kdeqt - en to nl translation catalogue (1758 entries)

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QPageSetupWidget) i18n: file: gui/dialogs/qprintwidget.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QPrintWidget) i18n: file: gui/dialogs/qprintpropertieswidget.ui:13 i18n: ectx: propert
en: Form
nl: Formulier

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:42 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Paper
nl: Papier

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:48 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pageSizeLabel)
en: Page size:
nl: Paginagrootte:

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:61 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: Width:
nl: Breedte:

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:80 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: Height:
nl: Hoogte:

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:99 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, paperSourceLabel)
en: Paper source:
nl: Papierbron:

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:128 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Orientation
nl: Oriëntatie

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:134 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, portrait)
en: Portrait
nl: Portret

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:144 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, landscape)
en: Landscape
nl: Landschap

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:151 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, reverseLandscape)
en: Reverse landscape
nl: Omgekeerd landschap

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:158 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, reversePortrait)
en: Reverse portrait
nl: Omgekeerd portret

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:184 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Margins
nl: Marges

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:192 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, topMargin) i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:195 i18n: ectx: property (accessibleName), widget (QDoubleSpinBox, topMargin)
en: top margin
nl: bovenrand

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:223 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, leftMargin) i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:226 i18n: ectx: property (accessibleName), widget (QDoubleSpinBox, leftMargin)
en: left margin
nl: linker rand

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:255 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, rightMargin) i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:258 i18n: ectx: property (accessibleName), widget (QDoubleSpinBox, rightMargin)
en: right margin
nl: rechter rand

note: i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:286 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, bottomMargin) i18n: file: gui/dialogs/qpagesetupwidget.ui:289 i18n: ectx: property (accessibleName), widget (QDoubleSpinBox, bottomMargin)
en: bottom margin
nl: onderrand

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintwidget.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Name:
nl: &Naam:

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintwidget.ui:54 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, properties)
en: P&roperties
nl: E&igenschappen

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintwidget.ui:61 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Location:
nl: Locatie:

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintwidget.ui:71 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preview)
en: Preview
nl: Voorbeeld

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintwidget.ui:88 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lOutput)
en: Output &file:
nl: &Uitvoerbestand:

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintpropertieswidget.ui:34 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabPage)
en: Page
nl: Pagina

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintpropertieswidget.ui:44 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, cupsPropertiesPage)
en: Advanced
nl: Geavanceerd

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:27 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, copiesTab)
en: Copies
nl: Kopieën

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:39 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbPrintRange)
en: Print range
nl: Afdrukbereik

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:51 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, printAll)
en: Print all
nl: Alles afdrukken

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:69 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, printRange)
en: Pages from
nl: Pagina's vanaf

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:89 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: to
nl: tot

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:124 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, printCurrentPage)
en: Current Page
nl: Huidige pagina

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:131 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, printSelection)
en: Selection
nl: Selectie

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:154 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Output Settings
nl: Uitvoerinstellingen

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:160 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Copies:
nl: Kopieën:

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:193 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, collate)
en: Collate
nl: Sorteren

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:210 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, reverse)
en: Reverse
nl: Omgekeerd

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:234 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, optionsTab)
en: Options
nl: Opties

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:240 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, colorMode)
en: Color Mode
nl: Kleurmodus

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:259 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, color)
en: Color
nl: Kleur

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:269 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, grayscale)
en: Grayscale
nl: Grijsschaal

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:279 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, duplex)
en: Duplex Printing
nl: Dubbelzijdig afdrukken

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:285 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noDuplex)
en: None
nl: Geen

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:295 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, duplexLong)
en: Long side
nl: Lange zijde

note: i18n: file: gui/dialogs/qprintsettingsoutput.ui:302 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, duplexShort)
en: Short side
nl: Korte zijde

[ctx: QXml]
en: no error occurred
nl: er deden zich geen fouten voor

[ctx: QXml]
en: error triggered by consumer
nl: fout onstaan door de gebruiker

[ctx: QXml]
en: unexpected end of file
nl: onverwacht einde van bestand

[ctx: QXml]
en: more than one document type definition
nl: meer dan een document type-definitie (DTD)

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing element
nl: er deed zich een fout voor tijden het ontleden van het element

[ctx: QXml]
en: tag mismatch
nl: tag komt niet overeen

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing content
nl: er deed zich een fout voor tijdens het ontleden van de inhoud

[ctx: QXml]
en: unexpected character
nl: onverwacht teken

[ctx: QXml]
en: invalid name for processing instruction
nl: ongeldige naam voor de verwerkingsinstructie

[ctx: QXml]
en: version expected while reading the XML declaration
nl: versie verwacht tijdens het lezen van de XML-declaratie

[ctx: QXml]
en: wrong value for standalone declaration
nl: onjuiste waarde voor alleenstaande declaratie

[ctx: QXml]
en: encoding declaration or standalone declaration expected while reading the XML declaration
nl: coderingsdeclaratie of alleenstaande declaratie verwacht tijdens het lezen van de XML-declaratie

[ctx: QXml]
en: standalone declaration expected while reading the XML declaration
nl: alleenstaande declaratie verwacht tijdens het lezen van de XML-declaratie

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing document type definition
nl: er deed zich een fout voor tijdens het ontleden van de documenttypedefinitie

[ctx: QXml]
en: letter is expected
nl: letter is verwacht

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing comment
nl: er deed zich een fout voor tijdens het ontleden van het commentaar

[ctx: QXml]
en: error occurred while parsing reference
nl: er deed zich een fout voor tijdens het ontleden van de referentie

[ctx: QXml]
en: internal general entity reference not allowed in DTD
nl: interne algemene entiteitreferentie is niet toegestaan in DTD

[ctx: QXml]
en: external parsed general entity reference not allowed in attribute value
nl: extern ontlede algemene entiteitreferentie is niet toegestaan in de attribuutwaarde

[ctx: QXml]
en: external parsed general entity reference not allowed in DTD
nl: extern ontlede algemene entiteitreferentie is niet toegestaan in DTD

[ctx: QXml]
en: unparsed entity reference in wrong context
nl: niet ontlede entiteitreferentie in onjuiste context

[ctx: QXml]
en: recursive entities
nl: terugkomende entiteiten

[ctx: QXml]
en: error in the text declaration of an external entity
nl: er bevindt zich een fout in de tekstdeclaratie van een externe entiteit

en: Cannot assign to non-existent property "%1"
nl: Toekennen aan niet bestaande eigenschap "%1" kan niet

en: GestureArea: nested objects not allowed
nl: GestureArea: geneste objecten niet toegestaan

en: GestureArea: syntax error
nl: GestureArea: syntaxisfout

en: GestureArea: script expected
nl: GestureArea: script verwacht

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to create BLOB
nl: Kon BLOB niet aanmaken

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to write BLOB
nl: Kon BLOB niet schrijven

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to open BLOB
nl: Kon BLOB niet openen

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to read BLOB
nl: Kon BLOB niet lezen

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not find array
nl: Kon bereik niet vinden

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get array data
nl: Kon bereikgegevens niet verkrijgen

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get query info
nl: Kon query-informatie niet verkrijgen

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not start transaction
nl: Kon transactie niet starten

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to commit transaction
nl: Kon transactie niet vastleggen

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not allocate statement
nl: Kon statement niet reserveren

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not prepare statement
nl: Kon statement niet voorbereiden

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not describe input statement
nl: Kon invoerstatement niet beschrijven

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not describe statement
nl: Kon statement niet beschrijven

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to close statement
nl: Kon statement niet sluiten

[ctx: QIBaseResult]
en: Unable to execute query
nl: Kon query niet uitvoeren

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not fetch next item
nl: Kon volgend item niet ophalen

[ctx: QIBaseResult]
en: Could not get statement info
nl: Kon geen statementinformatie verkrijgen

[ctx: QIBaseDriver]
en: Error opening database
nl: Fout bij openen van database

[ctx: QIBaseDriver]
en: Could not start transaction
nl: Kon transactie niet starten

[ctx: QIBaseDriver]
en: Unable to commit transaction
nl: Kon transactie niet vastleggen

[ctx: QIBaseDriver]
en: Unable to rollback transaction
nl: Kon transactie niet terugdraaien

[ctx: QODBCResult]
en: QODBCResult::reset: Unable to set 'SQL_CURSOR_STATIC' as statement attribute. Please check your ODBC driver configuration
nl: QODBCResult::reset: kon 'SQL_CURSOR_STATIC' niet als statementattribuut instellen. Controleer de configuratie van uw ODBC-stuurprogramma.

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to execute statement
nl: Kon statement niet uitvoeren

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch
nl: Kan niet ophalen

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch next
nl: Kon volgende niet verkrijgen

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch first
nl: Kan het niet eerst ophalen

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch previous
nl: Kan het voorgaande niet ophalen

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to fetch last
nl: Kan het laatste niet ophalen

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to prepare statement
nl: kon statement niet voorbereiden

[ctx: QODBCResult]
en: Unable to bind variable
nl: Kon variabele niet binden

en: Unable to connect
nl: Kon geen verbinding maken

en: Unable to connect - Driver doesn't support all functionality required
nl: Kon geen verbinding maken - stuurprogramma ondersteunt niet alle vereiste functionaliteit

en: Unable to disable autocommit
nl: Kon automatisch vastleggen niet uitschakelen

en: Unable to commit transaction
nl: Kon transactie niet vastleggen

en: Unable to rollback transaction
nl: Kon transactie niet terugdraaien

en: Unable to enable autocommit
nl: Kon automatisch vastleggen niet activeren

[ctx: QSymSQLResult]
en: Error retrieving column count
nl: Fout bij ophalen van aantal kolommen

[ctx: QSymSQLResult]
en: Error retrieving column name
nl: Fout bij ophalen van kolomnaam

[ctx: QSymSQLResult]
en: Error retrieving column type
nl: Fout bij ophalen van kolomtype

[ctx: QSymSQLResult]
en: Unable to fetch row
nl: Kon rij niet ophalen

[ctx: QSymSQLResult]
en: Unable to execute statement
nl: Kon statement niet uitvoeren

[ctx: QSymSQLResult]
en: Statement is not prepared
nl: Statement is niet voorbereid

[ctx: QSymSQLResult]
en: Unable to reset statement
nl: Kon statement niet terugzetten

[ctx: QSymSQLResult]
en: Unable to bind parameters
nl: Kon parameters niet binden

[ctx: QSymSQLResult]
en: Parameter count mismatch
nl: Aantal parameters komt niet overeen

en: Invalid option:
nl: Ongeldig optie:

en: Error opening database
nl: Fout bij openen van database

en: POLICY_DB_DEFAULT must be defined before any other POLICY definitions can be used
nl: POLICY_DB_DEFAULT moet gedefinieerd zijn voordat elke andere POLICY-definitie gebruikt kan worden

en: Unable to begin transaction
nl: Kon transactie niet starten

[ctx: QSQLite2Result]
en: Unable to fetch results
nl: Kon resultaten niet ophalen

[ctx: QSQLite2Result]
en: Unable to execute statement
nl: Kon statement niet uitvoeren

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to execute statement
nl: Kon statement niet uitvoeren

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to prepare statement
nl: Kon statement niet voorbereiden

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to bind variable
nl: Kon variabele niet binden

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to fetch record %1
nl: Kon record %1 niet ophalen

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to fetch next
nl: Kon volgende niet verkrijgen

[ctx: QDB2Result]
en: Unable to fetch first
nl: Kon het niet eerst ophalen

en: Unable to set autocommit
nl: Kon automatisch vastleggen niet instellen

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to fetch data
nl: Kon gegevens niet ophalen

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute query
nl: Kon query niet uitvoeren

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store result
nl: Kon resultaat niet opslaan

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute next query
nl: Kan volgende zoekopdracht niet uitvoeren

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store next result
nl: Kan het volgende resultaat niet opslaan

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to prepare statement
nl: Kon statement niet voorbereiden

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to reset statement
nl: Kon statement niet terugzetten

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to bind value
nl: Kon waarde niet binden

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to execute statement
nl: Kon statement niet uitvoeren

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to bind outvalues
nl: Kon outvalues niet binden

[ctx: QMYSQLResult]
en: Unable to store statement results
nl: Kon statementresultaten niet opslaan

en: Unable to open database '
nl: Kon deze database niet openen: '

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to fetch row
nl: Kon rij niet ophalen

[ctx: QSQLiteResult]
en: No query
nl: Geen zoekopdracht

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to execute statement
nl: Kon statement niet uitvoeren

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to execute multiple statements at a time
nl: Kon meerdere statements niet tegelijk uitvoeren

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to reset statement
nl: Kon statement niet terugzetten

[ctx: QSQLiteResult]
en: Unable to bind parameters
nl: Kon parameters niet binden

[ctx: QSQLiteResult]
en: Parameter count mismatch
nl: Aantal parameters komt niet overeen

en: Error closing database
nl: Fout bij sluiten van database

en: Unable to open connection
nl: Kon verbinding niet openen

en: Unable to use database
nl: Kon de database niet gebruiken

[ctx: QPSQLResult]
en: Unable to create query
nl: Kon query niet aanmaken

[ctx: QPSQLResult]
en: Unable to prepare statement
nl: Kan statement niet voorbereiden

en: Could not begin transaction
nl: Kon transactie niet starten

en: Could not commit transaction
nl: Kon transactie niet vastleggen

en: Could not rollback transaction
nl: Kon transactie niet terugdraaien

en: Unable to subscribe
nl: Kan niet inschrijven

en: Unable to unsubscribe
nl: Kan niet uitschrijven

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to bind column for batch execute
nl: Niet in staat om kolom te binden voor batch-uitvoering

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to execute batch statement
nl: Kon batchstatement niet uitvoeren

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to goto next
nl: Kon niet naar volgende gaan

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to alloc statement
nl: Kon statement niet vastzetten

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to prepare statement
nl: Kon statement niet voorbereiden

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to get statement type
nl: Kon statementtype niet verkrijgen

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to bind value
nl: Kon waarde niet binden

[ctx: QOCIResult]
en: Unable to execute statement
nl: Kon statement niet uitvoeren

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to initialize
nl: Kon niet initialiseren

en: Unable to logon
nl: Kon niet inloggen

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to begin transaction
nl: Kon transactie niet starten

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to commit transaction
nl: Kon transactie niet vastleggen

[ctx: QOCIDriver]
en: Unable to rollback transaction
nl: Kon transactie niet terugdraaien

en: Invalid empty URL
nl: Ongeldig lege URL

en: createObject: value is not an object
nl: createObject: waarde is geen object

en: Invalid property assignment: "%1" is a read-only property
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: "%1" is een alleen-lezen eigenschap

en: Invalid property assignment: unknown enumeration
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: onbekende opsomming

en: Invalid property assignment: string expected
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: tekenreeks verwacht

en: Invalid property assignment: url expected
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: URL verwacht

en: Invalid property assignment: unsigned int expected
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: geheel getal zonder teken verwacht

en: Invalid property assignment: int expected
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: geheel getal verwacht

en: Invalid property assignment: number expected
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: getal verwacht

en: Invalid property assignment: color expected
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: kleur verwacht

en: Invalid property assignment: date expected
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: datum verwacht

en: Invalid property assignment: time expected
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: tijd verwacht

en: Invalid property assignment: datetime expected
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: datum-tijd verwacht

en: Invalid property assignment: point expected
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: punt verwacht

en: Invalid property assignment: size expected
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: grootte verwacht

en: Invalid property assignment: rect expected
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: rect verwacht

en: Invalid property assignment: boolean expected
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: boolean verwacht

en: Invalid property assignment: 3D vector expected
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: 3D-vector verwacht

en: Invalid property assignment: unsupported type "%1"
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: niet ondersteund type "%1"

en: Element is not creatable.
nl: Element kan niet worden aangemaakt.

en: Component elements may not contain properties other than id
nl: Componenten mogen geen eigenschappen bevatten anders dan id

en: Invalid component id specification
nl: Ongeldige specificatie van component-id

en: id is not unique
nl: id is niet uniek

en: Invalid component body specification
nl: Ongeldige specificatie van component-body

en: Component objects cannot declare new properties.
nl: Component-objecten kunnen geen nieuwe eigenschappen declareren

en: Component objects cannot declare new signals.
nl: Component-objecten kunnen geen nieuwe signalen declareren

en: Component objects cannot declare new functions.
nl: Component-objecten kunnen geen nieuwe functies declareren

en: Cannot create empty component specification
nl: Aanmaken van lege specificatie van component kan niet

en: "%1.%2" is not available in %3 %4.%5.
nl: "%1.%2" is niet beschikbaar in %3 %4.%5.

en: "%1.%2" is not available due to component versioning.
nl: "%1.%2" is niet beschikbaar vanwege "component versioning".

en: Incorrectly specified signal assignment
nl: Onjuist gespecificeerde toekenning van signaal

en: Cannot assign a value to a signal (expecting a script to be run)
nl: Een waarde toekennen aan een signaal kan niet (verwacht dat er een script wordt uitgevoerd)

en: Empty signal assignment
nl: Toekenning van een leeg signaal

en: Empty property assignment
nl: Toekenning van een lege eigenschap

en: Attached properties cannot be used here
nl: Toegekende eigenschappen kunnen hier niet worden gebruikt

en: Non-existent attached object
nl: Niet bestaand toegekend object

en: Invalid attached object assignment
nl: Ongeldige toekenning van toegekend object

en: Cannot assign to non-existent default property
nl: Toekennen aan niet bestaande standaard eigenschap kan niet

en: Invalid use of namespace
nl: Ongeldig gebruik van naamruimte

en: Not an attached property name
nl: Geen aangehangen naam van een eigenschap

en: Invalid use of id property
nl: Ongeldig gebruik van id-eigenschap

en: Property has already been assigned a value
nl: Eigenschap heeft al een toegewezen waarde

en: Invalid grouped property access
nl: Ongeldige toegang tot gegroepeerde eigenschap

en: Cannot assign a value directly to a grouped property
nl: Toekennen van een waarde aan een gegroepeerde eigenschap kan niet

en: Invalid property use
nl: Ongeldige gebruike van eigenschap

en: Property assignment expected
nl: Toekenning van eigenschap verwacht

en: Single property assignment expected
nl: Toekenning van enkele eigenschap verwacht

en: Unexpected object assignment
nl: Onverwachte toekenning aan object

en: Cannot assign object to list
nl: Toekennen van object aan lijst kan niet

en: Can only assign one binding to lists
nl: Alleen één binding aan lijsten is mogelijk

en: Cannot assign primitives to lists
nl: Toekennen van primitieven aan lijsten kan niet

en: Cannot assign multiple values to a script property
nl: Toekennen van meerdere waarden aan een scripteigenschap kan niet

en: Invalid property assignment: script expected
nl: Ongeldige toekenning van eigenschap: script verwacht

en: Cannot assign multiple values to a singular property
nl: Toekennen van meerdere waarden aan een enkele eigenschap kan niet

en: Cannot assign object to property
nl: Toekennen van object aan eigenschap kan niet

en: "%1" cannot operate on "%2"
nl: "%1" kan niet op "%2" werken

en: Duplicate default property
nl: Dubbele standaard eigenschap

en: Duplicate property name
nl: Dubbele naam van eigenschap

en: Property names cannot begin with an upper case letter
nl: Namen van eigenschappen kunnen niet met een hoofdletter beginnen

en: Illegal property name
nl: Ongeldige naam van eigenschap

en: Duplicate signal name
nl: Dubbele naam van signaal

en: Signal names cannot begin with an upper case letter
nl: Namen van signalen kunnen niet met een hoofdletter beginnen

en: Illegal signal name
nl: Ongeldige naam van signaal

en: Duplicate method name
nl: Dubbele naam van methode

en: Method names cannot begin with an upper case letter
nl: Namen van methoden kunnen niet met een hoofdletter beginnen

en: Illegal method name
nl: Ongeldige methodenaam

en: Property value set multiple times
nl: Waarde van eigenschap is meer keren gezet

en: Invalid property nesting
nl: Ongeldig nesten van eigenschappen

en: Cannot override FINAL property
nl: Eigenschap FINAL kan niet overschreven worden

en: Invalid property type
nl: Ongeldig type van eigenschap

en: Invalid empty ID
nl: Ongeldige lege ID

en: IDs cannot start with an uppercase letter
nl: ID's mogen niet met een hoofdletter beginnen

en: IDs must start with a letter or underscore
nl: ID's moeten met een letter of underscore beginnen

en: IDs must contain only letters, numbers, and underscores
nl: ID's mogen alleen letters, cijfers en underscores bevatten

en: ID illegally masks global JavaScript property
nl: ID maskeert globale JavaScript-eigenschap op een ongeldige manier

en: No property alias location
nl: Geen aliaslocatie van eigenschap

en: Invalid alias location
nl: Ongeldige aliaslocatie

en: Invalid alias reference. An alias reference must be specified as <id>, <id>.<property> or <id>.<value property>.<property>
nl: Ongeldige aliasreferentie. Een aliasreferentie moet gespecificeerd worden als <id>, <id>.<property> of <id>.<value property>.<property>

en: Invalid alias reference. Unable to find id "%1"
nl: Ongeldige aliasreferentie. id "%1" kan niet gevonden worden

en: Alias property exceeds alias bounds
nl: Aliaseigenschap gaat over de aliasgrenzen heen

en: Binding loop detected for property "%1"
nl: Bindende lus ontdekt voor eigenschap "%1"

