kcm_phonon - en to pl translation catalogue (60 entries)

en: Playback (%1)
pl: Odtwarzanie (%1)

en: Recording (%1)
pl: Nagrywanie (%1)

en: Independent Devices
pl: Niezależne urządzenia

en: KDE Audio Hardware Setup
pl: Ustawienia sprzętu dźwiękowego KDE

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, hardwareGroupBox)
en: Hardware
pl: Sprzęt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, profileLabel)
en: Profile
pl: Profil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cardLabel)
en: Sound Card
pl: Karta dźwiękowa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, deviceGroupBox)
en: Device Configuration
pl: Ustawienia urządzenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Connector
pl: Złącze

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel)
en: Sound Device
pl: Urządzenie dźwiękowe

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, outputGroupBox)
en: Speaker Placement and Testing
pl: Rozmieszczenie głośników i próby

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, inputGroupBox)
en: Input Levels
pl: Poziomy wejściowe

[ctx: @info User changed Phonon backend]
en: To apply the backend change you will have to log out and back in again.
pl: Aby zastosować zmianę silnika będzie trzeba wylogować się i zalogować ponownie.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, m_select) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_select)
en: A list of Phonon Backends found on your system.  The order here determines the order Phonon will use them in.
pl: Lista programów obsługujących wykorzystywanych przez Phonon.  Kolejność tutaj odpowiada tej, w jakiej Phonon będzie ich używał.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_up) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, preferButton)
en: Prefer
pl: W górę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_down) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, deferButton)
en: Defer
pl: W dół

en: Audio Playback
pl: Odtwarzanie dźwięku

en: Audio Recording
pl: Nagrywanie dźwięku

en: Video Recording
pl: Nagrywanie obrazu

en: Invalid
pl: Nieprawidłowe

en: Test the selected device
pl: Wypróbuj wybrane urządzenie

en: Defines the default ordering of devices which can be overridden by individual categories.
pl: Definiuje domyślny porządek urządzeń, który może zostać nadpisany przez poszczególne kategorie.

en: Default Audio Playback Device Preference
pl: Domyślne urządzenie odtwarzające dźwięk

en: Default Audio Recording Device Preference
pl: Domyślne urządzenie nagrywające dźwięk

en: Default Video Recording Device Preference
pl: Domyślne urządzenie nagrywające obraz

en: Audio Playback Device Preference for the '%1' Category
pl: Kolejność urządzeń odtwarzających dźwięk dla przypadku '%1'

en: Audio Recording Device Preference for the '%1' Category
pl: Kolejność urządzeń nagrywających dźwięk dla przypadku '%1'

en: Video Recording Device Preference for the '%1' Category
pl: Kolejność urządzeń nagrywających obraz dla przypadku '%1'

en: Apply the currently shown device preference list to the following other audio playback categories:
pl: Zastosuj wyświetlaną listę kolejności urządzeń dla następujących przypadków odtwarzania dźwięku:

en: Default/Unspecified Category
pl: Domyślna/niepodana kategoria

en: Failed to set the selected audio output device
pl: Nie udało się ustawienie wybranego urządzenia wyjściowego dźwięku

en: Your backend may not support audio recording
pl: Twój sprzęt może nie obsługiwać nagrywania dźwięku

en: Your backend may not support video recording
pl: Twój sprzęt może nie obsługiwać nagrywania obrazu

en: Testing %1
pl: Próba %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, categoryTree) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, categoryTree)
en: Various categories of media use cases.  For each category, you may choose what device you prefer to be used by the Phonon applications.
pl: Różne kategorie przypadków użycia mediów. Dla każdej kategorii, możesz wybrać w jakiej koleności urządzeń będą używane przez programy Phonon.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showAdvancedDevicesCheckBox)
en: Show advanced devices
pl: Pokaż zaawansowane urządzenia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, applyPreferencesButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Use the currently shown device list for more categories.
pl: Użyj obecnie pokazywanej listy urządzeń dla wielu kategorii.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Apply Device List To...
pl: Zastosuj listę urządzeń do...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, deviceList)
en: Devices found on your system, suitable for the selected category.  Choose the device that you wish to be used by the applications.
pl: Urządzenia znalezione na twoim systemie, odpowiednie dla wybranej kategorii. Wybierz urządzenie, które ma być używane przez programy.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, deviceList)
en: The order determines the preference of the devices. If for some reason the first device cannot be used Phonon will try to use the second, and so on.
pl: Kolejność określa pierwszeństwo urządzeń. Jeżeli z jakiejś przyczyny nie można użyć pierwszego urządzenia, Phonon spróbuje użyć drugiego i tak dalej.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, testPlaybackButton)
en: Test
pl: Próba

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, preferButton)
en: prefer the selected device
pl: preferuj wybrane urządzenie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deferButton)
en: no preference for the selected device
pl: brak preferencji dla wybranego urządzenia

en: Phonon Configuration Module
pl: Moduł ustawień Phonona

en: Copyright 2006 Matthias Kretz
pl: Prawa autorskie 2006 Matthias Kretz

en: Device Preference
pl: Kolejność urządzeń

en: Backend
pl: Obsługa

en: Audio Hardware Setup
pl: Ustawienia urządzenia

en: Front Left
pl: Przedni lewy

en: Front Left of Center
pl: Przedni lewy środka

en: Front Center
pl: Przedni środkowy

en: Front Right of Center
pl: Przedni prawy środka

en: Front Right
pl: Przedni prawy

en: Side Left
pl: Boczny lewy

en: Side Right
pl: Boczny prawy

en: Rear Left
pl: Tylny lewy

en: Rear Center
pl: Tylny środkowy

en: Rear Right
pl: Tylny prawy

en: Subwoofer
pl: Głośnik niskotonowy

en: Unknown Channel
pl: Nieznany kanał
