khelpcenter - en to pl translation catalogue (122 entries)

en: KDE Help Center
pl: Centrum pomocy KDE

en: The KDE Help Center
pl: Centrum pomocy KDE

en: (c) 1999-2011, The KHelpCenter developers
pl: (c) 1999-2011, Programiści CentrumPomocy

en: Original Author
pl: Autor pierwszej wersji

en: Info page support
pl: Wsparcie dla stron 'info'

en: URL to display
pl: URL do wyświetlenia

en: Top-Level Documentation
pl: Podstawowa dokumentacja

[ctx: Describes documentation entries that are in English]
en: English
pl: Angielski

en: Font Configuration
pl: Konfiguracja czcionek

en: Sizes
pl: Rozmiary

[ctx: The smallest size a will have]
en: M&inimum font size:
pl: &Minimalna wielkość czcionki:

[ctx: The normal size a font will have]
en: M&edium font size:
pl: &Średnia wielkość czcionki:

en: Fonts
pl: Czcionki

en: S&tandard font:
pl: Czcionka &podstawowa:

en: F&ixed font:
pl: Czcionka &stałej szerokości:

en: S&erif font:
pl: Czcionka szery&fowa:

en: S&ans serif font:
pl: Czcionka &bezszeryfowa:

en: &Italic font:
pl: &Kursywa:

en: &Fantasy font:
pl: Czcionka &ozdobna:

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: &Default encoding:
pl: Kodowanie &domyślne:

en: Use Language Encoding
pl: Użyj kodowania wybranego języka

en: &Font size adjustment:
pl: &Zmiana wielkości czcionki:

en: By Topic
pl: Według tematu

en: Alphabetically
pl: Alfabetycznie

en: Rebuilding glossary cache...
pl: Uaktualnianie bufora słowniczka...

en: Rebuilding cache... done.
pl: Uaktualnianie bufora... gotowe.

en: Error
pl: Błąd

en: Unable to show selected glossary entry: unable to open file 'glossary.html.in'!
pl: Nie można wyświetlić wybranej pozycji słowniczka: nie można otworzyć pliku 'glossary.html.in'!

en: See also:
pl: Zobacz również:

en: KDE Glossary
pl: Słowniczek KDE

en: The fulltext search feature makes use of the ht://dig HTML search engine.
pl: Wyszukiwanie pełnotekstowe korzysta z programu ht://dig.

en: Information about where to get the ht://dig package.
pl: Informacja o dostępności pakietu ht://dig.

en: You can get ht://dig at the ht://dig home page
pl: Można pobrać ht://dig ze strony domowej programu

en: Program Locations
pl: Lokalizacje programów

en: Enter the URL of the htsearch CGI program.
pl: Proszę podać adres URL programu CGI htsearch.

en: Enter the path to your htdig indexer program here.
pl: Proszę podać adres URL programu indeksującego htdig.

en: htdig database:
pl: Baza htdig:

en: Enter the path to the htdig database folder.
pl: Proszę podać ścieżkę do katalogu bazy htdig.

en: By Category
pl: Według kategorii

en: Change Index Folder
pl: Zmień katalog indeksu

en: Index folder:
pl: Katalog indeksu:

en: Build Search Indices
pl: Twórz indeksy wyszukiwania

en: Index creation log:
pl: Dziennik tworzenia indeksu:

[ctx: Label for button to close search index progress dialog after successful completion]
en: Close
pl: Zamknij

en: Index creation finished.
pl: Tworzenie indeksu zakończone.

en: Details &lt;&lt;
pl: Szczegóły&lt;&lt;

en: Details &gt;&gt;
pl: Szczegóły&gt;&gt;

en: Build Search Index
pl: Twórz indeks wyszukiwania

en: Build Index
pl: Twórz indeks

en: To be able to search a document, a search
    index needs to exist. The status column of the list below shows whether an index
    for a document exists.
pl: Żeby możliwe było przeszukiwanie dokumentów, konieczne jest
    stworzenie indeksu. Kolumna stanu na liście poniżej określa, czy
    dla danego dokumentu taki indeks istnieje.

en: To create an index, check the box in the list and press the
    "Build Index" button.
pl: Żeby utworzyć indeks, zaznacz odpowiednie pole na liście
    i wciśnij przycisk "Twórz indeks".

en: Search Scope
pl: Zakres wyszukiwania

en: Status
pl: Stan

en: Change...
pl: Zmień...

en: <qt>The folder <b>%1</b> does not exist; unable to create index.</qt>
pl: <qt>Katalog <b>%1</b> nie istnieje. Nie można utworzyć indeksu.</qt>

[ctx: Describes the status of a documentation index that is missing]
en: Missing
pl: Brak

[ctx: Generic prefix label for error messages when creating documentation index, first arg is the document's identifier, second is the document's name]
en: Document '%1' (%2):
pl: Dokument '%1' (%2):

en: No document type.
pl: Brak typu dokumentu.

en: No search handler available for document type '%1'.
pl: Brak funkcji wyszukiwania dla dokumentów typu '%1'.

en: No indexing command specified for document type '%1'.
pl: Brak polecenia do tworzenia indeksu dla dokumentów typu '%1'.

en: Failed to build index.
pl: Nie można utworzyć indeksu.

en: Error executing indexing build command:
    %1
pl: Błąd podczas wykonywania polecenia tworzenia indeksu:
    %1

en: Unable to start command '%1'.
pl: Nie można wykonać polecenia '%1'.

en: KHelpCenter Index Builder
pl: Tworzenie indeksu Centrum pomocy

en: (c) 2003, The KHelpCenter developers
pl: (c) 2003, Autorzy Centrum pomocy KDE

en: Document to be indexed
pl: Dokument do zindeksowania

en: Index directory
pl: Katalog indeksu:

note: i18n: ectx: label, entry, group (Search)
en: Path to index directory.
pl: Ścieżka do katalogu indeksu.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Search)
en: Path to directory containing search indices.
pl: Ścieżka do katalogu zawierającego indeksy wyszukiwania.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Layout)
en: Currently visible navigator tab
pl: Widoczna zakładka przeglądarki

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
pl: &Edycja

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pl: &Widok

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
pl: &Idź

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

en: Search Error Log
pl: Przeszukaj dziennik błędów

en: Preparing Index
pl: Przygotowanie indeksu

en: Ready
pl: Gotowe

en: Previous Page
pl: Poprzednia strona

en: Moves to the previous page of the document
pl: Wyświetla poprzednią stronę dokumentu

en: Next Page
pl: Następna strona

en: Moves to the next page of the document
pl: Wyświetla następną stronę dokumentu

en: Table of &Contents
pl: &Spis treści

en: Table of contents
pl: Spis treści

en: Go back to the table of contents
pl: Wróć to spisu treści

en: &Last Search Result
pl: Wynik &ostatniego wyszukiwania

en: Configure Fonts...
pl: Konfiguracja czcionek...

en: Increase Font Sizes
pl: Zwiększ wielkość czcionek

en: Decrease Font Sizes
pl: Zmniejsz wielkość czcionek

en: &Search
pl: &Znajdź

en: &Contents
pl: Spis &treści

en: Search Options
pl: Ustawienia wyszukiwania

en: G&lossary
pl: &Słowniczek

en: Start Page
pl: Strona początkowa

en: Unable to run search program.
pl: Nie można uruchomić programu wyszukującego.

en: A search index does not yet exist. Do you want to create the index now?
pl: Indeks wyszukiwania nie istnieje. Utworzyć go teraz?

en: Create
pl: Utwórz

en: Do Not Create
pl: Nie twórz

en: Error: No document type specified.
pl: Błąd: nie podano typu dokumentu.

en: Error: No search handler for document type '%1'.
pl: Błąd: brak funkcji wyszukiwania dla dokumentów typu '%1'.

en: Unable to initialize SearchHandler from file '%1'.
pl: Nie można zainicjalizować modułu wyszukiwania z pliku '%1'.

en: No valid search handler found.
pl: Brak modułów wyszukiwania.

en: Search Results for '%1':
pl: Wyniki wyszukiwania '%1':

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Error executing search command '%1'.
pl: Błąd podczas wykonywania polecenia wyszukiwania '%1'.

en: Error: %1
pl: Błąd: %1

en: '%1' not found, check your installation
pl: Nie znaleziono '%1', proszę sprawdzić instalację

en: '%1' not found, install the package containing it
pl: Nie znaleziono '%1', proszę zainstalować odpowiedni pakiet

en: No search command or URL specified.
pl: Nie podano polecenia wyszukiwania lub URL.

en: and
pl: i

en: or
pl: lub

en: &Method:
pl: &Metoda:

en: Max. &results:
pl: Maks. &wyników:

en: &Scope selection:
pl: &Zakres wyszukiwania:

en: Scope
pl: Zakres

en: Build Search &Index...
pl: &Twórz indeks wyszukiwania...

[ctx: Label for searching documentation using custom (user defined) scope]
en: Custom
pl: Użytkownika

[ctx: Label for searching documentation using default search scope]
en: Default
pl: Domyślne

[ctx: Label for searching documentation in all subsections]
en: All
pl: Wszystkie

[ctx: Label for scope that deselects all search subsections]
en: None
pl: Brak

[ctx: Label for Unknown search scope, that should never appear]
en: unknown
pl: nieznany

en: Copy Link Address
pl: Skopiuj adres odnośnika
