klinkstatus - en to nl translation catalogue (223 entries)

en: New Session
nl: Nieuwe sessie

en: Open URL...
nl: URL-adres openen...

en: Close Session
nl: Sessie sluiten

en: Download New Stylesheets...
nl: Nieuwe stylesheets downloaden...

en: Configure KLinkStatus...
nl: KLinkStatus instellen...

en: About KLinkStatus
nl: Over KLinkStatus

en: &Report Bug...
nl: Bug &rapporteren...

en: All...
nl: Alles...

en: Broken...
nl: Verbroken...

en: Create Site Map...
nl: Sitemap aanmaken...

en: &Follow Last Link
nl: Laatste link &volgen

en: Follow last Link checked (slower)
nl: Laatst gecontroleerde koppeling volgen (langzamer)

note: i18n("&Do not follow last Link checked"), "go-jump", "Do not follow last Link checked (faster)"); toggle_action->setCheckedState(item); this action must be in the tabwidget because the slot can't be connected to a particular sessionWidget
en: &Hide Search Panel
nl: Zoekpaneel verber&gen

note: i18n("&Show Search Panel"), "go-top", "Show Search Panel"); toggle_action->setCheckedState(item);
en: &Reset Search Options
nl: Zoekopties he&rstellen

en: &Disable Updates on Results Table
nl: Bijwerken van resultatentabel &uitschakelen

en: Disable Updates on Results Table (faster)
nl: Bijwerken van resultatentabel uitschakelen (sneller)

note: i18n("&Enable Updates on Results Table"), "view-refresh", "Enable Updates on Results Table (slower)"); toggle_action->setCheckedState(item); *************** Search menu *********************
en: &Start Search
nl: &Zoeken

en: &Pause Search
nl: Zoeken onder&breken

en: St&op Search
nl: Z&oeken afbreken

en: Search in Background
nl: In achtergrond zoeken

en: Check Links in background and update results when finished (faster)
nl: Controleer koppelingen in de achtergrond en werk de resultaten bij wanneer gereed (sneller)

en: &Broken Links
nl: Ver&broken koppelingen

en: &Displayed Links
nl: Getoon&de koppelingen

en: &Unreferred Documents...
nl: Doc&umenten zonder referentie...

en: &Fix All...
nl: Alles &repareren...

en: Check Links
nl: Koppelingen controleren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Unreferred Documents
nl: Documenten zonder referentie

en: Previous View
nl: Vorige weergave

en: Next View
nl: Volgende weergave

en: Previous Session
nl: Vorige sessie

en: Next Session
nl: Volgende sessie

en: Change View
nl: Wijzig weergave

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: Whether to use the system real name and e-mail
nl: Of de echte systeemnaam en e-mail moeten worden gebruikt

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: The name associated to the user
nl: De naam geassocieerd met de gebruiker

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: The email associated to the user
nl: Het e-mailadres geassocieerd met de gebruiker

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum number of entries in the combo url.
nl: Maximum aantal items in de combo URL-adres.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum number of simultaneous connections.
nl: Maximum aantal gelijktijdige verbindingen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Timeout on getting an URL.
nl: Timeout bij het ophalen van een URL-adres.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: History of combo url.
nl: Geschiedenis van combo URL-adres.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum depth to check.
nl: Maximum te controleren diepte.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to check parent folders.
nl: Wel of niet bovenliggende mappen controleren.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to check external links.
nl: Wel of niet externe koppelingen controleren.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to remember the check settings like depth, and so on, on exit.
nl: Of de controle-instellingen, zoals diepte, etc zullen worden onthouden bij het afsluiten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether preview prefix in Quanta project is used to set the URL to check.
nl: Of het voorbeeldvoorvoegsel in het Quanta-project zal worden gebruikt om het te controleren URL-adres in te stellen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to display a tree view or a flat view in the results view.
nl: Of de resultaten in een boomstructuur of vlakke weergave worden getoond.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to automatically adjust the width of the result columns (Not used).
nl: Of de breedte van de resultaatkolommen automatisch wordt bijgesteld (ongebruikt).

