kio_bookmarks - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Root
pa: ਰੂਟ

en: Places
pa: ਥਾਵਾਂ

en: My bookmarks
pa: ਮੇਰੇ ਬੁੱਕਮਾਰਕ

en: Initial developer
pa: ਸ਼ੁਰੂਆਤੀ ਡਿਵੈਲਪਰ

en: There are no bookmarks to display yet.
pa: ਵੇਖਾਉਣ ਲਈ ਕੋਈ ਬੁੱਕਮਾਰਕ ਨਹੀਂ ਹੈ।

en: My Bookmarks
pa: ਮੇਰੇ ਬੁੱਕਮਾਰਕ
