kcm_emoticons - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Insert the string for the emoticon.  If you want multiple strings, separate them by spaces.
pl: Proszę wstawić tu ciąg znaków dla emotikony. Jeśli potrzebnych jest kilka ciągów, można je oddzielić odstępami.

en: Emoticons
pl: Emotikony

en: Drag or Type Emoticon Theme URL
pl: Przeciągnij lub wpisz adres URL zestawu emotikon

en: Emoticon themes must be installed from local files.
pl: Zestawy emotikon muszą być wgrywane z lokalnych plików.

en: Could Not Install Emoticon Theme
pl: Nie można wgrać zestawu emotikon

en: Do you want to remove %1 too?
pl: Czy chcesz usunąć również %1?

en: Delete emoticon
pl: Usuń emotikonę

en: Add Emoticon
pl: Dodaj emotikonę

en: Edit Emoticon
pl: Edytuj emotikonę

en: New Emoticon Theme
pl: Nowy zestaw emotikon

en: Enter the name of the new emoticon theme:
pl: Wpisz nazwę nowego zestawu emotikon:

en: %1 theme already exists
pl: Zestaw %1 już istnieje

en: Choose the type of emoticon theme to create
pl: Wybierz rodzaj zestawu emotikon do utworzenia

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EmoticonsManager)
en: Emoticons Manager
pl: Zarządzanie emotikonami

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon
pl: Utwórz nową emotikonę

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon by assigning it an icon and some text
pl: Utwórz nową emotikonę, przypisując jej ikonę i tekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btAdd)
en: Add...
pl: Dodaj...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btEdit)
en: Modify the selected emoticon icon or text
pl: Zmodyfikuj wybraną emotikonę lub tekst

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit the selected emoticon to change its icon or its text
pl: Edytuj wybraną emotikonę, aby zmienić jej ikonę lub tekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit...
pl: Edytuj...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon
pl: Usuń wybraną emotikonę

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon from your disk
pl: Usuń wybraną emotikonę z twojego dysku

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove
pl: Usuń

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStrict)
en: Require spaces around emoticons
pl: Wymagaj przestrzeni między emotikonami

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btNew)
en: Design a new emoticon theme
pl: Opracuj nowy zestaw emotikon

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btNew)
en: Start a new theme by assigning it a name. Then use the Add button on the right to add emoticons to this theme.
pl: Utwórz nowy zestaw poprzez przypisanie mu nazwy. Następnie użyj przycisku Dodaj po prawej, aby dodać emotikony do tego zestawu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btNew)
en: New Theme...
pl: Nowy zestaw...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get new icon themes from the Internet
pl: Pobierz nowe zestawy ikon z Internetu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btGetNew)
en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of emoticon themes from the http://www.kde-look.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
pl: Aby użyć tej opcji, musisz mieć połączenie z Internetem Otworzy to nowe okno, w którym zostanie wyświetlony wykaz zestawów emotikon ze strony http://www.kde-look.org. Naciskając na przycisk Instaluj przy wybranym zestawie, zainstalujesz zestaw na komputerze.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get New Icon Themes...
pl: Pobierz nowe zestawy ikon...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install a theme archive file you already have locally
pl: Wgraj plik zestawu, który jest dostępny lokalnie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btInstall)
en: If you already have an emoticon theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
pl: Jeśli już masz archiwum zestawu emotikon na komputerze, ten przycisk rozpakuje je i udostępni dla programów KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install Theme File...
pl: Wgraj plik zestawu...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove the selected theme from your disk
pl: Usuń wybrany zestaw z dysku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: This will remove the selected theme from your disk.
pl: Wybrany zestaw zostanie usunięty z twojego dysku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove Theme
pl: Usuń zestaw
