kuiserver - en to pa translation catalogue (34 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupFinishedJobs)
en: Finished Jobs
pa: ਖਤਮ ਹੋਏ ਜਾਬ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioMove)
en: Move them to a different list
pa: ਇਨ੍ਹਾਂ ਨੂੰ ਵੱਖਰੀ ਲਿਸਟ ਵਿੱਚ ਭੇਜੋ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioRemove)
en: Remove them
pa: ਉਹ ਹਟਾਓ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupAppearance)
en: Appearance
pa: ਦਿੱਖ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioList)
en: Show all jobs in a list
pa: ਇੱਕ ਲਿਸਟ ਵਿੱਚ ਸਭ ਜਾਬ ਵੇਖਾਓ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioTree)
en: Show all jobs in a tree
pa: ਇੱਕ ਟਰੀ ਵਿੱਚ ਸਭ ਜਾਬ ਵੇਖਾਓ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkShowSeparateWindows)
en: Show separate windows
pa: ਵੱਖਰੇ ਝਰੋਖੇ ਵੇਖਾਓ

en: %1 file | %1 files
pa[0]: %1 ਫਾਇਲ
pa[1]: %1 ਫਾਇਲਾਂ

en: %1 folder | %1 folders
pa[0]: %1 ਫੋਲਡਰ
pa[1]: %1 ਫੋਲਡਰ

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Move them to a different list.
pa: ਉਨ੍ਹਾਂ ਨੂੰ ਇੱਕ ਵੱਖਰੀ ਲਿਸਟ 'ਚ ਭੇਜੋ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Remove them.
pa: ਉਹ ਹਟਾਓ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a list.
pa: ਸਭ ਜਾਬ ਇੱਕ ਲੜੀ 'ਚ ਵੇਖਾਓ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a tree.
pa: ਸਭ ਜਾਬ ਇੱਕ ਟਰੀ 'ਚ ਵੇਖਾਓ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show separate windows.
pa: ਵੱਖਰੇ ਝਰੋਖੇ ਵੇਖਾਓ।

en: Job Manager
pa: ਜਾਬ ਮੈਨੇਜਰ

en: KDE Job Manager
pa: KDE ਜਾਬ ਮੈਨੇਜਰ

en: Maintainer
pa: ਪਰਬੰਧਕ

en: Rafael Fernández López
pa: ਰਾਫਾਈਲ ਫਰਨਾਂਡੀਜ਼ ਲੋਪੀਜ਼

en: Former Maintainer
pa: ਪੁਰਾਣਾ ਪਰਬੰਧਕ

en: David Faure
pa: ਡੇਵਿਡ ਫਾਉਰੀ

en: Former maintainer
pa: ਪੁਰਾਣਾ ਪਰਬੰਧਕ

en: Matej Koss
pa: ਮਾਈਤੇਜ ਕੱਸ

en: Developer
pa: ਖੋਜੀ

en: %1 of %2 processed at %3/s
pa: %2 ਵਿੱਚੋਂ %1 ਕਾਰਵਾਈ %3/s ਵਿੱਚ ਹੋਈ

en: %1 of %2 processed
pa: %2 ਵਿੱਚ %1 ਕਾਰਵਾਈ ਹੋਈ

en: %1 processed at %2/s
pa: %1 ਕਾਰਵਾਈ %2/s ਉੱਤੇ ਹੋਈ

en: %1 processed
pa: %1 ਉੱਤੇ ਕਾਰਵਾਈ ਹੋਈ

en: Clear
pa: ਸਾਫ਼ ਕਰੋ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Pause
pa: ਵਿਰਾਮ

en: Resume
pa: ਮੁੜ-ਪ੍ਰਾਪਤ

en: Configure...
pa: ਸੰਰਚਨਾ...

en: List of running file transfers/jobs (kuiserver)
pa: ਜਾਰੀ ਫਾਇਲ ਟਰਾਂਸਫਰ/ਜਾਬ ਦੀ ਲਿਸਟ ( kuiserver)

en: Behavior
pa: ਰਵੱਈਆ
