kfilereplace - en to nl translation catalogue (212 entries)

note: i18n(" captured text \"%1\" replaced with \"%2\" at line: %3, column: %4 ", capturedText, data, x, y);
en:  Line:%3,Col:%4 - "%1" -> "%2"
nl:  Regel:%3,kol:%4 - "%1" -> "%2"

note: i18n: ectx: property (caption), widget (QDialog)
en: Insert Searching/Replacing Strings
nl: Zoek/vervangtekst invoegen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QButtonGroup)
en: Choose String Adding Mode
nl: Kies de manier van tekst toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton)
en: Search and replace mode
nl: Manier van zoeken en vervangen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton)
en: Search only mode
nl: Alleen zoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Search for:
nl: Zoeken naar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Replace with:
nl: Vervangen met:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListView) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Search For
nl: Zoeken naar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListView) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Replace With
nl: Vervangen door

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton)
en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: Could not load the KFileReplace part.
nl: Kon het component KFileReplace niet laden.

en: Could not find the KFileReplace part.
nl: Het component KFileReplace is niet gevonden.

en: <qt>Cannot open the file <b>%1</b> and load the string list. This file seems not to be a valid old kfr file or it is broken.</qt>
nl: <qt>Kan het bestand <b>%1</b> niet openen om de lijst met termen te laden. Het bestand is mogelijk geen geldig bestand in het oude kfr-formaat of het is beschadigd.</qt>

en: Cannot read data.
nl: Kan geen gegevens lezen.

en: Out of memory.
nl: Onvoldoende geheugen.

en: Ready.
nl: Gereed.

en: Search completed.
nl: Zoekopdracht voltooid.

en: <qt>You have selected <b>%1</b> as the encoding of the files.<br />Selecting the correct encoding is very important as if you have files that have some other encoding than the selected one, after a replace you may damage those files.<br /><br />In case you do not know the encoding of your files, select <i>utf8</i> and <b>enable</b> the creation of backup files. This setting will autodetect <i>utf8</i> and <i>utf16</i> files, but the changed files will be converted to <i>utf8</i>.</qt>
nl: <qt>U hebt <b>%1</b> geselecteerd als tekenset voor de bestanden. <br />Het kiezen van de juiste tekenset is erg belangrijk: als u bestanden hebt met een andere tekenset dan de gekozen set, dan kunt u bij een vervanging de bestanden beschadigen. <br /> <br />Als u de codering van uw bestanden niet kent, selecteer dan <i>utf8</i> en <b>activeer</b> het aanmaken van reservekopieën. Deze instelling zal <i>utf8</i> en <i>utf16</i> bestanden automatisch herkennen, maar de gewijzigde bestanden zullen worden omgezet in <i>utf8</i>.</qt>

en: File Encoding Warning
nl: Tekenset-waarschuwing

en: Replacing files (simulation)...
nl: Bezig met vervangen in bestanden (simulatie)...

en: Replaced strings (simulation)
nl: Vervangen tekst (simulatie)

en: Replacing files...
nl: Bezig met vervangen in bestanden...

en: Replaced strings
nl: Vervangen tekst

en: Stopping...
nl: Stopt...

en: There are no results to save: the result list is empty.
nl: Er zijn geen resultaten om op te slaan: de lijst is leeg.

en: Files
nl: Bestanden

en: Save Report
nl: Rapport opslaan

en: <qt>A folder or a file named <b>%1</b> already exists.</qt>
nl: <qt>Een bestand of map met de naam <b>%1</b> bestaat al.</qt>

en: <qt>Cannot create the <b>%1</b> folder.</qt>
nl: <qt>De map <b>%1</b> kon niet worden aangemaakt.</qt>

en: KFileReplace strings
nl: KFileReplace-termen

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Load Strings From File
nl: Termen uit bestand laden

en: Cannot open folders.
nl: Kan mappen niet openen.

en: Batch search and replace tool.
nl: Groepsgewijs zoeken en vervangen-hulpprogramma.

en: Part of the KDEWebDev module.
nl: Onderdeel van de module kdewebdev.