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Syntax error
nl: Syntaxisfout

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unexpected token `%1'
nl: Onverwacht teken '%1'

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Expected token `%1'
nl: Verwacht teken '%1'

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Illegal unicode escape sequence
nl: Ongeldige "unicode escape sequence"

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Illegal character
nl: Ongeldig teken

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unclosed string at end of line
nl: Niet afgesloten tekenreeks aan einde van regel

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Illegal escape sequence
nl: Ongeldige "escape sequence"

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unclosed comment at end of file
nl: Niet afgesloten commentaar aan einde van bestand

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Illegal syntax for exponential number
nl: Ongeldige syntaxus voor exponentieel getal

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Identifier cannot start with numeric literal
nl: Identifier kan niet beginnen met een numeriek teken

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unterminated regular expression literal
nl: Niet beëindigd teken in een reguliere expressie

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Invalid regular expression flag '%0'
nl: Ongeldige vlag '%0' in een reguliere expressie

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unterminated regular expression backslash sequence
nl: Niet beëindigde backslash-reeks in reguliere expressie

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unterminated regular expression class
nl: Niet beëindigde klasse in reguliere expressie

[ctx: QDeclarativeCompiledBindings]
en: Binding loop detected for property "%1"
nl: Bindende lus ontdekt voor eigenschap "%1"

en: Script %1 unavailable
nl: Script %1 niet beschikbaar

en: Type %1 unavailable
nl: Type %1 niet beschikbaar

en: Namespace %1 cannot be used as a type
nl: Naamruimte %1 kan niet gebruikt worden als type

en: plugin cannot be loaded for module "%1": %2
nl: plug-in voor module "%1" kan niet geladen worden: %2

en: module "%1" plugin "%2" not found
nl: module "%1" plug-in "%2" niet gevonden

en: module "%1" version %2.%3 is not installed
nl: module "%1" version %2.%3 is niet geïnstalleerd

en: module "%1" is not installed
nl: module "%1" is niet geïnstalleerd

en: "%1": no such directory
nl: "%1": niet zo'n map

en: import "%1" has no qmldir and no namespace
nl: geïmporteerde "%1" heeft geen qmldir en geen naamruimte

en: - %1 is not a namespace
nl: - %1 is geen naamruimte.

en: - nested namespaces not allowed
nl: - geneste naamruimten niet toegestaan

en: local directory
nl: lokale map

en: is ambiguous. Found in %1 and in %2
nl: is dubbelzinnig. Gevonden in %1 en in %2

en: is ambiguous. Found in %1 in version %2.%3 and %4.%5
nl: is dubbelzinnig. Gevonden in %1 in versie %2.%3 en %4.%5

en: is instantiated recursively
nl: is recursief aangemaakt

en: is not a type
nl: is geen type

en: File name case mismatch for "%1"
nl: Hoofd- kleine letters van bestandsnaam komen niet overeen voor "%1"

en: executeSql called outside transaction()
nl: executeSql aangeroepen buiten transaction()

en: Read-only Transaction
nl: Alleen-lezen-transactie

en: Version mismatch: expected %1, found %2
nl: Versies verschillen: verwacht %1, gevonden %2

en: SQL transaction failed
nl: SQL-transactie is mislukt

en: transaction: missing callback
nl: transactie: ontbrekende callback

en: SQL: database version mismatch
nl: SQL: database versie komt niet overeen

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Unable to create object of type %1
nl: Object van type %1 aanmaken lukt niet

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign value %1 to property %2
nl: Toekennen van waarde %1 aan een eigenschap %2 kan niet

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign object type %1 with no default method
nl: Toekennen van objecttype %1 zonder standaard methode kan niet

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot connect mismatched signal/slot %1 %vs. %2
nl: Kan geen niet overeenkomend signaal/slot %1 verbinden %vs. %2

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign an object to signal property %1
nl: Toekennen van een object aan signaaleigenschap %1 kan niet

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign object to list
nl: Toekennen van object aan lijst kan niet

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot assign object to interface property
nl: Toekennen van object aan interface-eigenschap kan niet

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Unable to create attached object
nl: Aangehangen object aanmaken lukt niet

[ctx: QDeclarativeVME]
en: Cannot set properties on %1 as it is null
nl: Eigenschappen op %1 zetten kan niet omdat het nul is.

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Property value set multiple times
nl: Waarde van eigenschap is meer keren gezet

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Expected type name
nl: Typenaam verwacht

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Invalid import qualifier ID
nl: Ongeldige ID voor importkwalificatie

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Reserved name "Qt" cannot be used as an qualifier
nl: Gereserveerde naam "Qt" kan niet als een kwalificatie worden gebruikt

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Script import qualifiers must be unique.
nl: Kwalificatie van import van script moet uniek zijn.

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Script import requires a qualifier
nl: Script importeren vereist een kwalificatie

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Library import requires a version
nl: Bibliotheek importeren vereist een versie

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Expected parameter type
nl: Parametertype verwacht

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Invalid property type modifier
nl: Ongeldig modificatie van type van eigenschap

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Unexpected property type modifier
nl: Onverwachte modificatie van type van eigenschap

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Expected property type
nl: Type van eigenschap verwacht

[ctx: QDeclarativeParser]
en: Readonly not yet supported
nl: Alleen lezen nog niet ondersteund

[ctx: QDeclarativeParser]
en: JavaScript declaration outside Script element
nl: JavaScript declaratie buiten scriptelement

en: Could not load cursor delegate
nl: Kon de gedelegeerde cursor niet laden.

en: Could not instantiate cursor delegate
nl: Kon de gedelegeerde cursor niet maken.

en: front is a write-once property
nl: vooraan is een één-keer-schrijven eigenschap.

en: back is a write-once property
nl: achteraan is een één-keer-schrijven eigenschap.

[ctx: QDeclarativeAnimatedImage]
en: Qt was built without support for QMovie
nl: Qt is gebouwd zonder ondersteuning voor QMovie

en: KeyNavigation is only available via attached properties
nl: KeyNavigation is alleen beschikbaar via aangehangen eigenschappen

en: Keys is only available via attached properties
nl: Keys is alleen beschikbaar via aangehangen eigenschappen

en: LayoutMirroring is only available via attached properties
nl: LayoutMirroring is alleen beschikbaar via aangehangen eigenschappen

en: Loader does not support loading non-visual elements.
nl: De lader ondersteunt geen laden van niet-zichtbare elementen.

en: LayoutDirection attached property only works with Items
nl: Aangehangen eigenschap LayoutDirection werkt alleen met Items

en: Delegate component must be Item type.
nl: Gedelegeerde component moet Itemtype zijn.

en: Possible anchor loop detected on fill.
nl: Mogelijke ankerlus gedetecteerd bij vullen.

en: Possible anchor loop detected on centerIn.
nl: Mogelijke ankerlus gedetecteerd bij centerIn.

en: Cannot anchor to an item that isn't a parent or sibling.
nl: Kan geen item verankeren die geen ouder of nakomeling is.

en: Possible anchor loop detected on vertical anchor.
nl: Mogelijke ankerlus gedetecteerd bij verticaal anker.

en: Possible anchor loop detected on horizontal anchor.
nl: Mogelijke ankerlus gedetecteerd bij horizontaal anker.

en: Cannot specify left, right, and hcenter anchors.
nl: Kan geennot specify left, right, and hcenter anchors.

en: Cannot anchor to a null item.
nl: Kan niet verankerd worden aan een nul-item

en: Cannot anchor a horizontal edge to a vertical edge.
nl: Kan geen horizontale rand verankeren aan een verticale rand.

en: Cannot anchor item to self.
nl: Kan een item niet aan zichzelf verankeren.

en: Cannot specify top, bottom, and vcenter anchors.
nl: Kan geen bovenste, onderste en vcenter ankers specificeren.

en: Baseline anchor cannot be used in conjunction with top, bottom, or vcenter anchors.
nl: Het basislijnanker kan niet worden gebruikt samen met bovenste, onderste en vcenter ankers.

en: Cannot anchor a vertical edge to a horizontal edge.
nl: Kan geen verticale rand verankeren aan een horizontale rand.

en: Cannot change the animation assigned to a Behavior.
nl: Aan een Gedrag toegekende animatie wijzigen kan niet

en: Error decoding: %1: %2
nl: Fout bij decoderen: %1: %2

en: Failed to get image from provider: %1
nl: Afbeelding ophalen is mislukt van de leverancier: %1

en: Cannot open: %1
nl: Kan niet openen: %1

en: Cannot animate non-existent property "%1"
nl: Animeren van niet bestaande eigenschap "%1" kan niet

en: Cannot animate read-only property "%1"
nl: Animeren van niet alleen-lezen eigenschap "%1" kan niet

en: Cannot set a duration of < 0
nl: Instellen van een tijdsduur < 0 kan niet

en: Unable to preserve appearance under complex transform
nl: Uiterlijk bewaren onder een complexe transformatie lukt niet

en: Unable to preserve appearance under non-uniform scale
nl: Uiterlijk bewaren onder schaal  lukt niet

en: Unable to preserve appearance under scale of 0
nl: Uiterlijk bewaren onder schaal 0 lukt niet

en: remove: index %1 out of range
nl: verwijderen: index %1 buiten bereik

en: insert: value is not an object
nl: invoegen: waarde is geen object

en: insert: index %1 out of range
nl: invoegen: index %1 is buiten bereik

en: move: out of range
nl: verplaatsen: buiten bereik

en: append: value is not an object
nl: achtervoegen: waarde is geen object

en: set: value is not an object
nl: instellen: waarde is geen object

en: set: index %1 out of range
nl: instellen: index %1 is buiten bereik

en: ListElement: cannot contain nested elements
nl: ListElement: kan geen geneste elementen bevatten

en: ListElement: cannot use reserved "id" property
nl: ListElement: gereserveerde "id"-eigenschap kan niet worden gebruikt

en: ListElement: cannot use script for property value
nl: ListElement: script voor waarde van eigenschap kan niet worden gebruikt

en: ListModel: undefined property '%1'
nl: ListModel: ongedefinieerde eigenschap '%1'

en: "%1" duplicates a previous role name and will be disabled.
nl: "%1" dupliceert een eerdere rolnaam en zal worden uitgeschakeld.

[ctx: QDeclarativeXmlRoleList]
en: An XmlListModel query must start with '/' or "//"
nl: Een XmlListModel-zoekopdracht moet beginnen met '/' of "//"

en: invalid query: "%1"
nl: ongeldige zoekopdracht: "%1"

en: PropertyChanges does not support creating state-specific objects.
nl: PropertyChanges ondersteunt geen aanmaken van status-specifieke objecten.

en: Cannot assign to read-only property "%1"
nl: Toekennen aan een eigenschap alleen-lezen "%1" kan niet

en: Application is an abstract class
nl: Toepassing is een abstracte klasse

en: Animation is an abstract class
nl: Animatie is een abstracte klasse

[ctx: QDeclarativeXmlListModel]
en: Qt was built without support for xmlpatterns
nl: Qt is gebouwd zonder ondersteuning voor xmlpatterns

en: Connections: nested objects not allowed
nl: Verbindingen: geneste objecten zijn niet toegestaan

en: Connections: syntax error
nl: Verbindingen: syntaxisfout

en: Connections: script expected
nl: Verbindingen: script verwacht

[ctx: Debugger::JSAgentWatchData]
en: [Array of length %1]
nl: [Array met lengte %1]

[ctx: Debugger::JSAgentWatchData]
en: <undefined>
nl: <ongedefinieerd>

en: Activate
nl: Activeren

en: Activates the program's main window
nl: Activeert het hoofdvenster van het programma

en: Go Back
nl: Ga terug

en: < &Back
nl: < V&orige

en: Continue
nl: Doorgaan

en: &Next
nl: V&olgende

en: &Next >
nl: &Volgende >

en: Commit
nl: Vastleggen

en: Done
nl: Gereed

en: &Finish
nl: Vol&tooien

en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Page Setup
nl: Pagina instelling

[ctx: QPrintDialog]
en: Print
nl: Printen

en: &Options >>
nl: &Opties >>

en: &Print
nl: A&fdrukken

en: &Options <<
nl: &Opties <<

en: Print to File (PDF)
nl: Naar bestand afdrukken (PDF)

en: Print to File (Postscript)
nl: Naar bestand afdrukken (PostScript)

en: Local file
nl: Lokaal bestand

en: Write %1 file
nl: Schrijf %1 bestand

en: Print To File ...
nl: Naar bestand afdrukken...

en: %1 is a directory.
    Please choose a different file name.
nl: %1 is een map.
    Gaarne een andere bestandsnaam kiezen.

en: File %1 is not writable.
    Please choose a different file name.
nl: Bestand %1 is niet beschrijfbaar.
    Gaarne een andere bestandsnaam kiezen.

en: %1 already exists.
    Do you want to overwrite it?
nl: %1 bestaat al.
    Wilt u het overschrijven?

[ctx: QPPDOptionsModel]
en: Name
nl: Naam

[ctx: QPPDOptionsModel]
en: Value
nl: Waarde

en: Show Details...
nl: Details tonen...

en: Hide Details...
nl: Details verbergen...

en: <h3>About Qt</h3><p>This program uses Qt version %1.</p>
nl: <h3>Info over Qt</h3><p>Dit programma gebruikt Qt-versie %1.</p>

en: <p>Qt is a C++ toolkit for cross-platform application development.</p><p>Qt provides single-source portability across all major desktop operating systems. It is also available for embedded Linux and other embedded and mobile operating systems.</p><p>Qt is available under three different licensing options designed to accommodate the needs of our various users.</p><p>Qt licensed under our commercial license agreement is appropriate for development of proprietary/commercial software where you do not want to share any source code with third parties or otherwise cannot comply with the terms of the GNU LGPL version 3 or GNU LGPL version 2.1.</p><p>Qt licensed under the GNU LGPL version 3 is appropriate for the development of Qt&nbsp;applications provided you can comply with the terms and conditions of the GNU LGPL version 3.</p><p>Qt licensed under the GNU LGPL version 2.1 is appropriate for the development of Qt&nbsp;applications provided you can comply with the terms and conditions of the GNU LGPL version 2.1.</p><p>Please see <a href="http://%2/">%2</a> for an overview of Qt licensing.</p><p>Copyright (C) %1 The Qt Company Ltd and other contributors.</p><p>Qt and the Qt logo are trademarks of The Qt Company Ltd.</p><p>Qt is The Qt Company Ltd product developed as an open source project. See <a href="http://%3/">%3</a> for more information.</p>
nl: <p>Qt is een C++ hulpmiddelkit voor cross-platform programmaontwikkeling.</p><p>Qt levert enkelvoudige-broncode overdraagbaarheid tussen alle belangrijke besturingssystemen voor het bureaublad. Het is ook beschikbaar voor ingebed Linux en andere ingebedde en mobiele besturingssystemen.</p><p>Qt is beschikbaar onder drie verschillende licentieopties ontworpen om zich aan te passen aan wat verschillende gebruikers nodig hebben.</p><p>Qt onder onze commerciële licentieovereenkomst is geschikt voor de ontwikkeling van propriëtaire/commerciële software waar u de broncode niet wilt delen met derden of anderszins niet wilt voldoen aan de termen van de GNU LGPL versie 3 of GNU GPL versie 2.1.</p><p>Qt onder de GNU LGPL versie 3 is geschikt voor de ontwikkeling van Qt&nbsp;programma's, aangenomen dat u kunt voldoen aan de termen en condities van de GNU LGPL versie 3.</p><p>Qt onder de GNU General Public License versie 2.1 is geschikt voor de ontwikkeling van Qt&nbsp;programma's, aangenomen dat u kunt voldoen aan de termen en voorwaarden van de GNU LGPL versie 2.1.</p><p>Kijk op <a href="http://%2/">%2</a> voor een overzicht over Qt licensering.</p><p>Copyright (C) %1 The Qt Company Ltd en anderen die bijdragen.</p><p>Qt en het Qt-logo zijn handelsmerken van The Qt Company Ltd.</p><p>Qt is een product van The Qt Company Ltd, ontwikkeld als een opensource project. Zie <a href="http://%3/">%3</a> voor meer informatie.</p>

en: About Qt
nl: Info over Qt

en: Invalid filename
nl: Ongeldige bestandsnaam

en: <b>The name "%1" can not be used.</b><p>Try using another name, with fewer characters or no punctuations marks.
nl: <b>De naam "%1" kan niet worden gebruikt.</b><p>Probeer een andere naam met minder lettertekens of zonder punctuatietekens

en: Name
nl: Naam

en: Size
nl: Grootte

[ctx: Match OS X Finder]
en: Kind
nl: Soort

en: Date Modified
nl: Datum van wijziging

en: What's This?
nl: Wat is dit?

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Print Preview
nl: Afdrukvoorbeeld

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Next page
nl: &Volgende pagina

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Previous page
nl: Vorige pagina

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: First page
nl: Eerste pagina

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Last page
nl: Laatste pagina

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Fit width
nl: Passend in de breedte

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Fit page
nl: Passend in de pagina

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Zoom in
nl: Inzoomen

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Zoom out
nl: Uitzoomen

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Portrait
nl: Portret

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Landscape
nl: Landschap

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Show single page
nl: Toon enkele pagina

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Show facing pages
nl: Toon naastgelegen pagina

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Show overview of all pages
nl: Toon een overzicht van alle pagina's

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Page setup
nl: Pagina instelling

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Export to PDF
nl: Exporteren naar PDF

[ctx: QPrintPreviewDialog]
en: Export to PostScript
nl: Exporteren naar PostScript

en: Select Font
nl: Lettertype selecteren

en: &Font
nl: &Lettertype

en: Font st&yle
nl: &Tekenstijl

en: &Size
nl: &Grootte

en: Effects
nl: Effecten

en: Stri&keout
nl: Doo&rstrepen

en: &Underline
nl: Onderstre&pen

en: Sample
nl: Voorbeeld

en: Wr&iting System
nl: Schrijfs&ysteem

en: File exists
nl: Bestand bestaat

en: <qt>Do you want to overwrite it?</qt>
nl: <qt>Wilt u het overschrijven?</qt>

en: US Common #10 Envelope (105 x 241 mm)
nl: US Common #10 Envelop (105 x 241 mm)

en: Print selection
nl: Selectie afdrukken

en: Print current page
nl: Huidige pagina afdrukken

en: US Common #10 Envelope
nl: US Common #10 Envelop

en: Custom
nl: Aangepast

en: Points (pt)
nl: Punten (pt)

en: Enter a value:
nl: Voer een waarde in:

en: Print
nl: Afdrukken

en: The 'From' value cannot be greater than the 'To' value.
nl: De 'Van'-waarde kan niet groter zijn dan de 'Naar'-waarde.

en: Remove
nl: Verwijderen

en: locally connected
nl: lokaal verbonden

en: Aliases: %1
nl: Aliassen: %1

en: unknown
nl: onbekend

en: <empty>
nl: <leeg>

en: Undo %1
nl: Ongedaan maken van %1

[ctx: Default text for undo action]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Redo %1
nl: %1 opnieuw doen

[ctx: Default text for redo action]
en: Redo
nl: Opnieuw

en: Home
nl: Begin

[ctx: QFileDialog]
en: My Computer
nl: Mijn computer

en: False
nl: Onwaar

en: True
nl: Waar

[ctx: QFileDialog]
en: Drive
nl: Station

[ctx: QFileDialog]
en: File
nl: Bestand

[ctx: Match Windows Explorer]
en: File Folder
nl: Bestandsmap

[ctx: All other platforms]
en: Folder
nl: Map

[ctx: All other platforms]
en: Shortcut
nl: Sneltoets

[ctx: QFileDialog]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Unshade
nl: Schaduw weghalen

en: Shade
nl: Schaduw aanbrengen

en: Restore Down
nl: Afrollen

en: Restore
nl: Herstellen

en: Close
nl: Sluiten

en: &Restore
nl: He&rstellen

en: &Move
nl: &Verplaatsen

en: Mi&nimize
nl: Mi&nimaliseren

en: Ma&ximize
nl: Ma&ximaliseren

en: Stay on &Top
nl: Al&tijd op voorgrond

en: &Close
nl: Sl&uiten

en: &Select All
nl: Alles &selecteren

en: &Step up
nl: &Stap omhoog

en: Step &down
nl: Stap o&mlaag

[ctx: QMenuBar]
en: Corner Toolbar
nl: Hoekwerkbalk

en: (Untitled)
nl: (Geen titel)

en: Actions
nl: Acties

en: am
nl: vm

en: pm
nl: nm

en: Scroll here
nl: Hier schuiven

en: Left edge
nl: Linker rand

en: Top
nl: Boven

en: Right edge
nl: Rechter rand

en: Bottom
nl: Onder

en: Page left
nl: Pagina links

en: Page up
nl: Pagina omhoog

en: Page right
nl: Pagina rechts

en: Page down
nl: Pagina omlaag

en: Scroll left
nl: Naar links schuiven

en: Scroll up
nl: Omhoog schuiven

en: Scroll right
nl: Naar rechts schuiven

en: Scroll down
nl: Omlaag schuiven

en: Close Tab
nl: Tabblad sluiten

en: &Undo
nl: &Ongedaan maken

en: &Redo
nl: Opnie&uw

en: Cu&t
nl: Kni&ppen

en: &Copy
nl: &Kopiëren

en: &Paste
nl: P&lakken

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Select All
nl: Alles selecteren

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Save
nl: Op&slaan

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Open
nl: Openen

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Cancel
nl: &Annuleren

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Close
nl: Sl&uiten

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Apply
nl: Toepassen

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Reset
nl: Beginwaarde

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Don't Save
nl: Niet opslaan

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Close without Saving
nl: Sluiten zonder opslaan

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Discard
nl: Verwerpen

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &Yes
nl: &Ja

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Yes to &All
nl: Ja op &alles

[ctx: QDialogButtonBox]
en: &No
nl: &Nee

[ctx: QDialogButtonBox]
en: N&o to All
nl: Nee &op alles

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Save All
nl: Alles opslaan

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Abort
nl: Afbreken

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Retry
nl: Opnieuw

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Ignore
nl: Negeren

[ctx: QDialogButtonBox]
en: Restore Defaults
nl: Standaardinstellingen herstellen

en: Sh&ade
nl: &Oprollen

en: &Unshade
nl: &Afrollen

[ctx: Translate this string to the string 'LTR' in left-to-right languages or to 'RTL' in right-to-left languages (such as Hebrew and Arabic) to get proper widget layout.]
en: QT_LAYOUT_DIRECTION
nl: LTR

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Hide %1
nl: %1 verbergen

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Hide Others
nl: Anderen verbergen

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Show All
nl: Alles tonen

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Preferences...
nl: Voorkeuren...

