kcmicons - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: Use of Icon
pl: Użycie ikony

[ctx: @label The icon rendered by default]
en: Default
pl: Domyślna

[ctx: @label The icon rendered as active]
en: Active
pl: Aktywna

[ctx: @label The icon rendered as disabled]
en: Disabled
pl: Niedostępna

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Animate icons
pl: Animowane ikony

en: Set Effect...
pl: Ustaw efekt...

en: Desktop
pl: Pulpit

en: Toolbar
pl: Pasek narzędzi

en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

en: Small Icons
pl: Małe ikony

en: Dialogs
pl: Okna dialogowe

en: All Icons
pl: Wszystkie ikony

en: Setup Default Icon Effect
pl: Ustawienia efektów domyślnych ikon

en: Setup Active Icon Effect
pl: Ustawienia efektów aktywnych ikon

en: Setup Disabled Icon Effect
pl: Ustawienia efektów zablokowanych ikon

en: &Effect:
pl: &Efekt:

en: No Effect
pl: Brak efektu

en: To Gray
pl: Poszarzenie

en: Colorize
pl: Kolorowanie

en: Desaturate
pl: Zmniejsz nasycenie

en: To Monochrome
pl: Monochromatyczne

en: &Semi-transparent
pl: &Półprzezroczyste

en: Preview
pl: Podgląd

en: Effect Parameters
pl: Parametry efektu

en: &Amount:
pl: &Ilość:

en: Co&lor:
pl: Ko&lor:

en: &Second color:
pl: &Drugi kolor:

en: Name
pl: Nazwa

en: Description
pl: Opis

en: Install Theme File...
pl: Wgraj plik zestawu...

en: Install a theme archive file you already have locally
pl: Wgraj plik zestawu, który jest dostępny lokalnie

en: If you already have a theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
pl: Jeśli plik zestawu został już zapisany na dysku, użycie tego przycisku spowoduje rozpakowanie tego zestawu i udostępnienie go aplikacjom KDE

en: Get New Themes...
pl: Pobierz nowe zestawy...

en: Get new themes from the Internet
pl: Pobierz nowe zestawy z Internetu

en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of themes from the http://www.kde.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
pl: Żeby to polecenie zadziałało, konieczne jest połączenie z Internetem. Pojawi się okno z wykazem zestawów z witryny http://www.kde.org. Naciśnięcie przycisku Instaluj zainstaluje wybrany zestaw.

en: Remove Theme
pl: Usuń zestaw

en: Remove the selected theme from your disk
pl: Usuń wybrany zestaw z dysku

en: This will remove the selected theme from your disk.
pl: Usuwa wybrany zestaw z dysku.

en: Select the icon theme you want to use:
pl: Wybierz zestaw ikon do używania:

en: Drag or Type Theme URL
pl: Przeciągnij lub wpisz adres URL zestawu

en: Unable to find the icon theme archive %1.
pl: Nie można znaleźć zestawu ikon %1.

en: Unable to download the icon theme archive;
    please check that address %1 is correct.
pl: Nie można pobrać zestawu ikon.
    Proszę sprawdzić, czy adres %1 jest poprawny.

en: The file is not a valid icon theme archive.
pl: Ten plik nie jest poprawnym zestawem ikon.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
pl: Podczas wgrywania wystąpiły problemy, jednak większość ikon z archiwum została wgrana

en: Installing icon themes
pl: Wgrywanie zestawu ikon

en: <qt>Installing <strong>%1</strong> theme</qt>
pl: <qt>Wgrywanie zestawu <strong>%1</strong></qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the <strong>%1</strong> icon theme?<br /><br />This will delete the files installed by this theme.</qt>
pl: <qt>Czy na pewno usunąć zestaw ikon <strong>%1</strong>? <br/><br/>Usunięte zostaną wszystkie pliki wgrane przez ten zestaw.</qt>

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: &Theme
pl: Zes&taw

en: Ad&vanced
pl: Zaa&wansowane

en: Icons
pl: Ikony

en: Icons Control Panel Module
pl: Moduł konfiguracji ikon

en: <h1>Icons</h1>This module allows you to choose the icons for your desktop.<p>To choose an icon theme, click on its name and apply your choice by pressing the "Apply" button below. If you do not want to apply your choice you can press the "Reset" button to discard your changes.</p><p>By pressing the "Install Theme File..." button you can install your new icon theme by writing its location in the box or browsing to the location. Press the "OK" button to finish the installation.</p><p>The "Remove Theme" button will only be activated if you select a theme that you installed using this module. You are not able to remove globally installed themes here.</p><p>You can also specify effects that should be applied to the icons.</p>
pl: <h1>Ikony</h1>Ten moduł pozwala wybrać rodzaj ikony. <p>Żeby wybrać zestaw ikon, należy kliknąć na jego nazwie i zastosować wybór za pomocą przycisku "Zastosuj". Przycisk "Przywróć" przywróci poprzednie ustawienie.</p><p>Przycisk "Wgraj plik zestawu" pozwala dodać nowy zestaw przez podanie lub wybór nazwy odpowiedniego pliku. "OK" zakończy wgrywanie.</p> <p>Przycisk "Usuń zestaw" jest aktywny tylko wówczas, gdy wybrany zestaw nie jest zestawem systemowym i został wgrany przez użytkownika.</p> <p>Można tu także ustawić różne efekty stosowane do ikon.</p>
