kimagemapeditor - en to nl translation catalogue (161 entries)

en: Areas
nl: Gebieden

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Choose Map & Image to Edit
nl: Kies de map en afbeelding om te bewerken

en: Select an image and/or a map that you want to edit
nl: Selecteer een afbeelding en/of een map die u wilt bewerken

en: Image Preview
nl: Afbeeldingsvoorbeeld

en: No maps found
nl: Geen maps gevonden

en: No images found
nl: Geen afbeeldingen gevonden

en: &Images
nl: Afbeeld&ingen

en: Path
nl: Pad

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: unnamed
nl: naamloos

en: An HTML imagemap editor
nl: Een HTML-imagemap bewerker

en: <h3>Open File</h3>Click this to <em>open</em> a new picture or HTML file.
nl: <h3>Bestand openen</h3>Klik hierop om een nieuwe afbeelding of HTML-bestand te <em>openen</em>.

en: Open new picture or HTML file
nl: Nieuwe afbeelding of HTML-bestand openen

en: <h3>Save File</h3>Click this to <em>save</em> the changes to the HTML file.
nl: <h3>Bestand opslaan</h3>Klik hierop om de wijzigingen in het HTML-bestand <em>op te slaan</em>.

en: Save HTML file
nl: HTML-bestand opslaan

en: <h3>Close File</h3>Click this to <em>close</em> the currently open HTML file.
nl: <h3>Bestand sluiten</h3>Klik hierop om het momenteel geopende HTML-bestand te <em>sluiten</em>.

en: Close HTML file
nl: HTML-bestand sluiten

en: <h3>Copy</h3>Click this to <em>copy</em> the selected area.
nl: <h3>Kopiëer</h3>Klik hierop om het geselecteerd gebied te <em>kopiëren</em>.

en: <h3>Cut</h3>Click this to <em>cut</em> the selected area.
nl: <h3>Knippen</h3>Klik hierop om het geselecteerde gebied te <em>knippen</em>.

en: <h3>Paste</h3>Click this to <em>paste</em> the copied area.
nl: <h3>Plakken</h3>Klik hierop om het gekopieerde gebied te <em>plakken</em>.

en: &Delete
nl: Verwij&deren

en: <h3>Delete</h3>Click this to <em>delete</em> the selected area.
nl: <h3>Verwijderen</h3>Klik hierop om het geselecteerde gebied te <em>verwijderen</em>.

en: Pr&operties
nl: &Eigenschappen

en: Zoom
nl: Zoomen

en: <h3>Zoom</h3>Choose the desired zoom level.
nl: <h3>Zoomen</h3>Kies het gewenste zoomniveau.

en: Highlight Areas
nl: Gebieden markeren

en: Show Alt Tag
nl: Alt-tag tonen

en: Map &Name...
nl: &Naam map...

en: Ne&w Map...
nl: Nieu&we map...

en: Create a new map
nl: Een nieuwe map creëren

en: D&elete Map
nl: Map v&erwijderen

en: Delete the current active map
nl: De momenteel actieve map verwijderen

en: Edit &Default Area...
nl: Stan&daardgebied bewerken...

en: Edit the default area of the current active map
nl: Standaardgebied van de actieve map bewerken

en: &Preview
nl: Voorbeel&d

en: Show a preview
nl: Voorbeeld tonen

note: i18n: ectx: Menu (images)
en: &Image
nl: Afbeeld&ing

en: Add Image...
nl: Afbeelding toevoegen...

en: Add a new image
nl: Nieuwe afbeelding toevoegen

en: Remove Image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Remove the current visible image
nl: Momenteel zichtbare afbeelding verwijderen

en: Edit Usemap...
nl: Gebruikskaart bewerken...

en: Edit the usemap tag of the current visible image
nl: Gebruikskaart-tag van de momenteel zichtbare afbeelding bewerken

en: Show &HTML
nl: &HTML tonen

en: &Selection
nl: &Selectie

en: <h3>Selection</h3>Click this to select areas.
nl: <h3>Selectie</h3>klik hierop om gebieden te selecteren.

en: &Circle
nl: &Cirkel

en: <h3>Circle</h3>Click this to start drawing a circle.
nl: <h3>Cirkel</h3>Klik hierop om het tekenen van een cirkel te beginnen.

