kio_help4 - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Output file
nn: Utfil

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
nn: Generer DocBook-entitetar for snøggtastar og standardhandlingar

en: There is no documentation available for %1.
nn: Det finst ikkje dokumentasjon for %1.

en: Looking up correct file
nn: Slår opp rett fil

en: Preparing document
nn: Førebur dokument

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
nn: Klarte ikkje fortolka den ønskte hjelpefila:<br />%1

en: Saving to cache
nn: Lagrar til mellomlager

en: Using cached version
nn: Brukar mellomlagra versjon

en: Looking up section
nn: Slår opp i del

en: Could not find filename %1 in %2.
nn: Fann ikkje filnamnet %1 i %2.

en: Stylesheet to use
nn: Stilsett som skal brukast

en: Output whole document to stdout
nn: Send heile dokumentet til standard-ut

en: Output whole document to file
nn: Send heile dokumentet til ei fil

en: Create a ht://dig compatible index
nn: Lag ein ht://dig-kompatibel indeks

en: Check the document for validity
nn: Sjekk at dokumentet er gyldig

en: Create a cache file for the document
nn: Lag ei mellomlagerfil for dokumentet

en: Set the srcdir, for kdelibs
nn: Vel kjeldekatalogen, for kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
nn: Parametrar som skal sendast til stilarket

en: The file to transform
nn: Fila som skal omdannast

en: XML-Translator
nn: XML-omsetjar

en: KDE Translator for XML
nn: KDE-omsetjar for XML

en: Could not write to cache file %1.
nn: Klarte ikkje skriva til mellomlagerfila %1.

en: Parsing stylesheet
nn: Fortolkar stilsett

en: Parsing document
nn: Fortolkar dokument

en: Applying stylesheet
nn: Brukar stilsett

en: Writing document
nn: Skriv dokument
