kded_phononserver2 - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Invalid Driver
pl: Nieprawidłowy sterownik

en: <html>This device is currently not available (either it is unplugged or the driver is not loaded).</html>
pl: <html>To urządzenie nie jest obecnie dostępne (nie jest podłączone lub sterownik nie jest wczytany).</html>

en: <html>This will try the following devices and use the first that works: <ol>%1</ol></html>
pl: <html>Z poniższych urządzeń zostanie użyte pierwsze, które działa: <ol>%1</ol></html>

[ctx: unknown sound card]
en: Unknown
pl: Nieznana

en: Output: %1
pl: Wyjście: %1

en: Capture: %1
pl: Przechwytywanie: %1

en: Video: %1
pl: Wideo: %1

en: Removed Sound Devices
pl: Usunięte urządzenia dźwięku

en: Removed Video Devices
pl: Usunięte urządzenia wideo

en: Forget about the sound devices.
pl: Zapomnij o urządzeniach dźwięku.

en: Forget about the video devices
pl: Zapomnij o urządzeniach wideo

[ctx: short string for a button, it opens the Phonon page of System Settings]
en: Manage Devices
pl: Zarządzaj urządzeniami

en: Open the System Settings page for device configuration where you can manually remove disconnected devices from the cache.
pl: Otwórz stronę ustawień systemowych dla konfiguracji urządzenia, gdzie możesz ręcznie usunąć odłączone urządzenia z pamięci podręcznej.

en: <html><p>KDE detected that one or more internal devices were removed.</p><p><b>Do you want KDE to permanently forget about these devices?</b></p><p>This is the list of devices KDE thinks can be removed:<ul><li>%1</li></ul></p></html>
pl: <html><p>KDE wykryło, że jedno lub więcej wewnętrznych urządzeń zostało usuniętych.</p><p><b>Czy chcesz aby KDE zapomniało o tych urządzenia na stałe?</b></p><p>Oto lista urządzeń, które KDE ma zamiar usunąć:<ul><li>%1</li></ul></p></html>

en: Do not ask again for these devices
pl: Nie pytaj więcej o te urządzenia
