kppplogview - en to nl translation catalogue (46 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
nl: Exporteren naar een tekstbestand. De puntkomma wordt gebruikt als scheidingsteken.<p></p>Dit bestand kan worden gebruikt door spreadsheet-programma's als <i>KSpread</i>.

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
nl: Exporteren naar een HTML-pagina. <p></p>Dit bestand kan worden gebruikt voor eenvoudige uitwisseling via het <i>internet</i>.

en: Export Wizard for kPPP Logs
nl: Exportassistent voor KPPP-logbestanden

en: List with possible output formats
nl: Lijst met mogelijke uitvoerformaten

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
nl: <qt><b>Kies a.u.b. links het gewenste uitvoerformaat.</b></qt>

en: Selection of Filetype
nl: Selectie van bestandstype

en: Filename:
nl: Bestandsnaam:

en: [No file selected]
nl: [Geen bestand geselecteerd]

en: &Select File...
nl: Bestand &selecteren...

en: Select the filename of the exported output file
nl: Selecteer de bestandsnaam van het geëxporteerde uitvoerbestand

en: Selection of Filename
nl: Selectie van bestandsnaam

en: File Format
nl: Bestandsformaat

en: Please Choose File
nl: Kies a.u.b. een bestand

en: Connection log for %1
nl: Verbindingslog voor %1

en: Loading log files
nl: Bezig met laden van logbestanden

en: KPPP log viewer
nl: KPPP-logweergave

en: Monthly Log
nl: Maandelijkse log

en: &File
nl: &Bestand

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
nl: (c) 1999-2002, de KPPP-ontwikkelaars

en: Run in KPPP mode
nl: In KPPP-mode draaien

en: Connection
nl: Verbinding

en: Day
nl: Dag

en: From
nl: Van

en: Until
nl: Tot

en: Duration
nl: Duur

en: Costs
nl: Kosten

en: Bytes In
nl: Bytes in

en: Bytes Out
nl: Bytes uit

en: All Connections
nl: Alle verbindingen

en: &Prev Month
nl: &Vorige maand

en: &Next Month
nl: V&olgende maand

en: C&urrent Month
nl: &Huidige maand

en: &Export...
nl: &Exporteren...

en: Statistics:
nl: Statistieken:

en: n/a
nl: n/b

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
nl[0]: Keuze (%1 verbinding)
nl[1]: Keuze (%1 verbindingen)

en: %1 connection | %1 connections
nl[0]: %1 verbinding
nl[1]: %1 verbindingen

en: Monthly estimates
nl: Maandelijkse schatting

en: Connection log for %1 %2
nl: Verbindingslog voor %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
nl: Geen verbindingslog voor %1 %2 beschikbaar

en: A document with this name already exists.
nl: Er bestaat reeds een document met deze naam.

en: Overwrite file?
nl: Bestand overschrijven?

en: An error occurred while trying to open this file
nl: Er deed zich een fout voor bij het openen van dit bestand

en: Sorry
nl: Helaas

en: Monthly estimates (%1)
nl: Maandelijkse schatting (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het opslaan naar dit bestand.
