kolf - en to pl translation catalogue (134 entries)

en: No configuration options
pl: Brak konfigurowalnych opcji

en: Add object:
pl: Dodaj obiekt:

en: Course name:
pl: Nazwa toru:

en: Course author:
pl: Autor toru:

en: Par:
pl: Norma:

en: Maximum:
pl: Maksimum:

en: Maximum number of strokes player can take on this hole.
pl: Przekroczono maksymalną liczbę uderzeń dla tego dołka.

en: Maximum number of strokes
pl: Maksymalna liczba prób

en: Unlimited
pl: Bez ograniczeń

en: Show border walls
pl: Pokaż ścianki ograniczające

en: Course Author
pl: Autor toru

en: Course Name
pl: Nazwa toru

en: Drop Outside of Hazard
pl: Uderzenie z miejsca wypadnięcia z toru

en: Rehit From Last Location
pl: Uderzenie z poprzedniego miejsca

en: What would you like to do for your next shot?
pl: Co zrobić z następnym uderzeniem?

en: %1 is in a Hazard
pl: %1 jest poza torem

en: %1 will start off.
pl: %1 rozpoczyna grę.

en: New Hole
pl: Nowy dołek

en: Course name: %1
pl: Nazwa toru: %1

en: Created by %1
pl: Autor: %1

en: %1 holes
pl: %1 dołków

en: Course Information
pl: Informacje o torze

en: This hole uses the following plugins, which you do not have installed:
pl: Ten dołek używa następujących niezainstalowanych wtyczek:

en: There are unsaved changes to current hole. Save them?
pl: Nie zapisano zmiany w aktualnym dołku. Zapisać je?

en: Unsaved Changes
pl: Niezapisane zmiany

en: Save &Later
pl: Zapisz &później

en: Pick Kolf Course to Save To
pl: Wybierz tor Kolf do zapisania dołka

en: &Do not ask again
pl: &Nie pytaj więcej

en: Slope
pl: Nachylenie

en: Puddle
pl: Kałuża

en: Wall
pl: Ściana

en: Cup
pl: Zagłębienie

en: Sand
pl: Piasek

en: Windmill
pl: Wiatrak

en: Black Hole
pl: Czarna dziura

en: Floater
pl: Element ruchomy

en: Bridge
pl: Mostek

en: Sign
pl: Znak

en: Bumper
pl: Ścianka

en: Save &Course
pl: 	Zapisz &tor

en: Save &Course As...
pl: Zapisz to&r jako...

en: &Save Game
pl: Zapisz &grę

en: &Save Game As...
pl: Zapisz grę &jako...

en: &Edit
pl: &Edycja

en: &New
pl: &Nowy

en: &Reset
pl: &Przywróć

en: &Undo Shot
pl: &Cofnij uderzenie

note: i18n("&Replay Shot"), 0, this, SLOT(emptySlot()), actionCollection(), "replay"); Go
en: Switch to Hole
pl: Przełącz do dołka

en: &Next Hole
pl: &Następny dołek

en: &Previous Hole
pl: &Poprzedni dołek

en: &First Hole
pl: P&ierwszy dołek

en: &Last Hole
pl: &Ostatni dołek

en: &Random Hole
pl: &Losowy dołek

en: Enable &Mouse for Moving Putter
pl: Włącz przesuwanie kija &myszką

en: Enable &Advanced Putting
pl: Włącz &zaawansowane uderzenia

en: Show &Info
pl: Pokaż &informacje

en: Show Putter &Guideline
pl: Pokaż &linie pomocnicze

en: Enable All Dialog Boxes
pl: Włącz wszystkie okna dialogowe

en: Play &Sounds
pl: Odtwarzaj &dźwięki

en: &About Course
pl: &O torze

en: &Tutorial
pl: &Podręcznik

en: Par
pl: Norma

en:  and
pl:  i

en: %1 tied
pl: %1 zremisował

en: %1 won!
pl: %1 wygrał!

