audiorename_plugin - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
pa: ਇੱਕ ਪੁਰਾਣੀ ਫਾਇਲ '%1' ਨਾਂ ਨਾਲ ਪਹਿਲਾਂ ਹੀ ਮੌਜੂਦ ਹੈ।

en: A similar file named '%1' already exists.
pa: '%1' ਵਰਗੇ ਨਾਂ ਦੀ ਫਾਇਲ ਪਹਿਲਾਂ ਹੀ ਮੌਜੂਦ ਹੈ।

en: A newer file named '%1' already exists.
pa: ਨਵੀਂ ਫਾਇਲ '%1' ਨਾਂ ਨਾਲ ਮੌਜੂਦ ਹੈ।

en: Source File
pa: ਸਰੋਤ ਫਾਇਲ

en: Existing File
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਫਾਇਲ

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
pa: ਕੀ ਤੁਸੀਂ ਸੱਜੇ ਪਾਸੇ ਮੌਜੂਦ ਫਾਇਲ ਨਾਲ ਮੌਜੂਦਾ ਫਾਇਲ ਨੂੰ ਤਬਦੀਲ ਕਰਨਾ ਚਾਹੁੰਦੇ ਹੋ?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
pa: ਇਹ ਆਡੀਓ ਫਾਇਲ ਲੋਕਲ ਹੋਸਟ ਉੱਤੇ
    ਹਾਲੇ ਸੰਭਾਲੀ ਨਹੀਂ ਗਈ ਹੈ।
    ਇਸ ਨੂੰ ਲੋਡ ਕਰਨ ਲਈ ਇਹ ਲੇਬਲ ਦੱਬੋ।

en: Unable to load audio file
pa: ਆਡੀਓ ਫਾਇਲ ਲੋਡ ਕਰਨ ਲਈ ਅਸਮਰੱਥ

en: Artist: %1
pa: ਕਲਾਕਾਰ: %1

en: Title: %1
pa: ਟਾਇਟਲ: %1

en: Comment: %1
pa: ਟਿੱਪਣੀ: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
pa: ਬਿੱਟ-ਰੇਟ: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
pa: ਸੈਂਪਲ ਰੇਟ: %1 %2

en: Length:
pa: ਲੰਬਾਈ:
