audiorename_plugin - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
nn: Det finst alt ei eldre fil med namnet «%1».

en: A similar file named '%1' already exists.
nn: Det finst alt ei liknande med namnet «%1».

en: A newer file named '%1' already exists.
nn: Det finst alt ei nyare fil med namnet «%1».

en: Source File
nn: Kjeldefil

en: Existing File
nn: Gammal fil

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
nn: Vil du byta ut fila som finst frå før med den til høgre?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
nn: Lydfila er ikkje lagra
    lokalt på maskina.
    Trykk her for å henta ho ned.

en: Unable to load audio file
nn: Klarte ikkje henta lydfil

en: Title: %1
nn: Tittel: %1

en: Comment: %1
nn: Merknad: %1

en: Sample rate: %1 %2
nn: Samplingsrate: %1 %2

en: Length:
nn: Lengd:
