KDE 4 - en to nn translation catalogue (37 entries)

en: Images
nn: Bilete

en: Configuration Definitions
nn: Oppsettdefinisjonar

en: User Interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Data Files
nn: Datafiler

en: Executable Scripts
nn: Køyrbare skript

en: Translations
nn: Omsetjingar

en: Animation scripts
nn: Animasjonsskript

en: Main Script File
nn: Hovudskriptfil

en: Unable to load script file: %1
nn: Klarte ikkje lasta skriptfil: %1

en: debug takes one argument
nn: «debug» krev eitt argument

en: print() takes one argument
nn: «print()» krev eitt argument

en: listAddons takes one argument: addon type
nn: «listAddons» krev eitt argument: tilleggstype

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
nn: «loadAddon» krev to argument: tilleggstype og tilleggsnamn som skal lastast inn

en: Failed to find Addon %1 of type %2
nn: Klarte ikkje finna tillegg %1 av typen %2

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
nn: Klarte ikkje opna skriptfil for tillegg %1: %2

en: setData() takes at least one argument
nn: «setData()» krev minst eitt argument

en: Could not extract the DataEngineObject
nn: Klarte ikkje henta ut datamotorobjektet

en: Could not extract the DataEngine
nn: Klarte ikkje henta ut datamotoren

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
nn: «removeAllData()» krev minst eitt argument (kjeldenamnet)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
nn: «removeData()» krev minst to argument (kjeldenamnet og tastenamnet)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
nn: Tenesta krev minst éin parameter: tenestenamnet

en: Requested service %1 was not found in the Package.
nn: Den etterspurde tenesta %1 vart ikkje funnen i pakken.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
nn: Fekk ikkje tilgang til den påkravde utvidinga «%1».

en: loadui() takes one argument
nn: «loadui()» krev eitt argument

en: Unable to open '%1'
nn: Klarte ikkje opna «%1»

en: Constructor takes at least 1 argument
nn: Konstruktøren krev minst eitt argument

en: dataEngine() takes one argument
nn: «dataEngine()» krev eitt argument

en: Could not extract the Applet
nn: Klarte ikkje henta ut plasmoiden

en: service() takes two arguments
nn: «service()» krev minst to argument

en: service() takes one argument
nn: «service()» krev minst eitt argument

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
nn: Feil i  %1 på linje %2.<br><br>%3>%3

en: animation() takes one argument
nn: «animation()» krev eitt argument

en: %1 is not a known animation type
nn: %1 er ikkje ein kjend animasjonstype

en: i18n() takes at least one argument
nn: «i18n()» krev minst eitt argument

en: i18nc() takes at least two arguments
nn: «i18nc()» krev minst eitt argument

en: i18np() takes at least two arguments
nn: «i18np()» krev minst to argument

en: i18ncp() takes at least three arguments
nn: «i18ncp()» krev minst tre argument
