nepomuk - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Disk space is running low (%1 left). Suspending indexing of files.
nn: Lite diskplass att (%1). Stoppar filindeksering.

en: Resuming indexing of files for fast searching.
nn: Hald fram med indeksering av filer for raskt søk.

en: Developer
nn: Utviklar

en: Maintainer
nn: Vedlikehaldar

en: NepomukIndexer indexes the contents of a file and saves the results in Nepomuk
nn: «NepomukIndexer» indekserer innhaldet i ei fil og lagrar resultata i Nepomuk

en: Current maintainer
nn: Noverande vedlikehaldar

en: The URL of the file to be indexed
nn: Nettadresse til fila som skal verta indeksert

en: Remove all indexed data of the URL provided
nn: Fjern alle indekserte data for den oppgjevne nettadressa