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether the viewport of the result view should follow the last link checked.
nl: Of de de resultatenweergave de laatstgecontroleerde koppeling zal volgen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to send an User-Agent in HTTP requests.
nl: Of de gebruikersagent meeverzonden moet worden in HTTP-verzoeken.

note: i18n: ectx: label, entry (UserAgent), group (klinkstatus)
en: Defines the HTTP User-Agent to send.
nl: Bepaalt de HTTP-gebruikersagent die verzonden moet worden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether the user can see if the markup is valid by showing a column with an icon indicator.
nl: Of een kolom met een pictogram in beeld moet komen te staan die aangeeft of de opmaak geldig is.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Available Stylesheets for exporting the results in HTML
nl: Beschikbare stylesheets voor het exporteren van resultaten naar HTML

note: i18n: ectx: label, entry (PreferedStylesheet), group (klinkstatus)
en: Defines the stylesheet to use when exporting results to HTML
nl: Stelt de te gebruiken stylesheet in voor het exporteren van resultaten naar HTML

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the number of spaces Tidy uses to indent content, when indentation is enabled.
nl: Deze opties bepaalt het aantal spaties dat Tidy gebruikt om de inhoud te laten inspringen als inspringen is geactiveerd.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: Whether to do line wrapping.
nl: Of regels worden afgebroken.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the right margin Tidy uses for line wrapping. Tidy tries to wrap lines so that they do not exceed this length.
nl: Deze optie bepaalt de rechter marge die Tidy zal gebruiken voor het afbreken van regels. Tidy probeert regels af te breken zodat ze deze lengte niet overschrijven.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should output tag names in upper case. The default is no, which results in lower case tag names, except for XML input, where the original case is preserved.
nl: Deze optie bepaalt of Tidy tagnamen in hoofdletter zal schrijven. Standaard is nee, wat resulteert in tags in kleine letters, uitgezonderd XML-invoer, waarbij de oorspronkelijke kaste wordt behouden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should output attribute names in upper case. The default is no, which results in lower case attribute names, except for XML input, where the original case is preserved.
nl: Deze optie bepaalt of Tidy attribuutnamen in hoofdletter zal schrijven. Standaard is nee, wat resulteert in attribuutnamen in kleine letters, uitgezonderd XML-invoer, waarbij de oorspronkelijke kaste wordt behouden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the DOCTYPE declaration generated by Tidy. If set to "omit" the output won't contain a DOCTYPE declaration. If set to "auto" (the default) Tidy will use an educated guess based upon the contents of the document. If set to "strict", Tidy will set the DOCTYPE to the strict DTD. If set to "loose", the DOCTYPE is set to the loose (transitional) DTD. Alternatively, you can supply a string for the formal public identifier (FPI).
nl: Deze optie bepaalt of de DOCTYPE-declaratie genereert zal worden door Tidy. Als deze op "omit" is gezet zal de uitvoer geen DOCTYPE-declaratie bevatten. Wanneer gezet op "auto" (de standaard) zal Tidy het documenttype gissen aan de hand van de inhoud ervan. Wanneer gezet op "strict" zal Tidy het documenttype instellen op strict DTD. Wanneer gezet op "loose" zal het documenttype worden ingesteld op losse (transitional) DTD. Als alternatief kunt u een tekst aanleveren voor de formele publieke identifier (FPI).

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should pretty print output, writing it as well-formed XML. Any entities not defined in XML 1.0 will be written as numeric entities to allow them to be parsed by a XML parser. The original case of tags and attributes will be preserved, regardless of other options.
nl: Deze optie bepaalt of Tidy zogenaamde 'pretty print' uitvoer geeft, geschreven in goed geformuleerde XML. Alle entiteiten die niet in XML 1.0 zijn gedefinieerd zullen als numerieke entiteiten worden geschreven zodat ze door de XML-ontleder kunnen worden ontleed. De oorspronkelijke kaste van de tags en attributen wordt behouden, ongeacht de andere opties.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should strip out surplus presentational tags and attributes replacing them by style rules and structural markup as appropriate. It works well on the HTML saved by Microsoft Office products.
nl: Deze optie bepaalt of Tidy eventuele extra presentationele tags en attributen moet weghalen en/of vervangen aan de hand van de regels voor stijl en structurele markup. Dit werkt goed bij HMTL die is opgeslagen door Microsoft Office-software.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the character encoding Tidy uses for both the input and output.
nl: Deze optie bepaalt de tekensetcodering die Tidy gebruikt voor zowel de invoer als de uitvoer.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Name of the configuration, e.g. kdewebdev
nl: Naam van de configuratie, b.v. kdewebdev

