plasma_scriptengine_qscript - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Images
pl: Obrazy

en: Configuration Definitions
pl: Definicje konfiguracji

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Data Files
pl: Pliki danych

en: Executable Scripts
pl: Skrypty wykonywalne

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Animation scripts
pl: Skrypty animacji

en: Main Script File
pl: Główny plik skryptu

en: Unable to load script file: %1
pl: Nie można wczytać pliku skryptu: %1

en: debug takes one argument
pl: debug wymaga jednego argumentu

en: print() takes one argument
pl: print() wymaga jednego argumentu

en: listAddons takes one argument: addon type
pl: listAddons wymaga jednego argumentu: typ dodatku

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
pl: loadAddon wymaga dwóch argumentów: typ dodatku i nazwa dodatku do wczytania

en: Failed to find Addon %1 of type %2
pl: Nie znaleziono dodatku %1 typu %2

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
pl: Nie otwarto skryptu dla dodatku %1: %2

en: setData() takes at least one argument
pl: setData() wymaga co najmniej jednego argumentu

en: Could not extract the DataEngineObject
pl: Nie można rozpakować DataEngineObject

en: Could not extract the DataEngine
pl: Nie można rozpakować DataEngine

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
pl: removeAllData() wymaga co najmniej jednego argumentu (nazwa źródła)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
pl: removeData() wymaga co najmniej dwóch argumentów (nazwa źródła i klucza)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
pl: Usługa wymaga co najmniej jednego parametru: nazwa usługi

en: Requested service %1 was not found in the Package.
pl: W pakiecie nie znaleziono żądanej usługi %1.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
pl: Nastąpiła odmowa uwierzytelnienia dla wymaganego rozszerzenia "%1".

en: loadui() takes one argument
pl: loadui() wymaga jednego argumentu

en: Unable to open '%1'
pl: Nie można otworzyć "%1"

en: Constructor takes at least 1 argument
pl: Konstruktor wymaga co najmniej jednego argumentu

en: dataEngine() takes one argument
pl: dataEngine() wymaga jednego argumentu

en: Could not extract the Applet
pl: Nie można rozpakować apletu

en: service() takes two arguments
pl: service() wymaga dwóch argumentów

en: service() takes one argument
pl: service() wymaga dwóch argumentów

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
pl: Błąd w %1, wiersz %2<br><br>%3

en: animation() takes one argument
pl: animation() wymaga jednego argumentu

en: %1 is not a known animation type
pl: %1 nie jest znanym typem animacji

en: i18n() takes at least one argument
pl: i18n() wymaga co najmniej jednego argumentu

en: i18nc() takes at least two arguments
pl: i18nc() wymaga co najmniej dwóch argumentów

en: i18np() takes at least two arguments
pl: i18np() wymaga co najmniej dwóch argumentów

en: i18ncp() takes at least three arguments
pl: i18ncp() wymaga co najmniej trzech argumentów
