kio_thumbnail - en to pl translation catalogue (11 entries)

[ctx: @option:check]
en: Rotate the image automatically
pl: Obróć obraz automatycznie

en: No MIME Type specified.
pl: Nie podano typu MIME.

en: No or invalid size specified.
pl: Nie podano rozmiaru albo podano nieprawidłowy.

en: Cannot create thumbnail for directory
pl: Nie można utworzyć miniaturki dla katalogu

en: No plugin specified.
pl: Nie podano wtyczki.

en: Cannot load ThumbCreator %1
pl: Nie można wczytać programu tworzącego miniaturki %1

en: Cannot create thumbnail for %1
pl: Nie można utworzyć miniaturki dla %1

en: Failed to create a thumbnail.
pl: Nie powiodło się utworzenie miniaturki.

en: Could not write image.
pl: Nie można zapisać obrazka.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
pl: Nie powiodło się podłączenie do segmentu pamięci dzielonej %1

en: Image is too big for the shared memory segment
pl: Obrazek jest zbyt duży dla segmentu pamięci dzielonej
