imagerename_plugin - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
pl: Nastąpi nadpisanie lewego obrazka przez prawy.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
pl: Ten obrazek nie jest przechowywany
    na lokalnym komputerze.
    Kliknij na nazwie, aby go wczytać.

en: Unable to load image
pl: Nie można wczytać obrazka

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
pl: Głębia koloru: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
pl: Rozmiar: %1x%2