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: Quit %1
nl: %1 afsluiten

[ctx: MAC_APPLICATION_MENU]
en: About %1
nl: Over %1

en: Exit
nl: Afsluiten

[ctx: QShortcut]
en: Space
nl: Spatie

[ctx: QShortcut]
en: Left
nl: Links

[ctx: QShortcut]
en: Up
nl: Omhoog

[ctx: QShortcut]
en: Right
nl: Rechts

[ctx: QShortcut]
en: Down
nl: Omlaag

[ctx: QShortcut]
en: Back
nl: Terug

[ctx: QShortcut]
en: Forward
nl: Verder

[ctx: QShortcut]
en: Stop
nl: Stoppen

[ctx: QShortcut]
en: Refresh
nl: Verversen

[ctx: QShortcut]
en: Volume Down
nl: Volume omlaag

[ctx: QShortcut]
en: Volume Mute
nl: Volume dempen

[ctx: QShortcut]
en: Volume Up
nl: Volume omhoog

[ctx: QShortcut]
en: Bass Boost
nl: Bas-boost

[ctx: QShortcut]
en: Bass Up
nl: Bas omhoog

[ctx: QShortcut]
en: Bass Down
nl: Bas omlaag

[ctx: QShortcut]
en: Treble Up
nl: Treble omhoog

[ctx: QShortcut]
en: Treble Down
nl: Treble omlaag

[ctx: QShortcut]
en: Media Play
nl: Media afspelen

[ctx: QShortcut]
en: Media Stop
nl: Media stoppen

[ctx: QShortcut]
en: Media Previous
nl: Media vorige

[ctx: QShortcut]
en: Media Next
nl: Media volgende

[ctx: QShortcut]
en: Media Record
nl: Media opnemen

[ctx: QShortcut]
en: Media Pause
nl: Media pauzeren

[ctx: QShortcut]
en: Toggle Media Play/Pause
nl: Media afspelen/pauzeren omschakelen

[ctx: QShortcut]
en: Home Page
nl: Website

[ctx: QShortcut]
en: Favorites
nl: Favorieten

[ctx: QShortcut]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: QShortcut]
en: Open URL
nl: URL-adres openen

[ctx: QShortcut]
en: Launch Mail
nl: E-mail opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch Media
nl: Media opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch (0)
nl: (0) opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch (1)
nl: (1) opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch (2)
nl: (2) opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch (3)
nl: (3) opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch (4)
nl: (4) opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch (5)
nl: (5) opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch (6)
nl: (6) opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch (7)
nl: (7) opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch (8)
nl: (8) opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch (9)
nl: (9) opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch (A)
nl: (A) opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch (B)
nl: (B) opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch (C)
nl: (C) opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch (D)
nl: (D) opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch (E)
nl: (E) opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Launch (F)
nl: (F) opstarten

[ctx: QShortcut]
en: Monitor Brightness Up
nl: Helderheid monitor omhoog

[ctx: QShortcut]
en: Monitor Brightness Down
nl: Helderheid monitor omlaag

[ctx: QShortcut]
en: Keyboard Light On/Off
nl: Toetsenbordlichten aan/uit

[ctx: QShortcut]
en: Keyboard Brightness Up
nl: Helderheid toetsenbord omhoog

[ctx: QShortcut]
en: Keyboard Brightness Down
nl: Helderheid toetsenbord omlaag

[ctx: QShortcut]
en: Power Off
nl: Spanning uitschakelen

[ctx: QShortcut]
en: Wake Up
nl: Wekken

[ctx: QShortcut]
en: Eject
nl: Uitwerpen

[ctx: QShortcut]
en: Screensaver
nl: Schermbeveiliging

[ctx: QShortcut]
en: Sleep
nl: Waakstand

[ctx: QShortcut]
en: LightBulb
nl: Peertje

[ctx: QShortcut]
en: Shop
nl: Winkel

[ctx: QShortcut]
en: History
nl: Geschiedenis

[ctx: QShortcut]
en: Add Favorite
nl: Favoriet toevoegen

[ctx: QShortcut]
en: Hot Links
nl: Hot-Koppelingen

[ctx: QShortcut]
en: Adjust Brightness
nl: Helderheid aanpassen

[ctx: QShortcut]
en: Finance
nl: Financiën

[ctx: QShortcut]
en: Community
nl: Gemeenschap

[ctx: QShortcut]
en: Audio Rewind
nl: Geluid terugspoelen

[ctx: QShortcut]
en: Back Forward
nl: Vooruit

[ctx: QShortcut]
en: Application Left
nl: Programma links

[ctx: QShortcut]
en: Application Right
nl: Programma rechts

[ctx: QShortcut]
en: Book
nl: Boek

[ctx: QShortcut]
en: Calculator
nl: Rekenmachine

[ctx: QShortcut]
en: Clear
nl: Wissen

[ctx: QShortcut]
en: Clear Grab
nl: Wis gepakte

[ctx: QShortcut]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: QShortcut]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: QShortcut]
en: Cut
nl: Knippen

[ctx: QShortcut]
en: Display
nl: Weergeven

[ctx: QShortcut]
en: Documents
nl: Documenten

[ctx: QShortcut]
en: Spreadsheet
nl: Rekenblad

[ctx: QShortcut]
en: Game
nl: Spel

[ctx: QShortcut]
en: Go
nl: Ga naar

[ctx: QShortcut]
en: Logoff
nl: Afmelden

[ctx: QShortcut]
en: Market
nl: Markt

[ctx: QShortcut]
en: Meeting
nl: Vergadering

[ctx: QShortcut]
en: Keyboard Menu
nl: Toetsenbordmenu

[ctx: QShortcut]
en: My Sites
nl: Mijn websites

[ctx: QShortcut]
en: News
nl: Nieuws

[ctx: QShortcut]
en: Home Office
nl: Hoofdkantoor

[ctx: QShortcut]
en: Option
nl: Optie

[ctx: QShortcut]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: QShortcut]
en: Phone
nl: Telefoon

[ctx: QShortcut]
en: Reply
nl: Beantwoorden

[ctx: QShortcut]
en: Reload
nl: Herladen

[ctx: QShortcut]
en: Rotate Windows
nl: Vensters roteren

[ctx: QShortcut]
en: Rotation PB
nl: Rotatie PB

[ctx: QShortcut]
en: Rotation KB
nl: Rotatie KB

[ctx: QShortcut]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: QShortcut]
en: Send
nl: Verzenden

[ctx: QShortcut]
en: Spellchecker
nl: Spellingcontrole

[ctx: QShortcut]
en: Split Screen
nl: Gesplitst scherm

[ctx: QShortcut]
en: Support
nl: Ondersteuning

[ctx: QShortcut]
en: Task Panel
nl: Takenpaneel

[ctx: QShortcut]
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

[ctx: QShortcut]
en: Travel
nl: Reizen

[ctx: QShortcut]
en: Word Processor
nl: Tekstverwerker

[ctx: QShortcut]
en: Zoom In
nl: Inzoomen

[ctx: QShortcut]
en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

[ctx: QShortcut]
en: Away
nl: Afwezig

[ctx: QShortcut]
en: WebCam
nl: Webcam

[ctx: QShortcut]
en: Mail Forward
nl: Mail doorsturen

[ctx: QShortcut]
en: Pictures
nl: Afbeeldingen

[ctx: QShortcut]
en: Music
nl: Muziek

[ctx: QShortcut]
en: Battery
nl: Batterij

[ctx: QShortcut]
en: Wireless
nl: Draadloos

[ctx: QShortcut]
en: Audio Forward
nl: Geluid verder

[ctx: QShortcut]
en: Audio Repeat
nl: Geluid herhalen

[ctx: QShortcut]
en: Audio Random Play
nl: Geluid willekeurig afspelen

[ctx: QShortcut]
en: Subtitle
nl: Subtitel

[ctx: QShortcut]
en: Audio Cycle Track
nl: Geluid track herhalen

[ctx: QShortcut]
en: Time
nl: Tijd

[ctx: QShortcut]
en: Select
nl: Selecteren

[ctx: QShortcut]
en: View
nl: Beeld

[ctx: QShortcut]
en: Top Menu
nl: Hoofdmenu

[ctx: QShortcut]
en: Suspend
nl: Onderbreken

[ctx: QShortcut]
en: Hibernate
nl: Slaapstand naar schijf

[ctx: QShortcut]
en: Insert
nl: Invoegen

[ctx: QShortcut]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: QShortcut]
en: No
nl: Nee

[ctx: QShortcut]
en: Call
nl: Bellen

[ctx: QShortcut]
en: Hangup
nl: Ophangen

[ctx: QShortcut]
en: Toggle Call/Hangup
nl: Omschakelen opbellen/ophangen

[ctx: QShortcut]
en: Flip
nl: Spiegelen

[ctx: QShortcut]
en: Voice Dial
nl: Stemkiezen

[ctx: QShortcut]
en: Last Number Redial
nl: Laatste nummer opnieuw kiezen

[ctx: QShortcut]
en: Camera Shutter
nl: Camerasluiter

[ctx: QShortcut]
en: Camera Focus
nl: Scherpstellen camera

[ctx: QShortcut]
en: Eisu toggle
nl: Eisu omschakelen

[ctx: QShortcut]
en: Code input
nl: Code-invoer

[ctx: QShortcut]
en: Multiple Candidate
nl: Meervoudige kandidaat

[ctx: QShortcut]
en: Previous Candidate
nl: Vorige kandidaad

en: Select
nl: Selecteren

en: Copy &Link Location
nl: Koppe&ling kopiëren

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: LRM Left-to-right mark
nl: LRM links-naar-rechts-markering

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: RLM Right-to-left mark
nl: RLM rechts-naar-links-markering

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: LRE Start of left-to-right embedding
nl: LRE-start van links-naar-rechts inbedding

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: RLE Start of right-to-left embedding
nl: RLE-start met rechts-naar-links inbedding

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: LRO Start of left-to-right override
nl: LRO-start van links-naar-rechts vervanging

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: RLO Start of right-to-left override
nl: RLO-start van rechts-naar-links vervanging

[ctx: QUnicodeControlCharacterMenu]
en: PDF Pop directional formatting
nl: PDF Pop directionele opmaak

en: Insert Unicode control character
nl: Unicode control character invoegen

[ctx: QFontDatabase]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: QFontDatabase]
en: Bold
nl: Vet

[ctx: QFontDatabase]
en: Demi Bold
nl: Demi vet

[ctx: QFontDatabase]
en: Black
nl: Zwart

[ctx: QFontDatabase]
en: Light
nl: Licht

[ctx: QFontDatabase]
en: Italic
nl: Cursief

[ctx: QFontDatabase]
en: Oblique
nl: Schuin

[ctx: QFontDatabase]
en: Any
nl: Welke dan ook

[ctx: QFontDatabase]
en: Latin
nl: Latijn

[ctx: QFontDatabase]
en: Greek
nl: Grieks

[ctx: QFontDatabase]
en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

[ctx: QFontDatabase]
en: Armenian
nl: Armeens

[ctx: QFontDatabase]
en: Hebrew
nl: Hebreeuws

[ctx: QFontDatabase]
en: Arabic
nl: Arabisch

[ctx: QFontDatabase]
en: Bengali
nl: Bengaals

[ctx: QFontDatabase]
en: Sinhala
nl: Singalees

[ctx: QFontDatabase]
en: Lao
nl: Laotiaans

[ctx: QFontDatabase]
en: Tibetan
nl: Tibetaans

[ctx: QFontDatabase]
en: Georgian
nl: Georgisch

[ctx: QFontDatabase]
en: Simplified Chinese
nl: Vereenvoudigd Chinees

[ctx: QFontDatabase]
en: Traditional Chinese
nl: Traditioneel Chinees

[ctx: QFontDatabase]
en: Japanese
nl: Japans

[ctx: QFontDatabase]
en: Korean
nl: Koreaans

[ctx: QFontDatabase]
en: Vietnamese
nl: Vietnamees

[ctx: QFontDatabase]
en: Symbol
nl: Symbool

[ctx: QFontDatabase]
en: Ogham
nl: Oghams

[ctx: QFontDatabase]
en: Runic
nl: Runen

[ctx: QFontDatabase]
en: N'Ko
nl: Nko

en: XIM input method
nl: XIM-invoermethode

en: Windows input method
nl: Windows-invoermethode

en: Mac OS X input method
nl: Mac OS X-invoermethode

en: S60 FEP input method
nl: S60 FEP-invoermethode

en: New
nl: Nieuw

en: Toggle Breakpoint
nl: Breekpunt aan/uit

en: Disable Breakpoint
nl: Breekpunt deactiveren

en: Enable Breakpoint
nl: Breekpunt activeren

en: Breakpoint Condition:
nl: Toestand van breekpunt:

en: Loaded Scripts
nl: Geladen scripts

en: Breakpoints
nl: Breekpunten

en: Debug Output
nl: Debuguitvoer

en: Error Log
nl: Foutenlog

en: Search
nl: Zoeken

en: View
nl: Weergave

en: Qt Script Debugger
nl: Qt Scriptdebugger

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Location
nl: Locatie

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Condition
nl: Voorwaarde

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Ignore-count
nl: Teller voor negeren

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Single-shot
nl: Enkel-schot

[ctx: QScriptBreakpointsModel]
en: Hit-count
nl: Aantal keren raak

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Case Sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Whole words
nl: Hele woorden

en: <img src=":/qt/scripttools/debugging/images/wrap.png">&nbsp;Search wrapped
nl: <img src=":/qt/scripttools/debugging/images/wrap.png">&nbsp;Zoeken keert terug

en: Go to Line
nl: Ga naar regel

en: Line:
nl: Regel:

en: Step Into
nl: Instappen

en: Step Over
nl: Overstappen

en: Step Out
nl: Uitstappen

en: Run to New Script
nl: Naar nieuw script uitvoeren...

en: Clear Debug Output
nl: Debuguitvoer wissen

en: Clear Error Log
nl: Foutenlog wissen

en: Clear Console
nl: Console wissen

en: &Find in Script...
nl: &Zoeken in script...

en: Find &Next
nl: Vol&gende zoeken

en: Find &Previous
nl: &Vorige zoeken

en: Debug
nl: Debuggen

[ctx: QScriptDebuggerLocalsModel]
en: Name
nl: Naam

[ctx: QScriptDebuggerLocalsModel]
en: Value
nl: Waarde

[ctx: QScriptDebuggerStackModel]
en: Level
nl: Niveau

[ctx: QScriptDebuggerStackModel]
en: Name
nl: Naam

[ctx: QScriptDebuggerStackModel]
en: Location
nl: Locatie

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Request for opening non-local file %1
nl: Verzoek om niet-lokaal bestand %1 te openen

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Error opening %1: %2
nl: Fout bij openen van %1: %2

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Write error writing to %1: %2
nl: Schrijffout bij het schrijven naar %1: %2

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Cannot open %1: Path is a directory
nl: Kan %1 niet openen: Pad is een map

[ctx: QNetworkAccessFileBackend]
en: Read error reading from %1: %2
nl: Leesfout bij het lezen van %1: %2

[ctx: QNetworkAccessCacheBackend]
en: Error opening %1
nl: Fout bij openen van %1

[ctx: QNetworkAccessDataBackend]
en: Invalid URI: %1
nl: Ongeldige URI: %1

[ctx: QNetworkReply]
en: Protocol "%1" is unknown
nl: Het protocol "%1" is onbekend

[ctx: QNetworkReply]
en: Network session error.
nl: Netwerksessiefout.

