kquitapp - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Command-line application quitter
nn: Programstoppar på kommandolinja

en: Quit a D-Bus enabled application easily
nn: Stopp enkelt eit program som brukar D-Bus

en: (c) 2006, Aaron Seigo
nn: © 2006 Aaron Seigo

en: Current maintainer
nn: Noverande vedlikehaldar

en: Full service name, overrides application name provided
nn: Fullt tenestenamn –  overstyrer oppgjeve programnamn

en: Path in the D-Bus interface to use
nn: Adresse i D-Bus-grensesnittet som skal brukast

en: The name of the application to quit
nn: Namnet på programmet som skal stoppast

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
nn: Fann ikkje programmet %1 ved å bruka tenesta %2 og adressa %3.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
nn: Klarte ikkje avslutta programmet %1. Feilmeldinga var:
    
         %2: %3