en: &Rectangle
nl: &Rechthoek

en: <h3>Rectangle</h3>Click this to start drawing a rectangle.
nl: <h3>Rechthoek</h3>Klik hierop om het tekenen van een rechthoek te beginnen.

en: &Polygon
nl: &Veelhoek

en: <h3>Polygon</h3>Click this to start drawing a polygon.
nl: <h3>Veelhoek</h3>Klik hierop om het tekenen van een veelhoek te beginnen.

en: &Freehand Polygon
nl: &Vrije hand veelhoek

en: <h3>Freehandpolygon</h3>Click this to start drawing a freehand polygon.
nl: <h3>Vrije hand veelhoek</h3>Klik hierop om het tekenen van een vrije hand veelhoek te beginnen.

en: &Add Point
nl: &Punt toevoegen

en: <h3>Add Point</h3>Click this to add points to a polygon.
nl: <h3>Punt toevoegen</h3>Klik hierop om een punt toe te voegen aan een veelhoek.

en: &Remove Point
nl: &Punt verwijderen

en: <h3>Remove Point</h3>Click this to remove points from a polygon.
nl: <h3>Punt verwijderen</h3>Klik hierop om een punt van een veelhoek te verwijderen.

en: Cancel Drawing
nl: Tekenen annuleren

en: Move Left
nl: Naar links verplaatsen

en: Move Right
nl: Naar rechts verplaatsen

en: Move Up
nl: Omhoog verplaatsen

en: Move Down
nl: Omlaag verplaatsen

en: Increase Width
nl: Breedte vergroten

en: Decrease Width
nl: Breedte verkleinen

en: Increase Height
nl: Hoogte vergroten

en: Decrease Height
nl: Hoogte verkleinen

en: Bring to Front
nl: Naar voorgrond

en: Send to Back
nl: Naar achtergrond

en: Bring Forward One
nl: Eén laag naar voren

en: Send Back One
nl: Eén laag naar achteren

en: Configure KImageMapEditor...
nl: KImageMapEditor instellen...

en: Show Area List
nl: Gebiedenlijst tonen

en: Show Map List
nl: Map-lijst tonen

en: Show Image List
nl: Afbeeldingenlijst tonen

note: i18n(" Cursor")+" : x: 0 ,y: 0",STATUS_CURSOR); i18n(" Selection")+" : - ",STATUS_SELECTION);
en:  Selection: -  Cursor: x: 0, y: 0
nl:  Selectie: -  Cursor: x: 0, y: 0

en:  Selection: x: %1, y: %2, w: %3, h: %4
nl:  Selectie: x: %1, y: %2, w: %3, h: %4

en:  Selection: -
nl:  Selectie: -

en: Drop an image or HTML file
nl: Een afbeelding of HTML-bestand neerzetten

en: Enter Map Name
nl: Map-naam invoeren

en: Enter the name of the map:
nl: Naam van de map:

en: The name <em>%1</em> already exists.
nl: De naam <em>%1</em> bestaat reeds.

en: HTML Code of Map
nl: HTML-code van de map

en: *.png *.jpg *.jpeg *.gif *.htm *.html|Web File
    *.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng|Images
    *.htm *.html|HTML Files
    *.png|PNG Images
    *.jpg *.jpeg|JPEG Images
    *.gif|GIF-Images
    *|All Files
nl: *.png *.jpg *.jpeg *.gif *.htm *.html|Webbestand
    *.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng|Afbeeldingen
    *.htm *.html|HTML-bestanden
    *.png|PNG-afbeeldingen
    *.jpg *.jpeg|JPEG-afbeeldingen
    *.gif|GIF-afbeeldingen
    *|Alle bestanden

en: Choose File to Open
nl: Kies bestand om te openen

en: HTML File
nl: HTML-bestand

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Text File
nl: Tekstbestand

en: <qt>The file <em>%1</em> already exists.<br />Do you want to overwrite it?</qt>
nl: <qt>Het bestand <em>%1</em> bestaat al.<br />Wilt u het overschrijven?</qt>

en: Overwrite File?
nl: Bestand overschrijven?

