imagerename_plugin - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
pa: ਤੁਸੀਂ ਖੱਬੇ ਪਾਸੇ ਮੌਜੂਦ ਤਸਵੀਰ ਨੂੰ ਸੱਜੇ ਪਾਸੀ ਦੀ ਤਸਵੀਰ ਨਾਲ ਬਦਲਣਾ ਚਾਹੁੰਦੇ ਹੋ।

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
pa: ਇਹ ਤਸਵੀਰ ਨੂੰ ਲੋਕਲ ਹੋਸਟ
    ਉੱਤੇ ਸੰਭਾਲਿਆ ਨਹੀਂ ਗਿਆ ਹੈ।
    ਇਹ ਲੇਬਲ ਨੂੰ ਇਹ ਲੋਡ ਕਰਨ ਲਈ ਦਬਾਓ।

en: Unable to load image
pa: ਚਿੱਤਰ ਲੋਡ ਕਰਨ ਲਈ ਅਸਫ਼ਲ ਹੈ

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
pa: ਡੂੰਘਾਈ: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
pa: ਮਾਪ: %1x%2