[ctx: QNetworkReply]
en: backend start error.
nl: fout bij start backend.

en: Temporary network failure.
nl: Tijdelijk network probleem.

en: Operation canceled
nl: Operatie geannuleerd

[ctx: QNetworkAccessManager]
en: Network access is disabled.
nl: Netwerktoegang is uitgeschakeld.

en: No suitable proxy found
nl: Geen geschikte proxy gevonden

en: Cannot open %1: is a directory
nl: Kan %1 niet openen: het is een map

en: Logging in to %1 failed: authentication required
nl: Aanmelden bij %1 is mislukt: authenticatie is vereist

en: Error while downloading %1: %2
nl: Fout bij downloaden van %1: %2

en: Error while uploading %1: %2
nl: Fout bij uploaden van %1: %2

[ctx: QNetworkAccessDebugPipeBackend]
en: Write error writing to %1: %2
nl: Schrijffout bij het schrijven naar %1: %2

en: Socket error on %1: %2
nl: Socketfout op %1: %2

en: Remote host closed the connection prematurely on %1
nl: De andere host sloot de verbinding op %1 voortijdig

en: Connection to proxy refused
nl: Verbinding naar proxy geweigerd

en: Connection to proxy closed prematurely
nl: Verbinding naar proxy is voortijdig gesloten

en: Proxy host not found
nl: Proxy-host niet gevonden

en: Connection to proxy timed out
nl: Wachttijd voor verbinding naar proxy verstreken

en: Proxy authentication failed
nl: Proxy-authenticatie mislukt

en: Proxy authentication failed: %1
nl: Proxy-authenticatie mislukt: %1

en: SOCKS version 5 protocol error
nl: SOCKS versie 5 protocolfout

en: Host not found
nl: Host niet gevonden

en: General SOCKSv5 server failure
nl: Algemene fout in SOCKSv5-server falen

en: Connection not allowed by SOCKSv5 server
nl: Verbinding niet toegestaan door SOCKSv5-server

en: Network unreachable
nl: Netwerk onbereikbaar

en: Connection refused
nl: Verbinding is geweigerd

en: TTL expired
nl: TTL is verlopen

en: SOCKSv5 command not supported
nl: SOCKSv5 commando niet ondersteund

en: Address type not supported
nl: Adrestype wordt niet ondersteund

en: Unknown SOCKSv5 proxy error code 0x%1
nl: Onbekende SOCKSv5 proxy-foutcode 0x%1

[ctx: QSocks5SocketEngine]
en: Network operation timed out
nl: Wachttijd voor netwerkoperatie verstreken

en: Unable to initialize non-blocking socket
nl: Kon niet-blokkerende socket niet initialiseren

en: Unable to initialize broadcast socket
nl: Kon broadcast-socket niet initialiseren

en: Attempt to use IPv6 socket on a platform with no IPv6 support
nl: Poging om IPv6-socket te gebruiken op een platform zonder IPv6-ondersteuning

en: The remote host closed the connection
nl: De host op afstand sloot de verbinding

en: Network operation timed out
nl: Wachttijd voor netwerkoperatie verstreken

en: Out of resources
nl: Onvoldoende hulpbronnen

en: Unsupported socket operation
nl: Niet-ondersteunde socket-operatie

en: Protocol type not supported
nl: Protocoltype wordt niet ondersteund

en: Invalid socket descriptor
nl: Ongeldige socketbeschrijving

en: Host unreachable
nl: Host onbereikbaar

en: Permission denied
nl: Toegang geweigerd

en: Connection timed out
nl: Tijdslimiet voor verbinding overschreden

en: The bound address is already in use
nl: Het bindadres wordt al gebruikt

en: The address is not available
nl: Het adres is niet beschikbaar

en: The address is protected
nl: Het adres is beschermd

en: Datagram was too large to send
nl: Datagram was te groot om te verzenden

en: Unable to send a message
nl: Kon geen bericht verzenden

en: Unable to receive a message
nl: Kon geen bericht ontvangen

en: Unable to write
nl: Kon niet schrijven

en: Network error
nl: Netwerkfout

en: Another socket is already listening on the same port
nl: Er luistert al een andere socket naar dezelfde poort

en: Operation on non-socket
nl: Operatie op niet-socket

en: The proxy type is invalid for this operation
nl: Het type proxy is ongeldig voor deze operatie

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: This platform does not support IPv6
nl: Dit platform biedt geen ondersteuning voor IPv6

en: Operation on socket is not supported
nl: Operatie op socket niet ondersteund

en: Socket operation timed out
nl: Wachttijd voor socketoperatie verstreken

en: Socket is not connected
nl: Socket niet verbonden

en: The address is invalid for this operation
nl: Het adres is ongeldig voor deze operatie

en: The specified network session is not opened
nl: De gespecificeerde netwerksessie is niet geopend.

en: No error
nl: Geen fout

en: The issuer certificate could not be found
nl: Het certificaat van de uitgever is niet gevonden

en: The certificate signature could not be decrypted
nl: De ondertekening van het certificaat kon niet worden ontcijfert

en: The public key in the certificate could not be read
nl: De publieke sleutel in het certificaat kon niet gelezen worden

en: The signature of the certificate is invalid
nl: De ondertekening van het certificaat is ongeldig

en: The certificate is not yet valid
nl: Het certificaat is nog niet geldig

en: The certificate has expired
nl: Het certificaat is verlopen

en: The certificate's notBefore field contains an invalid time
nl: Het niet-voor-veld van het certificaat bevat een ongeldige tijdstip

en: The certificate's notAfter field contains an invalid time
nl: Het niet-na-veld van het certificaat bevat een ongeldige tijdstip

en: The certificate is self-signed, and untrusted
nl: Het certificaat is zelf-ondertekend en niet vertrouwd

en: The root certificate of the certificate chain is self-signed, and untrusted
nl: Het root-certificaat van de certificaatketting is zelf-ondertekend en niet vertrouwd

en: The issuer certificate of a locally looked up certificate could not be found
nl: Het certificaat van de uitgever van een lokaal opgezocht certificaat kon niet worden gevonden

en: No certificates could be verified
nl: Geen van de certificaten kon worden geverifieerd

en: One of the CA certificates is invalid
nl: Eén van de CA-certificaten is ongeldig

en: The basicConstraints path length parameter has been exceeded
nl: De basicConstraints padlengteparameter is overschreden

en: The supplied certificate is unsuitable for this purpose
nl: Het geleverde certificaat is ongeschikt voor dit doel

en: The root CA certificate is not trusted for this purpose
nl: Het certificaat van de root-CA wordt niet vertrouwd voor dit doel

en: The root CA certificate is marked to reject the specified purpose
nl: Het certificaat van de root-CA is gemarkeerd om het specifieke doel af te wijzen

en: The current candidate issuer certificate was rejected because its subject name did not match the issuer name of the current certificate
nl: De huidige kandidaat voor het certificaat van de uitgever is afgewezen omdat zijn onderwerpnaam niet overeen kwam met de naam van de uitgever van het huidige certificaat

en: The current candidate issuer certificate was rejected because its issuer name and serial number was present and did not match the authority key identifier of the current certificate
nl: De huidige kandidaat voor het certificaat van de uitgever is afgewezen omdat de naam van de uitgever en serienummer aanwezig waren, maar niet overeen kwam met autoriteitsleutelidentifier van het huidige certificaat

en: The peer did not present any certificate
nl: De ander kant heeft geen certificaat gestuurd

en: The host name did not match any of the valid hosts for this certificate
nl: De hostnaam was niet gelijk aan een van de geldige hosts voor dit certificaat

en: The peer certificate is blacklisted
nl: Het certificaat aan de andere kant staat op de zwarte lijst

en: Error creating SSL context (%1)
nl: Fout bij aanmaken van SSL-context (%1)

en: Invalid or empty cipher list (%1)
nl: Ongeldige of lege versleutelingslijst (%1)

en: Cannot provide a certificate with no key, %1
nl: Kan zonder sleutel geen certificaat aanmaken, %1

en: Error loading local certificate, %1
nl: Fout bij laden van lokaal certificaat, %1

en: Error loading private key, %1
nl: Fout bij laden van private sleutel, %1

en: Private key does not certify public key, %1
nl: Private sleutel certificeert niet de publieke sleutel, %1

en: Error creating SSL session, %1
nl: Fout bij aanmaken van SSL-sessie, %1

en: Error creating SSL session: %1
nl: Fout bij aanmaken van SSL-sessie: %1

en: Unable to write data: %1
nl: Kon gegevens niet schrijven: %1

en: Unable to decrypt data: %1
nl: Kon gegevens niet ontcijferen: %1

en: The TLS/SSL connection has been closed
nl: De TLS/SSL verbinding is gesloten

en: Error while reading: %1
nl: Fout bij lezen: %1

en: Error during SSL handshake: %1
nl: Fout bij SSL-handdruk: %1

[ctx: QHostInfoAgent]
en: No host name given
nl: Geen hostnaam opgegeven

[ctx: QHostInfoAgent]
en: Invalid hostname
nl: Ongeldige hostnaam

en: Unknown address type
nl: Onbekend adrestype

[ctx: QHostInfo]
en: No host name given
nl: Geen hostnaam opgegeven

en: Unknown error (%1)
nl: Onbekende fout (%1)

en: No host name given
nl: Geen hostnaam opgegeven

en: Invalid hostname
nl: Ongeldige hostnaam

en: Invalid configuration.
nl: Ongeldig configuratie.

en: Extra content at end of document.
nl: Extra inhoud aan einde van het document.

en: Invalid entity value.
nl: Ongeldige entiteitwaarde.

en: Invalid XML character.
nl: Ongeldig XML-teken.

en: Sequence ']]>' not allowed in content.
nl: Sequentie ']]>' niet toegestaan in inhoud.

en: Encountered incorrectly encoded content.
nl: Onjuist gecodeerde inhoud ontdekt.

en: Namespace prefix '%1' not declared
nl: Namespace-voorvoegsel '%1' is niet gedeclareerd

en: Illegal namespace declaration.
nl: Foute declaratie van een naamruimte

en: Attribute redefined.
nl: Attribuut opnieuw gedefinieerd.

en: Unexpected character '%1' in public id literal.
nl: Onverwacht teken '%1' in publieke id-constante.

en: Invalid XML version string.
nl: Ongeldige XML-versietekst.

en: Unsupported XML version.
nl: Niet-ondersteunde XML-versie.

en: The standalone pseudo attribute must appear after the encoding.
nl: Het alleenstaande pseudo-attribuut dient na de codering te verschijnen.

en: %1 is an invalid encoding name.
nl: %1 is een ongeldige coderingsnaam.

en: Encoding %1 is unsupported
nl: Codering %1 wordt niet ondersteund

en: Standalone accepts only yes or no.
nl: Alleenstaande accepteert alleen yes of no.

en: Invalid attribute in XML declaration.
nl: Ongeldig attribuut in XML-declaratie.

en: Premature end of document.
nl: Prematuur einde van document.

en: Invalid document.
nl: Ongeldig document.

en: Expected
nl: Verwachte

en: , but got '
nl: , maar ontving '

en: Unexpected '
nl: Onverwachte '

en: Expected character data.
nl: Tekengegevens werden verwacht.

[ctx: QIODevice]
en: Permission denied
nl: Toegang geweigerd

[ctx: QIODevice]
en: Too many open files
nl: Teveel geopende bestanden

[ctx: QIODevice]
en: No such file or directory
nl: Geen bestand of map met deze naam

[ctx: QIODevice]
en: No space left on device
nl: Geen ruimte meer beschikbaar op het station.

en: Missing initial state in compound state '%1'
nl: Ontbrekende initiële status in samengestelde status '%1'

en: Missing default state in history state '%1'
nl: Ontbrekende standaard status in geschiedenis van status '%1'

en: No common ancestor for targets and source of transition from state '%1'
nl: Geen gemeenschappelijke voorouder voor doel en bron voor overgang van status '%1'

en: %1: already exists
nl: %1: bestaat al

en: %1: doesn't exists
nl: %1: bestaat niet

en: %1: invalid size
nl: %1: ongeldige grootte

en: %1: out of resources
nl: %1: onvoldoende bronnen

en: %1: permission denied
nl: %1: toegang geweigerd

en: %1: unknown error %2
nl: %1: onbekende fout %2

en: %1: key is empty
nl: %1: sleutel is leeg

en: %1: unable to set key on lock
nl: %1: kan geen sleutel op de blokkering zetten

en: %1: create size is less then 0
nl: %1: aanmaakgrootte is kleiner dan 0

en: %1: unable to lock
nl: %1: kan niet blokkeren

en: %1: unable to unlock
nl: %1: kan blokkering niet opheffen

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: already exists
nl: %1: bestaat al

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: does not exist
nl: %1: bestaat niet

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: out of resources
nl: %1: onvoldoende bronnen

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: permission denied
nl: %1: toegang geweigerd

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: unknown error %2
nl: %1: onbekende fout %2

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: name error
nl: %1: fout in naam

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: key is empty
nl: %1: sleutel is leeg

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: unable to make key
nl: %1: kan zoekopdracht niet aanmaken

[ctx: QSystemSemaphore]
en: %1: ftok failed
nl: %1: ftok is mislukt

en: %1: doesn't exist
nl: %1: bestaat niet

en: %1: size query failed
nl: %1: zoekopdracht naar grootte is mislukt

en: %1: UNIX key file doesn't exist
nl: %1: het UNIX-sleutelbestand bestaat niet

en: %1: ftok failed
nl: %1: ftok is mislukt

en: %1: unable to make key
nl: %1: kan sleutel niet aanmaken

en: %1: system-imposed size restrictions
nl: %1: door het systeem opgelegde grootte beperkingen

en: %1: bad name
nl: %1: foute naam

en: %1: not attached
nl: %1: niet bijgevoegd

en: Cannot load library %1: %2
nl: Kan bibliotheek %1 niet laden: %2

en: Cannot unload library %1: %2
nl: Kan bibliotheek %1 niet uitschakelen: %2

en: Cannot resolve symbol "%1" in %2: %3
nl: Kan symbool "%1" niet vinden in %2: %3

en: The plugin was not loaded.
nl: De plug-in was niet geladen.

en: The shared library was not found.
nl: De gedeelde bibliotheek is niet gevonden.

en: Plugin verification data mismatch in '%1'
nl: Niet-overeenkomende plug-inverificatiegegevens in '%1'

en: The file '%1' is not a valid Qt plugin.
nl: Het bestand '%1' is geen geldige Qt-plug-in.

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. (%2.%3.%4) [%5]
nl: De plug-in '%1 gebruikt een niet-compatibele Qt-bibliotheek. (%2.%3.%4) [%5]

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. Expected build key "%2", got "%3"
nl: De plug-in '%1' gebruikt een niet-compatibele Qt-bibliotheek. Bouwsleutel "%2" werd verwacht, maar "%3" is ontvangen.

en: The plugin '%1' uses incompatible Qt library. (Cannot mix debug and release libraries.)
nl: De plug-in '%1 gebruikt een niet-compatibele Qt-bibliotheek. (Debug- en release-bibliotheken kunnen niet samen gebruikt worden.)

en: '%1' is not an ELF object (%2)
nl: '%1' is geen ELF-object (%2)

en: '%1' is not an ELF object
nl: '%1' is geen ELF-object

en: '%1' is an invalid ELF object (%2)
nl: %1 is een ongeldige ELF-object (%2)

en: Error reading from process
nl: Fout bij het lezen uit een proces

en: Error writing to process
nl: Fout bij het schrijven naar een proces

en: Process crashed
nl: Proces beëindigd

en: No program defined
nl: Geen programma gedefinieerd

en: Could not open input redirection for reading
nl: Kan invoeromleiding niet openen voor lezen

en: Could not open output redirection for writing
nl: Kan uitvoeromleiding niet openen voor schrijven

en: Resource error (fork failure): %1
nl: Hulpbronfout (kopieerfout): %1

en: Process operation timed out
nl: Wachttijd voor bewerking verstreken

en: Destination file exists
nl: Doelbestand bestaat

en: Will not rename sequential file using block copy
nl: Zal het sequentiële bestand niet kopiëren met een blokkopiëren

en: Cannot remove source file
nl: Kan het bronbestand niet verwijderen

en: Cannot open %1 for input
nl: Kan %1 niet openen voor invoer

en: Cannot open for output
nl: Kan niet worden geopend voor uitvoer

en: Failure to write block
nl: Kon blok niet schrijven

en: Cannot create %1 for output
nl: Kan %1 niet voor uitvoer aanmaken

en: No file engine available or engine does not support UnMapExtension
nl: Geen engine voor bestand beschikbaar of engine ondersteunt geen UnMapExtension

en: Process failed to start: %1
nl: Proces kon niet worden opgestart: %1

[ctx: QRegExp]
en: no error occurred
nl: er deden zich geen fouten voor

[ctx: QRegExp]
en: disabled feature used
nl: uitgeschakelde functie gebruikt

[ctx: QRegExp]
en: bad char class syntax
nl: onjuiste tekenklasse-syntaxis

[ctx: QRegExp]
en: bad lookahead syntax
nl: onjuiste lookahead-syntaxis

[ctx: QRegExp]
en: lookbehinds not supported, see QTBUG-2371
nl: achteruitkijken wordt niet ondersteund, zie QTBUG-2371

[ctx: QRegExp]
en: bad repetition syntax
nl: onjuiste repetitiesyntaxis

[ctx: QRegExp]
en: invalid octal value
nl: onjuiste octale waarde

[ctx: QRegExp]
en: missing left delim
nl: ontbrekend linker haakje

[ctx: QRegExp]
en: unexpected end
nl: onverwacht einde

[ctx: QRegExp]
en: met internal limit
nl: intern limiet tegengekomen

[ctx: QRegExp]
en: invalid interval
nl: ongeldig interval

[ctx: QRegExp]
en: invalid category
nl: ongeldige categorie

en: System
nl: Systeem

en: Restore up
nl: Omhoog herstellen

en: Restore down
nl: Omlaag herstellen

en: Contains commands to manipulate the window
nl: Bevat commando's om het venster te manipuleren

en: Puts a minimized window back to normal
nl: Zet een geminimaliseerd venster terug naar normaal

en: Moves the window out of the way
nl: Plaatst het venster uit de weg

en: Puts a maximized window back to normal
nl: Zet een gemaximaliseerd venster terug naar normaal

en: Makes the window full screen
nl: Maakt het venster schermvullend

en: Closes the window
nl: Sluit het venster

en: Displays the name of the window and contains controls to manipulate it
nl: Weergeeft de naam van het venster en bevat knoppen om die te manipuleren

en: More
nl: Meer

en: Less
nl: Minder

en: Line up
nl: Rangschikken

en: Position
nl: Positie

en: Line down
nl: Regel omlaag

en: SpeedoMeter
nl: Snelheidsmeter

en: SliderHandle
nl: Schuifhandvat

en: Scroll Left
nl: Naar links schuiven

en: Scroll Right
nl: Naar rechts schuiven

en: Press
nl: Drukken

en: Close the tab
nl: Het tabblad sluiten

en: Activate the tab
nl: Het tabblad activeren

en: Open
nl: Openen

en: Uncheck
nl: Deselecteren

en: Check
nl: Selecteren

en: Toggle
nl: Omschakelen

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Dock
nl: Vastzetten

en: Float
nl: Zwevend

en: Could not read image data
nl: Kon gegevens van afbeelding niet lezen

en: Sequential device (eg socket) for image read not supported
nl: Sequentieel apparaat (bijv. socket) voor het lezen uit een afbeelding niet ondersteund

en: Seek file/device for image read failed
nl: Seek op bestand/apparaat voor het lezen uit een afbeelding is mislukt

en: Image mHeader read failed
nl: Lezen van de mHeader uit een afbeelding is mislukt

en: Image type not supported
nl: Afbeeldingstype wordt niet ondersteund

en: Image depth not valid
nl: Diepte van afbeelding niet geldig

en: Could not seek to image read footer
nl: Kon geen seek doen naar leesvoet van afbeelding

en: Could not read footer
nl: Kon voetinhoud niet lezen

en: Image type (non-TrueVision 2.0) not supported
nl: Afbeeldingstype (non-TrueVision 2.0) niet ondersteund

en: Could not reset to start position
nl: Herstel naar beginpositie niet mogelijk

en: Select IM
nl: IM selecteren

en: Multiple input method switcher
nl: Invoermethodekiezer

en: Multiple input method switcher that uses the context menu of the text widgets
nl: Invoermethodekiezer die gebruik maakt van het contextmenu van tekstinvoervelden

en: Zoom to &100%
nl: Zoomen naar &100%

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Inspector Mode
nl: Inspectiemodus

en: Play/Pause Animations
nl: Animaties van afspelen/pauzeren

en: Select (Marquee)
nl: Selecteren (Marquee)

en: Zoom
nl: Zoomen

en: Color Picker
nl: Kleurenkiezer

en: Apply Changes to QML Viewer
nl: Wijzigingen op QML-viewer toepassen

en: Apply Changes to Document
nl: Wijzigingen toepassen op document

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Copy Color
nl: Kleur kopiëren

en: Unknown session error.
nl: Onbekende sessiefout.

en: The session was aborted by the user or system.
nl: De sessie is afgebroken door de gebruiker of het systeem.

en: The requested operation is not supported by the system.
nl: De gevraagde bewerking wordt niet ondersteund door het systeem.

en: The specified configuration cannot be used.
nl: De gespecificeerde instellingen kan niet worden gebruikt.

en: Roaming was aborted or is not possible.
nl: Roaming is afgebroken of is niet mogelijk.

en: Roaming error
nl: Roamingfout

en: Session aborted by user or system
nl: Sessie afgebroken door gebruiker of systeem

en: Unidentified Error
nl: Onbekende fout

en: Apply
nl: Toepassen

en: Defaults
nl: Standaardwaarden

en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: Insert
nl: Invoegen

en: Update
nl: Bijwerken

[ctx: QSql]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: QSql]
en: Delete this record?
nl: Deze record verwijderen?

[ctx: QSql]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: QSql]
en: No
nl: Nee

[ctx: QSql]
en: Insert
nl: Invoegen

[ctx: QSql]
en: Update
nl: Bijwerken

[ctx: QSql]
en: Save edits?
nl: Bewerkingen opslaan?

