nepomuk - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Nepomuk Service Stub
nn: Nepomuk-tenestestubb

en: (c) 2008-2011, Sebastian Trüg
nn: © 2008–2011 Sebastian Trüg

en: Maintainer
nn: Vedlikehaldar

[ctx: @info:shell]
en: Service to start
nn: Teneste som skal startast

en: No service name specified
nn: Inkje tenestenamn valt

en: Unknown service name:
nn: Ukjent tenestenamn:
