kio_nfs - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: %1: Unsupported NFS version
pl: %1: Nieobsługiwana wersja NFS

en: RPC error %1
pl: Błąd RPC %1

en: No space left on device
pl: Brak wolnego miejsca na tym urządzeniu

en: Read only file system
pl: System plików tylko do odczytu

en: Filename too long
pl: Za długa nazwa pliku

en: Disk quota exceeded
pl: Przekroczone dostępne miejsce na dysku

en: NFS error %1 - %2
pl: Błąd NFS %1 - %2

en: Failed to mount %1
pl: Nieudane montowanie %1

en: Unknown target
pl: Nieznany cel