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Periodicity of the check
nl: Periodiciteit van de controle

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Hour in which the task will be executed
nl: Uur waarin de taak zal worden uitgevoerd

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: URL of the site to check
nl: De URL van de te controleren site

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: For protocols different than HTTP, specify the root of your files, e.g. '/var/www'
nl: Voor protocols die geen HTTP zijn, stel dan de hoofdmap van uw bestanden in, b.v. '/var/www'

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Depth of recursive search, -1 is unlimited
nl: Diepte van de recursieve zoekactie, -1 is ongelimiteerd

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Whether to check links in parent folders
nl: Wel of niet koppelingen in bovenliggende mappen controleren

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Whether to check external links
nl: Wel of niet externe koppelingen controleren

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: The URLs that match the regexp will not be checked
nl: De URL's die overeenkomen met de regexp zullen niet worden gecontroleerd

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: Whether to include only broken links in the result
nl: Of alleen verbroken koppelingen in het resultaat moeten worden opgenomen

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: The directory where the results will be saved
nl: De map waar de resultaten zullen worden opgeslagen

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: The e-mail address to where results will be emailed
nl: Het e-mailadres waar de resultaten naar gemaild zullen worden

en: No Content
nl: Geen inhoud

en: redirection
nl: doorverwijzing

en: Could not find the KLinkStatus part; did you configure with '--prefix=/$KDEDIR' and perform 'make install'?
nl: Kan het KLinkStatus-component niet vinden! Heeft u configure gedraaid met '--prefix=/$KDEDIR' en een 'make install' gedaan?

en: A Link Checker
nl: Een koppelingenverifieerder

en: Check
nl: Controleren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Results
nl: Resultaten

en: Identification
nl: Identificatie

en: Configure the way KLinkstatus reports itself
nl: De manier waarop KLinkStatus zichzelf identificeert configureren

en: Mail Transport
nl: E-mailtransport

en: KLinkStatus Part
nl: KLinkStatus-component

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (file_export_html)
en: Export to HTML
nl: Naar HTML exporteren

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: Beel&d

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
nl: Zo&eken

note: i18n: ectx: Menu (recheck)
en: Recheck
nl: Opnieuw controleren

note: i18n: ectx: Menu (validate)
en: &Validate
nl: &Valideren

note: i18n: ectx: Menu (manual_validation)
en: Manual Fix
nl: Handmatig repareren

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
nl: &Venster

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
nl: Navigatie

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (linksToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

en: A Link Checker.
    
    KLinkStatus belongs to the kdewebdev module from KDE.
nl: Controle van koppelingen.
    
    KLinkStatus is onderdeel van de KDE-module kdewebdev.

en: Document to open
nl: Te openen document

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSystemIdentity)
en: Use System Identity
nl: Systeemidentiteit gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Real name
nl: Echte naam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail address
nl: E-mailadres

en: Configure PIM information
nl: PIM-informatie instellen

en: User Information
nl: Gebruikersinformatie

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scheduling
nl: Planning

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
nl: Naam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Periodicity
nl: Periodiciteit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Hour
nl: Uur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_BrokenLinksOnly)
en: Show Broken Links Only
nl: Alleen verbroken koppelingen tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Results Folder
nl: Resultatenmap

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: E-Mail Recipient
nl: E-mailontvanger

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Search Options
nl: Zoekopties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Document Root
nl: Documentbegin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Depth
nl: Diepte

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, kcfg_Depth) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, spinbox_depth)
en: Unlimited
nl: Onbegrensd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckParentFolders)
en: Check Parent Folders
nl: Bovenliggende mappen controleren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckExternalLinks)
en: Check External Links
nl: Externe koppelingen controleren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RegularExpression)
en: Do not check Regular Expression
nl: Deze reguliere expressie niet controleren

en: Configure Site check Automation
nl: Automatisering instellen

en: New...
nl: Nieuw...

en: Remove
nl: Verwijderen

en: empty
nl: leeg

en: Could not delete configuration file %1
nl: Kon configuratiebestand %1 niet verwijderen

en: Recurring Check Name
nl: Terugkomende controlenaam

en: Schedule Link Checks...
nl: Koppelingcontroles plannen...

en: Edit Script Actions...
nl: Scriptacties bewerken...

en: Reset Script Actions...
nl: Scriptacties resetten...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Links Checked
nl: Gecontroleerde koppelingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Good
nl: Goed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Broken
nl: Verbroken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Undetermined
nl: Onbepaald

note: i18n: tag script attribute text
en: Statistics
nl: Statistieken

note: i18n: tag script attribute comment
en: Statistics Script
nl: Script voor statistieken

en: Choose a Document Root
nl: Kies een documentbegin

en: As you are using a protocol other than HTTP, 
    there is no way to guess where the document root is, 
    in order to resolve relative URLs like the ones started with "/".
    