en: Original author of the KFileReplace tool
nl: Oorspronkelijke auteur van het KFileReplace-hulpprogramma

en: Current maintainer, code cleaner and rewriter
nl: Huidige onderhouder, opschonen van code en herschrijvingen

en: Co-maintainer, KPart creator
nl: Medeonderhouder, maker van KPart

en: Original german translator
nl: Oorspronkelijke Duitse vertaling

en: Sorry, currently the KFileReplace part works only for local files.
nl: Helaas, KFileReplace werkt vooralsnog alleen bij lokale bestanden.

en: Non Local File
nl: Geen lokaal bestand

en: Customize Search/Replace Session...
nl: Zoeken/vervangen-sessie instellen...

en: &Search
nl: &Zoeken

en: S&imulate
nl: S&imuleren

en: &Replace
nl: Ve&rvangen

en: Sto&p
nl: Sto&ppen

en: Cre&ate Report File...
nl: Rapportbestand &aanmaken...

en: &Add String...
nl: Term &toevoegen...

en: &Delete String
nl: Term verwij&deren

en: &Empty Strings List
nl: Lijst met termen l&eegmaken

en: Edit Selected String...
nl: Geselecteerde term bewerken...

en: &Save Strings List to File...
nl: Termenlijst naar bestand op&slaan...

en: &Load Strings List From File...
nl: Termenlijst uit bestand &laden...

en: &Load Recent Strings Files
nl: Recente termenbestanden &laden

en: &Invert Current String (search <--> replace)
nl: Hu&idige tekst omdraaien (zoeken <--> vervangen)

en: &Invert All Strings (search <--> replace)
nl: Alle teksten omdraa&ien (zoeken <--> vervangen)

en: &Include Sub-Folders
nl: Submappen ook &doorzoeken

en: Create &Backup Files
nl: &Backups aanmaken

en: Case &Sensitive
nl: Hoofdletter&gevoelig

en: Enable Commands &in Replace String: [$command:option$]
nl: Commando's &inschakelen in vervangende tekst: [$commando:optie$]

en: Enable &Regular Expressions
nl: &Reguliere expressies activeren

en: Configure &KFileReplace...
nl: &KFileReplace instellen...

en: &Properties
nl: Eigenscha&ppen

en: &Open
nl: &Openen

en: &Edit in Quanta
nl: B&ewerken met Quanta

en: Open Parent &Folder
nl: &Bovenliggende map openen

en: &Delete
nl: Verwij&deren

en: E&xpand Tree
nl: Boomstructuur &uitvouwen

en: &Reduce Tree
nl: Boomstructuur &invouwen

en: &About KFileReplace
nl: &Over KFileReplace

en: KFileReplace &Handbook
nl: KFileReplace &handboek

en: &Report Bug
nl: Bug &rapporteren

en: <qt>Cannot open file <b>%1</b> for reading.</qt>
nl: <qt>Kan het bestand <b>%1</b> niet openen.</qt>

en: <qt>Cannot open file <b>%1</b> for writing.</qt>
nl: <qt>Kan bestand <b>%1</b> niet openen voor schrijven.</qt>

en: <qt>Do you want to replace the string <b>%1</b> with the string <b>%2</b>?</qt>
nl: <qt>Wilt u de tekst <b>%1</b> vervangen door de tekst <b>%2</b>?</qt>

en: Confirm Replace
nl: Vervangen bevestigen

en: Replace
nl: Vervangen

en: Do Not Replace
nl: Niet vervangen

en:  Line:%2, Col:%3 - "%1"
nl:  Regel:%2, kol:%3 - "%1"

en: <qt>Cannot open the file <b>%1</b> and load the string list.</qt>
nl: <qt>Kan het bestand <b>%1</b> niet openen om de teremenlijst te laden.</qt>

en: <qt>File <b>%1</b> seems not to be written in new kfr format. Remember that the old kfr format will be soon abandoned. You can convert your old rules files by simply saving them with kfilereplace.</qt>
nl: <qt>Bestand <b>%1</b> schijnt niet van het nieuwe kfr-formaat te zijn. Onthoud dat het oude formaat binnenkort niet meer wordt ondersteund. U kunt uw oude bestanden converteren door ze met kfilereplace op te slaan.</qt>

