imagerename_plugin - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
nn: Du vil skriva over biletet til venstre med det til høgre.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
nn: Biletfila er ikkje lagra
    lokalt på maskina.
    Trykk her for å henta ho ned.

en: Unable to load image
nn: Klarte ikkje henta bilete

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
nn: Fargedjupn: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
nn: Storleik: %1 × %2