    Please specify one:
nl: Omdat u een ander protocol gebruikt dan HTTP, kan niet bepaald worden waar de oorsprong van de documenten zich bevindt, zodat relatieve links (beginnend met "/") gecontroleerd kunnen worden.
    
    Geef een oorsprong op:

en: Login Input
nl: Aanmeldinvoer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain
nl: Domein

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL to send to the HTTP POST request, e.g. '<span style=" font-family:'Courier New,courier';">POST </span><span style=" font-family:'Courier New,courier'; font-weight:600;">/login/login</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';"> HTTP/1.1</span>'. Should be the same as the action attribute in the form element, e.g.: '<a name="line163"></a><span style=" font-family:'Courier New,courier';">&lt;</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';">form action="/login/login"&gt;</span></p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Het naar het HTTP POST-verzoek te versturen URL-adres, bijv.'<span style=" font-family:'Courier New,courier';">POST </span><span style=" font-family:'Courier New,courier'; font-weight:600;">/login/login</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';"> HTTP/1.1</span>'. Dient het zelfde te zijn dan het actie-attribuut in het vormelement, bijv.: '<a name="line163"></a><span style=" font-family:'Courier New,courier';">&lt;</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';">form action="/login/login"&gt;</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: POST URL
nl: POST URL-adres

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, lineeditPostUrl) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, lineeditPostUrl)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL to send to the HTTP POST request, e.g. 'POST <span style=" font-weight:600;">/login/login</span></p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Het naar het HTTP POST-verzoek te versturen URL-adres, bijv. 'POST <span style=" font-weight:600;">/login/login</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: POST Data
nl: POST-gegevens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the fields to send to the POST request. Typically, the keys are <span style=" font-weight:600;">user</span>, <span style=" font-weight:600;">password</span> and <span style=" font-weight:600;">button</span> 'name' attributes in the <span style=" font-weight:600;">input</span> elements inside the form definition</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Voer de te versturen velden naar het POST-verzoek in. Normaal zijn de sleutels<span style=" font-weight:600;">gebruiker</span>, <span style=" font-weight:600;">wachtwoord</span> en <span style=" font-weight:600;">knop</span> 'naam' attributen in de <span style=" font-weight:600;">invoer</span> elementen in de vormdefinitie</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Key
nl: Sleutel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Value
nl: Waarde

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, buttonAdd)
en: Add
nl: Toevoegen

en: S&earch:
nl: Zo&eken:

en: All Links
nl: Alle koppelingen

en: Good Links
nl: Goede koppelingen

en: Broken Links
nl: Verbroken koppelingen

en: Malformed Links
nl: Verkeerd gevormde koppelingen

en: Undetermined Links
nl: Onbepaalde koppelingen

en: Clear filter
nl: Filter wissen

en: Enter the terms to filter the result link list
nl: Voer enkele zoektermen in om de lijst met resultaten te filteren

en: Choose what kind of link status to show in result list
nl: Kies wat voor linkstatus u wilt zien in de lijst met resultaten

en: Javascript not supported
nl: Javascript niet ondersteund

en: Checking...
nl: Controleren...

en: Cowardly refusing to check an empty URL.
nl: Lege URL-adressen worden niet geverifieerd.

en: Stopped
nl: Gestopt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_progressbar) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, progressLabel)
en: Ready
nl: Klaar

en: Finished checking %1
nl: Controle van %1 is voltooid

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Adding level...
nl: Niveau toevoegen...

en: Resuming
nl: Hervatten

en: Export Results as HTML
nl: Resultaten als HTML exporteren

en: Create XML Site Map
nl: XML-Sitemap aanmaken

en: Use a protocol other than HTTP, e.g. file, ftp, sftp, fish, etc., so the files can be saved.
nl: Gebruik een ander protocol dan HTTP, zoals file, ftp, sftp, fish, etc., om het bestand te kunnen opslaan.

