kio_nfs - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: %1: Unsupported NFS version
nn: %1: Ikkje-støtta NFS-versjon

en: RPC error %1
nn: RPC-feil %1

en: No space left on device
nn: Ikkje meir plass på eininga

en: Read only file system
nn: Filsystem med berre lesetilgang

en: Filename too long
nn: For langt filnamn

en: Disk quota exceeded
nn: Diskkvote fylt

en: NFS error %1 - %2
nn: NFS-feil %1 – %2

en: Failed to mount %1
nn: Klarte ikkje montera %1

en: Unknown target
nn: Ukjent mål
