libphonon - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
nn: <html>Eininga for lydavspeling, <b>%1</b>, verkar ikkje.<br/>I staden vert <b>%2</b> brukt.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
nn: <html>Byter til eininga for lydavspeling med namnet <b>%1</b><br/>som akkurat vart tilgjengeleg og er føretrekt.</html>

en: Revert back to device '%1'
nn: Tilbakestill til eininga «%1»

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
nn: <html>Byter til lydavspelingseininga <b>%1</b>,<br/>som er føretrekt eller er spesielt sett opp for denne straumen.</html>

en: Restart Application
nn: Start programmet på nytt

en: You changed the backend of the Phonon multimedia system.
    
    To apply this change you will need to restart '%1'.
nn: Du endra bakgrunnsmotoren til Phonon multimedia-systemet.
    
    For å ta endringa i bruk, må du starta «%1» på nytt.

en: Main Menu
nn: Hovudmeny

en: Title Menu
nn: Tittelmeny

en: Audio Menu
nn: Lydmeny

en: Subtitle Menu
nn: Undertekstmeny

en: Chapter Menu
nn: Kapittelmeny

en: Angle Menu
nn: Vinkelmeny

en: %0 by %1
nn: %0 av %1

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
nn: Varslingar

[ctx: Phonon::]
en: Music
nn: Musikk

[ctx: Phonon::]
en: Communication
nn: Kommunikasjon

[ctx: Phonon::]
en: Games
nn: Spel

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
nn: Tilgjenge

[ctx: Phonon::]
en: Recording
nn: Opptak

[ctx: Phonon::]
en: Control
nn: Kontroll

en: PulseAudio Sound Server
nn: PulseAudio-lydtenar

en: Volume: %1%
nn: Lydstyrke: %1 %

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
nn: Bruk denne glidebrytaren til å styra lydstyrken. Minimum (til venstre) er 0 %, og maksimum (til høgre) er %1 %.

en: Muted
nn: Dempa
