Accoun&t Preferences
nl: Accoun&tvoorkeuren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionOverrideServer)
en: O&verride default server information
nl: Standaard serverinformatie o&verschrijven

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, editServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the Yahoo server you wish to connect to.
nl: Het IP-adres of hostmasker van de Yahooserver waarmee u wilt verbinden.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, editServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the Yahoo server you wish to connect to.  Normally you will want the default (scs.msg.yahoo.com).
nl: Het IP-adres of hostmasker van de Yahooserver waarmee u verbinding wilt maken. Normaal gesproken zal dit de standaardserver (scs.msg.yahoo.com) zijn.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort)
en: The port on the Yahoo server that you would like to connect to.
nl: De poort op de Yahooserver waarmee u verbinding wilt maken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the Yahoo server that you would like to connect to.  Normally this is 5050, but Yahoo also allows port 80 in case you are behind a firewall.
nl: De poort op de Yahooserver waarop u wilt verbinden. Normaliter is dit 5050, maar Yahoo staat ook poort 80 toe, voor als u zich achter een firewall bevindt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort)
en: P&ort:
nl: P&oort:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the Yahoo server that you would like to connect  to.
nl: De poort op de Yahooserver waarmee u verbinding wilt maken.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Buddy Icon
nl: Buddypictogram

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionSendBuddyIcon)
en: Se&nd buddy icon to other users
nl: Buddypictogram naar andere gebruikers verze&nden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSelectPicture)
en: Select Picture...
nl: Afbeelding selecteren...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Contact Information
nl: Contactpersooninformatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_3)
en: Email &3:
nl: E-mail &3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2_2)
en: Pager:
nl: Semafoon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_2)
en: Email &2:
nl: E-mail &2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2_2_2)
en: Additional:
nl: Aanvullende eigenschappen:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Location Information
nl: Locatiegegevens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayLabel_2)
en: Anniversary:
nl: Trouwdag:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yahooIdLabel)
en: Yahoo ID:
nl: Yahoo-ID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel_2_2)
en: Second name:
nl: Tweede naam:

[ctx: Person's name suffix or prefix]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yahooIdLabel_2)
en: Title:
nl: Titel:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooInviteListBase)
en: Invite Friends to Conference
nl: Vrienden uitnodigen voor een vergadering

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Conference Members
nl: Chatleden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_Add)
en: Add >>
nl: Toevoegen >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_Remove)
en: << Remove
nl: << Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Chat Invitation List
nl: Uitnodigingslijst voor chat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Friend List
nl: Vriendenlijst

en: Invite
nl: Uitnodigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Note 4:
nl: Notitie 4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Note 3:
nl: Notitie 3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Note 2:
nl: Notitie 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Note 1:
nl: Notitie 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13)
en: Contact comments:
nl: Opmerkingen contactpersoon:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Show Me As
nl: Mij weergeven als

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPermOffline)
en: Perma&nently offline
nl: Altijd offli&ne

en: Yahoo User Information
nl: Yahoo gebruikersinformatie

en: Save and Close
nl: Opslaan en sluiten

en: Merge with existing entry
nl: Samenvoegen met bestaande ingang

en: General Yahoo Information
nl: Algemene Yahoo-informatie

en: Other Yahoo Information
nl: Overige Yahoo-informatie

en: Replace existing entry
nl: Bestaande ingang vervangen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Your Account has to be verified due to too many failed login attempts.<br>
nl: Uw account dient geverifieerd te worden in verband met veel mislukte pogingen om in te loggen. <br>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Please enter the characters shown in the picture:
nl: Voer de tekens in die in de afbeelding worden getoond:

en: %1 has stopped broadcasting
nl: %1 is gestopt met uitzenden

en: %1 has cancelled viewing permission
nl: %1 heeft de weergavepermissie ingetrokken

en: %1 has declined permission to view webcam
nl: %1 heeft het verzoek om de webcam te mogen bekijken afgewezen

en: %1 does not have his/her webcam online
nl: %1 heeft zijn/haar webcam niet online

en: Unable to view %1's webcam for an unknown reason
nl: Vanwege een onbekende reden kon de webcam van %1 niet worden bekeken

en: 1 viewer | %1 viewers
nl[0]: 1 kijker
nl[1]: %1 kijkers

en: Open &Address book...
nl: &Adresboek openen...

en: &Edit my contact details...
nl: Mijn contactg&egevens bewerken...

en: &Join chat room...
nl: &Deelnemen aan de chatroom...

en: Could not log into the Yahoo service: your account has been locked.
    Visit %1 to reactivate it.
nl: Kon niet aanmelden bij de Yahoo-dienst: uw account is afgesloten.
    Ga naar %1 om deze opnieuw te activeren.

en: Could not log into the Yahoo service: the username specified was invalid.
nl: Kon niet aanmelden bij de Yahoodienst: de opgegeven gebruikersnaam is ongeldig.

en: You have been logged out of the Yahoo service, possibly due to a duplicate login.
nl: U bent afgemeld bij de Yahoodienst, mogelijk omdat u reeds vanaf een andere plaats aangemeld was.

[ctx: @info]
en: Could not log into the Yahoo service. Error code: <message><numid>%1</numid></message>.
nl: Kon niet aanmelden bij de Yahoo-service: Foutmelding: <message><numid>%1</numid></message>.

en: %1 has been disconnected.
    Error message:
    %2 - %3
nl: Verbinding met %1 is verbroken.
    Foutmelding:
    %2 - %3

en: There was an error while connecting %1 to the Yahoo server.
    Error message:
    %2 - %3
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het verbinden van %1 met de Yahoo-server.
    Foutmelding:
    %2 - %3

en: %1
    
    Reason: %2
nl: %1
    
    Reden: %2

en: Yahoo Plugin
nl: Meanwhileplugin

en: User %1 has granted your authorization request.
nl: Gebruiker %1 heeft uw autorisatieverzoek ingewilligd.

en: User %1 has rejected your authorization request.
    %2
nl: Gebruiker %1 heeft uw autorisatieverzoek geweigerd.
     %2

[ctx: This string is shown when the user is buzzed by a contact]
en: Buzz
nl: Buzzer

en: %1 has invited you to join a conference with %2.
    
    His/her message: %3
    
    Accept?
nl: %1 heeft u uitgenodigd om deel te nemen aan een vergadering met %2.
    
    Zijn/haar bericht: %3
    
    Accepteren?

[ctx: @action]
en: Accept
nl: Accepteren

en: %1 has declined to join the conference: "%2"
nl: %1 heeft het verzoek om de chat bij te wonen afgewezen: "%2"

en: You have one unread message in your Yahoo inbox. | You have %1 unread messages in your Yahoo inbox.
nl[0]: U hebt één ongelezen bericht in uw postvak-in van Yahoo.
nl[1]: U hebt %1 ongelezen berichten in uw postvak-in van Yahoo.

en: %1 has a message from %2 in your Yahoo inbox. <br><br>Subject: %3
nl: %1 heeft een e-mailbericht van %2 in uw postvak-in van Yahoo. <br><br>Onderwerp: %3

en: %1 has invited you to view his/her webcam. Accept?
nl: %1 heeft u uitgenodigd om zijn/haar webcam te bekijken. Accepteren?

en: Webcam for %1 is not available.
nl: Geen webcam van %1 beschikbaar.

en: <qt>The selected buddy icon could not be opened. <br />Please set a new buddy icon.</qt>
nl: <qt>De gekozen buddypictogram kon niet worden geopend. <br />Selecteer een ander buddypictogram.</qt>

en: An error occurred when trying to change the display picture.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens veranderen van de weergaveafbeelding.

en: %1 wants to view your webcam. Grant access?
nl: %1 wil uw webcam bekijken. Toegang verlenen?

en: You are now in %1 (%2)
nl: U bent nu in %1 (%2)

en: Yahoo Chat:
nl: Yahoo-chat:

en: Yahoo Chat: %1
nl: Yahoo-chat: %1

en: Buzz Contact
nl: Contactpersoon buzzen

en: Show User Info
nl: Gebruikersinfo tonen

en: Request Webcam
nl: Webcam verzoeken

en: Invite to view your Webcam
nl: Uitnodiging om uw webcam te bekijken

en: Yahoo Display Picture
nl: Yahoo-schermafbeelding

en: &Invite others
nl: Anderen u&itnodigen

en: %1|Stealthed
nl: %1|Onzichtbaar

en: View &Webcam
nl: &Webcam weergeven

en: &Buzz Contact
nl: Contactpersoon &buzzen

en: &Stealth Setting
nl: Onzichtbaarheid&sinstellingen

en: &Invite to Conference
nl: U&itnodigen voor vergaderen

en: &View Yahoo Profile
nl: &Yahooprofiel tonen

en: Stealth Setting
nl: Onzichtbaarheidsinstelling

en: Buzz
nl: buzzen

en: <qt>You must enter a valid password.</qt>
nl: <qt>Geef een geldig wachtwoord op.</qt>

en: Be right back
nl: Ik kom zo terug

en: Not at home
nl: Niet thuis

en: Not at my desk
nl: Niet achter mijn bureau

en: Not in the office
nl: Niet op kantoor

en: On the phone
nl: Aan de telefoon

en: On vacation
nl: Op vakantie

en: Out to lunch
nl: Aan het lunchen

en: Stepped out
nl: Op stap

en: I'm On SMS
nl: Ik ben op SMS

en: Custom
nl: Aangepast

en: Buddy Icon Checksum
nl: Controlesom van buddypictogram

en: Buddy Icon Expires
nl: Buddypictogram verloopt op

en: Buddy Icon Remote URL
nl: URL-adres van buddypictogram

en: YAB Id
nl: YAB ID

en: Pager number
nl: Semafoonnummer

en: Fax number
nl: Faxnummer

en: Additional number
nl: Extra nummer

en: Alternative email 1
nl: E-mailadres 1

en: GoogleTalk
nl: Google Talk

en: Private Address
nl: Privé-adres

en: Private City
nl: Woonplaats

en: Private State
nl: Provincie (privé)

en: Private ZIP
nl: Postcode (privé)

en: Private Country
nl: Land (privé)

en: Private URL
nl: URL-adres (privé)

en: Corporation
nl: Organisatie

en: Work Address
nl: Werkadres

en: Work State
nl: Provincie (werk)

en: Work ZIP
nl: Postcode (werk)

en: Work URL
nl: URL-adres (werk)

en: Anniversary
nl: Trouwdag

en: Notes
nl: Notities

en: Additional 1
nl: Extra veld 1

en: Additional 2
nl: Extra veld 2

en: Additional 3
nl: Extra veld 3

en: Additional 4
nl: Extra veld 4

en: Account Verification - Yahoo
nl: Accountverificatie - Yahoo
