kcmshell - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: KDE Control Module
pa: KDE ਕੰਟਰੋਲ ਮੋਡੀਊਲ

en: A tool to start single KDE control modules
pa: ਇੱਕ ਇੱਕਲੇ KDE ਕੰਟਰੋਲ ਮੋਡੀਊਲ ਨੂੰ ਖੋਲ੍ਹਣ ਲਈ ਇੱਕ ਟੂਲ ਹੈ।

en: (c) 1999-2004, The KDE Developers
pa: (c) 1999-2004, KDE ਡੀਵੈਲਪਰ

en: Maintainer
pa: ਪਰਬੰਧਕ

en: List all possible modules
pa: ਸਭ ਸੰਭਵ ਮੋਡੀਊਲਾਂ ਦੀ ਲਿਸਟ

en: Configuration module to open
pa: ਖੋਲ੍ਹਣ ਲਈ ਮੋਡੀਊਲਾਂ ਦੀ ਸੰਰਚਨਾ

en: Specify a particular language
pa: ਇੱਕ ਖਾਸ ਭਾਸ਼ਾ ਦਿਓ

en: Do not display main window
pa: ਮੁੱਖ ਵਿੰਡੋ ਨਾ ਵੇਖਾਓ

en: Arguments for the module
pa: ਮੋਡੀਊਲ ਲਈ ਆਰਗੂਮੈਂਟ

en: The following modules are available:
pa: ਹੇਠ ਦਿੱਤੇ ਮੋਡੀਊਲ ਉਪਲੱਬਧ ਹਨ:

en: No description available
pa: ਕੋਈ ਵੇਰਵਾ ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ