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: <qt>The format of kfr files has been changed; attempting to load <b>%1</b>. Please see the KFilereplace manual for details. Do you want to load a search-and-replace list of strings?</qt>
nl: <qt>Het formaat van kfr-bestanden is veranderd; er wordt nu geprobeerd om <b>%1</b> te laden. Zie het handboek van KFilereplace voor meer informatie. Wilt u een zoeken-en-vervangen-lijst met termen laden?</qt>

en: Load
nl: Laden

en: Do Not Load
nl: Niet laden

en: There are no strings to search and replace.
nl: Er is geen tekst om naar te zoeken en te vervangen.

en: <qt>The main folder of the project <b>%1</b> does not exist.</qt>
nl: <qt>De hoofdmap van het project <b>%1</b> bestaat niet.</qt>

en: <qt>Access denied in the main folder of the project:<br /><b>%1</b></qt>
nl: <qt>Kreeg geen toegang tot de hoofdmap van het project:<br /><b>%1</b></qt>

note: i18n: ectx: Menu (kfilerepace)
en: Search/&Replace
nl: Zoeken/Ve&rvangen

note: i18n: ectx: Menu (strings)
en: &Strings
nl: &Termen

note: i18n: ectx: Menu (results)
en: &Results
nl: &Resultaten

note: i18n: ectx: Menu (options)
en: &Options
nl: &Opties

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: KFileReplace Main Toolbar
nl: KFileReplace Hoofdwerkbalk

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

en: <qt>Cannot invert string <b>%1</b>, because the search string would be empty.</qt>
nl: <qt>Kan de tekst <b>%1</b> niet omdraaien, omdat de zoektekst dan leeg zou zijn.</qt>

en: Do you really want to delete %1?
nl: Wilt u %1 verwijderen?

en: No strings to save as the list is empty.
nl: De lijst is leeg, er zijn dus geen termen om op te slaan.

en: KFileReplace Strings
nl: KFileReplace-termen

en: Save Strings to File
nl: Termen in bestand opslaan

en: File %1 cannot be saved.
nl: Bestand %1 kan niet worden opgeslagen.

en: Open &With...
nl: Openen &met...

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Name
nl: Naam

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Folder
nl: Map

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Old Size
nl: Oude afmeting

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: New Size
nl: Nieuwe afmeting

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Replaced Strings
nl: Vervangen tekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Owner User
nl: Eigenaar

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Owner Group
nl: Groep van de eigenaar

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Size
nl: Afmeting

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Found Strings
nl: Gevonden tekst

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLed)
en: Green means ready
nl: Groen betekent gereed

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLed)
en: Ready
nl: Gereed

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLed)
en: Yellow means wait while sorting list
nl: Geel betekent wachten tot de lijst is gesorteerd

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLed)
en: Please wait while sorting list
nl: Even geduld, lijst wordt gesorteerd

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLed)
en: Red means scanning files
nl: Rood betekent de bestanden worden doorzocht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Scanned files:
nl: Doorzochte bestanden:

en: Project Directory
nl: Projectmap

en: You must fill the combo boxes (location and filter) before continuing.
nl: Geef een map en een filter op voordat u verder gaat.

en: Some edit boxes are empty in the <b>Owner</b> page.
nl: Sommige invoervelden zijn niet ingevuld in de pagina <b>Eigenaar</b>.

en: The minimum size is greater than the maximum size.
nl: De minimum afmeting ligt boven de de maximum afmeting.

note: i18n: ectx: property (caption), widget (QDialog)
en: Search & Replace in Files
nl: Zoek & vervang in bestanden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: Search Now
nl: Nu zoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: Search Later
nl: Later zoeken

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget)
en: &General
nl: Al&gemeen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Startup Folder Options
nl: Opties voor opstartmap

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Location:
nl: Locatie:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox)
en: Insert a search path here. You can use the search path button.
nl: Voeg hier een zoekpad in. U kunt de knop Zoekpad gebruiken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: &Include subfolders
nl: Submappen ook &doorzoeken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Search/Replace Strings
nl: Tekst zoeken/vervangen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Search:
nl: Zoeken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Replace:
nl: Vervangen:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: General Options
nl: Algemene opties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Enable &regular expressions
nl: &Reguliere expressies activeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Do &backup copy instead of overwrite
nl: Reservekopie in &plaats van overschrijven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: &Case sensitive
nl: &Hoofdlettergevoelig

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Enable co&mmands in the replace string
nl: Co&mmando's in vervangende tekst inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Backup copy suffix:
nl: Achtervoegsel voor reservekopie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Encoding of the files:
nl: Tekenset van de bestanden:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget)
en: &Advanced
nl: Ge&avanceerd

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Ownership Filtering
nl: Filteren op eigenaar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: User:
nl: Gebruiker:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: ID (Number)
nl: ID (nummer)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Equals To
nl: is gelijk aan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Is Not
nl: is niet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Group:
nl: Groep:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Access Date Filtering
nl: Filteren op raadplegingsdatum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Dates valid for:
nl: Datums geldig voor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Accessed after:
nl: Geraadpleegd na:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Accessed before:
nl: Geraadpleegd voor:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Last Writing Access
nl: Laatste wijziging

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Last Reading Access
nl: Laatste keer geraadpleegd

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Size Filtering
nl: Filteren op afmeting

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Minimum si&ze:
nl: Minimuma&fmeting:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Maximum size:
nl: Maximum grootte:

note: i18n: ectx: property (caption), widget (QDialog)
en: Options
nl: Opties

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget)
en: General
nl: Algemeen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Enable commands in replace strings
nl: Commando's in vervangende tekst inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Notif&y on errors
nl: Waarsch&uwen bij fouten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Recursive (search/replace in all sub folders)
nl: Recursief (zoeken/vervangen ook in submappen)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Enable regular e&xpressions
nl: Reguliere e&xpressies activeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Do &backup copy
nl: &Reservekopie aanmaken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Ignore hidden files and folders
nl: Verborgen bestanden en mappen negeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Follow s&ymbolic links
nl: S&ymbolische koppelingen volgen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: When searching, stop on first string found (faster but no details)
nl: Stop bij het zoeken bij de eerste vindplaats (sneller maar geen details)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Do not show file if no strings are found or replaced
nl: Bestand niet tonen als er geen tekst is gevonden of vervangen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Show confirmation dialog
nl: Bevestigingsdialoog tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Confirm before replace each string
nl: Elke vervanging bevestigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: &Default Values
nl: Stan&daardwaarden

en: Batch search and replace tool
nl: Groepsgewijs zoek en vervang-hulpprogramma

en: Shell author, KPart creator, co-maintainer
nl: Shell-schrijver, Kpart-maker, co-onderhouder

en: Starting folder
nl: Beginmap

en: <qt>Cannot open the file <b>%1</b>.</qt>
nl: <qt>Kan het bestand <b>%1</b> niet openen.</qt>

en: Replace with
nl: Vervangen door

en: Total number occurrences
nl: Aantal malen voorgekomen

en: KFileReplace Report
nl: KFileReplace-rapport

en: Searching/Replacing Strings Table
nl: Tabel met zoek/vervang-tekst

en: Search for
nl: Zoeken naar

en: Results Table
nl: Resultatentabel

en: Created by
nl: Aangemaakt door

en: date
nl: datum

en: Total occurrences
nl: Totaal maal voorgekomen

en: Shows the statistics of your operations. Note that the columns content changes depending on what kind of operation you are performing.
nl: Toont de statistieken van uw operaties. Onthoud dat de kolominhoud verandert aan de hand van de operatie die u aan het uitvoeren bent.

en: Shows a list of strings to search for (and if you specified it, a list of strings to replace with). Use the "add strings" dialog to edit your string list or double click on a string.
nl: Toont een lijst met termen om naar te zoeken (en als u het hebt opgegeven, een lijst met termen om ze mee te vervangen). Gebruik de dialoog "Termen toevoegen" om uw lijst met termen te bewerken of dubbelklik op een term.

en: Base folder for operations of search/replace. Insert path string here by hand or use the search button.
nl: Basismap voor operaties voor zoeken/vervangen. Voeg hier handmatig het pad in of gebruik de zoekknop.

en: Shell-like wildcards. Example: "*.html;*.txt;*.xml".
nl: Shell-achtige jokertekens. Bijvoorbeeld: "*.html;*.txt;*.xml".

en: Insert the minimum file size you want to search, or leave it unchecked if you do not want a minimum size limit.
nl: Geef de minimumgrootte op voor de bestanden waarnaar u wilt zoeken, of laat het inactief als u geen limiet voor de minimum wilt opgeven.

