kquitapp - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Command-line application quitter
pl: Narzędzie do kończenia pracy programów

en: Quit a D-Bus enabled application easily
pl: Łatwe kończenie pracy programów wykorzystujących D-Bus

en: Current maintainer
pl: Aktualny opiekun

en: Full service name, overrides application name provided
pl: Pełna nazwa usługi, nadpisuje podaną nazwę programu

en: Path in the D-Bus interface to use
pl: Ścieżka do interfejsu D-Bus

en: The name of the application to quit
pl: Nazwa programu do zakończenia

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
pl: Nie udało się znaleźć programu %1 przy użyciu usługi %2 i ścieżki %3.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
pl: Nieudane kończenie pracy programu %1. Wystąpił błąd o kodzie:
    
         %2 : %3
