kppplogview - en to pa translation catalogue (33 entries)

en: Selection of Filetype
pa: ਫਾਇਲ ਕਿਸਮ ਚੁਣੋ

en: Filename:
pa: ਫਾਇਲ ਨਾਂ:

en: [No file selected]
pa: [ਕੋਈ ਫਾਇਲ ਨਹੀਂ ਦਿੱਤੀ]

en: &Select File...
pa: ਫਾਇਲ ਚੁਣੋ(&S)...

en: Selection of Filename
pa: ਫਾਇਲ ਨਾਂ ਦੀ ਚੋਣ

en: File Format
pa: ਫਾਇਲ ਫਾਰਮੈਟ

en: Please Choose File
pa: ਫਾਇਲ ਚੁਣੋ ਜੀ

en: Connection log for %1
pa: %1 ਲਈ ਕੁਨੈਕਸ਼ਨ ਲਾਗ

en: Loading log files
pa: ਲਾਗ ਫਾਇਲਾਂ ਲੋਡ ਕੀਤੀ ਜਾ ਰਹੀਆਂ ਹਨ

en: KPPP log viewer
pa: KPPP ਲਾਗ ਦਰਸ਼ਕ

en: KPPP Log Viewer
pa: KPPP ਲਾਗ ਦਰਸ਼ਕ

en: Monthly Log
pa: ਮਹੀਨੇਵਾਰ ਲਾਗ

en: &File
pa: ਫਾਇਲ(&F)

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
pa: (c) ੧੯੯੯-੨੦੦੨ ,  KPPP ਡੀਵੈਲਪਰ

en: Run in KPPP mode
pa: KPPP ਢੰਗ ਨਾਲ ਚਲਾਓ

en: Connection
pa: ਕੁਨੈਕਸ਼ਨ

en: Day
pa: ਦਿਨ

en: From
pa: ਵੱਲੋਂ

en: Until
pa: ਜਦੋਂ ਤੱਕ

en: Duration
pa: ਅੰਤਰਾਲ

en: Costs
pa: ਮੁੱਲ

en: Bytes In
pa: ਬਾਇਟ ਵਿੱਚ

en: Bytes Out
pa: ਬਾਇਟ ਬਾਹਰ

en: All Connections
pa: ਸਭ ਕੁਨੈਕਸ਼ਨ

en: &Prev Month
pa: ਪਿਛਲੇ ਮਹੀਨੇ(&P)

en: &Next Month
pa: ਅਗਲੇ ਮਹੀਨੇ(&N)

en: C&urrent Month
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਮਹੀਨੇ(&u)

en: &Export...
pa: ਨਿਰਯਾਤ(&E)...

en: Statistics:
pa: ਅੰਕੜੇ:

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: %1 connection | %1 connections
pa[0]: %1 ਕੁਨੈਕਸ਼ਨ
pa[1]: %1 ਕੁਨੈਕਸ਼ਨ

en: Overwrite file?
pa: ਕੀ ਫਾਇਲ ਉੱਤੇ ਲਿਖਣਾ?

en: Sorry
pa: ਅਫਸੋਸ ਹੈ
