kio_zeroconf - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
nn: FTP-tenarar

en: WebDav remote directory
nn: WebDav-nettverksmappe

en: Remote disk (sftp)
nn: Nettverksdisk (sftp)

en: Remote disk (fish)
nn: Nettverksdisk (fish)

en: NFS remote directory
nn: NFS-nettverksmappe

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
nn: Zeroconf-tenesta (mdnsd) køyrer ikkje.

en: KDE has been built without Zeroconf support.
nn: KDE er bygt utan støtte for Zeroconf.