en: Insert the maximum file size you want to search, or leave it unchecked if you do not want a maximum size limit.
nl: Geef de maximumgrootte op voor de bestanden waarnaar u wilt zoeken, of laat het inactief als u geen limiet voor de maximum wilt opgeven.

en: Insert the minimum value for file access date that you want to search, or leave it unchecked if you do not want a minimum limit.
nl: Geef de minimumwaarde op voor de datum waarop het bestand is geopend dat u wilt zoeken, of laat dit inactief als u geen minimum wilt instellen.

en: Insert the maximum value for file access date that you want to search, or leave it unchecked if you do not want a maximum limit.
nl: Geef de maximumwaarde op voor de datum waarop het bestand is geopend dat u wilt zoeken, of laat dit inactief als u geen maximum wilt instellen.

en: Select  "writing" if you want to use the date of the last modification, or  "reading" to use the date of the last access.
nl: Selecteer  "schrijven" als u de datum van de laatste wijziging wilt gebruiken, of "lezen" om de datum van de laatste toegang te gebruiken.

en: Minimum value for access date.
nl: Minimumwaarde voor toegangsdatum.

en: Maximum value for access date.
nl: Maximumwaarde voor toegangsdatum.

en: Insert here the string to search for.
nl: Voer hier de tekst in waarnaar u wilt zoeken.

en: Insert here the string to replace with.
nl: Voer hier de tekst in voor het vervangen.

en: Enable this option if your search is case sensitive.
nl: Activeer deze optie als u wilt dat er onderscheid wordt gemaakt tussen hoofd- en kleine letters tijdens het zoeken.

en: Enable this option to search in sub folders too.
nl: Activeer deze optie als u ook in submappen wilt zoeken.

en: Enable this option when you are searching for a string and you are only interested to know if the string is present or not in the current file.
nl: Activeer deze optie als u wilt zoeken naar een term en alleen wilt weten of de term wel of niet in het huidige bestand voor komt.

en: If set, then if kfilereplace encounters a symbolic link it treats it like a normal folder or file.
nl: Indien geactiveerd zal, als kfilereplace een symbolische koppeling tegenkomt, deze behandelen als een normale map of bestand.

en: Enable this option to ignore hidden files or folders.
nl: Activeer deze optie om verborgen bestanden of mappen te negeren.

en: If this option is enabled, KFR will show even the names of the files in which no string has been found or replaced.
nl: Als deze optie is ingeschakeld zal KFR ook de namen tonen van de bestanden waarin geen zoektekst is gevonden of vervangen.

en: Allows you to apply Qt-like regular expressions on the search string. Note that a complex regular expression could affect speed performance.
nl: Maakt het mogelijk om Qt-achtige reguliere expressies te gebruiken in de zoektekst. Opmerking: een complexe reguliere expressie heeft invloed op de snelheid.

en: Enable "commands". For example: if search string is "user" and replace string is the command "[$user:uid$]", KFR will substitute "user" with the uid of the user.
nl: Activeer "commando's". Bijvoorbeeld als de zoektekst "user" is en de vervangende tekst is het commando "[$user:uid$]", dan zal KFR "user" vervangen door de uid van de gebruiker.

en: Enable this option if you want leave original files untouched.
nl: Activeer deze optie als u wilt dat het oorspronkelijke bestand ongewijzigd blijft.

en: Enable this option if you want to be asked for single string replacement confirmation.
nl: Activeer deze optie als u wilt worden gevraagd om een bevestiging bij elke tekstvervanging.

en: Enable this option to perform replacing as a simulation, i.e. without making any changes to files.
nl: Activeer deze optie om het vervangen te simuleren, dus zonder echt de bestanden te wijzigen.

en: Select search-only mode.
nl: Alleen-zoeken-modus selecteren.

en: Select search-and-replace mode.
nl: Zoeken-en-vervangen-modus selecteren.

en: Insert here a string you want search for.
nl: Voeg hier een tekst in waarnaar u wilt zoeken.

en: Insert here the string that KFR will use to replace the search string.
nl: Voer hier de tekst in die KFR zal gebruiken om de zoektekst mee te vervangen.
