libphonon - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
nl: <html>Het geluidsafspeelapparaat <b>%1</b> werkt niet.<br/>Er wordt teruggevallen op <b>%2</b>.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
nl: <html>Schakelt naar geluidsafspeelapparaat <b>%1</b><br/>. Deze kwam net beschikbaar en heeft een hogere voorkeur.</html>

en: Revert back to device '%1'
nl: Teruggaan naar apparaat '%1'

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
nl: <html>Schakelt naar het geluidsafspeelapparaat <b>%1</b><br/>die een hogere voorkeur heeft of speciaal voor deze stream is ingesteld.</html>

en: Restart Application
nl: Toepassing herstarten

en: You changed the backend of the Phonon multimedia system.
    
    To apply this change you will need to restart '%1'.
nl: U hebt de backend van het Phonon multimediasysteem gewijzigd.
    
    Om deze wijziging toe te passen is het nodig om '%1' te herstarten.

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Title Menu
nl: Titelmenu

en: Audio Menu
nl: Audiomenu

en: Subtitle Menu
nl: Ondertitelmenu

en: Chapter Menu
nl: Hoofdstukmenu

en: Angle Menu
nl: Hoekmenu

en: %0 by %1
nl: %0 door %1

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
nl: Meldingen

[ctx: Phonon::]
en: Music
nl: Muziek

[ctx: Phonon::]
en: Communication
nl: Communicatie

[ctx: Phonon::]
en: Games
nl: Spellen

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

[ctx: Phonon::]
en: Recording
nl: Opnemen

[ctx: Phonon::]
en: Control
nl: Besturing

en: PulseAudio Sound Server
nl: PulseAudio-geluidserver

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
nl: Gebruik deze schuifregelaar om het volume aan te passen. De meestlinkse positie is 0%, de meestrechtse positie is %1%

en: Muted
nl: Gedempt
