kget - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Download Manager
nn: Nedlastingshandsamar

en: Show Drop Target
nn: Vis sleppmål

en: List All Links
nn: Vis alle lenkjer

en: List Selected Links
nn: Vis valde lenkjer

en: No downloadable links were found.
nn: Fann ingen nedlastbare lenkjer.

en: No Links
nn: Ingen lenkjer

en: Unable to communicate with the KGet download manager.
nn: Klarte ikkje kommunisera med nedlastingshandsamaren KGet.

en: Communication Error
nn: Kommunikasjonsfeil

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nn: V&erktøy