en: High Scores for %1
pl: Najlepsze wyniki: %1

en: Pick Saved Game to Save To
pl: Wybierz zapisaną grę do zapisania

en: Pick Kolf Saved Game
pl: Wybierz zapisaną grę

en: %1's turn
pl: Kolejka: %1

en: %1's score has reached the maximum for this hole.
pl: %1 osiągnął maksimum punktów dla tego dołka.

note: i18n: ectx: Menu (hole)
en: Ho&le
pl: &Dołek

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
pl: &Start

en: Enable show/hide
pl: Włącz pokazywanie/ukrywanie

en: Slow
pl: Powoli

en: Fast
pl: Szybko

en: Vertical
pl: Pionowy

en: Horizontal
pl: Poziomy

en: Diagonal
pl: Przekątna

en: Opposite Diagonal
pl: Przeciwna przekątna

en: Elliptic
pl: Eliptyczna

en: Reverse direction
pl: Przeciwny kierunek

en: Unmovable
pl: Nieruchomy

en: Whether or not this slope can be moved by other objects, like floaters.
pl: Czy ten element może być przesunięty przez inne obiekty.

en: Grade:
pl: Nachylenie:

en: KDE Minigolf Game
pl: Minigolf dla KDE

en: (c) 2002-2010, Kolf developers
pl: (c) 2002-2010, Programiści Kolf

en: Current maintainer
pl: Obecny opiekun

en: Former main author
pl: Były główny autor

en: Advanced putting mode
pl: Zaawansowane uderzenia

en: Border around course
pl: Brzeg wokół toru

en: Some good sound effects
pl: Odpowiednie efekty dźwiękowe

en: Wall-bouncing help
pl: Pomoc w obsłudze odbijania od ścian

en: Suggestions, bug reports
pl: Uwagi, raporty o błędach

en: Developer of Box2D physics engine
pl: Programista silnika fizyki Box2D

en: Vector class (Kolf 1)
pl: Klasa wektora (Kolf 1)

en: Working wall-bouncing algorithm (Kolf 1)
pl: Działający algorytm odbicia od ściany (Kolf 1)

en: File
pl: Plik

en: Print course information and exit
pl: Wypisz informacje o torze i zakończ

en: By %1
pl: %1

en: par %1
pl: norma: %1

en: Course %1 does not exist.
pl: Tor %1 nie istnieje.

en: New Game
pl: Nowa gra

en: Players
pl: Gracze

en: &New Player
pl: &Nowy gracz

en: Choose Course to Play
pl: Wybierz tor

en: Course
pl: Tor

en: Create New
pl: Utwórz nowy

en: You
pl: Ty

en: Highscores
pl: Najlepsze wyniki

en: Add...
pl: Dodaj...

en: Remove
pl: Usuń

en: Game Options
pl: Opcje gry

en: Options
pl: Ustawienia

en: &Strict mode
pl: &Zawody

en: In strict mode, undo, editing, and switching holes is not allowed. This is generally for competition. Only in strict mode are highscores kept.
pl: W trybie 'Zawody' nie można zmieniać dołków ani cofać uderzeń. Tylko wyniki osiągnięte w tym trybie są przechowywane na liście najlepszych wyników.

en: Par %1
pl: Norma: %1

en: %1 Holes
pl: %1 dołków

en: Pick Kolf Course
pl: Wybierz tor Kolf

en: Chosen course is already on course list.
pl: Wybrany tor jest już na liście torów.

en: Player %1
pl: Gracz %1

en:  degree |  degrees
pl[0]:  stopień
pl[1]:  stopnie
pl[2]:  stopni

en: Exiting ball angle:
pl: Kąt wychodzącej piłki:

en: Minimum exit speed:
pl: Minimalna prędkość wyjścia:

en: Maximum exit speed:
pl: Minimalna prędkość wyjścia:

en: &Top
pl: U &góry

en: &Left
pl: Z &lewej

en: &Right
pl: Z &prawej

en: &Bottom
pl: Na &dole

en: Walls on:
pl: Ściany:

en: Sign HTML:
pl: Oznaczenie HTML:

en: Windmill on top
pl: Wiatrak na górze

en: Moving speed
pl: Prędkość przemieszczania

en: New Text
pl: Nowy tekst

en: Total
pl: Razem