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: <qt>You do not have write permission for the file <em>%1</em>.</qt>
nl: <qt>U hebt geen schrijfrechten voor het bestand <em>%1</em>.</qt>

en: <qt>The file <b>%1</b> does not exist.</qt>
nl: <qt>Het bestand <b>%1</b> bestaat niet.</qt>

en: File Does Not Exist
nl: Bestand bestaat niet

en: <qt>The file <i>%1</i> could not be saved, because you do not have the required write permissions.</qt>
nl: <qt>Het bestand <i>%1</i> kon niet worden opgeslagen omdat u de vereiste schrijfrechten niet hebt.</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the map <i>%1</i>? <br /><b>There is no way to undo this.</b></qt>
nl: <qt>Wilt u de map <i>%1</i> verwijderen? <br /><b>Het is onmogelijk dit ongedaan te maken.</b></qt>

en: Delete Map?
nl: Map verwijderen?

en: <qt>The file <i>%1</i> has been modified.<br />Do you want to save it?</qt>
nl: <qt>Het bestand <i>%1</i> is gewijzigd.<br />Wilt u het opslaan?</qt>

en: Enter Usemap
nl: Usemap invoeren

en: Enter the usemap value:
nl: Voer de usemap-waarden in:

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: Be&werken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: Beel&d

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: KImageMapEditor Main Toolbar
nl: KImageMapEditor hoofdwerkbalk

note: i18n: ectx: ToolBar (kImageMapEditorPartDrawToolBar)
en: KImageMapEditor Draw Toolbar
nl: KImageMapEditor tekenwerkbalk

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

en: noname
nl: naamloos

en: Number of Areas
nl: Aantal gebieden

en: Rectangle
nl: Rechthoek

en: Circle
nl: Cirkel

en: Polygon
nl: Veelhoek

en: Default
nl: Standaard

en: Cut %1
nl: %1 knippen

en: Delete %1
nl: %1 verwijderen

en: Paste %1
nl: %1 plakken

en: Move %1
nl: %1 verplaatsen

en: Resize %1
nl: Grootte van %1 wijzigen

en: Add point to %1
nl: Punt toevoegen aan %1

en: Remove point from %1
nl: Punt verwijderen uit %1

en: Create %1
nl: %1 aanmaken

en: Top &X:
nl: Boven &X:

en: Top &Y:
nl: Boven &Y:

en: &Width:
nl: &Breedte:

en: Hei&ght:
nl: Hoo&gte:

en: Center &X:
nl: Centrum &X:

en: Center &Y:
nl: Centrum &Y:

en: &Radius:
nl: St&raal:

en: Add
nl: Toevoegen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Top &X
nl: Boven &X

en: Top &Y
nl: Boven &Y

en: Alt. &Text:
nl: Alt. &tekst:

en: Tar&get:
nl: Doe&l:

en: Tit&le:
nl: &Titel:

en: Enable default map
nl: Standaardmap gebruiken

en: Area Tag Editor
nl: Bewerker van gebiedstag

en: Selection
nl: Selectie

en: &General
nl: Al&gemeen

en: Coor&dinates
nl: Coör&dinaten

en: Choose File
nl: Bestand kiezen

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: &Maximum image preview height:
nl: &Maximum hoogte afbeeldingvoorbeeld:

en: &Undo limit:
nl: Limiet van &ongedaan-maken:

en: &Redo limit:
nl: Limiet van &opnieuw:

en: &Start with last used document
nl: Begin bij het laat&st gebruikte document

en: Web Files
nl: Webbestanden

en: HTML Files
nl: HTML-bestanden

en: PNG Images
nl: PNG-afbeeldingen

en: JPEG Images
nl: JPEG-afbeeldingen

en: GIF Images
nl: GIF-afbeeldingen

en: Choose Picture to Open
nl: Kies afbeelding om te openen

en: For helping me with the Makefiles, and creating the Debian package
nl: Voor de hulp met de Makefiles en het creëren van het pakket voor Debian

en: Aaron Seigo and Michael
nl: Aaron Seigo en Michael

en: For helping me fixing --enable-final mode
nl: Voor de hulp met het repareren van de "--enable-final"-modus

en: For the Spanish translation
nl: Voor de Spaanse vertaling

en: For the Dutch translation
nl: Voor de Nederlandse vertaling

en: For the French translation
nl: Voor de Franse vertaling

en: Write HTML-Code to stdout on exit
nl: Schrijf HTML-code naar standaard uitvoer bij beëindigen

en: File to open
nl: Te openen bestand
