kcmkdnssd - en to nn translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: Additional Domains
nn: Tilleggsdomene

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: List of Internet domains that will be browsed for services in addition to default domain (typically local network).
nn: Oversikt over Internett-domene i tillegg til standarddomenet (typisk lokalnettverket) der det kan finnast tilgjengelege tenester.

en: ZeroConf configuration
nn: ZeroConf-oppsett

en: (C) 2004-2007 Jakub Stachowski
nn: © 2004–2007 Jakub Stachowski

en: Setup services browsing with ZeroConf
nn: Set opp tenestelesing med ZeroConf
