htmlsearch - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: KDE Index generator for help files.
pa: ਮੱਦਦ ਫਾਇਲਾਂ ਲਈ KDE ਇੰਡੈਕਸ ਜਰਨੇਟਰ ਹੈ।

en: The language to index
pa: ਇੰਡੈਕਸ ਲਈ ਭਾਸ਼ਾ

en: Generating Index
pa: ਇੰਡੈਕਸ ਤਿਆਰ ਕੀਤਾ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ

en: Scanning for files
pa: ਫਾਇਲਾਂ ਦੀ ਜਾਂਚ ਜਾਰੀ ਹੈ

en: Extracting search terms
pa: ਖੋਜ ਇਕਾਈਆਂ ਖੋਲ੍ਹੀਆਂ ਜਾਂਦੀਆਂ ਹਨ

en: Generating index...
pa: ਇੰਡੈਕਸ ਤਿਆਰ ਕੀਤਾ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ...

en: Files processed: %1
pa: ਫਾਇਲਾਂ ਕਾਰਵਾਈ ਅਧੀਨ: %1