[ctx: QSql]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: QSql]
en: Confirm
nl: Bevestigen

[ctx: QSql]
en: Cancel your edits?
nl: Uw bewerkingen annuleren?

en: More...
nl: Meer...

en: Customize...
nl: Aanpassen...

en: Operation stopped by the user
nl: Handeling gestopt door de gebruiker

en: Clear
nl: Wissen

en: %1, %2 not defined
nl: %1, %2 niet gedefinieerd

en: Ambiguous %1 not handled
nl: Dubbelzinnige %1 is niet afgehandeld

en: JavaScript Alert - %1
nl: JavaScript-alert - %1

en: JavaScript Confirm - %1
nl: JavaScript-confirmatie - %1

en: JavaScript Prompt - %1
nl: JavaScript-prompt - %1

en: JavaScript Problem - %1
nl: JavaScript-probleem - %1

en: The script on this page appears to have a problem. Do you want to stop the script?
nl: Het script op deze pagina lijkt een probleem te hebben. Wilt u het script stoppen?

en: Move the cursor to the next character
nl: Beweeg de cursor naar het volgende teken

en: Move the cursor to the previous character
nl: Beweeg de cursor naar het vorige teken

en: Move the cursor to the next word
nl: Beweeg de cursor naar het volgende woord

en: Move the cursor to the previous word
nl: Beweeg de cursor naar het vorige woord

en: Move the cursor to the next line
nl: Beweeg de cursor naar de volgende regel

en: Move the cursor to the previous line
nl: Beweeg de cursor naar de vorige regel

en: Move the cursor to the start of the line
nl: Beweeg de cursor naar het begin van de regel

en: Move the cursor to the end of the line
nl: Beweeg de cursor naar het eind van de regel

en: Move the cursor to the start of the block
nl: Beweeg de cursor naar het begin van het blok

en: Move the cursor to the end of the block
nl: Beweeg de cursor naar het eind van het blok

en: Move the cursor to the start of the document
nl: Beweeg de cursor naar het begin van het document

en: Move the cursor to the end of the document
nl: Beweeg de cursor naar het eind van het document

en: Select to the next character
nl: Selecteer tot het volgende teken

en: Select to the previous character
nl: Selecteer tot het voorgaande teken

en: Select to the next word
nl: Selecteer tot het volgende woord

en: Select to the previous word
nl: Selecteer tot het vorige woord

en: Select to the next line
nl: Selecteer tot de volgende regel

en: Select to the previous line
nl: Selecteer tot de vorige regel

en: Select to the start of the line
nl: Selecteren tot de start van de regel

en: Select to the end of the line
nl: Selecteren tot het einde van de regel

en: Select to the start of the block
nl: Selecteren tot de start van het blok

en: Select to the end of the block
nl: Selecteren tot de einde van het blok

en: Select to the start of the document
nl: Selecteren tot de start van het document

en: Select to the end of the document
nl: Selecteer tot het eind van het document

en: Delete to the start of the word
nl: Verwijderen tot de start van het woord

en: Delete to the end of the word
nl: Verwijderen tot het einde van het woord

en: Insert a new paragraph
nl: Een nieuwe paragraaf invoegen

en: Insert a new line
nl: Een nieuwe regel invoegen

en: Paste and Match Style
nl: Plakken en stijl overeen laten komen

en: Remove formatting
nl: Formattering verwijderen

en: Strikethrough
nl: Doorhalen

en: Subscript
nl: Inschrijven

en: Insert Bulleted List
nl: Lijst met bullets invoegen

en: Insert Numbered List
nl: Lijst met nummers invoegen

en: Indent
nl: Inspringen

en: Outdent
nl: Uit laten springen

en: Center
nl: Centreren

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Align Left
nl: Links uitlijnen

en: Align Right
nl: Rechts uitlijnen

[ctx: Submit (input element) alt text for <input> elements with no alt, title, or value]
en: Submit
nl: Aanbieden

[ctx: text that appears at the start of nearly-obsolete web pages in the form of a 'searchable index']
en: This is a searchable index. Enter search keywords:
nl: Dit is een doorzoekbare index. Voer zoekwoorden in:

[ctx: default label for Submit buttons in forms on web pages]
en: Submit
nl: Aanbieden

[ctx: title for file button used in HTML forms]
en: Choose File
nl: Bestand kiezen

[ctx: text to display in file button used in HTML forms when no file is selected]
en: No file selected
nl: Geen bestand geselecteerd

[ctx: Open in New Window context menu item]
en: Open in New Window
nl: In een nieuw venster openen

[ctx: Download Linked File context menu item]
en: Save Link...
nl: Link opslaan...

[ctx: Copy Link context menu item]
en: Copy Link
nl: Koppeling kopiëren

[ctx: Open Image in New Window context menu item]
en: Open Image
nl: Afbeelding openen

[ctx: Download Image context menu item]
en: Save Image
nl: Afbeelding opslaan

[ctx: Copy Link context menu item]
en: Copy Image
nl: Afbeelding kopiëren

[ctx: Copy Image Address menu item]
en: Copy Image Address
nl: Afbeeldingsadres kopiëren

[ctx: Open Video in New Window]
en: Open Video
nl: Video openen

[ctx: Open Audio in New Window]
en: Open Audio
nl: Audio openen

[ctx: Copy Video Link Location]
en: Copy Video
nl: Video kopiëren

[ctx: Copy Audio Link Location]
en: Copy Audio
nl: Audio kopiëren

[ctx: Toggle Media Controls]
en: Toggle Controls
nl: Bediening omschakelen

[ctx: Toggle Media Loop Playback]
en: Toggle Loop
nl: Loop omschakelen

[ctx: Switch Video to Fullscreen]
en: Enter Fullscreen
nl: Naar volledig scherm gaan

[ctx: Play]
en: Play
nl: Afspelen

[ctx: Pause]
en: Pause
nl: Pauzeren

[ctx: Mute]
en: Mute
nl: Dempen

[ctx: Open Frame in New Window context menu item]
en: Open Frame
nl: Frame openen

[ctx: Copy context menu item]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: Back context menu item]
en: Go Back
nl: Ga terug

[ctx: Forward context menu item]
en: Go Forward
nl: Ga verder

[ctx: Stop context menu item]
en: Stop
nl: Stoppen

[ctx: Reload context menu item]
en: Reload
nl: Herladen

[ctx: Cut context menu item]
en: Cut
nl: Knippen

[ctx: Paste context menu item]
en: Paste
nl: Plakken

[ctx: Select All context menu item]
en: Select All
nl: Alles selecteren

[ctx: No Guesses Found context menu item]
en: No Guesses Found
nl: Geen suggesties gevonden

[ctx: Ignore Spelling context menu item]
en: Ignore
nl: Negeren

[ctx: Learn Spelling context menu item]
en: Add To Dictionary
nl: Aan woordenboek toevoegen

[ctx: Search The Web context menu item]
en: Search The Web
nl: Op het web zoeken

[ctx: Look Up in Dictionary context menu item]
en: Look Up In Dictionary
nl: Opzoeken in woordenboek

[ctx: Open Link context menu item]
en: Open Link
nl: Open koppeling

[ctx: Ignore Grammar context menu item]
en: Ignore
nl: Negeren

[ctx: menu item title]
en: Show Spelling and Grammar
nl: Spelling en grammatica tonen

[ctx: menu item title]
en: Hide Spelling and Grammar
nl: Spelling en grammatica verbergen

[ctx: Check spelling context menu item]
en: Check Spelling
nl: Spelling controleren

[ctx: Check spelling while typing context menu item]
en: Check Spelling While Typing
nl: Spelling controleren tijdens typen

[ctx: Check grammar with spelling context menu item]
en: Check Grammar With Spelling
nl: Spelling en grammatica controleren

[ctx: Font context sub-menu item]
en: Fonts
nl: Lettertype

[ctx: Bold context menu item]
en: Bold
nl: Vet

[ctx: Italic context menu item]
en: Italic
nl: Cursief

[ctx: Underline context menu item]
en: Underline
nl: Onderstrepen

[ctx: Outline context menu item]
en: Outline
nl: Overzicht

[ctx: Writing direction context sub-menu item]
en: Direction
nl: Richting

[ctx: Text direction context sub-menu item]
en: Text Direction
nl: Tekstrichting

[ctx: Default writing direction context menu item]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: Left to Right context menu item]
en: Left to Right
nl: Links naar rechts

[ctx: Right to Left context menu item]
en: Right to Left
nl: Rechts naar links

[ctx: Inspect Element context menu item]
en: Inspect
nl: Inspecteren

[ctx: Label for only item in menu that appears when clicking on the search field image, when no searches have been performed]
en: No recent searches
nl: Geen recente zoekopdrachten

[ctx: label for first item in the menu that appears when clicking on the search field image, used as embedded menu title]
en: Recent searches
nl: Recente zoekopdrachten

[ctx: menu item in Recent Searches menu that empties menu's contents]
en: Clear recent searches
nl: Recente zoekopdrachten wissen

[ctx: Label text to be used when a plug-in is missing]
en: Missing Plug-in
nl: Ontbrekende plug-in

[ctx: Unknown filesize FTP directory listing item]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: Media controller status message when the media is loading]
en: Loading...
nl: Bezig met laden...

[ctx: Media controller element]
en: Audio Element
nl: Geluidselement

[ctx: Media controller element]
en: Video Element
nl: Video-element

[ctx: Media controller element]
en: Mute Button
nl: Knop voor geluid laten verstommen

[ctx: Media controller element]
en: Unmute Button
nl: Knop voor geluid laten horen

[ctx: Media controller element]
en: Play Button
nl: Afspeelknop

[ctx: Media controller element]
en: Pause Button
nl: Knop voor pauzeren

[ctx: Media controller element]
en: Slider
nl: Schuifregelaar

[ctx: Media controller element]
en: Slider Thumb
nl: Schuifbalk

[ctx: Media controller element]
en: Rewind Button
nl: Rewindknop

[ctx: Media controller element]
en: Return to Real-time Button
nl: Knop voor terug naar de echte tijd

[ctx: Media controller element]
en: Elapsed Time
nl: Verstreken tijd

[ctx: Media controller element]
en: Remaining Time
nl: Resterende tijd

[ctx: Media controller element]
en: Status Display
nl: Statusdisplay

[ctx: Media controller element]
en: Fullscreen Button
nl: Knop voor volledig scherm

[ctx: Media controller element]
en: Seek Forward Button
nl: Knop voor voorwaarts zoeken

[ctx: Media controller element]
en: Seek Back Button
nl: Knop voor achterwaarts zoeken

[ctx: Media controller element]
en: Audio element playback controls and status display
nl: Besturing en statusdisplay van het afspelen van geluidselementen

[ctx: Media controller element]
en: Video element playback controls and status display
nl: Besturing en statusdisplay van het afspelen van video-elementen

[ctx: Media controller element]
en: Mute audio tracks
nl: Geluidstracks laten verstommen

[ctx: Media controller element]
en: Unmute audio tracks
nl: Geluidstracks weer laten horen

[ctx: Media controller element]
en: Begin playback
nl: Beginnen met afspelen

[ctx: Media controller element]
en: Pause playback
nl: Afspelen pauzeren

[ctx: Media controller element]
en: Movie time scrubber
nl: Filmtijdwasser

[ctx: Media controller element]
en: Movie time scrubber thumb
nl: Filmtijdwasserknop

[ctx: Media controller element]
en: Rewind movie
nl: Film terugspoelen

[ctx: Media controller element]
en: Return streaming movie to real-time
nl: Laat de streaming-film terugkeren naar de echte tijd

[ctx: Media controller element]
en: Current movie time
nl: Huidige filmtijd

[ctx: Media controller element]
en: Remaining movie time
nl: Resterende filmtijd

[ctx: Media controller element]
en: Current movie status
nl: Huidige status van de film

[ctx: Media controller element]
en: Play movie in full-screen mode
nl: Film in volledig scherm-modus afspelen

[ctx: Media controller element]
en: Seek quickly back
nl: Snel achterwaarts zoeken

[ctx: Media controller element]
en: Seek quickly forward
nl: Snel voorwaarts zoeken

[ctx: Media time description]
en: Indefinite time
nl: Geen gedefinieerde tijd

[ctx: Media time description]
en: %1 days %2 hours %3 minutes %4 seconds
nl: %1 dagen %2 uur %3 minuten %4 seconden

[ctx: Media time description]
en: %1 hours %2 minutes %3 seconds
nl: %1 uur %2 minuten %3 seconden

[ctx: Media time description]
en: %1 minutes %2 seconds
nl: %1 minuten %2 seconden

[ctx: Media time description]
en: %1 seconds
nl: %1 seconden

[ctx: QWebPage]
en: Redirection limit reached
nl: Limiet voor doorverwijzing bereikt

[ctx: QWebPage]
en: Scroll here
nl: Hier schuiven

[ctx: QWebPage]
en: Left edge
nl: Linker rand

[ctx: QWebPage]
en: Top
nl: Boven

[ctx: QWebPage]
en: Right edge
nl: Rechter rand

[ctx: QWebPage]
en: Bottom
nl: Onder

[ctx: QWebPage]
en: Page left
nl: Pagina links

[ctx: QWebPage]
en: Page up
nl: Pagina omhoog

[ctx: QWebPage]
en: Page right
nl: Pagina rechts

[ctx: QWebPage]
en: Page down
nl: Pagina omlaag

[ctx: QWebPage]
en: Scroll left
nl: Naar links schuiven

[ctx: QWebPage]
en: Scroll up
nl: Omhoog schuiven

[ctx: QWebPage]
en: Scroll right
nl: Naar rechts schuiven

[ctx: QWebPage]
en: Scroll down
nl: Omlaag schuiven

en: Cannot start playback. 
    
    Check your GStreamer installation and make sure you 
    have libgstreamer-plugins-base installed.
nl: Kan afspelen niet starten. 
    
    Controleer uw GStreamer-installatie en zorg ervoor dat u 
    libgstreamer-plug-ins-base hebt geïnstalleerd.

en: Missing codec helper script assistant.
nl: Hulpscriptassistent voor ontbrekende codec.

en: Plugin codec installation failed for codec: %0
nl: Installatie van plug-in-codec is mislukt voor codec: %0

en: A required codec is missing. You need to install the following codec(s) to play this content: %0
nl: Een vereiste codec mist. U dient de volgende codec(s) te installeren om deze inhoud af te kunnen spelen: %0

en: Could not open media source.
nl: Kan mediabron niet openen.

en: Invalid source type.
nl: Ongeldig brontype.

en: Could not locate media source.
nl: Kan de mediabron niet lokaliseren.

en: Could not open audio device. The device is already in use.
nl: Kan het audioapparaat niet openen. Het apparaat wordt al gebruikt.

en: Could not decode media source.
nl: Kan mediabron niet decoderen.

en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer0.10-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
nl: Waarschuwing: Het pakket gstreamer0.10-plug-ins-good lijkt niet te zijn geïnstalleerd.
              Sommige videofuncties zijn uitgeschakeld.

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
nl: Waarschuwing: De basis GStreamerplug-ins lijken niet te zijn geïnstalleerd.
              Alle audio- en video-ondersteuning is uitgeschakeld.

en: Pause failed
nl: Pauzeren is mislukt

en: Seek failed
nl: Zoeken is mislukt

en: Getting position failed
nl: Positie verkrijgen is mislukt

en: Opening clip failed
nl: Clip openen is mislukt

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Level (%)
nl: Niveau (%)

en: Decay HF ratio (%)
nl: Verval HF-verhouding (%)

en: Decay time (ms)
nl: Vervaltijd (ms)

en: Density (%)
nl: Dichtheid (%)

en: Diffusion (%)
nl: Diffusie (%)

en: Reflections delay (ms)
nl: Reflectievertraging (ms)

en: Reflections level (mB)
nl: Reflectieniveau (mB)

en: Reverb delay (ms)
nl: Galmvertraging (ms)

en: Reverb level (mB)
nl: Galmniveau (mB)

en: Room HF level
nl: Ruimte HF-niveau

en: Room level (mB)
nl: Ruimte-niveau (mB)

en: Not ready to play
nl: Niet gereed om af te spelen

en: Error opening file
nl: Fout bij openen bestand

en: Error opening URL
nl: Fout bij openen van URL

en: Error opening resource
nl: Fout bij openen hulpbron

en: Error opening source: resource not opened
nl: Fout bij openen van bron: hulpbron niet geopend

en: Setting volume failed
nl: Volume instellen is mislukt

en: Loading clip failed
nl: Clip laden is mislukt

en: Playback complete
nl: Afspelen gereed

en: Download error
nl: Fout bij downloaden

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Out of memory
nl: Onvoldoende geheugen

en: Not supported
nl: Niet ondersteund

en: Overflow
nl: Overloop

en: Already exists
nl: Bestaat al

en: Path not found
nl: Pad niet gevonden

en: In use
nl: In gebruik

en: Not ready
nl: Niet gereed

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Could not connect
nl: Kon geen verbinding maken

en: Disconnected
nl: Verbinding verbroken

en: Insufficient bandwidth
nl: Onvoldoende bandbreedte

en: Network unavailable
nl: Netwerk niet beschikbaar

en: Network communication error
nl: Netwerkfout

en: Streaming not supported
nl: Streaming niet ondersteund

en: Server alert
nl: Waarschuwing van server

en: Invalid protocol
nl: Ongeldig protocol

en: Invalid URL
nl: Ongeldig URL-adres

en: Multicast error
nl: Multicast-fout

en: Proxy server error
nl: Fout met proxy-server

en: Proxy server not supported
nl: Proxy-server niet ondersteund

en: Audio output error
nl: Fout in geluidsuitvoer

en: Video output error
nl: Fout in video-uitvoer

en: Decoder error
nl: Fout in decoder

en: Audio or video components could not be played
nl: Audio- of videocomponenten konden niet worden afgespeeld

en: DRM error
nl: DRM-fout

[ctx: Phonon::MMF]
en: Audio Output
nl: Geluidsuitvoer

[ctx: Phonon::MMF]
en: The audio output device
nl: Het geluidsuitvoerapparaat

en: Video display error
nl: Fout in videoweergave

en: Error opening source: type not supported
nl: Fout bij openen van bron: type niet ondersteund

en: Error opening source: resource is compressed
nl: Fout bij openen van bron: hulpbron is gecomprimeerd

en: Error opening source: resource not valid
nl: Fout bij openen van bron: hulpbron niet geldig

en: Error opening source: media type could not be determined
nl: Fout bij het openen van de bron: mediumtype kon niet worden bepaald

en: Failed to set requested IAP
nl: Instellen van gevraagde IAP is mislukt

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%. The rightmost is %1%
nl: Gebruik deze schuifregelaar om het volume aan te passen. De meest linkse positie is 0%. De meest rechtse %1%

en: Muted
nl: Gedempt

en: PulseAudio Sound Server
nl: PulseAudio-geluidserver

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
nl: <html>Het audioafspeelapparaat<b>%1</b> werkt niet.<br/>Valt terug op <b>%2</b>.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
nl: <html>Overschakelen naar audioapparaat <b>%1</b><br/>wat juist beschikbaar kwam en een hogere referentie heeft.</html>

en: Revert back to device '%1'
nl: Terugschakelen naar apparaat '%1'

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
nl: <html>Schakelt naar het geluidsafspeelapparaat <b>%1</b><br/>die een hogere voorkeur heeft of speciaal voor deze stream is ingesteld.</html>

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
nl: Meldingen

[ctx: Phonon::]
en: Music
nl: Muziek

[ctx: Phonon::]
en: Communication
nl: Communicatie

[ctx: Phonon::]
en: Games
nl: Spellen

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Element %1 is not allowed at this location.
nl: Element %1 is niet toegestaan op deze locatie.

en: Text nodes are not allowed at this location.
nl: Tekstnodes zijn niet toegestaan op deze locatie.

en: Parse error: %1
nl: Ontleedfout: %1

en: The value of the XSL-T version attribute must be a value of type %1, which %2 isn't.
nl: De waarde van het XSL-T versieattribuut moet een waarde van type %1 zijn, hetwelk %2 niet is.

en: Running an XSL-T 1.0 stylesheet with a 2.0 processor.
nl: Draaien van een XSL-T 1.0 stijlblad met een 2.0 processor.

en: Unknown XSL-T attribute %1.
nl: Onbekend XSL-T-attribuut %1.

en: Attribute %1 and %2 are mutually exclusive.
nl: Attribuut %1 en %2 sluiten elkaar uit.

en: In a simplified stylesheet module, attribute %1 must be present.
nl: In een gesimplificeerde stijlbladmodule moet attribuut %1 aanwezig zijn.

en: If element %1 has no attribute %2, it cannot have attribute %3 or %4.
nl: Als element %1 geen attribuut %2 heeft, kan het geen attribuut %3 of %4 hebben.

en: Element %1 must have at least one of the attributes %2 or %3.
nl: Element %1 moet minstens één van de attributen %2 of %3 hebben.

en: At least one mode must be specified in the %1-attribute on element %2.
nl: Minstens één modus moet worden gespecificeerd in het %1-attribuut in element %2.

en: Element %1 must come last.
nl: Element %1 moet als laatste komen.

en: At least one %1-element must occur before %2.
nl: Minstens één %1-element moet vóór %2 aanwezig zijn.

en: Only one %1-element can appear.
nl: Alleen één %1-element kan verschijnen.

en: At least one %1-element must occur inside %2.
nl: Minstens één %1-element moet binnen %2 aanwezig zijn.

en: When attribute %1 is present on %2, a sequence constructor cannot be used.
nl: Als attribuut %1 aanwezig is op %2, dan kan een volgorde-constructie niet worden gebruikt.

en: Element %1 must have either a %2-attribute or a sequence constructor.
nl: Element %1 moet ofwel een %2-attribuut hebben ofwel een sequence-constructor.

en: When a parameter is required, a default value cannot be supplied through a %1-attribute or a sequence constructor.
nl: Als een parameter is vereist dan kan een standaard waarde niet worden geleverd door een %1-attribuut of een sequence-constructor.

en: Element %1 cannot have children.
nl: Element %1 kan geen kinderen hebben.

en: Element %1 cannot have a sequence constructor.
nl: Element %1 kan geen sequence-constructor bezitten.

en: The attribute %1 cannot appear on %2, when it is a child of %3.
nl: Het attribuut %1 kan niet in %2 verschijnen als het een kind van %3 is.

en: A parameter in a function cannot be declared to be a tunnel.
nl: Een parameter in een functie kan niet als een tunnel worden gedeclareerd.

en: This processor is not Schema-aware and therefore %1 cannot be used.
nl: Deze processor is niet schemabewust en daarom kan %1 niet worden gebruikt.

en: Top level stylesheet elements must be in a non-null namespace, which %1 isn't.
nl: Elementen in een topniveau stijlblad moeten in een niet-nul naamruimte zitten en %1 is dat niet.

en: The value for attribute %1 on element %2 must either be %3 or %4, not %5.
nl: De waarde voor attribuut %1 in element %2 moet ofwel %3 zijn ofwel %4, maar niet %5.

en: Attribute %1 cannot have the value %2.
nl: Attribuut %1 kan niet de waarde %2 hebben.

en: The attribute %1 can only appear on the first %2 element.
nl: Het attribuut %1 kan alleen voorkomen bij het eerste %2 element.

en: At least one %1 element must appear as child of %2.
nl: Minstens één %1-element moet aanwezig zijn als kind van %2.

en: The variable %1 is unused
nl: De variable %1 wordt niet gebruikt

en: Attribute %1 cannot appear on the element %2. Only the standard attributes can appear.
nl: Attribuut %1 kan niet in het element %2 verschijnen. Alleen de standaard attributen kunnen verschijnen.

en: Attribute %1 cannot appear on the element %2. Only %3 is allowed, and the standard attributes.
nl: Attribuut %1 kan niet in het element %2 verschijnen. Alleen %3 is toegestaan en de standaard attributen.

en: Attribute %1 cannot appear on the element %2. Allowed is %3, %4, and the standard attributes.
nl: Attribuut %1 kan niet in het element %2 verschijnen. Toegestaan zijn %3, %4 en de standaard attributen.

en: Attribute %1 cannot appear on the element %2. Allowed is %3, and the standard attributes.
nl: Attribuut %1 kan niet in het element %2 verschijnen. Toegestaan is %3 en de standaard attributen.

en: XSL-T attributes on XSL-T elements must be in the null namespace, not in the XSL-T namespace which %1 is.
nl: XSL-T attributen in XSL-T elementen moeten in de nul-naamruimte zitten, niet in de XSL-T naamruimte waarin %1 zit.

en: The attribute %1 must appear on element %2.
nl: Het attribuut %1 moet voorkomen in element %2.

en: The element with local name %1 does not exist in XSL-T.
nl: Het element met de lokale naam %1 zit niet in XSL-T.

en: W3C XML Schema identity constraint selector
nl: W3C XML Schema identity-constraint-selector

en: W3C XML Schema identity constraint field
nl: W3C XML Schema identity-constraint-field

en: A construct was encountered which is disallowed in the current language(%1).
nl: Er is een constructie gevonden die niet is toegestaan in de huidige taal (%1).

en: %1 is an unknown schema type.
nl: %1 is een onbekend schematype.

en: A template with name %1 has already been declared.
nl: Een sjabloon met de naam %1 is al gedeclareerd.

en: %1 is not a valid numeric literal.
nl: %1 is geen geldige numerieke eenheid.

en: Only one %1 declaration can occur in the query prolog.
nl: In de query-proloog kan slechts één %1 declaratie voorkomen.

en: The initialization of variable %1 depends on itself
nl: De initialisatie van variabele %1 hangt van zichzelf af

en: No variable with name %1 exists
nl: Er bestaat geen variable met de naam %1

en: Version %1 is not supported. The supported XQuery version is 1.0.
nl: Versie %1 wordt niet ondersteund. De ondersteunde XQuery versie is 1.0.

en: The encoding %1 is invalid. It must contain Latin characters only, must not contain whitespace, and must match the regular expression %2.
nl: De codering %1 is ongeldig. Het mag alleen Latin-tekens bevatten, mag geen witruimte bevatten en moet overeenkomen met de reguliere expressie %2.

en: No function with signature %1 is available
nl: Geen functie met ondertekening %1 is beschikbaar

en: A default namespace declaration must occur before function, variable, and option declarations.
nl: Een standaard naamruimte-declaratie moet gedaan worden voor functie, variabele en optie declaraties.

en: Namespace declarations must occur before function, variable, and option declarations.
nl: Naamruimte-declaraties moeten gedaan zijn voor functie, variabele en optie declaraties.

en: Module imports must occur before function, variable, and option declarations.
nl: Importeren van modulen moet gedaan worden voor functie, variabele en optie declararties.

en: The keyword %1 cannot occur with any other mode name.
nl: Het sleutelwoord %1 kan niet voorkomen met elke andere modusnaam.

en: The value of attribute %1 must be of type %2, which %3 isn't.
nl: De waarde van attribuut %1 moet van het type %2 als zijn, wat %3 niet is.

en: It is not possible to redeclare prefix %1.
nl: Het is niet mogelijk om prefix %1 opnieuw te declareren.

en: The prefix %1 cannot be bound. By default, it is already bound to the namespace %2.
nl: Het voorvoegsel %1 kan niet gebonden worden. Standaard is deze al gebonden aan de naamruimte %2.

en: Prefix %1 is already declared in the prolog.
nl: Prefix %1 is reeds gedeclareerd in de proloog.

en: The name of an option must have a prefix. There is no default namespace for options.
nl: De naam van een optie moet een prefix hebben. Er is geen standaard naamruimte voor opties.

en: The Schema Import feature is not supported, and therefore %1 declarations cannot occur.
nl: De Schema-importfunctie wordt niet ondersteund en dus mogen %1 declaraties niet voorkomen.

en: The target namespace of a %1 cannot be empty.
nl: De doel-naamruimte van een %1 kan niet leeg zijn.

en: The module import feature is not supported
nl: De module-importfunctie wordt niet ondersteund

en: A variable with name %1 has already been declared.
nl: Een variabele met de naam %1 is al gedeclareerd.

en: No value is available for the external variable with name %1.
nl: Er is geen waarde beschikbaar voor de externe variabele met de naam %1.

en: A stylesheet function must have a prefixed name.
nl: Een stijlbladfunctie moet een naam met prefix zijn.

en: The namespace for a user defined function cannot be empty (try the predefined prefix %1, which exists for cases like this)
nl: De naamruimte voor een gebruikergedefinieerde functie kan niet leeg zijn (probeer de voorgedefinieerde prefix %1, die bestaat voor dit soort gevallen)

en: The namespace %1 is reserved; therefore user defined functions may not use it. Try the predefined prefix %2, which exists for these cases.
nl: De naamruimte %1 is gereserveerd; daardoor kunnen gebruikersgedefinieerde functies ze niet gebruiken. Probeer de voorgedefinieerde prefix %2, die voor deze gevallen bestaat.

en: The namespace of a user defined function in a library module must be equivalent to the module namespace. In other words, it should be %1 instead of %2
nl: De naamruimte van een gebruikergedefinieerde functie in de bibliotheekmodule moet gelijk zijn aan de naamruimte van de module, het zou %1 moeten zijn in plaats van %2

en: A function already exists with the signature %1.
nl: Een functie met de signatuur %1 bestaat al.

en: No external functions are supported. All supported functions can be used directly, without first declaring them as external
nl: Er worden geen externe functies ondersteund. Alle ondersteunde functies kunnen direct gebruikt worden zonder deze eerst als extern te definiëren

en: An argument with name %1 has already been declared. Every argument name must be unique.
nl: Een argument met de naam %1 is al gedeclareerd. Iedere naam van een argument moet uniek zijn.

en: When function %1 is used for matching inside a pattern, the argument must be a variable reference or a string literal.
nl: Als functie %1 wordt gebruikt voor overeenkomst binnen een patroon, dan moet het argument een referentie naar een variabele zijn of een tekenreeks.

en: In an XSL-T pattern, the first argument to function %1 must be a string literal, when used for matching.
nl: In een XSL-T patroon moet het eerste argument van functie %1 een tekenreeks zijn, als deze wordt gebruikt voor overeenkomen.

en: In an XSL-T pattern, the first argument to function %1 must be a literal or a variable reference, when used for matching.
nl: In een XSL-T patroon moet het eerste argument van functie %1 een tekenreeks zijn of een referentie naar een variabele, als deze wordt gebruikt voor overeenkomen.

en: In an XSL-T pattern, function %1 cannot have a third argument.
nl: In een XSL-T patroon kan functie %1 geen derde argument hebben.

en: In an XSL-T pattern, only function %1 and %2, not %3, can be used for matching.
nl: In een XSL-T patroon kan alleen functie %1 en %2, niet %3 gebruikt worden voor overeenkomen.

en: In an XSL-T pattern, axis %1 cannot be used, only axis %2 or %3 can.
nl: In een XSL-T patroon kan de as %1 niet worden gebruikt, alleen as %2 of %3 kan.

en: %1 is an invalid template mode name.
nl: %1 is een ongeldige naam van een sjabloonmodus.

en: The name of a variable bound in a for-expression must be different from the positional variable. Hence, the two variables named %1 collide.
nl: De naam van een variabele gebonden aan een for-expressie moet verschillen van de positionele variabele. Dus botsen de twee variabelen genaamd %1 met elkaar.

en: The Schema Validation Feature is not supported. Hence, %1-expressions may not be used.
nl: De Schemavalidatiefunctie wordt niet ondersteund. Dus mag de %1-expressie niet gebruikt worden.

en: None of the pragma expressions are supported. Therefore, a fallback expression must be present
nl: Geen van de pragma-expressies worden ondersteund. Daarom moet er een terugvalexpressie aanwezig zijn

en: Each name of a template parameter must be unique; %1 is duplicated.
nl: Elke naam van een sjabloonparameter moet uniek zijn; %1 is dubbel.

en: The %1-axis is unsupported in XQuery
nl: De %1-as is niet ondersteund in XQuery

en: No function with name %1 is available.
nl: Een functie met de naam %1 is niet beschikbaar.

en: The namespace URI cannot be the empty string when binding to a prefix, %1.
nl: De naamruimte URI kan geen lege tekenreeks zijn bij verbinden aan een prefix, %1.

en: %1 is an invalid namespace URI.
nl: %1 is geen geldige URI in de naamruimte.

en: It is not possible to bind to the prefix %1
nl: Het is niet mogelijk te verbinden met de prefix %1

en: Namespace %1 can only be bound to %2 (and it is, in either case, pre-declared).
nl: Naamruimte %1 kan alleen verbonden zijn met %2 (en het is, in beide gevallen, voor-gedeclareerd).

en: Prefix %1 can only be bound to %2 (and it is, in either case, pre-declared).
nl: Prefix %1 kan alleen gebonden zijn aan %2 (en het is, in beide gevallen, voor-gedeclareerd).

en: Two namespace declaration attributes have the same name: %1.
nl: Twee attributen van een naamruimte-declaratie hebben dezelfde naam: %1.

en: The namespace URI must be a constant and cannot use enclosed expressions.
nl: De naamruimte-URI moet een constante zijn en kan geen ingesloten expressies bevatten.

en: An attribute with name %1 has already appeared on this element.
nl: Een attribuut met de naam %1 is al voorgekomen bij dit element.

en: A direct element constructor is not well-formed. %1 is ended with %2.
nl: Een constructor van een direct element is niet goed gevormd. %1 eindigt op %2.

en: The name %1 does not refer to any schema type.
nl: De naam %1 verwijst niet naar enig schematype.

en: %1 is an complex type. Casting to complex types is not possible. However, casting to atomic types such as %2 works.
nl: %1 is een complex type. Omvormen naar complexe types is niet mogelijk. Echter, omvormen naar 'atomic'-types zoals %2 werkt wel.

en: %1 is not an atomic type. Casting is only possible to atomic types.
nl: %1 is geen 'atomic'-type. Omvormen is alleen mogelijk naar een 'atomic -type.

en: %1 is not a valid name for a processing-instruction.
nl: %1 is geen geldige naam voor een verwerkingsinstructie.

en: %1 is not in the in-scope attribute declarations. Note that the schema import feature is not supported.
nl: %1 is niet in de 'in-scope' attribuutdeclaraties. Merk op dat de schema-importfunctie niet wordt ondersteund.

en: The name of an extension expression must be in a namespace.
nl: De naam van een extensie-expressie moet zich in een naamruimte bevinden.

en: Can not process unknown element %1, expected elements are: %2.
nl: Kan onbekend element %1 niet verwerken, verwachte elementen zijn: %2.

en: Element %1 is not allowed in this scope, possible elements are: %2.
nl: Element %1 is niet toegestaan in deze scope, mogelijke elementen zijn: %2.

en: Child element is missing in that scope, possible child elements are: %1.
nl: Kind-element ontbreekt in die scope, mogelijke kind-elementen zijn: %1.

en: Document is not a XML schema.
nl: Document is geen XML-schema.

en: %1 attribute of %2 element contains invalid content: {%3} is not a value of type %4.
nl: %1-attribuut van %2-element bevat ongeldige inhoud: {%3} is geen waarde met type %4.

en: %1 attribute of %2 element contains invalid content: {%3}.
nl: %1-attribuut van %2-element bevat ongeldige inhoud: {%3}.

en: Target namespace %1 of included schema is different from the target namespace %2 as defined by the including schema.
nl: Doelnaamruimte %1 uit ingevoegd schema verschilt van de doelnaamruimte %2 zoals gedefinieerd door het ingevoegde schema.

en: Target namespace %1 of imported schema is different from the target namespace %2 as defined by the importing schema.
nl: Doelnaamruimte %1 uit geïmporteerd schema verschilt van de doelnaamruimte %2 zoals gedefinieerd in het geïmporteerde schema.

en: %1 element is not allowed to have the same %2 attribute value as the target namespace %3.
nl: %1-element is niet toegestaan om dezelfde %2-attribuutwaarde als de doelnaamruimte %3.

en: %1 element without %2 attribute is not allowed inside schema without target namespace.
nl: %1-element zonder %2-attribuut is niet toegestaan in een schema zonder doelnaamruimte.

en: %1 element is not allowed inside %2 element if %3 attribute is present.
nl: %1-element is niet toegestaan in %2-element als %3-attribuut aanwezig is.

en: %1 element has neither %2 attribute nor %3 child element.
nl: Element %1 heeft geen %2-attribuut of %3-kind-element.

en: %1 element with %2 child element must not have a %3 attribute.
nl: %1-element met %2-kind-element mag geen %3-attribuut hebben.

en: %1 attribute of %2 element must be %3 or %4.
nl: Attribuut %1 van element %2 moet %3 of %4 zijn.

en: %1 attribute of %2 element must have a value of %3.
nl: Attribuut %1 van element %2 moet moet een waarde %3 hebben.

en: %1 attribute of %2 element must have a value of %3 or %4.
nl: Attribuut %1 van element %2 moet moet een waarde %3 of %4 hebben.

en: %1 element must not have %2 and %3 attribute together.
nl: Element %1 mag geen attribuut %2 of %3 tegelijk hebben.

en: Content of %1 attribute of %2 element must not be from namespace %3.
nl: Inhoud van %1-attribuut van %2-element mag niet uit naamruimte %3 komen.

en: %1 attribute of %2 element must not be %3.
nl: Attribuut %1 van element %2 mag geen %3 zijn.

en: %1 attribute of %2 element must have the value %3 because the %4 attribute is set.
nl: %1-attribuut van %2-element moet waarde %3 hebben omdat het %4-attribuut is ingesteld.

en: Specifying use='prohibited' inside an attribute group has no effect.
nl: Specificeren van use='prohibited' in een attribuutgroep heeft geen effect.

en: %1 element must have either %2 or %3 attribute.
nl: Element %1 moet of attribuut %2 of %3 hebben.

en: %1 element must have either %2 attribute or %3 or %4 as child element.
nl: Element %1 moet ofwel een attribuut %2 of %3 hebben ofwel %4 als kind-element.

en: %1 element requires either %2 or %3 attribute.
nl: %1-element vereist ofwel %2- of %3-attribuut.

en: Text or entity references not allowed inside %1 element
nl: Tekst of entiteitreferenties zijn niet toegestaan in element %1

en: %1 attribute of %2 element must contain %3, %4 or a list of URIs.
nl: %1-attribuut van %2-element moet %3, %4 bevatten of een lijst met URI's.

en: %1 element is not allowed in this context.
nl: Element %1 is niet toegestaan in deze context.

en: %1 attribute of %2 element has larger value than %3 attribute.
nl: %1-attribuut van %2-element heeft een hogere waarde dan %3-attribuut.

en: Prefix of qualified name %1 is not defined.
nl: Voorvoegsel van gekwalificeerde naam %1 is niet gedefinieerd.

en: %1 attribute of %2 element must either contain %3 or the other values.
nl: Attribuut %1 van element %2 moet ofwel %3 bevatten of de andere waarden.

en: Component with ID %1 has been defined previously.
nl: Component met ID %1 is eerder gedefinieerd.

en: Element %1 already defined.
nl: Element %1 is al gedefinieerd.

en: Attribute %1 already defined.
nl: Attribuut %1 is al gedefinieerd.

en: Type %1 already defined.
nl: Type %1 is al gedefinieerd.

en: Attribute group %1 already defined.
nl: Attribuutgroep %1 is al gedefinieerd.

en: Element group %1 already defined.
nl: Elementgroep %1 is al gedefinieerd.

en: Notation %1 already defined.
nl: Notatie %1 is al gedefinieerd.

en: Identity constraint %1 already defined.
nl: Identiteitsbeperking %1 is al gedefinieerd.

en: Duplicated facets in simple type %1.
nl: Gedupliceerde facetten in eenvoudig type %1.

en: Empty particle cannot be derived from non-empty particle.
nl: Leeg deeltje kan niet afgeleid worden uit een niet-leeg deeltje.

en: Derived particle is missing element %1.
nl: In afgeleid deeltje ontbreekt element-%1.

en: Derived element %1 is missing value constraint as defined in base particle.
nl: In afgeleid element %1 ontbreekt waardebeperking zoals gedefinieerd in basis deeltje.

en: Derived element %1 has weaker value constraint than base particle.
nl: Afgeleid element %1 heeft een zwakkere waardebeperking dan het basis deeltje.

en: Fixed value constraint of element %1 differs from value constraint in base particle.
nl: Vaste waardebeperking van element %1 verschilt van waardebeperking in basis deeltje.

en: Derived element %1 cannot be nillable as base element is not nillable.
nl: Afgeleid element %1 kan niets worden omdat basis element niet niets kan worden.

en: Block constraints of derived element %1 must not be more weaker than in the base element.
nl: Blokbeperkingen van afgeleid element %1 moeten niet zwakker zijn dan in het basis element.

en: Simple type of derived element %1 cannot be validly derived from base element.
nl: Eenvoudig type van afgeleid element %1 kan niet geldig afgeleid worden uit basis element.

en: Complex type of derived element %1 cannot be validly derived from base element.
nl: Complex type van afgeleid element %1 kan niet geldig worden afgeleid uit basis element.

en: Element %1 is missing in derived particle.
nl: Element %1 ontbreekt in afgeleid deeltje.

en: Element %1 does not match namespace constraint of wildcard in base particle.
nl: Element %1 komt niet overeen met naamruimtebeperking van joker in basis deeltje.

en: Wildcard in derived particle is not a valid subset of wildcard in base particle.
nl: Joker in afgeleid deeltje is geen geldige subset van joker in basis deeltje.

en: processContent of wildcard in derived particle is weaker than wildcard in base particle.
nl: processContent van joker in afgeleid deeltje is zwakker dan joker in basis deeltje.

en: Derived particle allows content that is not allowed in the base particle.
nl: Afgeleid deeltje staat inhoud toe die niet is toegestaan in het basis deeltje.

en: Base attribute %1 is required but derived attribute is not.
nl: Basisattribuut %1 is vereist echter afgeleid attribuut niet.

en: Type of derived attribute %1 cannot be validly derived from type of base attribute.
nl: Type van afgeleid attribuut %1 kan niet geldig worden afgeleid uit het type van het basisattribuut.

en: Value constraint of derived attribute %1 does not match value constraint of base attribute.
nl: Waardebeperking van afgeleid attribuut %1 komt niet overeen met waardebeperking van basisattribuut.

en: Derived attribute %1 does not exist in the base definition.
nl: Afgeleid attribuut %1 bestaat niet in de basis definitie.

en: Derived attribute %1 does not match the wildcard in the base definition.
nl: Afgeleid attribuut %1 komt niet overeen met de joker in de basis definitie.

en: Base attribute %1 is required but missing in derived definition.
nl: Basisattribuut %1 is vereist ontbreekt echter in afgeleide definitie.

en: Derived definition contains an %1 element that does not exists in the base definition
nl: Afgeleide definitie bevat een %1-element dat niet bestaat in de basis definitie

en: Derived wildcard is not a subset of the base wildcard.
nl: Afgeleide joker is geen subset van de basis joker.

