phonon_gstreamer - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer0.10-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
nn: Åtvaring: Pakken «gstreamer0.10-plugins-good» er ikkje installert.
              Ikkje alle videofunksjonar kan brukast.

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
nn: Åtvaring: Grunnpakken med GStreamer-tillegg er ikkje installert.
              Det er inga støtte for verken lyd eller video.

en: Default
nn: Standard

en: Unknown
nn: Ukjend

en: Disable
nn: Slå av

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
nn: Eitt eller fleire programtillegg manglar i GStreamer-installasjonen din.

en: Missing codec helper script assistant.
nn: Vegvisarskript for manglande kodek.

en: Plugin codec installation failed.
nn: Klarte ikkje installera kodek.

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
nn: Phonon prøvde å installera eit ugyldig kodeknamn.

en: The codec installer crashed.
nn: Kodek-installeringa krasja.

en: The required codec could not be found for installation.
nn: Fann ikkje den nødvendige kodeken for installering.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
nn: Det oppstod ein uspesifisert feil under kodek-installeringa.

en: Not all codecs could be installed.
nn: Ikkje alle kodekene kunne installerast.

en: User aborted codec installation
nn: Brukaren avbraut kodek-installeringa

en: Could not update plugin registry after update.
nn: Klarte ikkje oppdatera registeret over programtillegg etter oppdatering.
