kget - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Download Manager
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ ਮੈਨੇਜਰ

en: Show Drop Target
pa: ਸੁੱਟਣ ਟਾਰਗੇਟ ਵੇਖੋ

en: List All Links
pa: ਸਭ ਸਬੰਧ ਸੂਚੀ

en: List Selected Links
pa: ਚੁਣੇ ਲਿੰਕ ਵੇਖਾਓ

en: No downloadable links were found.
pa: ਕੋਈ ਡਾਊਨਲੋਡ ਲਿੰਕ ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ ਹੈ।

en: No Links
pa: ਕੋਈ ਸਬੰਧ ਨਹੀਂ

en: Communication Error
pa: ਕਮਿਊਨੀਕੇਸ਼ਨ ਗਲਤੀ

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pa: ਟੂਲ(&T)