en: %1 of derived wildcard is not a valid restriction of %2 of base wildcard
nl: %1 van afgeleide joker is geen geldige beperking van %2 van basis joker

en: Attribute %1 from base type is missing in derived type.
nl: Attribuut %1 uit basistype ontbreekt in afgeleid type.

en: Type of derived attribute %1 differs from type of base attribute.
nl: Type van afgeleid attribuut %1 verschilt van het type van het basisattribuut.

en: Base definition contains an %1 element that is missing in the derived definition
nl: Basisdefinitie bevat een %1-element dat ontbreekt in de afgeleide definitie

en: %1 references unknown %2 or %3 element %4.
nl: %1 refereert onbekend %2- of %3-element %4.

en: %1 references identity constraint %2 that is no %3 or %4 element.
nl: %1 refereert identiteitsvoorwaarde %2 die geen %3- of %4-element is.

en: %1 has a different number of fields from the identity constraint %2 that it references.
nl: %1 heeft een verschillend aantal velden vergeleken met de identiteitsvoorwaarde %2 waarnaar het refereert.

en: Base type %1 of %2 element cannot be resolved.
nl: Basistype %1 van %2-element kan niet worden opgelost.

en: Item type %1 of %2 element cannot be resolved.
nl: Itemtype %1 van %2-element kan niet worden opgelost.

en: Member type %1 of %2 element cannot be resolved.
nl: Membertype %1 van %2-element kan niet worden opgelost.

en: Type %1 of %2 element cannot be resolved.
nl: Type %1 van %2-element kan niet worden opgelost.

en: Base type %1 of complex type cannot be resolved.
nl: Basistype %1 van complex type kan niet worden opgelost.

en: %1 cannot have complex base type that has a %2.
nl: %1 kan geen complex basistype zijn dat een %2 heeft.

en: Content model of complex type %1 contains %2 element, so it cannot be derived by extension from a non-empty type.
nl: Inhoudsmodel van complex type %1 bevat %2-element, zodat het niet kan worden afgeleid door een niet-leeg type uit te breiden.

en: Complex type %1 cannot be derived by extension from %2 as the latter contains %3 element in its content model.
nl: Complex type %1 kan niet worden afgeleid door uitbreiding van %2 omdat de laatste een %3-element bevat in zijn inhoudsmodel.

en: Type of %1 element must be a simple type, %2 is not.
nl: Type van %1-element moet een eenvoudige type zijn, %2 is dat niet.

en: Substitution group %1 of %2 element cannot be resolved.
nl: Substitutiegroep %1 van %2-element kan niet worden opgelost.

en: Substitution group %1 has circular definition.
nl: Substitutiegroep %1 heeft een circulaire definitie.

en: Duplicated element names %1 in %2 element.
nl: Dubbele elementnamen %1 in %2-element.

en: Reference %1 of %2 element cannot be resolved.
nl: Referentie %1 van %2-element kan niet worden opgelost.

en: Circular group reference for %1.
nl: Circulaire groepsreferentie voor %1.

en: %1 element is not allowed in this scope
nl: Element %1 is niet toegestaan in deze scope

en: %1 element cannot have %2 attribute with value other than %3.
nl: Element %1 kan geen attribuut %2 met waarde anders dan %3 hebben.

en: %1 element cannot have %2 attribute with value other than %3 or %4.
nl: Element %1 kan geen attribuut %2 met waarden anders dan %3 of %4 hebben.

en: %1 or %2 attribute of reference %3 does not match with the attribute declaration %4.
nl: Attribuut %1 of %2 van referentie %3 komt niet overeen met de attribuutdeclaratie %4.

en: Attribute group %1 has circular reference.
nl: Attribuutgroep %1 heeft circulaire referentie.

en: %1 attribute in %2 must have %3 use like in base type %4.
nl: Attribuut %1 in %2 moet %3 gebruik hebben zoals in basistype %4..

en: Attribute wildcard of %1 is not a valid restriction of attribute wildcard of base type %2.
nl: Attribuut joker van %1 is geen geldige restrictie van attribuut joker van basistype %2.

en: %1 has attribute wildcard but its base type %2 has not.
nl: %1 heeft attribuut joker maar zijn basistype %2 heeft dat niet.

en: Union of attribute wildcard of type %1 and attribute wildcard of its base type %2 is not expressible.
nl: Vereniging van attribuut joker van type %1 en attribuut joker van zijn basistype %2 is niet uit te drukken.

en: Enumeration facet contains invalid content: {%1} is not a value of type %2.
nl: Enumeratie-facet bevat ongeldige inhoud: {%1} is geen waarde van type %2.

en: Namespace prefix of qualified name %1 is not defined.
nl: Naamruimte-voorvoegsel van de gekwalificeerde naam %1 is niet gedefinieerd.

en: %1 element %2 is not a valid restriction of the %3 element it redefines: %4.
nl: %1-element %2 is geen geldige restrictie van het %3-element het herdefinieert: %4.

en: %1 has inheritance loop in its base type %2.
nl: %1 heeft verervingsloop in zijn basistype %2.

en: Circular inheritance of base type %1.
nl: Circulaire verervingsloop van basistype %1.

en: Circular inheritance of union %1.
nl: Circulaire verervingsloop van union %1.

en: %1 is not allowed to derive from %2 by restriction as the latter defines it as final.
nl: %1 is niet toegestaan zich af te leiden van %2 door beperking omdat de laatste het definieert als finaal.

en: %1 is not allowed to derive from %2 by extension as the latter defines it as final.
nl: %1 is niet toegestaan zich af te leiden van %2 door uitbreiding omdat de laatste het definieert als finaal.

en: Base type of simple type %1 cannot be complex type %2.
nl: Basistype van eenvoudig type %1 kan geen complex type %2 zijn.

en: Simple type %1 cannot have direct base type %2.
nl: Eenvoudig type %1 kan geen direct basistype %2 hebben.

en: Simple type %1 is not allowed to have base type %2.
nl: Eenvoudig type %1 mag geen basistype %2 hebben.

en: Simple type %1 can only have simple atomic type as base type.
nl: Eenvoudig type %1 kan alleen eenvoudige atomic types hebben als basistype.

en: Simple type %1 cannot derive from %2 as the latter defines restriction as final.
nl: Eenvoudig type %1 kan zich niet afleiden van %2 omdat de laatste beperking definieert als finaal.

en: Variety of item type of %1 must be either atomic or union.
nl: Het itemtypesoort van %1 moet of atomic of union zijn.

en: Variety of member types of %1 must be atomic.
nl: Het membertypesoort van %1 moet atomic zijn.

en: %1 is not allowed to derive from %2 by list as the latter defines it as final.
nl: Het is %1 niet toegestaan te zijn afgeleid uit %2 per lijst omdat de laatste het als finaal definieert.

en: Simple type %1 is only allowed to have %2 facet.
nl: Eenvoudig type %1 is alleen toegestaan het %2-facet te hebben.

en: Base type of simple type %1 must have variety of type list.
nl: Basistype van eenvoudig type %1 moet soorttype lijst hebben.

en: Base type of simple type %1 has defined derivation by restriction as final.
nl: Basistype van eenvoudig type %1 heeft afleiding door beperking gedefinieerd als finaal.

en: Item type of base type does not match item type of %1.
nl: Itemtype van basistype komt niet overeen met itemtype van %1.

en: Simple type %1 contains not allowed facet type %2.
nl: Eenvoudig type %1 bevat niet toegestaan facet-type %2.

en: %1 is not allowed to derive from %2 by union as the latter defines it as final.
nl: %1 mag geen afleiding zijn van %2 door union omdat de laatste het definieert als finaal.

en: %1 is not allowed to have any facets.
nl: %1 mag geen facetten hebben.

en: Base type %1 of simple type %2 must have variety of union.
nl: Basistype %1 van eenvoudig type %2 moet van de soort union zijn.

en: Base type %1 of simple type %2 is not allowed to have restriction in %3 attribute.
nl: Basistype %1 van eenvoudig type %2 mag geen beperking hebben in het %3 -attribuut.

en: Member type %1 cannot be derived from member type %2 of %3's base type %4.
nl: Membertype %1 kan niet worden afgeleid uit membertype %2 van het basistype %4 van %3.

en: Derivation method of %1 must be extension because the base type %2 is a simple type.
nl: Afleidingsmethode van %1 moet een uitbreiding zijn omdat het basistype %2 een eenvoudig type is.

en: Complex type %1 has duplicated element %2 in its content model.
nl: Complex type %1 heeft element %2 gedupliceerd in zijn inhoudsmodel.

en: Complex type %1 has non-deterministic content.
nl: Complex type %1 heeft niet-deterministische inhoud.

en: Attributes of complex type %1 are not a valid extension of the attributes of base type %2: %3.
nl: Attributen van complex type %1 zijn geen geldige uitbreiding van de attributen van basistype %2: %3.

en: Content model of complex type %1 is not a valid extension of content model of %2.
nl: Inhoudsmodel van complex type %1 is geen geldige uitbreiding van het inhoudsmodel van %2.

en: Complex type %1 must have simple content.
nl: Complex type %1 moet eenvoudige inhoud hebben.

en: Complex type %1 must have the same simple type as its base class %2.
nl: Complex type %1 moet hetzelfde eenvoudige type hebben als zijn basisklasse %2.

en: Complex type %1 cannot be derived from base type %2%3.
nl: Complex type %1 kan niet worden afgeleid van basistype %2%3.

en: Attributes of complex type %1 are not a valid restriction from the attributes of base type %2: %3.
nl: Attributen van complex type %1 zijn geen geldige beperking van de attributen van basistype %2: %3.

en: Complex type %1 with simple content cannot be derived from complex base type %2.
nl: Complex type %1 met eenvoudige inhoud kan niet worden afgeleid van basistype %2.

en: Item type of simple type %1 cannot be a complex type.
nl: Itemtype van eenvoudig type %1 kan geen complex type zijn.

en: Member type of simple type %1 cannot be a complex type.
nl: Lidtype van eenvoudig type %1 kan geen complex type zijn.

en: %1 is not allowed to have a member type with the same name as itself.
nl: %1 mag geen lidtype hebben met dezelfde naam als hijzelf.

en: %1 facet collides with %2 facet.
nl: %1-facet botst met %2-facet.

en: %1 facet must have the same value as %2 facet of base type.
nl: %1-facet moet dezelfde waarde hebben als %2-facet van het basistype.

en: %1 facet must be equal or greater than %2 facet of base type.
nl: %1-facet moet gelijk aan of groter zijn dan %2-facet van het basistype.

en: %1 facet must be less than or equal to %2 facet of base type.
nl: %1-facet moet kleiner zijn of gelijk aan %2-facet van het basistype.

en: %1 facet contains invalid regular expression
nl: %1-facet bevat een ongeldige reguliere expressie

en: Unknown notation %1 used in %2 facet.
nl: Onbekende notatie %1 gebruikt in %2-facet.

en: %1 facet contains invalid value %2: %3.
nl: %1-facet bevat ongeldige waarde %2: %3.

en: %1 facet cannot be %2 or %3 if %4 facet of base type is %5.
nl: %1-facet kan niet %2 of %3 zijn als %4-facet %5 is van het basistupe.

en: %1 facet cannot be %2 if %3 facet of base type is %4.
nl: %1-facet kan niet %2 zijn als %3-facet %4 is van het basistupe.

en: %1 facet must be less than or equal to %2 facet.
nl: %1-facet moet kleiner zijn of gelijk aan %2-facet.

en: %1 facet must be less than %2 facet of base type.
nl: %1-facet moet kleiner zijn dan %2-facet van het basistupe.

en: %1 facet and %2 facet cannot appear together.
nl: %1-facet en %2-facet kunnen niet samen verschijnen.

en: %1 facet must be greater than %2 facet of base type.
nl: %1-facet moet groter zijn dan %2-facet van het basistype.

en: %1 facet must be less than %2 facet.
nl: %1-facet moet kleiner zijn dan %2-facet.

en: %1 facet must be greater than or equal to %2 facet of base type.
nl: %1-facet moet groter of gelijk zijn aan %2-facet van het basistype.

en: Simple type contains not allowed facet %1.
nl: Eenvoudig type  bevat niet toegestaan facet %1.

en: %1, %2, %3, %4, %5 and %6 facets are not allowed when derived by list.
nl: %1-, %2-, %3-, %4-, %5- en %6-facetten zijn niet toegestaan bij afleiden uit een lijst.

en: Only %1 and %2 facets are allowed when derived by union.
nl: Alleen %1- en %2-facetten zijn toegestaan bij afleiding uit een vereniging.

en: %1 contains %2 facet with invalid data: %3.
nl: %1 bevat %2-facet met ongeldige gegevens: %3.

en: Attribute group %1 contains attribute %2 twice.
nl: Attribuutgroep %1 bevat attribuut %2 tweemaal.

en: Attribute group %1 contains two different attributes that both have types derived from %2.
nl: Attribuutgroep %1 bevat twee verschillende attributen die beide typen hebben afgeleid uit %2.

en: Attribute group %1 contains attribute %2 that has value constraint but type that inherits from %3.
nl: Attribuutgroep %1 bevat attribuut %2 die een waardebeperking heeft maar een type dat overerft van %3.

en: Complex type %1 contains attribute %2 twice.
nl: Complextype %1 bevat attribuut %2 tweemaal.

en: Complex type %1 contains two different attributes that both have types derived from %2.
nl: Complextype %1 bevat twee verschillende attributen die beide typen hebben afgeleid uit %2.

en: Complex type %1 contains attribute %2 that has value constraint but type that inherits from %3.
nl: Complextype %1 bevat attribuut %2 die een waardebeperking heeft maar een type dat overerft van %3.

en: Element %1 is not allowed to have a value constraint if its base type is complex.
nl: Element %1 mag geen waardebeperking hebben als zijn basistype complex is.

en: Element %1 is not allowed to have a value constraint if its type is derived from %2.
nl: Element %1 mag geen waardebeperking hebben als zijn type afgeleid is van %2.

en: Value constraint of element %1 is not of elements type: %2.
nl: Waardebeperking van element %1 is geen elementtype: %2.

en: Element %1 is not allowed to have substitution group affiliation as it is no global element.
nl: Element %1 mag geen substitutiegroepaffiliatie hebben omdat het geen globaal element is.

en: Type of element %1 cannot be derived from type of substitution group affiliation.
nl: Type van element %1 kan niet afgeleid worden uit type substitutiegroepaffiliatie.

en: Value constraint of attribute %1 is not of attributes type: %2.
nl: Waardevoorwaarde van attribuut %1 is niet van het attribuuttype: %2.

en: Attribute %1 has value constraint but has type derived from %2.
nl: Attribuut %1 heeft een waardebeperking heeft echter een type afgeleid uit %2.

en: %1 attribute in derived complex type must be %2 like in base type.
nl: %1-attribuut in afgeleid complex type moet %2 zijn zoals in basistype.

en: Attribute %1 in derived complex type must have %2 value constraint like in base type.
nl: Attribuut %1 in afgeleid complex type moet %2 waardebeperking hebben zoals in basistype.

en: Attribute %1 in derived complex type must have the same %2 value constraint like in base type.
nl: Attribuut %1 in afgeleid complex type moet dezelfde %2 waardebeperking hebben zoals in basistype.

en: Attribute %1 in derived complex type must have %2 value constraint.
nl: Attribuut %1 in afgeleid complex type moet %2 waardebeperking hebben.

en: processContent of base wildcard must be weaker than derived wildcard.
nl: processContent van basis joker moet zwakker zijn dan afgeleide joker.

en: Element %1 exists twice with different types.
nl: Element %1 bestaat tweemaal met verschillende typen.

en: Particle contains non-deterministic wildcards.
nl: Deeltje bevat niet-deterministische jokertekens.

en: %1 is not valid according to %2.
nl: %1 is ongeldig volgens %2.

en: String content does not match the length facet.
nl: Inhoud met de tekenreeks komt niet overeen met het lengte-facet.

en: String content does not match the minLength facet.
nl: Inhoud met de tekenreeks komt niet overeen met het minLengte-facet.

en: String content does not match the maxLength facet.
nl: Inhoud met de tekenreeks komt niet overeen met het maxLengte-facet.

en: String content does not match pattern facet.
nl: Inhoud met de tekenreeks komt niet overeen met het patroon-facet.

en: String content is not listed in the enumeration facet.
nl: Inhoud met de tekenreeks komt niet voor het enumeratie-facet.

en: Signed integer content does not match the maxInclusive facet.
nl: Inhoud met een geheel getal met teken komt niet overeen met het maxInclusief-facet.

en: Signed integer content does not match the maxExclusive facet.
nl: Inhoud met een geheel getal met teken komt niet overeen met het maxExclusief-facet.

en: Signed integer content does not match the minInclusive facet.
nl: Inhoud met een geheel getal met teken komt niet overeen met het minInclusief-facet.

en: Signed integer content does not match the minExclusive facet.
nl: Inhoud met een geheel getal met teken komt niet overeen met het minExclusief-facet.

en: Signed integer content is not listed in the enumeration facet.
nl: Inhoud met een geheel getal met teken staat niet in het enumeratie-facet.

en: Signed integer content does not match pattern facet.
nl: Inhoud met een geheel getal met teken komt niet overeen met het patroon-facet.

en: Signed integer content does not match in the totalDigits facet.
nl: Inhoud met een geheel getal met teken komt niet overeen met het totaalCijfers-facet.

en: Unsigned integer content does not match the maxInclusive facet.
nl: Inhoud met een geheel getal met teken komt niet overeen met het maxInclusief-facet.

en: Unsigned integer content does not match the maxExclusive facet.
nl: Inhoud met een geheel getal met teken komt niet overeen met het maxExclusief-facet.

en: Unsigned integer content does not match the minInclusive facet.
nl: Inhoud met een geheel getal met teken komt niet overeen met het minInclusief-facet.

en: Unsigned integer content does not match the minExclusive facet.
nl: Inhoud met een geheel getal met teken komt niet overeen met het minExclusief-facet.

en: Unsigned integer content is not listed in the enumeration facet.
nl: Inhoud met een geheel getal met teken staat niet in het enumeratie-facet.

en: Unsigned integer content does not match pattern facet.
nl: Inhoud met een geheel getal met teken komt niet overeen met het patroon-facet.

en: Unsigned integer content does not match in the totalDigits facet.
nl: Inhoud met een geheel getal met teken komt niet overeen met het totaalCijfers-facet.

en: Double content does not match the maxInclusive facet.
nl: Inhoud met dubbel komt niet overeen met het maxInclusief-facet.

en: Double content does not match the maxExclusive facet.
nl: Inhoud met dubbel komt niet overeen met het maxExclusief-facet.

en: Double content does not match the minInclusive facet.
nl: Inhoud met dubbel komt niet overeen met het minInclusief-facet.

en: Double content does not match the minExclusive facet.
nl: Inhoud met dubbel komt niet overeen met het minExclusief-facet.

en: Double content is not listed in the enumeration facet.
nl: Inhoud met dubbel staat niet in het enumeratie-facet.

en: Double content does not match pattern facet.
nl: Inhoud met dubbel komt niet overeen met het patroon-facet.

en: Decimal content does not match in the fractionDigits facet.
nl: Inhoud met decimaal komt niet overeen met het fractieCijfers-facet.

en: Decimal content does not match in the totalDigits facet.
nl: Inhoud met decimaal komt niet overeen met het totaalCijfers-facet.

en: Date time content does not match the maxInclusive facet.
nl: Inhoud met datum/tijd komt niet overeen met het maxInclusief-facet.

en: Date time content does not match the maxExclusive facet.
nl: Inhoud met datum/tijd komt niet overeen met het maxExclusief-facet.

en: Date time content does not match the minInclusive facet.
nl: Inhoud met datum/tijd komt niet overeen met het minInclusief-facet.

en: Date time content does not match the minExclusive facet.
nl: Inhoud met datum/tijd komt niet overeen met het minExclusief-facet.

en: Date time content is not listed in the enumeration facet.
nl: Inhoud met datum/tijd staat niet in het enumeratie-facet.

en: Date time content does not match pattern facet.
nl: Inhoud met datum/tijd komt niet overeen met het patroon-facet.

en: Duration content does not match the maxInclusive facet.
nl: Inhoud met duur komt niet overeen met het maxInclusief-facet.

en: Duration content does not match the maxExclusive facet.
nl: Inhoud met duur komt niet overeen met het maxExclusief-facet.

en: Duration content does not match the minInclusive facet.
nl: Inhoud met duur komt niet overeen met het minInclusief-facet.

en: Duration content does not match the minExclusive facet.
nl: Inhoud met duur komt niet overeen met het minExclusief-facet.

en: Duration content is not listed in the enumeration facet.
nl: Inhoud met duur staat niet in het enumeratie-facet.

en: Duration content does not match pattern facet.
nl: Inhoud met duur komt niet overeen met het patroon-facet.

en: Boolean content does not match pattern facet.
nl: Inhoud met boolean komt niet overeen met het patroon-facet.

en: Binary content does not match the length facet.
nl: Binaire inhoud komt niet overeen met het lengte-facet.

en: Binary content does not match the minLength facet.
nl: Binaire inhoud komt niet overeen met het minLengte-facet.

en: Binary content does not match the maxLength facet.
nl: Binaire inhoud komt niet overeen met het maxLengte-facet.

en: Binary content is not listed in the enumeration facet.
nl: Binaire inhoud staat niet in het enumeratie-facet.

en: Invalid QName content: %1.
nl: Ongeldig QName-inhoud: %1.

en: QName content is not listed in the enumeration facet.
nl: QName-inhoud staat niet in het enumeratie-facet.

en: QName content does not match pattern facet.
nl: QName-inhoud staat niet in het patroon-facet.

en: Notation content is not listed in the enumeration facet.
nl: Inhoud met notatie staat niet in het enumeratie-facet.

en: List content does not match length facet.
nl: Inhoud met lijst komt niet overeen met het lengte-facet.

en: List content does not match minLength facet.
nl: Inhoud met lijst komt niet overeen met het minLengte-facet.

en: List content does not match maxLength facet.
nl: Inhoud met lijst komt niet overeen met het maxLengte-facet.

en: List content is not listed in the enumeration facet.
nl: Inhoud met lijst staat niet in het enumeratie-facet.

en: List content does not match pattern facet.
nl: Inhoud met lijst komt niet overeen met het patroon-facet.

en: Union content is not listed in the enumeration facet.
nl: Inhoud met union staat niet in het enumeratie-facet.

en: Union content does not match pattern facet.
nl: Inhoud met union komt niet overeen met het patroon-facet.

en: Data of type %1 are not allowed to be empty.
nl: Gegevens van type %1 mogen niet leeg zijn.

en: Element %1 is missing child element.
nl: Aan element %1 ontbreekt een kind-element.

en: There is one IDREF value with no corresponding ID: %1.
nl: Er is één IDREF-waarde zonder corresponderende ID: %1.

en: Loaded schema file is invalid.
nl: Geladen schema-bestand is ongeldig.

en: %1 contains invalid data.
nl: %1 bevat ongeldige gegevens.

en: xsi:schemaLocation namespace %1 has already appeared earlier in the instance document.
nl: xsi:schemaLocation naamruimte %1 is al eerder verschenen in het instance-document.

en: xsi:noNamespaceSchemaLocation cannot appear after the first no-namespace element or attribute.
nl: xsi:noNamespaceSchemaLocation mag niet verschijnen na het eerste niet-naamruimte-element of attribuut.

en: No schema defined for validation.
nl: Geen schema gedefinieerd voor validatie.

en: No definition for element %1 available.
nl: Definitie voor element %1 is niet beschikbaar.

en: Specified type %1 is not known to the schema.
nl: Gespecificeerd type %1 is niet bekend in het schema.

en: Element %1 is not defined in this scope.
nl: Element %1 is niet is niet gedefinieerd in deze scope.

en: Declaration for element %1 does not exist.
nl: Declaratie voor element %1 bestaat niet.

en: Element %1 contains invalid content.
nl: Element %1 bevat ongeldige inhoud.

en: Element %1 is declared as abstract.
nl: Element %1 is gedeclareerd als abstract.

en: Element %1 is not nillable.
nl: Element %1 kan niet niets worden.

en: Attribute %1 contains invalid data: %2
nl: Attribuut %1 bevat ongeldige gegevens: %2

en: Element contains content although it is nillable.
nl: Element bevat inhoud hoewel het niets mag worden.

en: Fixed value constraint not allowed if element is nillable.
nl: Vaste waardebeperking niet toegestaan als element niets mag worden.

en: Specified type %1 is not validly substitutable with element type %2.
nl: Gespecificeerd type %1 is niet geldig te vervangen door elementtype %2.

en: Complex type %1 is not allowed to be abstract.
nl: Complex-type %1 mag niet abstract zijn.

en: Element %1 contains not allowed attributes.
nl: Element %1 niet toegestane attributen.

en: Element %1 contains not allowed child element.
nl: Element %1 mag geen kind-element hebben.

en: Content of element %1 does not match its type definition: %2.
nl: Inhoud van element %1 komt niet overeen met zijn typedefinitie: %2.

en: Content of element %1 does not match defined value constraint.
nl: Inhoud van element %1 komt niet overeen met de gedefinieerde waardevoorwaarden.

en: Element %1 contains not allowed child content.
nl: Element %1 bevat niet toegestane kind-inhoud.

en: Element %1 contains not allowed text content.
nl: Element %1 bevat niet toegestane tekstinhoud.

en: Element %1 cannot contain other elements, as it has fixed content.
nl: Element %1 kan geen andere elementen bevatten, omdat het een vaste inhoud heeft.

en: Element %1 is missing required attribute %2.
nl: Bij element %1 ontbreekt het vereiste attribuut %2.

en: Attribute %1 does not match the attribute wildcard.
nl: Attribuut %1 komt niet overeen met het attribuut joker.

en: Declaration for attribute %1 does not exist.
nl: Declaratie voor attribuut %1 bestaat niet.

en: Element %1 contains two attributes of type %2.
nl: Element %1 bevat twee attributen van het type %2.

en: Attribute %1 contains invalid content.
nl: Attribuut %1 ongeldige inhoud.

en: Element %1 contains unknown attribute %2.
nl: Element %1 bevat het onbekende attribuut %2.

en: Content of attribute %1 does not match its type definition: %2.
nl: Inhoud van attribuut %1 komt niet overeen met zijn typedefinitie: %2.

en: Content of attribute %1 does not match defined value constraint.
nl: Inhoud van attribuut %1 komt niet overeen met de gedefinieerde waardevoorwaarden.

en: Non-unique value found for constraint %1.
nl: Niet-unieke waarde gevonden voor voorwaarde %1.

en: Key constraint %1 contains absent fields.
nl: Sleutelvoorwaarde %1 bevat ontbrekende velden.

en: Key constraint %1 contains references nillable element %2.
nl: Sleutelvoorwaarde %1 bevat referenties naar element %2 die niets mag zijn.

en: No referenced value found for key reference %1.
nl: Geen gerefereerde waarde gevonden voor sleutelvoorwaarde %1.

en: More than one value found for field %1.
nl: Meer dan één waarde gevonden voor veld %1.

en: Field %1 has no simple type.
nl: Veld %1 is geen eenvoudig type.

en: ID value '%1' is not unique.
nl: ID-waarde '%1' is niet uniek.

en: '%1' attribute contains invalid QName content: %2.
nl: Attribuut '%1' bevat ongeldige QName-inhoud: %2.

en: A zone offset must be in the range %1..%2 inclusive. %3 is out of range.
nl: Een zone offset moet in de reeks %1..%2 (inclusief) liggen. %3 ligt buiten deze reeks.

en: %1 is not a whole number of minutes.
nl: %1 is geen geheel aantal minuten.

en: %1 is an invalid %2
nl: %1 is een ongeldige %2

en: If the first argument is the empty sequence or a zero-length string (no namespace), a prefix cannot be specified. Prefix %1 was specified.
nl: Als het eerste argument een lege verzameling is of een tekenreeks met lengte nul (geen naamruimte) dan kan er geen prefix gespecificeerd worden. Prefix %1 was gespecificeerd.

en: It will not be possible to retrieve %1.
nl: Het is niet mogelijk om %1 op te halen.

en: The default collection is undefined
nl: De standaard verzameling is ongedefinieerd

en: %1 cannot be retrieved
nl: %1 kan niet worden opgehaald

en: The first argument to %1 cannot be of type %2.
nl: Het eerste argument voor %1 kan niet van het type %2 zijn.

en: %1 must be followed by %2 or %3, not at the end of the replacement string.
nl: %1 moet gevolgd worden door %2 of %3, niet aan het einde van een vervangingstekenreeks.

en: In the replacement string, %1 must be followed by at least one digit when not escaped.
nl: In de vervangingstekenreeks moet %1 gevolgd worden door minstens één cijfer als deze niet escaped is.

en: In the replacement string, %1 can only be used to escape itself or %2, not %3
nl: In de vervangingstekenreeks kan %1 alleen gebruikt worden als escape voor zichzelf of %2, niet voor %3

en: The first argument to %1 cannot be of type %2. It must be a numeric type, xs:yearMonthDuration or xs:dayTimeDuration.
nl: Het eerste argument voor %1 kan niet van het type %2 zijn. Het moet een numeriek type zijn, xs:yearMonthDuration of xs:dayTimeDuration.

en: The first argument to %1 cannot be of type %2. It must be of type %3, %4, or %5.
nl: Het eerste argument voor %1 kan niet van het type %2 zijn. Het moet van het type %3, %4 of %5 zijn.

en: The second argument to %1 cannot be of type %2. It must be of type %3, %4, or %5.
nl: Het tweede argument voor %1 kan niet van het type %2 zijn. Het moet van het type %3, %4 of %5 zijn.

en: %1 is not a valid XML 1.0 character.
nl: %1 is geen geldig XML 1.0-teken.

en: The URI cannot have a fragment
nl: De URI kan geen fragment hebben

en: The root node of the second argument to function %1 must be a document node. %2 is not a document node.
nl: De root-node van het tweede argument van functie %1 moet een gedocumenteerde node zijn. %2 is geen gedocumenteerde node.

en: If both values have zone offsets, they must have the same zone offset. %1 and %2 are not the same.
nl: Als beide waarden zone offsets hebben dan moeten ze dezelfde zone offset hebben. %1 en %2 zijn niet hetzelfde.

en: %1 was called.
nl: %1 werd aangeroepen

en: %1 matches newline characters
nl: %1 komt overeen met newline-tekens

en: %1 and %2 match the start and end of a line.
nl: %1 en %2 komen overeen met het begin en einde van een regel.

en: Matches are case insensitive
nl: Overeenkomsten zijn hoofdlettergevoelig

en: Whitespace characters are removed, except when they appear in character classes
nl: Witruimte wordt verwijderd, behalve in tekenklassen.

en: %1 is an invalid regular expression pattern: %2
nl: %1 is een ongeldig patroon voor een reguliere expressie: %2

en: %1 is an invalid flag for regular expressions. Valid flags are:
nl: %1 is een ongeldige vlag voor reguliere expressies. Geldige vlaggen zijn:

en: The normalization form %1 is unsupported. The supported forms are %2, %3, %4, and %5, and none, i.e. the empty string (no normalization).
nl: De normalisatievorm %1 wordt niet ondersteund. De ondersteunde vormen zijn %2, %3, %4 en %5 en geen, d.w.z. de lege tekenreeks (geen normalisatie).

en: empty
nl: leeg

en: zero or one
nl: nul of geen

en: exactly one
nl: exact één

en: one or more
nl: één of meer

en: zero or more
nl: nul of meer

en: Required type is %1, but %2 was found.
nl: Het vereiste type is %1, echter %2 is gevonden.

en: Promoting %1 to %2 may cause loss of precision.
nl: Opwaarderen van %1 naar %2 kan verlies van precisie betekenen.

en: The focus is undefined.
nl: De focus is niet gedefinieerd.

en: The item %1 did not match the required type %2.
nl: Het item %1 komt niet overeen met het vereiste type %2.

en: Required cardinality is %1; got cardinality %2.
nl: De vereiste cardinaliteit is %1, verkregen is %2.

en: Year %1 is invalid because it begins with %2.
nl: Het jaar %1 is ongeldig omdat het begint met %2.

en: Day %1 is outside the range %2..%3.
nl: Dag %1 is buiten de reeks %2..%3.

en: Month %1 is outside the range %2..%3.
nl: Maand %1 is buiten de reeks %2..%3.

en: Overflow: Can't represent date %1.
nl: Overloop: Kan de datum %1 niet weergeven.

en: Day %1 is invalid for month %2.
nl: Dag %1 is niet geldig voor de maand %2.

en: Time 24:%1:%2.%3 is invalid. Hour is 24, but minutes, seconds, and milliseconds are not all 0;
nl: De tijd 24:%1:%2.%3 is ongeldig. Uur is 24, maar minuten, seconden en milliseconden zijn niet allemaal 0;

en: Time %1:%2:%3.%4 is invalid.
nl: De tijd %1:%2:%3.%4 is ongeldig.

en: Overflow: Date can't be represented.
nl: Overloop: Datum kan niet worden weergegeven.

en: At least one component must be present.
nl: Tenminste één component moet beschikbaar zijn.

en: At least one time component must appear after the %1-delimiter.
nl: Minstens één tijdcomponent moet aanwezig zijn na het %1-scheidingsteken.

en: Effective Boolean Value cannot be calculated for a sequence containing two or more atomic values.
nl: 'Effective Boolean Value' kan niet berekend worden voor een 'sequence' die twee of meer 'atomic values' bevat.

en: A value of type %1 cannot have an Effective Boolean Value.
nl: Een waarde van type %1 kan geen 'Effective Boolean Value' hebben.

en: Integer division (%1) by zero (%2) is undefined.
nl: Integer-deling (%1) door nul (%2) is niet gedefinieerd.

en: Division (%1) by zero (%2) is undefined.
nl: Deling (%1) door nul (%2) is niet gedefinieerd.

en: Modulus division (%1) by zero (%2) is undefined.
nl: Modulo-deling (%1) door nul (%2) is niet gedefinieerd.

en: Dividing a value of type %1 by %2 (not-a-number) is not allowed.
nl: Een waarde van het type %1 delen door %2 (geen getal) is niet toegestaan.

en: Dividing a value of type %1 by %2 or %3 (plus or minus zero) is not allowed.
nl: Een waarde van het type %1 delen door %2 of %3 (plus of min nul) is niet toegestaan.

en: Multiplication of a value of type %1 by %2 or %3 (plus or minus infinity) is not allowed.
nl: Een waarde van het type %1 vermeninigvuldigen met %2 of %3 (plus of min oneindig) is niet toegestaan.

en: No operand in an integer division, %1, can be %2.
nl: Geen operand in een integer-deling, %1, kan %2 zijn.

en: The first operand in an integer division, %1, cannot be infinity (%2).
nl: De eerste operand in een integer-deling, %1, kan niet oneindig zijn (%2).

en: The second operand in a division, %1, cannot be zero (%2).
nl: De tweede operand in een deling, %1, kan niet nul zijn (%2).

en: A value of type %1 must contain an even number of digits. The value %2 does not.
nl: Een waarde van type %1 moet een even aantal cijfers bevatten. De waarde %2 voldoet daar niet aan.

en: %1 is not valid as a value of type %2.
nl: %1 is niet geldig als een waarde van type %2.

en: It's not possible to add attributes after any other kind of node.
nl: Het is niet mogelijk om attributen toe te voegen een andere soort node.

en: An attribute by name %1 has already been created.
nl: Een attribuut met de naam %1 is al gemaakt.

en: %1 is an unsupported encoding.
nl: %1 is een niet-ondersteunde codering.

en: %1 contains octets which are disallowed in the requested encoding %2.
nl: %1 bevat octets die niet zijn toegestaan in de vereiste encoding %2.

en: The codepoint %1, occurring in %2 using encoding %3, is an invalid XML character.
nl: Het codepunt %1, voorkomend in %2 gebruikmakend van %3 codering, is een ongeldig XML-teken.

en: An %1-attribute with value %2 has already been declared.
nl: Een %1-attribuut met waarde %2 is al gedeclareerd.

en: An %1-attribute must have a valid %2 as value, which %3 isn't.
nl: Een %1-attribuut moet een geldige %2 als waarde hebben, wat %3 niet is.

en: Network timeout.
nl: Netwerkwachttijd verstreken

en: Warning in %1, at line %2, column %3: %4
nl: Waarschuwing in %1, op regel %2, kolom %3: %4

en: Warning in %1: %2
nl: Waarschuwing in %1: %2

en: Unknown location
nl: Onbekende locatie

en: Error %1 in %2, at line %3, column %4: %5
nl: Fout %1 in %2, op regel %3, kolom %4: %5

en: Error %1 in %2: %3
nl: Fout %1 in %2: %3

en: Element %1 can't be serialized because it appears outside the document element.
nl: Element %1 kan niet geserialiseerd worden omdat het buiten het documentelement staat.

en: Attribute %1 can't be serialized because it appears at the top level.
nl: Attribuutelement %1 kan niet geserialiseerd worden omdat het op het topniveau staat.

en: No namespace binding exists for the prefix %1
nl: Er bestaat geen naamruimteverbinding voor de prefix %1

en: The data of a processing instruction cannot contain the string %1
nl: De data van een verwerkingsinstructie kan niet de tekenreeks %1 bevatten

en: The last step in a path must contain either nodes or atomic values. It cannot be a mixture between the two.
nl: De laatste stap in een pad moet of nodes of 'atomic values' bevatten. Het kan geen mix van deze beide zijn.

en: A library module cannot be evaluated directly. It must be imported from a main module.
nl: Een bibliotheek-module kan niet direct geëvalueerd worden. Het moet geïmporteerd worden uit een hoofdmodule.

en: No template by name %1 exists.
nl: Er bestaat geen sjabloon met de naam %1.

en: A comment cannot contain %1
nl: Een commentaar kan geen %1 bevatten

en: A comment cannot end with a %1.
nl: Een commentaar kan niet eindigen met een %1.

en: The namespace URI in the name for a computed attribute cannot be %1.
nl: De naamruimte-URI in de naam voor een berekend attribuut kan niet %1 zijn.

en: The name for a computed attribute cannot have the namespace URI %1 with the local name %2.
nl: De naam voor een berekend attribuut kan niet de naamruimte-URI %1 bevatten met de locale naam %2.

en: In a namespace constructor, the value for a namespace cannot be an empty string.
nl: Inj een naamruimte-constructor kan de waarde van een naamruimte geen lege tekenreeks zijn.

en: The prefix must be a valid %1, which %2 is not.
nl: Het voorvoegsel moet een geldige %1 zijn, wat %2 niet is.

en: The prefix %1 cannot be bound.
nl: Het voorvoegsel %1 kan niet gebonden zijn.

en: Only the prefix %1 can be bound to %2 and vice versa.
nl: Voorvoegsel %1 kan alleen gebonden zijn aan %2 en omgekeerd.

en: Type error in cast, expected %1, received %2.
nl: Typefout in omvormen, verwacht %1, ontvangen %2.

en: When casting to %1 or types derived from it, the source value must be of the same type, or it must be a string literal. Type %2 is not allowed.
nl: Bij het omvormen naar %1 of daar vanaf afgeleiden, moet de bronwaarde van hetzelfde type zijn of het moet een echte tekenreeks zijn. Type %2 is niet toegestaan.

en: A value of type %1 cannot be a predicate. A predicate must have either a numeric type or an Effective Boolean Value type.
nl: Een waarde van type %1 kan geen predikaat zijn. Een predikaat moet ofwel een numeriek type hebben of een type 'Effective Boolean Value'.

en: A positional predicate must evaluate to a single numeric value.
nl: Een positioneel predikaat moet uitkomen op een enkele numerieke waarde.

en: No comparisons can be done involving the type %1.
nl: Geen vergelijkingen kunnen worden uitgevoerd op het type %1.

en: Operator %1 is not available between atomic values of type %2 and %3.
nl: Operator %1 is niet beschikbaar tussen 'atomic values' van type %2 en %3.

en: Ambiguous rule match.
nl: Dubbelzinnige regelovereenkomst

en: An attribute node cannot be a child of a document node. Therefore, the attribute %1 is out of place.
nl: Een attribuut-node kan niet een kind zijn van een document-node. Daarom is het attribuut %1 niet op juiste plaats.

en: No casting is possible with %1 as the target type.
nl: Er is geen 'casting' mogelijk met %1 als het doeltype.

en: It is not possible to cast from %1 to %2.
nl: Het is niet mogelijk om %1 om te vormen naar %2.

en: Casting to %1 is not possible because it is an abstract type, and can therefore never be instantiated.
nl: Omvormen naar %1 is niet mogelijk omdat het een abstract type is en daarom nooit reëel kan worden.

en: It's not possible to cast the value %1 of type %2 to %3
nl: Het is niet mogelijk om de waarde %1 van type %2 om te vormen naar %3

en: Failure when casting from %1 to %2: %3
nl: Mislukking bij het omvormen van %1 naar %2: %3

en: Operator %1 cannot be used on type %2.
nl: De operator %1 kan niet gebruikt worden op het type %2.

en: Operator %1 cannot be used on atomic values of type %2 and %3.
nl: Operator %1 kan niet gebruikt worden op 'atomic values' van het type %2 en %3.

en: Circularity detected
nl: Rondlopen gedetecteerd

en: The parameter %1 is passed, but no corresponding %2 exists.
nl: De parameter %1 werd doorgegeven, maar er bestaat geen bijbehorende %2.

en: The parameter %1 is required, but no corresponding %2 is supplied.
nl: De parameter %1 is vereist, maar er wordt geen bijbehorende %2 geleverd.
