audiorename_plugin - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
pl: Starszy plik o nazwie '%1' już istnieje.

en: A similar file named '%1' already exists.
pl: Podobny plik o nazwie '%1' już istnieje.

en: A newer file named '%1' already exists.
pl: Nowszy plik o nazwie '%1' już istnieje.

en: Source File
pl: Plik źródłowy

en: Existing File
pl: Plik istniejący

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
pl: Czy zastąpić istniejący plik tym z prawej?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
pl: Ten plik dźwiękowy nie jest
    przechowywany w lokalnym
    komputerze.
    Proszę kliknąć etykietę, aby go wczytać.

en: Unable to load audio file
pl: Nie można wczytać pliku dźwiękowego

en: Artist: %1
pl: Wykonawca: %1

en: Title: %1
pl: Tytuł: %1

en: Comment: %1
pl: Komentarz: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
pl: Przepływność: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
pl: Częstotliwość próbkowania: %1 %2

en: Length:
pl: Długość:
