sweeper - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
nl: Helpt bij het uitwissen van ongewenste sporen die de gebruiker op het systeem achterlaat.

en: Original author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: Thumbnail Cache
nl: Miniatuurcache

en: Sweeps without user interaction
nl: Maakt schoon zonder interactie met de gebruiker

en: A thumbnail could not be removed.
nl: Een miniatuur kon niet worden verwijderd.

en: The file exists but could not be removed.
nl: Het bestand bestaat maar kon niet worden verwijderd.

en: A favicon could not be removed.
nl: Een favicon kon niet worden verwijderd.

en: Clears all stored cookies set by websites
nl: Wist alle cookies die door websites zijn opgeslagen

en: Cookie Policies
nl: Cookie-beleid

en: Clears the cookie policies for all visited websites
nl: Wist voor alle bezochte websites het bijhorende cookiebeleid

en: Saved Clipboard Contents
nl: Opgeslagen klembordinhoud

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
nl: Wist de klembordinhoud die door Klipper is opgeslagen

en: Clears all cached thumbnails
nl: Wist alle gecachte miniaturen

en: Run Command History
nl: Geschiedenis van commando's uitvoeren

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
nl: Wist de geschiedenis van commando's die zijn uitgevoerd via het hulpprogramma Commando uitvoeren.

en: Form Completion Entries
nl: Formulieraanvullingen

en: Clears values which were entered into forms on websites
nl: Wist de waarden die zijn ingevuld in websiteformulieren

en: Web History
nl: Webgeschiedenis

en: Clears the history of visited websites
nl: Wist de geschiedenis van bezochte websites

en: Web Cache
nl: Web-cache

en: Clears the temporary cache of websites visited
nl: Wist de tijdelijke cache van bezochte websites

en: Recent Documents
nl: Recente documenten

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
nl: Wist de lijst met recent gebruikte documenten in het K-menu

en: Favorite Icons
nl: Favicon-afbeeldingen

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
nl: Wist de Favicon-afbeeldingen van de bezochte websites

en: Recent Applications
nl: Recente programma's

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
nl: Wist de lijst met recent gebruikte programma's in het KDE-menu

[ctx: General system content]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
nl: Webbrowsen

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
nl: U staat op het punt gegevens te verwijderen die mogelijk waardevol zijn. Wilt u doorgaan?

en: Starting cleanup...
nl: Schoonmaak wordt gestart...

en: Clearing %1...
nl: Bezig met wissen van %1...

en: Clearing of %1 failed: %2
nl: Wissen van %1 is mislukt: %2

en: Clean up finished.
nl: Schoonmaak voltooid.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
nl: Selecteer alle schoonmaakacties die u wilt uitvoeren. Deze zullen worden gestart wanneer u op de onderstaande knop drukt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
nl: Privacy-instellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
nl: Beschrijving

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
nl: &Alles selecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
nl: &Niets selecteren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
nl: Voert onmiddellijk de schoonmaakacties uit die u hierboven hebt geselecteerd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
nl: Ops&chonen