en: Checking %1
nl: Bezig met controleren van %1

en: Done rechecking %1
nl: Klaar met opnieuw controleren van %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Search
nl: Zoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_url)
en: URL:
nl: URL-adres:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, checkBoxLogin)
en: Cookie based authentication, only possible with HTTP based protocol.
nl: Cookie gebaseerde authenticatie, alleen mogelijk met HTTP-protocol.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxLogin)
en: Login
nl: Aanmelden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Depth)
en: Depth:
nl: Diepte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkbox_subdirs_only)
en: Do &not check parent folders
nl: Bove&nliggende mappen niet controleren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkbox_external_links)
en: Chec&k external links
nl: Externe &koppelingen controleren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Do not check regular expression:
nl: Deze reguliere expressie niet controleren:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_checked_links)
en: Checked Links:
nl: Gecontroleerde koppelingen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textlabel_elapsed_time) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, elapsedTimeLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, elapsedTimeValueLabel)
en: hh:mm:ss
nl: uu:mm:ss

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_elapsed_time) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, elapsedTimeLabel)
en: Elapsed time:
nl: Verstreken tijd:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: HTTP Identification
nl: HTTP-identificatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SendIdentification)
en: Send Identification
nl: Identificatie verzenden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: User-Agent
nl: Gebruikersagent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDefault)
en: Default
nl: Standaard

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kbuttongroup)
en: Identity
nl: Identiteit

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: View
nl: Beeld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DisplayTreeView)
en: Tree
nl: Boomstructuur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DisplayFlatView)
en: Flat (faster)
nl: Vlak (sneller)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup13_2)
en: Misc
nl: Overige

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FollowLastLinkChecked)
en: Follow Last Link Checked
nl: Laatstgecontroleerde koppeling volgen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Export Results
nl: Resultaten exporteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preferred Style Sheet:
nl: Voorkeurstijlblad:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
nl: Netwerk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Number of simultaneous connections:
nl: Aantal gelijktijdige verbindingen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Timeout in seconds:
nl: Timeout in seconden:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Input
nl: Invoer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckExternalLinks)
en: Check external links
nl: Externe koppelingen controleren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Number of items in URL history:
nl: Aantal items in URL-geschiedenis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckParentFolders)
en: Check parent folders
nl: Bovenliggende mappen controleren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuantaUrlPreviewPrefix)
en: Check this one if you want to use Quanta's project preview prefix in the URL to check
nl: Schakel deze optie in als u het voorbeeldvoorvoegsel van het Quanta-project wilt gebruiken in het te controleren URL-adres

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuantaUrlPreviewPrefix)
en: Use preview prefix
nl: Voorbeeldvoorvoegsel gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberCheckSettings)
en: Remember settings when exit
nl: Instellingen bij afsluiten onthouden

en: Open new tab
nl: Nieuw tabblad openen

en: Close the current tab
nl: Huidig tabblad sluiten

en: Session%1
nl: Sessie %1

en: KLinkStatus - Link Checker
nl: KLinkStatus - Koppelingenverifieerder

en: Invalid URL.
nl: Ongeldig URL-adres.

en: ROOT URL.
nl: ROOT URL-adres.

en: Edit Referrer
nl: Referrer bewerken

en: All
nl: Alle

en: Open URL
nl: URL-adres openen

en: Open Referrer URL
nl: Verwijzer URL-adres openen

en: Copy URL
nl: URL-adres kopiëren

en: Copy Referrer URL
nl: Verwijzer URL-adres kopiëren

en: Copy Cell Text
nl: Celtekst kopiëren

en: Delete checked Documents
nl: Gecontroleerde documenten verwijderen

en: Delete All Documents
nl: Alle documenten verwijderen

en: Cannot crawl through directories using HTTP.
    
    Try using file, ftp, sftp or fish, for example.
nl: Kan niet met behulp van HTTP door mappen bladeren.
    
    Probeer een ander protocol, zoals file, ftp, sftp of fish.

en: Crawling folders...
nl: Door mappen bladeren...

en: Matching results...
nl: Resultaten vergelijken...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UnreferredDocumentsWidget)
en: Unreferred DocumentsWidget
nl: Widget voor documenten zonder referentie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_url)
en: Base Folder:
nl: Basismap:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KListWidgetSearchLine, documentSearchLine)
en: Filter Documents...
nl: Documenten filteren...
