kio_trash - en to pl translation catalogue (27 entries)

en:  day |  days
pl[0]: dzień
pl[1]: dni
pl[2]: dni

en: <para>KDE's wastebin is configured to use the <b>Finder</b>'s Trash.<br></para>
pl: <para>Kosz KDE ustawiono tak, aby wykorzystywał program  <b>Finder</b>.<br></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Emptying KDE's wastebin will remove only KDE's trash items, while<br>emptying the Trash through the Finder will delete everything.</para><para>KDE's trash items will show up in a folder called KDE.trash, in the Trash can.</para>
pl: <para>Opróżnienie kosza KDE usunie tylko elementy w koszu KDE, podczas gdy <br>opróżnianie kosza przez program Finder usunie wszystko.</para><para>Elementy kosza KDE pokażą się w koszu, w katalogu o nazwie KDE.trash.</para>

en: Delete files older than:
pl: Usuń pliki starsze niż:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to allow <b>automatic deletion</b> of files that are older than the value specified. Leave this disabled to <b>not</b> automatically delete any items after a certain timespan</para>
pl: <para>Zaznaczenie tego pola oznacza zezwolenie na <b>automatyczne usuwanie</b> plików starszych niż podany czas. Ta opcja powinna pozostać wyłączona jeśli żadne obiekty mają <b>nie</b> być usuwane po upłynięciu pewnego czasu</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set the number of days that files can remain in the trash. Any files older than this will be automatically deleted.</para>
pl: <para>Ustawienie liczby dni, przez który to czas pliki pozostają w koszu. Wszystkie starsze pliki zostaną automatycznie usunięte.</para>

en: Limit to maximum size
pl: Ogranicz rozmiar kosza

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to limit the trash to the maximum amount of disk space that you specify below. Otherwise, it will be unlimited.</para>
pl: <para>Zaznaczenie tego pola pozwala ustawić maksymalną wielkość obszaru dysku zajętego przez pliki z kosza. Jeśli pole to nie jest zaznaczone, nie ma limitu.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the maximum percent of disk space that will be used for the trash.</para>
pl: <para>To jest maksymalna zajętość dysku (w procentach) przez kosz.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the calculated amount of disk space that will be allowed for the trash, the maximum.</para>
pl: <para>To jest ilość miejsca na dysku do wykorzystania przez kosz (maksymalnie).</para>

en: Maximum size:
pl: Rozmiar graniczny:

en: When limit reached:
pl: Po przekroczeniu ograniczenia:

en: Warn Me
pl: Ostrzeż mnie

en: Delete Oldest Files From Trash
pl: Usuń najstarsze pliki z kosza

en: Delete Biggest Files From Trash
pl: Usuń największe pliki z kosza

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When the size limit is reached, it will prefer to delete the type of files that you specify, first. If this is set to warn you, it will do so instead of automatically deleting files.</para>
pl: <para>Kiedy dostanie osiągnięty limit, pliki tego typu mają być usuwane jako pierwsze. Jeśli wybrano też opcję ostrzeżenia, nastąpi ostrzeżenie zamiast automatycznego usuwania plików.</para>

en: Malformed URL %1
pl: Błędny URL %1

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
pl: Katalog %1 już nie istnieje, więc nie jest możliwe przywrócenie tego elementu do jego pierwotnej lokalizacji. Możesz jednak utworzyć ten katalog i użyć opcji przywrócenia ponownie, lub przeciągnąć ten element gdziekolwiek indziej, aby go przywrócić.

en: This file is already in the trash bin.
pl: Ten plik znajduje się już w koszu.

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
pl: Błąd wewnętrzny w copyOrMove, nigdy nie powinien się zdarzyć

en: not supported
pl: nie wspierane

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
pl: Program pomocniczy do obsługi kosza KDE.
    Uwaga: aby przenieść pliki do kosza, nie używaj ktrash, ale polecenia "kioclient move 'url' trash:/"

en: Empty the contents of the trash
pl: Opróżnij zawartość kosza

en: Restore a trashed file to its original location
pl: Przywróć plik z kosza do jego pierwotnej lokalizacji

en: Ignored
pl: Ignorowany

en: The trash has reached its maximum size!
    Cleanup the trash manually.
pl: Kosz osiągnął maksymalny rozmiar!
    Proszę go opróżnić.

en: The file is too large to be trashed.
pl: Ten plik jest zbyt duży, żeby go przenieść do kosza.
