phonon_gstreamer - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer0.10-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
nl: Waarschuwing: Het pakket gstreamer0.10-plug-ins-good lijkt niet te zijn geïnstalleerd.
              Sommige videofuncties zijn uitgeschakeld.

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
nl: Waarschuwing: De basis GStreamerplug-ins lijken niet te zijn geïnstalleerd.
              Alle audio- en video-ondersteuning is uitgeschakeld.

en: Default
nl: Standaard

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
nl: Eén of meer plug-ins ontbreken in de installatie van GStreamer.

en: Missing codec helper script assistant.
nl: Hulpscriptassistent voor ontbrekende codec.

en: Plugin codec installation failed.
nl: Installatie van plug-in-codec is mislukt.

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
nl: Phonon probeerde om een ongeldige codec-naam te installeren.

en: The codec installer crashed.
nl: Het installatieprogramma voor een codec is gecrasht.

en: The required codec could not be found for installation.
nl: De vereiste codec voor installatie is niet gevonden.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
nl: Er is een niet gespecificeerde fout opgetreden tijdens de installatie van de codec.

en: Not all codecs could be installed.
nl: Niet alle codecs konden worden geïnstalleerd.

en: User aborted codec installation
nl: Installatie van codec is afgebroken door de gebruiker

en: Could not update plugin registry after update.
nl: Kon plug-in-registry niet bijwerken na bijwerken.
