knetattach - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
pl: Proszę dla tego <i>foldera Web</i> podać nazwę, jak również adres serwera, port i ścieżkę foldera, a następnie proszę nacisnąć przycisk <b>Zapisz i podłącz</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
pl: Proszę dla tego <i>połączenia przez SSH</i> podać nazwę, jak również adres serwera, port i ścieżkę foldera, a następnie proszę nacisnąć przycisk <b>Zapisz i podłącz</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
pl: Proszę dla tego <i>połączenia FTP</i> podać nazwę, jak również adres serwera i ścieżkę foldera, a następnie proszę nacisnąć przycisk <b>Zapisz i podłącz</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
pl: Proszę dla tego <i>dysku sieciowego Microsoft Windows</i> podać nazwę, jak również adres serwera, port i ścieżkę foldera, a następnie proszę nacisnąć przycisk <b>Zapisz i podłącz</b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
pl: Nie można połączyć się z serwerem. Proszę sprawdzić ustawienia i spróbować ponownie.

en: Save && C&onnect
pl: Zapisz i &podłącz

en: C&onnect
pl: &Podłącz

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
pl: Asystent tworzenia folderów sieciowych

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
pl: Dodaj folder sieciowy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
pl: Proszę wybrać typ folderu sieciowego, z którym chcesz się połączyć, a następnie proszę kliknąć przycisk "Dalej".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
pl: &Ostatnie połączenie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
pl: Folder sieci &Web (WebDAV)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
pl: Bezpieczna powłoka (&ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
pl: Dysk sieciowy &Microsoft® Windows®

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
pl: Informacja o folderze sieciowym

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _informationText)
en: Enter a name for this <i>%1</i> as well as the server address, port and folder path to use and press the Next button.
pl: Proszę podać nazwę dla <i>%1</i>, jak również adres serwera, port i ścieżkę do folderu, a następnie proszę nacisnąć przycisk "Dalej".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
pl: &Nazwa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
pl: &Użytkownik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
pl: &Serwer:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
pl: &Protokół:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
pl: Kodowanie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
pl: S&twórz ikonę dla tego zdalnego foldera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
pl: Użyj &szyfrowania

en: KDE Network Wizard
pl: Asystent sieciowy KDE

en: Primary author and maintainer
pl: Główny autor i opiekun
