kppplogview - en to nn translation catalogue (49 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
nn: Eksporter til tekstfil. Semikolon vert brukt som skiljeteikn. <p></p>Kan brukast i rekneark som <i>KSpread</i>.

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
nn: Eksporter til HTML-side. <p></p>Kan brukast for enkel vising på <i>Internett</i>.

en: Export Wizard for kPPP Logs
nn: Eksportvegvisar for kPPP-loggar

en: List with possible output formats
nn: Liste over moglege utformat

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
nn: <qt><b>Vel utformatet til venstre.</b></qt>

en: Selection of Filetype
nn: Val av filtype

en: Filename:
nn: Filnamn:

en: [No file selected]
nn: [Inga fil valt]

en: &Select File...
nn: &Vel fil …

en: Select the filename of the exported output file
nn: Vel filnamnet på den eksporterte utfila

en: Selection of Filename
nn: Vel filnamn

en: File Format
nn: Filformat

en: Please Choose File
nn: Vel fil

en: Connection log for %1
nn: Tilkoplingslogg for %1

en: Loading log files
nn: Lastar loggfiler

en: KPPP log viewer
nn: KPPP loggvisar

en: KPPP Log Viewer
nn: KPPP-loggvisar

en: Monthly Log
nn: Månadleg logg

en: &File
nn: &Fil

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
nn: © 1999–2002 KPPP-utviklarane

en: Run in KPPP mode
nn: Køyr i KPPP-modus

en: %1s
nn: %1 s

en: %1h %2m %3s
nn: %1t %2m %3s

en: Connection
nn: Samband

en: Day
nn: Dag

en: From
nn: Frå

en: Until
nn: Til

en: Duration
nn: Lengd

en: Costs
nn: Kostnad

en: Bytes In
nn: Byte inn

en: Bytes Out
nn: Byte ut

en: All Connections
nn: Alle tilkoplingar

en: &Prev Month
nn: &Førre månad

en: &Next Month
nn: &Neste månad

en: C&urrent Month
nn: &Denne månaden

en: &Export...
nn: &Eksporter …

en: Statistics:
nn: Statistikk:

en: n/a
nn: -

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
nn[0]: Utval (%1 samband)
nn[1]: Utval (%1 samband)

en: %1 connection | %1 connections
nn[0]: %1 samband
nn[1]: %1 samband

en: Monthly estimates
nn: Månadlege overslag

en: Connection log for %1 %2
nn: Tilkoplingslogg for %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
nn: Ingen tilgjengeleg tilkoplingslogg for %1 %2

en: A document with this name already exists.
nn: Eit dokument med dette namnet finst frå før.

en: Overwrite file?
nn: Skriv over fil?

en: An error occurred while trying to open this file
nn: Det oppstod ein feil ved opning av denne fila

en: Sorry
nn: Beklagar

en: Monthly estimates (%1)
nn: Månadlege overslag (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
nn: Det oppstod ein feil ved skriving til denne fila.
